Keresés

Részletes keresés

borsalino Creative Commons License 2002.06.13 0 0 499
Bizom benne,hogy ezektöl a zseniktöl is vetitenek filmeket.Egyébként árat is emelnek.2999 ft.
Előzmény: endorphin (498)
endorphin Creative Commons License 2002.06.12 0 0 498
Őszintén szólva ez volt az első olyan húzása a MKTV-nek amitől tapsikolni támadt kedvem.
Ha igaz amit írnak róla és tényleg az európai filmművészetről fog szólni ez a csatorna, szar biztos nem lesz. Legalábbis Fellini, Bergman, stb. stb. nem nevezhető annak. =)

Az lehet, hogy nem a tipikus tömegigényt szolgálja majd ki, de tuti, hogy hatalmas hiánypótló lesz. Egyedül a Duna tv próbál ebben a "műfajban" adni vmit.

Úgyhogy nagyon remélem (és ez most nem neked szól), hogy nem lázadnak fel az emberek, és sorolják majd ezt is (a Muzzik/Mezzo-hoz hasonlóan) a felesleges, gagyi csatornák közé, mint a múltkor mikor szó volt arról az aláírásgyűjtésről.

Előzmény: borsalino (493)
zezse Creative Commons License 2002.06.12 0 0 497
Sikerült, bár képtelenke céges számlát küldeni, és ugy tünik nekem, hogy árat is emeltek. Nem???
Amugy csak arra jó, hogy rájöjjek , kevés jó müsor van...
Előzmény: _paha_ (495)
borsalino Creative Commons License 2002.06.12 0 0 496
Magyar és/vagy/ magyarfeliratos..Európai filmeket ir.Végül is ha igy van akkor nem lehet rossz.De szerintem itt is ismételni fognak orrba-szájba.
Előzmény: _paha_ (494)
_paha_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 495
sikerült bekötniük azóta? mi április közepén rendeltük meg, ha jól emlékszem (szintén Ófalu) és következő héten már kötötték is be, azóta megy jól.

tegnap láttam egy felhívást valamelyik szolgálati csatornán, hogy valakik el akarják vinni az HBO dekódereket, arra hivatkozva, hogy valami kártyás dekóderre (?) cserélik ki őket. SENKI NE ADJA ODA NEKIK!!!

Előzmény: zezse (491)
_paha_ Creative Commons License 2002.06.12 0 0 494
Milyen nyelvű? A nevéből ítélve francia, így még ha jó filmeket adnak, az se sokat ér... vagy ez is magyar nyelven fog adni, mint a Hallmark?

Előzmény: borsalino (493)
borsalino Creative Commons License 2002.06.12 0 0 493
Állitólag a C45 csatornán julius 1 töl indul Le Cinema. Európai filmcsatorna lesz.Ha olyan szar lesz mint a Hallmark akkor ezt is megette a fene.
Pogar Viktor Creative Commons License 2002.05.22 0 0 492
Megujult a Matavkabeltv homepage, meg ugyfelszolgalatos e-mail cim is van. Minel tobben kellene, hogy irjunk e-mailt, hogy elegedetlenek vagyunk a csatorna valasztekkal, es hogy milyen uj (bar inkabb regi) csatornakat szeretnenk (vissza).
zezse Creative Commons License 2002.04.29 0 0 491
Mi is békásmegyeren lakunk, felhívtunk a III. kerületi irodát, hogy az Ófaluba szeretnénk Tv-t, nem tudták mi az hogy ófalu, mikor lesz stb.. Most megrendeltük, és várunk. Hát kiváncsi vagyok, nálunk eddig semmi nem volt, csak RTL mert olyan helyen lakunk. Ja, egy hónapot igértek meximum.
borsalino Creative Commons License 2002.04.29 0 0 490
Lehet,hogy azért tüntek el mert volt valami szünet állitólag az internet miatt.Nálam is szünetelt néhány adó.
Előzmény: andry (489)
andry Creative Commons License 2002.04.29 0 0 489
Nem hinném, h tv-gond (egyébként Samsung), mert egy pár napja, anélkül, hogy hozzányúltam volna a tévéhez, visszajöttek a csatornák. Ilyenkor mi van? Ciklikusan szar a tévé?
Lehet, h a hangyachannelt is bevették a kínálatba.
Ami nem mászott el: m1, m2, duna, csiga, retek, atv, xmedia, eurosport, igaz az m1 van, amikor keresztcsíkos, fekete-fehér. Amióta csomagosdi van, a m1 színvonala lecsökent.
Ja és bejött, bár elég rosszul az orosz adó, ami már feljebb került.
Sokadszorra megkérdezném, mert nem kaptam rá választ: Tudja vki, h Pro7 miért nincs? Mi szól ellene?
Üdv!
Előzmény: Törölt nick (482)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.25 0 0 488
Szia!
Eléggé nagy marhaságot mondtak Neked! De ebből is látszik, hogy vagy nem értenek a saját technikájukhoz sem, vagy csak simán "hülye, kekec ügyfélnek" néznek.

