Keresés

Részletes keresés

Subajos Creative Commons License 2020.05.31 0 0 355

Kiléptem a freemailból !  Még besem tudtam lépni, már megjelent a mocsokmédia reklámja !

 

firga20 Creative Commons License 2020.05.26 0 0 354

Nálam a délután folyamán rendbe jött és azóta jó. Ki tudja meddig :-)

Diana3021 Creative Commons License 2020.05.25 0 0 353

Ez egy lassú, lomha, hasznavehetetlen vacak most már hónapok óta!!!!!!

Sajnos az átirányítás során sem jön át minden email a megadott fiókba. Érdemes erre is odafigyelni!

 

Lehet ennek köze van valamihez:

freemail Általános Szerződési Feltételek:

 

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.23 0 0 352

Isminél, aki Telenor-os mobilneten lóg, nála a telóján, szinte hibátlanul megy, a levél betöltése, ahogy néztem nála. Nem, vacakol. Ki érti ezt??? De, mintha már kezdene javulni a helyzet. De, nem akarom elkiabálni. Ugyanott, ő nála Tarr-os neten is lomha vagy gyorssabb időnként már, a mai napon. Öcsém se tapasztalt különössebb zűrt, ugyancsak a Tarr-nál, állítása szerint. De, meg kéne prószálni Firefox alatt is, hátha ott jobb, ahogy mondogatták. Netán, lokális hardverzűr van valahol, amely netszolgáltató/régió (több megye) függő?

aranyláz Creative Commons License 2020.05.23 0 0 351

Irányítsd át a leveleidet egy másik email-címre! Én kipróbáltam, és meg is kaptam.(hosszútávon meg szolgáltató váltás)

 

Másoknak is ezt ajánlom, minél előbb lépni, mert nincs garancia rá, hogy hosszútávon jobb lesz. Ha sokan áttérnek másik szolgáltatóra, akkor vagy észbe kapnak, vagy ha nem, akkor nem is kár értük. Annyi jó levelező van. 

 

Én egyelőre várok, mert a nagyon fontos leveleim nem ide mennek, de addig is apránként átíratom a másik, bevált email címemre. 

Előzmény: Alice01 (343)
Fletyó Creative Commons License 2020.05.23 0 0 350

Azt kell mondjam, hogy a betárcsázós internet korában nem volt ennyi szopás a freemaillal, mint a szarrá fejlesztett rendszer óta 120 MB/s sebességen. VICCC!

Fletyó Creative Commons License 2020.05.23 0 0 349

Nincs lehetőség jogi lépésekre? Konkrétan kárt okoznak cégeknek. Nem tudom mit szólnának egy per indításhoz. Hetek óta használhatatlan a szolgáltatás. Ha nem megy mondják meg, hogy keressen mindenki más megoldást. A betárcsázós időszakban nem volt ilyen szopás egy levelet megnyitni, annak pedig 20 éve!

 

Szabadnév Creative Commons License 2020.05.23 0 0 348

Hetek óta tart és fokozódik a lassulás. Minden kattintás, leütés után már egy percet is tekereg.

Valami történt, hogy egyszer csak elkezdődött. Na, de miért nem csinálnak valamit vagy küldjenek egy levelet, hogy " meghalt"  végleg és mentsük a menthetőt. 

Egész hivatali kapcsolatok, hivatkozások erre lettek építve.

A koronavírussal egyenértékű a károkozás, nem lehet mozdulni vele, és még csak egy " bocsi, türelem, dolgozunk rajta vagy mi várható" üzenet sem jön.

 

 

SzaboZE Creative Commons License 2020.05.23 0 0 347

Ha egy képpel akarnám jellemezni a szolgáltatást....

