Keresés

Részletes keresés

Lionking01 Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1323
LG. legalábbis nekem bevált. Félem tőle, hogy nem mindent játszik le, de kellemesen csalódtam. Mindent lejátszik. Jó keresgélést!
Előzmény: LoLkA (1322)
LoLkA Creative Commons License 2008.01.19 0 0 1322
Üdv! Én két filmet tudtam megnézni az Orion DVD lejátszón. Utána semmit sem játszott le.

Bevittem a szervízbe, ültek rajta egy hónapot majd azt mondták, hogy inkább visszafizetik az árát! :-)

Úgyhogy most keresek 15-20 e Ft körül valami márkásabb DVD lejátszót. Ilyen árkategóriában milyen márkát és típust tudok ajánlani?
Előzmény: LeslieBraun (1306)
Lionking01 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1321

E-MAX AS602-es Asztali DVD lejátszóhoz keresek vezérlő panel-t.

Akinek esetleg van, kérem, írjon, vagy hívjon.

email: radiosklub kukac tvn.hu

mobil: 06-70-284-9597

 

 

pasa_ Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1320
A scarton 2 hangvonal van. a dvd jatszonal (talan) lehet allitani, hogy az 5.1 eseten mi menjen arra a ket csatira. Alapbol lehet hogy a 6 csatornabol ketto -- a FL es a FR megy ki, igy aztan enyhebszolva hianyos amit hallasz, foleg ha a beszed nagy resze a centeren szolna. Keress "downmix" vagy hasonlo beallitast.

De leginkabb fel kene szerelkezni egy rendes 5.1-tudo rendszerrel, es egybol megoldodik minden problema.
Előzmény: heninfan (1318)
liberator67 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 1319

Sziasztok!Van1 thomsonDTH220 E tipusu lejátszom,a gyermekeim valami uton beállitottak rajta bizonyos "dealerlockon "feliratot pici piros lakatta,azota nemlehet kivenni a gépből a lemezt,a filmet ellehet inditani,csak kivenni nemlehet tud valaki megoldást?

heninfan Creative Commons License 2007.12.25 0 0 1318
üdv! Az a problémám, hogy a dvd lejátszó nem játsza le az audió sávot a bolti dvd-ről. legalábbis a tv hangszóróiból csak a háttérzaj, illetve az audiókommentár szól. Az a fura, hogy csak 5.1es hang esetén ez a helyzet. szóval valamiért ezt a fajta audiósávot nem képes felfogni a tv, ami márkáját tekintve samsung, és nem régi darab (pipes, virtual dolby szal nem a technikával van a baj...)
A dvd scart csatlakozóval an összekötve a tv-vel, de s-video csatival is ugyanez volt a probléma.
Próbáltam a tv audió beállításai közt babrálni, de ott semmi érdemleges nincs ( true sorrund, ál-stereo...), a bejövő jelforrásnál is csak azt lehet beállítani, hogy melyik csatiból olassa a tv a jelet...
sajnos ötletem sincs továbbindulni, ezért minden jó gondolatott szívesen fogadok.
További boldog karácsonyt!
zebulónia Creative Commons License 2007.12.25 0 0 1317

Sziasztok!

 

Kérlek segítsetek nem tudom mi történt a DVD-vel? Szerettünk volna megnézni egy filmet, de azt írja, hogy no disc.Mi lehet vele a gond?? Nem tudtok egy jó megbízható szerízt, vagy szerelőt Pesten, ha házilag nem megoldható a hibajavítás??

Köszi Kati.

Babetta72 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 1316
 

Sziasztok!

 

Bocsi ha nem idevaló, van egy eladó Pinnacle PCTV távirányitóm, 1500ért! Bővebben mailbaképet is... fhoksz@freemail.hu

 

Üdv!

LeslieBraun Creative Commons License 2007.12.18 0 0 1315
Hat eleg halott ez a topic.
Azt latom, hogy mindenki csak kerdez, de valasz sosem jon. Az en problemam kozben meoldodott. A menuben kell atallitani a hangott 5.1-rol sztereora es minden oke.
Udv
Előzmény: LeslieBraun (1306)
downer Creative Commons License 2007.12.17 0 0 1314
Vagy másik lejátszóval vagy pl. ConvertXtoDVD-vel átkonvertálva.
Előzmény: Balee385 (1312)
Vip3r Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1313

Sziasztok!