A másik adó azért látszik be az HBO alá, mert a dekóder, amit kaptál nemcsak dekódol, hanem megeszi a hasznos jel egy jókora részét is. A vonatkozó szabvány azt írja elő, hogy a szomszédos csatornák között max. 3dB eltérés lehet. Vagyis a jel kb. a negyedével lehet kisebb, mint a mellette lévő. A Te dekódered szerintem kb 10dB-lel veszi visza az HBO hasznos jelét is, és persze dekódol is. Mivel a "dB" logaritmikus egység, ez kb 3-szoros eltérést jelent. Ezt meg nincs olyan tv, ami megemészti, és beúszik a műsor alá egy másik.

Legalább örülhetsz, így van a tv-den PIP, vagyis kép a képben! -)))
csíkos

Előzmény: Nibiru (486)
_paha_ Creative Commons License 2002.04.22 0 0 487
3. kerület Békásmegyer: múlt hét szerdán írtuk alá a szerződést a kábeltvről, 3. csomag + hbo, kaptunk hozzá két magazin előfizetést... de nem is az a lényeg, hanem az, hogy ma be is kötötték!!! a minőségről még nem tudok nyilatkozni, nem vagyok még otthon. de majd beszámolok!

Nibiru Creative Commons License 2002.04.21 0 0 486
Nekem még a nagy lopássorozat előtti dekóderem van, a miénket is ellopták, és hoztak helyette egy másikat, de látszott, hogy az is használt.
Akkor még csak gyenge volt a jel, de kb másfél hónapja csapnivaló. Egy másik adó jele úszik át rajta.
csíkosTáttú:
Nekem azt mondták annak idején, amikor először szóltam, hogy azért nem erősebb a jel, mert ha több a decibel, akkor valakik ki tudják kódolni.
Akkor most másolható vagy nem?
Ideje lenne már a digitális kódolásnak, mert így ez nem jó semmiképpen.
Előzmény: waters (484)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.20 0 0 485
A cég egy eredetileg amerikai ötlet alapján (kényszer)született kódolási eljárást vett meg. Ez az un. ARCOM-rendszer. Nem akarok senkit untatni a részletekkel, de egy agyrém, a fizika megerőszakolása. Vagyis soha nem is lesz tökéletes. Vagyis a kódoló miatt a fejállomás kimenetém sem tökéletes már a kép, ehhez jön még a tömeggyártott dekóder. A többit képzeld el. Egyetlen előnye, hogy a dekódert nem lehet házilag lekoppintani. A minőség kit érdekel? Egyik nagy kábeles cégnél sincs a vezetésben műszaki ember. Mind managger...
Előzmény: waters (484)
waters Creative Commons License 2002.04.20 0 0 484
Apáméknak bevallotta egyszer a saját(Matávkábel) szerelőjük,hogy valami okos hozzáértő vette meg a zajszűrőket(egy jó nagy adagot) az HBO-hoz...
Természetesen nem a megfelelőt és ezek után,ha fejre állnak akkor se lesz tökéletes a kép...
Ez meg is látszott a kódolatlan napoknál,amikor tökéletes volt a kép...

Üdv

Előzmény: Nibiru (481)
rayn Creative Commons License 2002.04.20 0 0 483
Ki van zárva, hogy a külföldi csatornák működnek.
Tapasztalat: az internetet sem tudnak normálisan szolgáltatni, nem működik egyik külföldi oldal sem, van valami vacak forgalomirányítójuk (?), ahol elakad a csomag...
Szóval ezek után nem bízok a matávos és társai szolgáltatásaiban. Sikerült elérniük...
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.20 0 0 482
Szia!

