Keresés

Részletes keresés

Mike Creative Commons License 2002.03.01 0 0 1674
m35-osom egy jo ideig egyaltalan nem fagyott le. DE! az utolso ket alkalommal az idomeres/dijmeres nullazasa utan igen (havonta ezzel merem a beszelt idot) Addig sosem csinalt , most ugy hirtelen lefagy (nem azonnal) es csak az akksi kivetel segit. A kitorolt mert idok meg ujra ott vannak.
Megoldast tud valaki?
Mondjuk ha masodszorra is kitorlom, es utana rogton lezarom, akkor nem csinalja, vagyis gondolom, hogy nem, de most mar ebben sem lennek szaz szazalekig biztos
Előzmény: Törölt nick (1657)
Aloha_ Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1673
jol tudod..
raadasul csak a hungaria koruton csinaljak meg
Előzmény: McRae (1668)
Ordas Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1672
De amugy kosz. Szal en toltessel sose jartam igy
Előzmény: Degeczi (1670)
Ordas Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1671
Erdekes, mert allitasa szerint egyszercsak olyan lett. Mondjuk este toltotte. Kikapcsolasra meg ra se kerdeztem.
Előzmény: Degeczi (1670)
Degeczi Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1670
megjegyezte, h james bond szett van rajta

en is jartam igy, amig egy olyan adatkabelt hasznaltam, amit egy ilyen fules madzagjabol alakitottam at, es nem vettem ki az atkotest (amitol folismeri, h fules van rajta)
akkor az enyem is vmiert megjegyezte ezt az uzemmodot

mindenesetre egy ki/be kapcsolastol magahoz ter

Előzmény: Ordas (1669)
Ordas Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1669
Ertem.

Viszont kovetkezo problema. Kolleganomnek Westeles C35je van. Problema: semmi hozanyulas utan reggelre egy kis fejhallgato jel jelent meg a kijelzon egesz pontosan csak hivasok kozben. Es nem hall a keszulek hangszorojan semmit.

Megneztem a leirast, ilyen jel nincs a leiras vegen a kijelzo piktogram gyujtemenyben.

A telefonban nincs bekapcsolva az autoskeszlet funkcio, se fax, se semmi. Semmi ilyen nincs kipipalva.

5letek?

esetleg szoftverhiba? 18-as van rajta.

Kicsit eges volt, ui. en C35, S35 telefonokkal rendelkezem, es nem birtam megcsinalni.

Előzmény: McRae (1668)
McRae Creative Commons License 2002.02.28 0 0 1668
Ordas...

Ez arra jó, hogy megsporoljál egy kis pénzt:))
A lényeg...
Ha bevan állítva a telefonodon pl:az egy sim használat, akkor ezt a telkóddal tudod feloldani..na most ha ezt a kódot 3* elrontod, akkor másik kártyát nem kell a telefonodba beletenni...na ettől független nem lesz a telefonod,tehát semmi "extra", de ahogy én tudom a magyar siemens márkaszerviz, ennek a problémának a megoldásáért
4000-5000huf-ot bír elkérni...de ha rosszul tudom javítsatok ki nyugodtan.

Előzmény: Ordas (1667)
Ordas Creative Commons License 2002.02.27 0 0 1667
Na most ez mire jo? Mi ez?
Előzmény: McRae (1666)
McRae Creative Commons License 2002.02.27 0 0 1666
Sziasztok!

Ha valaki még nem tudná...
Ha siemens telefonotokon a telefonkódot sikerülne
lezárni akkor a teendő a következő:)
Írtok egy levelet német, vagy angol nyelven a problémátokról, és küldjétek a következő címre:
kehotline@siemens.at

A levélbe adjátok meg a telefonotok IMEI számát, ők pedig ez alapján küldenek egy generált kódot..
Párezer forintot meglehet ezzel a mutatvánnyal sporólni....

Én kipróbáltam müxik...a kód beirása után a régi törlödik és lehet új telkódot beírni..:)

Bocsika ha körökkel le lennék maradva:))

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.26 0 0 1665
Hell o *.*,

A szoftverfrissítés tényleg nem megoldás, nekem eddig az 5össel fagyott a legkevesebbet.
Voltam a TeleSignalnál, azt mondták, nem létezik még a magyar t9, (február eleje) hiába mondtam nekik, hogy de igen, maradt az angol, azóta, ha lehet, az asszonnyal iratom meg az SMSeket az ő N5510-esén:-).
Nekem a Nikkeles akku másfél évig bírta, szinte csak akkuápolással töltöttem, de a végén már naponta tölteni kellett (kikapcsolt világítás, napi 5-10 perc beszélgetés, szinte folyamatosan teljes-1 térerő). Ehhez képes a gyári lítiumos hasonló körülmények között 5-6 napig bírja (egyelőre:-)).