Van most kb 100e forintom és kinéztem magamnak egy szettet és erről szeretném kérni a véleményeteket. Egyáltalán nem értek ezekhez azért is kéne a segítség. Tévézésre, DVDzésre, zenehallgatásra szeretném használni és valószínű a számítógépet is rákötöm a rendszerre. Tehét akkor ezekből állna. 

Lejátszó: JVC XV-N652 ( http://www2.depo.hu/index.php?pn=product&c_main=71&c_parentid=616&c_id=620&p_id=129355&start=0&o=p )

Erősítő: Yamaha RX-V361 ( http://www.avplanet.hu/RX-V361 )

Hangrendszer: Yamaha NS-P270 ( http://www.avplanet.hu/NS-P270 )

Bármilyen tanácsot, véleményt szívesen várok vagy ha mást javasoltok azt is írjátok meg légyszi.

Előre is köszönöm, Vip3r

Balee385 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1312
üdv emberek!
egyik kedvenc sorozatomat, az Odaátot szeretném DVD-n nézni, viszont a felirat (srt fájl ) külön van és így nem adja hozzá, hogyan tudnám ezt mégis kivitelezni? segítségeteket előre is köszönöm

NOX4EVER Creative Commons License 2007.12.10 0 0 1311
A Yamada DVX 6600 DVD lejátszóm távirányítóját keresem, ha valakinél megvan, és nem kell neki, megvenném. dns0114 kukac fríméjl pont hu
Krizsi124 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 1310
Bocs, rosszul írtam VCR kimenet......esetleg létezik VCR-> SCART átalakító?vagy hogyan tudom megoldani?
SteveA Creative Commons License 2007.12.08 0 0 1309

Asztali dvd-vel az a bajom, hogy nagyon érzékenyek a lemezek. Sok filmet fel kell vennem, de valahogy a dvd lemezek " megsérűlnek ".

Látható karcolódás, sérűlés  nincs rajta, még sem vesz fel semmit. Mit tegyek ? Van olyan lemez, amely nem olyan érzékeny ? Csak az -RW tipus a jó !

 

Krizsi124 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1308
Üdv!
Lenne egy kérdésem, régi Videoton TV-hez hogyan tudok dvd lejátszót csatlakoztatni?
(nincs benne scart csatlakozó) asszem egy VCD kimenete van....

Előre is köszi!
Zora440 Creative Commons License 2007.12.02 0 0 1307

Sziasztok,

 

Minden asztali DVD képes írott -R DualLayer lemezeket beolvasni? Illetve spec író kell ezek írásához?

LeslieBraun Creative Commons License 2007.12.01 0 0 1306
Sziasztok!


Vettem 1 Orion asztali DVD lejatszot. Minden rendben mukododtt idaig. Nagyon sok divixet netem meg rajta, musoros dvd-t csak egyet amikor megvettem. Ma nezni akartam Gyuruk ura 2. reszt es nem volt beszedhang semmilyen nyelven. Zene, csatazaj, leptek hangja minden a helyen. A dvd musoros volt, kiprobaltam masik dvd-t azon sincs beszedhang. Ha valaki tud segitsen.
Udv.:Laci
Gubameister Creative Commons License 2007.11.29 0 0 1305
Sziasztok

Egy nagy kérésem lenne a jelenlegi DVD lejátszom nem kezeli az ekezetes feliratokat ezért keresnék egy progit amivel megoldhatnám ezt a problémát (feliratok ekezetmentesítése). Tudom hogy létezik mert már használtam de jo ideje nem kellett azota volt egy két rendszertelepítésem és sikerült elkevernem vhova. Szal ha valaki tudna egy linket adni azt nagyon megköszönném.
andras100 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 1304
Úgy vélem, eléggé nincs élet e fórumban. Időközben az ügyem - remélhetőleg - megoldódott. Aki hasonló cipőben jár, töltse le a BDP-S300-as programfrissítését a Sony támogatás oldaláról. Jelentős újítások vannak benne. Gyárilag 2.2 változatú a programja, az új változat a 3.2-es és hamarosan jön a 3.3-as is, az USA-ban már megjelent.
andras100 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1303
Folytatva az előbbit, a SONY kiváló és rendkívül sokatmondó megoldást kínál a jelenségre :

Home Video - Blu-ray Disc Player Print This Page
Why does the BDP-S300 freeze and not accept any key?
Applicable Models:
BDP-S300
Article ID : 224405 (modified 10/08/2007 01:00:00)
Question:
About BDP-S300 freezing and not accepting any key.