Nem óhajtom védeni a "céget", de milyen tv-d van? És melyik MATÁV területen vagy előfizető? Ugyanis a csatornák még egy Matáv szintjén lévő cégnél sem másznak el, pedig ennél alacsonyabb szinten már csak a bányászbéka van, itt valami más bibi van.

csíkos

Előzmény: andry (480)
Nibiru Creative Commons License 2002.04.20 0 0 481
Na sza'l megnéztem a kódolatlan HBO adást, és kifogástalan volt.
Húsvét óta viszont rossz az HBO, és most már egyre rosszabb.
Jövő héten bejelentem, és ha nem jönnek ki, és csinálják meg, lemondom.
Nem szarozok tovább. Valami más módot fogok találni a kábel TV-re, UPC direct, vagy mittudomén, de ebből elegem van.
Előzmény: Yoshida (464)
andry Creative Commons License 2002.04.16 0 0 480
Fejlődés?!
Milyen fejlődés? Azért mert egy értelmes csatornát betettek? Hol a PRO7? Minőség változatlanul szar, adók elmásznak.
Konrad, tényleg mi van a levéllel? Nálam továbbra is aktuális. És ha már semmi nem lesz belőle, érdekelne, hogy hányan írták alá. Nem vagyok egy szervezkedő típús, de erre speciel odatettem volna magam, na mindegy.
Előzmény: MeliZoli (479)
MeliZoli Creative Commons License 2002.03.28 0 0 479
Nem semmi, már nem is tudom mióta változott utoolájára.

Sport-1, megújult weblap, fejlődik a Matáv Kábel.

Előzmény: Proart (478)
Proart Creative Commons License 2002.03.28 0 0 478
Megújult a matávkábel honlapja, de nem sok újdonság van rajta.
atipatibarátja Creative Commons License 2002.03.21 0 0 477
Ezért jó olvasni a tasztalt:)))))
A szomszédtól tudtam meg, hogy ott lóg a cable is az oszlopokon és van aki beköttette! Majdnem írigykedni kezdtem, de aztán lassan nyíltak az infó cstornák, mint szép nőkön a szoknya és megtudtam, hogy szar van a palacsintában:((((DDD
qszi a III. ker.-ből!
_paha_ Creative Commons License 2002.03.21 0 0 476
bocs, előbb írok, mint olvasok.
akkor az a kérdés, vajon mikorra valósul ez meg?

Előzmény: Kevin (461)
_paha_ Creative Commons License 2002.03.21 0 0 475
úgy néz ki, végre nálunk Békásmegyeren is bekötik. nem tudjátok, mikor várható, hogy Sport1 is lesz a csomagban?

waters Creative Commons License 2002.03.17 0 0 474
Köszi!
Előzmény: shabbarulez (473)
shabbarulez Creative Commons License 2002.03.16 0 0 473
Szerintem rossz topicban érdeklődsz, itt nagyobb eséllyel fognak válaszolni, sok óbudai látogatta, igaz most pang.
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9036618&uq=1706

Esetleg még erre:
http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/index.php

Egyébként ne csodálkozz, ami mostanában csinál kábelnet címszó alatt az Axelero az egyszerűen förtelem. Pl. Budakalászon 100 usert rákötöttek egy 1Mbps-es vonalra, amit 2-3 hónap után 2-re bővítettek és még talán egyszer +2-vel. Hidegkúton is asszem 50 user lóg 512kbps-es "gerincen", jó hogy pont ennyi lenne az egy felhasználóra jutó sávszél. Szóval nem csoda ha több ezres ping van és max 1-2Kb/seces letöltés.

Kaszásdűlőn elméletileg meg kellene lennie a 10-es pingnek BIX felé, és vinnie kéne a 512/128-at is. De lehet hogy már itt a III.ban is barmolnak.

Bocs ha OFF voltam, de valamennyire ez is fatáv-fatávkábel-Axe családba tartozik.

Előzmény: waters (469)
Nibiru Creative Commons License 2002.03.16 0 0 472
Majd megnézem, de nem sokat várok tőle...
Előzmény: Yoshida (464)
waters Creative Commons License 2002.03.16 0 0 471
1etértek....
Előzmény: MeliZoli (470)
MeliZoli Creative Commons License 2002.03.16 0 0 470
Hihetetlen, csoda történt Sport-1 a Matáv KábelTV kinálatában!
Azért a Zenitet is levehetnék, szerintem ez az a csatorna amit senki sem néz.

Amitől megszabadíthatnának még minket: Romantica, MusicBox valamint a Fönix.

Előzmény: Kevin (461)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!