Gandalf (Dublin)
http://go.to/Eire

Előzmény: Erzsébeti (1661)
Ordas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1664
Nem PAnnonnal adtam le garisan es Tele Signal frissitett ugy, hogy nem is kertem.

5rol 13ra

Pedig csak gombcserere adtam be.

Előzmény: Erzsébeti (1663)
Erzsébeti Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1663
Hali!

Lehet, ezért is írtam, hogy kérdezzen meg egy szakembert...
Nem lehet, hogy bejátszott nálad az otthon, PC-n gyakorlatozó, kezdő, mobilguru?:)

Erzsébeti

Előzmény: Ordas (1662)
Ordas Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1662
Szoftvercsere nem mindig OK, nekem ugy baszodott el a C35m. Mondjukkishiba, de az idoszamlalo ossze-vissza mert. Altalaban levon onkenyesen idoket.
Előzmény: Erzsébeti (1661)
Erzsébeti Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1661
Hali!

Nem vagyok benne biztos, de talán a szoftver frissítése szerencsés lenne.

Erzsébeti

U.i.: Kérdezz rá egy szakembertől!

Előzmény: Törölt nick (1660)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1660
A battériával kapcsolatos terminológiai helyreigazítást hálásan köszönöm. A hír jó.

Az 1-es azért gáz, mert egy nem túl jól látó nagymamáé lesz a telefon, már előre rosszul vagyok, ahogy elképzelem, mikor lekapkodja majd a hátlapot, kitépi a nemelemhanemakkumulátort, majd visszagyűri a tömítőnemmondomhogyszilikongumitmertlehethogyeztsemjólnevezemmeg-t. Az a baj, hogy a boltba visszavinni sem tudom a telefont, mert csak ritkán jelentkezik a probléma, és ott majd nyilván nem tudom produkálni.

Előzmény: Erzsébeti (1659)
Erzsébeti Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1659
Hali!

A kettes kérdésedre: Lítium elemet, talán nem lehet használni hozzá... De ha te is úgy gondolod akkor Lítium Aku-t azt igen:)
Az egyesre nem tudom a választ:(

Erzsébeti

Előzmény: Törölt nick (1657)
feri60 Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1658
Köszi, azóta meg tudtam nézni közelebbről egy kollégánál, tényleg jobb, mint az m35.
Csere eldöntve.

feri

Előzmény: VonBraun (1655)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1657
M35i kérdésem lenne, hálás lennék, ha valaki válaszolni tudna.

1) A menükben botorkálva egyszer-egyszer lefagy a billentyűzet. Rendesen, semmilyen gombnyomásra nem reagál, kikapcsolási kisérletre sem. Húszforintos, hátlap leszed, aksi ki, aksi vissza, beállítások repültek, de a billentyűzet ismét él. Tapasztalt valaki ilyet? Elég szoftvernek tűnik a hiba.

2) Igaz, hogy ebbe a telefonba lehet lítium elemet is tenni? Fogja azt rendesen kezelni?

Degeczi Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1656
sajnos ez igy onmagaban semmit nem mond, rettento sokat szamit ugyanis a napkozben jellemzo terero (nalam ez csapnivaloan rossz) es persze a beszelgetesek idotartama
a vilagitas pedig leginkabb az sms-ek irasakor szamit, mivel az eleg sokaig tart

az akkuelettartam valojaban foltoltesek/kisutesek szama kellene legyen, de azt nyilvan senki nem szamolta

ebbol azonban termeszetszeruen kovetkezik, h ha vkinek a nagy atlag 2-3 nap keszenlete helyett 4-5 napot megy, akkor az akku is tovabb fog tartani mint a tipikus 1-1.5 ev

Előzmény: ac07 (1654)
VonBraun Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1655
Háj, Feri.

C45-m van. Át tudod állítani a kijelzést nagyobb karakterre, ami kb a 2,5 szerese a normálnak, és minden így látszik azután. A kijelző színe nem zavaró, egy idő után már az lesz zavaró, ha egy másik telefonon nem azt látod.
Én Nokia-ról váltottam, nem bántam meg.