 

Microbi649 Creative Commons License 2020.05.23 0 0 346

Csudálatos módon a régi felületen levő fiókom működik (bár levelet oda se kapok). Az új felületen már egy hete egyre lassabb és lassabb, ráadásul egy csomó levelet be sem töltött, hanem dobott egy hibaüzenetet, hogy levélhiba. Kábé fél óránként azt mondta, hogy a szerverhez kapcsolódás sikertelen, próbáljam újra. A gépház meg Bad Gateway 502-t ad...

A héten írtam már nekik pár e-mailt, persze a szokásos semmitmondó "Mi is észrevettük, dolgozunk rajta, 2 napon belül helyreáll", meg "Dolgozunk rajta, előbb-utóbb helyreáll" meg a nem is válaszolnak vol a reakció. Megpróbáltam áttölteni a leveleimet gmailba, lokális MailStore-ba, lokális kliensbe (POP3 vagy IMAP), persze az se ment, kértem exportot, az se. Nem tudom, hova lehetne még fordulni... Csak egyszer szabaduljak meg tőlük. Sajnos nekem is vagy 20 éve megvan, és mindenhol ez a másodlagos címem... 

 

drl_car Creative Commons License 2020.05.22 0 0 345

Nagyon bosszantó, legalább ki lenne rakva valami tájékoztatás, hogy meddig lesz használhatatlan.
Van több mail címem, a freemailest, kb 20 éve használom, és nem is igazán volt vele problémám, az utóbbi egy évet leszámítva.
Az a gond, hogy sok helyen nem tudok email címet változtatni, máskülönben nem szenvednék vele, megint hetek óta botrányos.
Kliens folyamatosan leáll hibakóddal, weboldaluk is alig töltődik be, napról napra rosszabb, ma pl a freemail szerint, reggel 4:54-kor kaptam utoljára mailt, ez egy vicc.

aranyláz Creative Commons License 2020.05.22 0 0 344

Működik az Indamail, azt is kb. akkor csináltam, mikor a Freemail-t, és soha semmi bajom se volt vele, ráadásul sokkal gyorsabb is. 

 

Van olyan is, hogy Euromail, bár elég fapadosnak tűnik, de működik, kipróbáltam.  

 

Nem magyarok közül úgy néztem ez a Zoho Mail elég jó még https://www.zoho.com/mail/ 

 

Meg itt van még egy csomó, ha valaki keresgélne https://ingyenmail.lap.hu/  

Előzmény: RazorX911 (335)
Alice01 Creative Commons License 2020.05.22 0 0 343

Sziasztok!

 

Napok óta nem tudok mit kezdeni a freemaillel...

Kinek milyen tapasztalata van, mit lehet tenni? 10 éves levelezésem kezelem a felületen... :/

Folyamatosan csak a karika pörög...

 

aliki1 Creative Commons License 2020.05.22 0 0 342

 

Én tudok küldeni levelet, azonnal átmegy de a beérkező leveleim nem jönnek meg! 

Ez a rosszabbik verzió, mert írni, válaszolni akár másik email címről is tudok. 

De honnan tudjam pl. kinek kell válaszolnom!

Németh Gyurci Creative Commons License 2020.05.21 0 0 341

csinálhatnának egy karbantartást       mikor csináltak müködött egy darabig

 

 

Dante001 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 340

Az a baj hogy jelenleg ez a része sem működik...

Előzmény: prs (339)
prs Creative Commons License 2020.05.21 0 0 339

Beállítások/Beállításaim (fogaskerék a címed és a kijelentkezés között, jobb felül).

Átirányítás.

 

- Inaktív: nincs átirányítás

- Csak továbbít: átküldi a megadott címre

- Továbbít és helyben kézbesít: átküldi és itt is marad egy példány.

Előzmény: firga20 (338)
firga20 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 338

Ugyanez van mint az előttem szólóknál, szinte képtelenség levelet megnyitni, főleg meg válaszolni rá, fél óráig "karikázik", utána ad egy hibaüzenetet többnyire. 

Nagyon idegesítő. Főleg hogy mindenhol a világon ezzel a freemailes címmel vagyok regisztrálva, ergo mindenki oda ír.