Answer:
First, try pressing the Power button on the player for about ten seconds. If this doesn't work, disconnect the power cord.


Erre mintha nem jöttem volna rá magamtól.
andras100 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1302

Üdv. Néktek !

 

Tapasztalt-e valaki mindeddig olyat, hogy lefagy a lejátszója, sem a távirányítógombokra, sem a saját gombjai nyomkodására nem reagál és csak úgy áll helyre, ha kihúzod a vezetékét a falból, azaz áramtalanítod?

Én a Sony BDP-S300-assal jártam így, egy hónapon belül már kétszer. Hangsúlyoznám, hogy eredeti, gyári DVD lemezekkel, amit az újraindítás után rendben le is játszott.

Gyanítom ez azért fordul elő, mert túlbonyolított, túlbuhermányolt a programozása, millió olyan programlépés lehet benne, amire a világon semmi szükség nincs, csak ott van. Emiatt lassan is indul be, kb. fél perc kell, amíg ez megtörténik.

 

Külön hálás lennék, ha olyan valaki is válaszolna, akinek van BD-lejátszója, akár SONY, akár más gyártótól.

georgebenson Creative Commons License 2007.11.22 0 0 1301
sziasztok!

van egy marantz cd 57-es lejátszóm. sajnos már nem olvas le semmit... mit tegyek, hol lehet javíttatni?
cxy Creative Commons License 2007.11.22 0 0 1300
Sziasztok!
Keresek egy olyan asztali mp3-as lejátszót ami a saját kijelzőjén megjeleníti a halgatott szám címét stb.-t.Olyan van ami a TV képernyőjén megjeleníti.Találkoztatok ehhez hasonló termékkel?

Notes Creative Commons License 2007.11.17 0 0 1299
Sziasztok,

Van egy S42-es Panasonic DVD lejátszóm amit egy SCART-on keresztül egy Pana CRT TV-re küldök. Tűéles a kép csak az a baj, hogy időnként valami szellemkép jelenik meg rajta, mintha valamelyik tévéadás lenne (coax kábeltévé). Ha a kábeltévé koax-át kihúzom akkor azonnal megszűnik a szellemkép viszont ilyenkor szemcsés lesz a DVD képe (ezt sem értem, ha nem lenne kábeltévém akkor ilyen rossz minőségű lenne a DVD képe a TV-n?). Köszi minden ötletet, segítséget!
bubi. Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1298
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy van-e már itthon a boltokban olyan divx-es asztali lejátszó,ami már tudja az usb2.0-át?
jezol Creative Commons License 2007.10.17 0 0 1297
Halli!
Ha nem ragaszkodsz a divix lejátszásához akkor a Nintaus márkát ajánlom neked. A legjobb ár/értékaránnyal bír! Szerintem :)) A családban 2db is működik már évek óta az egyik kb 10 éves a másik csak 3. A régebbit most a fiam nyüstöli (5 éves a gyerek) Gondol hatod mit kap nap mint nap. SOHA nem volt gond velük. Alapból régió függetlenek, sőt a dvd lemezek másolásvédelmét is taccsra vágják! ;) A Média markt-ban kaphatóak!

Üdv
Előzmény: lazy (1292)
em_laci Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1296
Nézz körül Yamada lejátszók között!
Nekem 6700 van és 6800 x plus is volt, tökéletes mindkettő...
...most nem tudom hol tartanak, nézz körül itt:
http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showforum=18
Előzmény: lisbonair (1295)
lisbonair Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1295
Úgy látszik, hogy sikerült az érdeklődést felkorbácsolnom. Egyébként valószínűleg egy jó régi Nad, vagy Denon lesz a befutó.
lisbonair Creative Commons License 2007.10.12 0 0 1294

Szisztok!

 

Vásároltam a MM-ban egy Pioneer dv 393 típusú DVD lejátszót, zene hallgatáshoz. Szepr jól szólt, csak nagyon hangos alapzaja van lejátszáskor, ami finomabb zenénél zavaró. Visszavittem hoztam egy Sony, jól szól de semmi különös. Igazából egyáltalán nem értek ilyen technikai dolgokhoz, van egy jó, régi harmann/cardon erősítőm, és jó lenne hozzá egy nem túl drága (20-25 ezer Ft) lejátszó, féme, tiszta, dinamikus hangzás.

Tud valaki ajánlani valamit, mielőtt kitiltanak a MM-ból, vagy egy jó üzletet?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!