Előzmény: feri60 (1633)
ac07 Creative Commons License 2002.02.25 0 0 1654
Az akksiról annyit, hogy nekem az eredetivel több, mint 1 éve megy, 4-5 nap készenléttel. Az akkuápolást rendszeresen csinálom.
Az is igaz, hogy mostanában viszonylag keveset beszélek rajta, de vibra+világítás be van kapcsolva.
Erzsébeti Creative Commons License 2002.02.23 0 0 1653
Hali!

Elvileg a metálhibrid aksiknak tudni kéne kb 300 feltöltést...ez kb 2-3 év használatot jelent... De a gyakorlat azt mutatja, hogy 1 év után minden nap ajándék, amit meg kell becsülni:))
Egyébként az előző telefonom egy Nokia 5110-es volt 3 1/2 évesen adtam el, eredeti akkuval, és semmi baja sem volt az aksinak... Ilyen is van:)

Erzsébeti

Degeczi Creative Commons License 2002.02.23 0 0 1652
valszeg mar tenyleg az utolsokat rugja, nem ritka, h csak 1 evet bir (kulonosen, ha sokszor volt akku-apolva)
epp januar vegen volt ez egyik nemreg emlitett cegnek akcioja, ahol a 700 mAh-s utangyartott Li akkut 3 rugoert lehetett kapni (maskor ennek a duplaja), en is abbol vettem
eddig bevalt, az elozo 3 nap helyett min 5 lett, ugyanolyan hasznalat mellett - es erre barmikor ra lehet tolteni

addig is elsosegelykent mindenkepp vedd le a vilagitast, az veszettul sokat szamit, kulonosen ha sok sms-t irsz

Előzmény: tromff (1651)
tromff Creative Commons License 2002.02.23 0 0 1651
Siemens C35-öm van és nem vagyok megelégedve az akkujával, már szinte minden másnap kell töltenem. Ez természetes dolog? Előtte az Alcatelem majdnem egy hétig bírta. Lehet valahol kapni hozzá erősebb akkut persze nem csillagászati áron?
McRae Creative Commons License 2002.02.22 0 0 1650
Sziasztok!

Tudja valaki hogy hol lehet kapni c35i-hez gyári előlapokat??Ja és persze a hozzátartozó hátlap se elhanyagolható:)
A hungária körúti siemens márkaszervit kizárva,tele-signál dettó....
Vannak tippjeitek????

hootie Creative Commons License 2002.02.22 0 0 1649
Sziasztok! 2 hónapja van c35i-m. Mostanaban furcsan viselkedik. Volt, hogy hivtak, es meg csak nemfogadott hivast sem jelzett ki, a masik pedig, hogy rezgore van allitva, de valamikor nem rezeg. Szerintetek mitol lehet? Legyszi maganba valaszoljatok: nagyreka@uze.net koszi
Degeczi Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1648
persze, a Siemensben ez az egyik klassz dolog: nem cserelik tipusonkent a csatlakozot
a 25-os szeria ugyan nem kezeli a fulesen levo nyomogombot, de ettol meg azzal is kompatibilis
Előzmény: Gedeon Bacsi (1647)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1647
1 kérdés: ha adatkábelt, szivargyújtó-töltőt úgy árulnak, hogy "siemens c25-höz", attól még jó a 35-ösökhöz is?
Németi László Creative Commons License 2002.02.16 0 0 1646
Hello!

Tényleg nem írt senki ilyen régóta...???

Azt tudjátok, hogy a Tesco-ban 2690,- Ft-ért lehet adatkábelt kapni???

Laci

drRoot Creative Commons License 2002.02.01 0 0 1645
Hi!

USB portot meg nem cseszegettem, ugyhogy momentan nem ismeri.
Hazilag lehet cserelni: a www.extra.hu/lesliegsm oldalon van siemens software. Meg leiras is hozza, hogy kell flashelni. Asszem a valamelyik fuggetlenitesi doksiban van. Arra figyelj, hogy a 04-vegu szoftvert hasznald, mert az tudja a magyar nyelvet. Pl: 1801 nem jo mert az kozep europai. 1804 - az a keleteuropai verzio.
Fontos: ha felraksz egy uj verziot a telcsidre a lock visszaall. Ugyhogy ha ki volt kodolva, megint nekiallhatsz fuggetleniteni. Amugy a 13-as es a 18-as kozott semmi kulombseg.
Az uj progi csak terveimben szerepel. Ugy gondoltam, hogy irok egy kommunikacios magot, es a plug-in adja a parancsokat. Igy kesobb hozza lehet fejleszteni barmilyen telcsihez.

Előzmény: Ordas (1640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!