Ez az átirányítás amit írtak páran, hogy átirányítom a freemailes címre érkező emailjeimet egy másik email címre, az hogy működik pontosan? Hol kell azt csinálni és hogyan?

Muszáj lesz valamit kezdeni mert ez használhatatlan így gyakorlatilag miközben napi több emailre kellene válaszolnom. Azért is kellemetlen mert persze, csináljak új email címet mondjuk gmail-en, de nem sorolom hány embernek, cégnek stb. kell majd szólni ezért hogy hahó, már nem az az emailem.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 337

Ami lemaradt vagy elveszett útközben, 2-vel lentebb: (Van még valamilyen magyar e-mail szolgáltató, a fentebb írtakon felül?)

 

Grabbe: Igen! Pontosan! Levelet, eléggé nehéz elküldeni, ha sikerül. A csatolmányok elveszéséről nem is szólva, hogy elszállnak a semmibe. Egyszerűen, rémes az egész, a PR-jukkal együtt. Már, jó pár kommenttel lentebb írtam amúgy, hogy ha a sajtó/TV lehozná, az NMHH vizsgálódna, már észbe kapnának a dolgokat illetően. Hamar, gatyába ráznák akkor. A sajtóból nem rémlik, hogy lenne róla valahol cikkezve. A Google-val semmi cikket nem találok, hogy a honi sajtó írt volna erről, 1-2 topikot leszámítva.

Grabbe Creative Commons License 2020.05.21 0 0 336

Sziasztok! A probléma nálam is állandó jelleggel fennáll, furcsa módon én leveleket kapok, küldeni nem tudok semmit, illetve csak úgy, hogyha előtte szépen egy doksiban megírom, utána beillesztem, azonnal a piszkozatra nyomok, frissítek és elküldöm. Így működik. Jóllehet a XXI. században nagyon nem így kellene működnie egy levelezőrendszernek. Mivel ez az elsődleges e-mail címem, ez volt a legelső, amit regisztráltam, nem válnék meg tőle, ha nem muszáj.

 

Azt furcsállom egyébként, hogy a sajtóban, éppen itt az Indexen nem írnak róla semmit, hogy többszáz-ezer felhasználó most emiatt szívja a fogát napi szinten. Ha több figyelem irányulna a problémára, talán rajtunk is segítene. A robot üzenetet én is megkaptam az áramszünetről, a kommunikáció ettől eltekintve egy kalap szar, elég csak megnézni a Facebook oldalukat, ahol ilyen semmitmondó posztokat raknak ki minden nap, ahelyett, hogy ezzel a problémával foglalkoznának - PR, ha van náluk olyan, szintén egy kalap szar.

 

Várom már, hogy megjavuljon, de ha máshogy nem megy, szépen lassan átteszem a leveleimet a másodlagos Yahoo-s címemre. Az legalább működik.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.21 0 1 335

A Citromail-re is szoktak panaszkodni. Az Indamail, meg lehet nem is üzemel már, hiába lehet regizni rá. Legalábbis a PH-s kommentek erre utal(hat)nak. A Gmail-el jobban jársz. (Van, még val)

Előzmény: platz (334)
platz Creative Commons License 2020.05.20 0 0 334

Köszönöm neked. Valóban  meggondolom, és csinálok egy új fiókot a Citron magamnak. 

Az az igazság, hogy Aliról vártam levelet már egy hete, ami megjött 3 levél formájában. Megnyithatatlan. Pénzemre mehet a játék, és én nem tudok kommunikálni velük. Akartam egy levelet írni egy másik ügyben. Ez sem délelőtt, sem most nem jött össze. Kb. ettől telt meg nálam a pohár.

 

 

Előzmény: RazorX911 (331)
RazorX911 Creative Commons License 2020.05.20 0 0 333

Remélem, az olvashatatlan levél-hibát is javítják!!! Van, egy pár db belőlük. Februárban, 600+ levélből, 40-nél is több volt olvashatatlan! Meddig, kínlódnak még???

Előzmény: Györgyi7884 (332)
Györgyi7884 Creative Commons License 2020.05.20 0 1 332

A levelemre ezt a választ kaptam pár perce a freemail csapatától.

 

 

[freemail] ügyfélszolgálat ([freemail])

2020. máj. 19. 21:41:08 CEST

Kedves Felhasználónk!


A hónap folyamán, a rendszerben tapasztalt problémákról fejlesztő munkatársaink tudnak, és folyamatosan dolgoznak a hibás működés javításán, a tapasztalt problémák elhárításán. A javító munkálatok mellett erőfeszítéseket tesznek arra, hogy a jövőben a freemail rendszere stabilabb lehessen.
A munkálatok ideje, sajnos előre kiszámíthatatlan, ezért szíves türelmét kérjük, az okozott kellemetlenségekért pedig elnézést kérünk!

Üdvözlettel,
a [freemail] csapata

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.20 0 1 331

Itt, valahol az utolsó oldalakon van leírva, a költöztetés menete, azt még nem teszteltem le, gmail híján (POP3 és egyéb rémlik): https://prohardver.hu/tema/freemail_nalatok_megy/friss.html

 

Csak, hát ugye ami nem magyar, hát abban valahogy, nincs annyira bízhatnékja az embernek, a gmail/FB,stb...-ket illetően. Különösképp, a FB-os botrányok és a Snowden-féle eset után. A Freemail/Citromail/Indamail és ami még volt/van magyar földön, az azokon a szervereken tárolt adatok, elvileg nem kerülhetnek amcsi/kínai kezekbe. Túlságosan elszemtelenedtek, a tech-cégek ami azt illeti. Másokról nem is szólva.

 

Reklámok: Már írtam, hogy nálam 1 sincs. Spam is szökőévente, ha bekerül 1-1db. 1-2-4 reklámlevél havonta, meg csalós vackok félévente, ha beesik belőlük, egy-egy darab. E téren, szerintem abszolút jónak mondható. Anyém Gmail-jén, azért akad ilyen szemét dögivel.

Előzmény: platz (329)
andrasi zsófi Creative Commons License 2020.05.20 0 0 330

Másfél hete cca a freemail idegölő.Lassú borzalmasan ,jó lenne már valamit csinálni vele. egy levél 1óra

 

platz Creative Commons License 2020.05.20 0 0 329

Televágták a felületeket reklámokkal, ami persze hidegen hagy, hisz egy konkrét és fontos funkciót akarnék itt használni. Az pedig lehetetlen. Tele van a hócipőm vele. :-(

 

Valaki segítsen nekem! A már meglévő g-mail fiókomra hogy tudnám átirányítani a leveleimet? És ami fontosabb. Az itt lévő levelezésemet át lehet e "vinni" innen az új helyre? (Elnézést, de ezekben  nem vagyok jártas)

aranyláz Creative Commons License 2020.05.20 0 0 328

Gmail a megoldás(vagy nyilván van sok más levelező még)

Györgyi7884 Creative Commons License 2020.05.19 0 1 327

Most már használhatatlanná vált a fiókom. Levelet szinte képtelenség küldeni olyan lassú, hogy kivág a rendszer azzal, hogy 139 Hibakód vagy "Hiba történt a szerverhez való kapcsolódás közben. kérjük próbálja újra". Ugyanez csinálja, ha levelet szeretnék megnyitni. Már 1,5 órája próbálok egy levelet elküldeni, de sikertelenül. FELADTAM!

furcsagomba Creative Commons License 2020.05.19 0 0 326

Borzalom, ami mostanában megy. 3-4 perc egy levél megnyitása. Elhatároztam, hogy csinálok egy gmail-t és arra irányítom. Úgy remélem megoldódik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!