Keresés

Részletes keresés

Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9481
Azt mondjatok, hogy tulsagosan beskatujazom a noket? S lehet hogy pont emiatt dobom el azokat a lehetosegeket, amik pedig mukodnenek?? Nem tudom :(
Előzmény: Andorid (9480)
Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9480
Erdekes amit irsz.. Ez a kezdeti szikra dolog ismeros. Van egy no akiert nagyon oda vagyok, annak ellenere, hogy lelepett kulfoldre, de megsem tudom elfelejteni. Na o is ilyen elso szikras embereket keres, s mar 3x s egyedul van... O is valami elerhetetlen celt kerget???

Nekem bevallotta, hogy nalam nem erezte a szikrat... :((

Nekem csak hosszu kapcsolataim voltak. Nem mozgatnak a rovid kapcsolatok.. nem szeretem megbantani az embereket. Talan tulsagosan is visszahuzodo alkat vagyok, nem kezdemenyezek ha nem muszaj. Igy biztosan rengeteg lehetoseg mellett elmegyek. Ki tudja...

Hogy mitol kell megvedeni? Ezt arra ertettem, hogy biztonsagban erezze magat mellettem. Minden teren...
Előzmény: Pisces72 (9477)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9479

Ezek a felsorolt tulajdonságok szerintem mind cimkék, és egy csomó féle viselkedés és gondolkozásmód lehet mögöttük. Nem lehetetlen emiatt, hogy egy nő épp ilyennek látja magát, aztán ha összeakad veled, te abszolút nem ilyennek látod.

Előzmény: Andorid (9476)
Pisces72 Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9478

...erősek, de meg kell őket védeni...

 

Mitől? :)

Előzmény: Andorid (9476)
Pisces72 Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9477

Volt egy barátnőm. Magát "normálisnak" tartotta, és nem értette, hogy lehet, hogy mindig olyan pasikat fog ki, akik vagy semmibe sem veszik (iletve csak ágybetétnek használják), vagy rövid "kapcsolat" után nagy ívben kihajítják. Ismerős? :)

Pont olyan helyekre küldtem el ismerkedni, amiket az előbb felsoroltál. :)

Fura, de egyetlen normális pasit sem talált sehol. (Még ott sem, ahol szerintem egyébként hemzsegtetk.) Igaz, ő csak az olyanokra bukott, akiknél megvolt a kezdeti szikra (=bugyilebeszélős szöveg), én meg csak az ilyenekre nem...

Vajon miért nem vagyunk már barátnők? :)))

Szerintem ő soha nem fog normális srácot találni. Gőzöm sincs, miért.

Előzmény: Andorid (9473)
Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9476
Tudom, hogy nem komolyan gondolta... :)
Kb en is ugy vagyok most a nokkel, mint dorka2 a ferfiakkal.
Ez a "normalis" szo talan nem a legmegfelelobb, hisz az ellentette a nem normalis. Es egybol valami rosszra gondolnak az emberek. Nem errol van szo.
Akiket en ez alatt ertettem azok, egyszeru, nyitott, eletvidam nok, akik nem nagykepuek, nem karomkodnak, tisztelik a masikat, visszahuzodoak, de van bennuk kacersag, erosek, de megis meg kell oket vedeni.
Ezek azonban nagyon szubjektiv dologok! Ezek csak nekem jelentik az idelis not... Szamomra ok a normalis nok.
Előzmény: Törölt nick (9474)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9475
hozzá :)
Előzmény: Törölt nick (9474)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9474
Szerintem senki nem gondolhatja komolyan, hogy minden férfi egyforma, kivéve, ha egyet sem hajlandó megismerni, mert beéri azzal, ami a saját fejében van róluk. Azt hiszem dorka2 sem így értette, inkább azt éreztem ki a hosszászólásából, hogy eléggé elkeseríti, amiben most él, és elképzelni se tudja, hogy máshogy is lehet. Ahogy olvasom, te sem tudod elképzelni, hogy találhatsz "normális" nőt - de azt honnan is tudod, hogy egy nő "normális"? Mit csinál az olyan?
Előzmény: Andorid (9469)
Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9473
Gondolkodtam, hogy hol is lehet talani a normalis gondolkodasu, egyszeru, visszahuzodo, de megis noies, magabiztos noket... Konyvtarak, muzeumok, szinhaz, turautvonalak, nyelvtanfolyamok jutottak eszembe... egyik sem idealis ismerkedesi hely, de inkabb errefele orientalodom.. Neha a villamoson is fel lehet fedezni szereny noket, akik amellett hogy szerenynek neznek ki, megis gyonyoruek... toluk szoktam utbaigazitast kerni, pedig ismerem Budapestet ;) Bar a modszerem eddigi eredmenye 0. De kuzdo tipus vagyok.. Gondoltam mar ra, hogy Erdelyben kellene ismerkednem, ismerek egy erdelyi not, na O buvolt el eddig a legjobban, akkor jottem ra, milyen not is keresek...
Előzmény: Pisces72 (9470)
Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9472
:D Az az igazsag, hogy nem keresem oket. Joparszor csalodtam bennuk.
Nem kifejezetten azert, mert rosszak lettek volna, hanem valamiert olyanokhoz vonzodom, akik magasrol ejtenek.
Igy inkabb elvagyok egyedul, elvezem az eletet, aztan ha ugy alakul, talalok valakit. Nem vagyok az a nagydumas csavo, aki lebeszeli a bugyit a csajrol, de tudom, hogy az csak az ismerkedest, a kezdeti fazist konyiti meg.. Ami utana kovetkezik, az ugyis a ket ember szemelyisegen mulik.
Szoval nincs receptem, igyekszem segitokesz, kedves lenni az emberekkel, nem eroltetni az ismerkedest. A minoseget keresem, nem a mennyiseget..
Szegyenkeznem nem kell a kulsom miatt, full atlagos vagyok, de ezt nem ertekelem, hisz ugysem ez szamit..
Előzmény: spenci44 (9471)
spenci44 Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9471
csatlakozom!
Előzmény: Andorid (9469)
Pisces72 Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9470
A Magadfajta normális pasik hogyan keresik a normális nőket? Technikailag érdekelne az ügy... :)
Előzmény: Andorid (9469)
Andorid Creative Commons License 2008.12.18 0 0 9469
Szia!

Mar majdnem felhuztam amagam a "Minden ferfi egyforma... " mondaton, de akkor latom, hogy az uj lakasban lakok kivetelek... :)
De azert ez nem fair szerintem... Azert mer sok mafla f@szi van a vilagon, lehet talalni egy-keto normalisat.. Hidde el a magamfajta jozan emberek meg nem talalnak normalis not maguknak...
Előzmény: dorka2 (9468)
dorka2 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 9468
Az új lakásban lakók kivételek:))
Előzmény: spenci44 (9467)
spenci44 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 9467
Most először e telefonba elköszönt egy sziával....
ja igen, azért az általánosítással a végén nem igazán értek egyet (kettőt, hármat)

aki még csak...
dorka2 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 9466

Szia Zobu!

Ne kapkodj el semmit. Írtad a fiaddal mostanában gondjaid vannak. Legyen most az ő érdeke az első. Egy bizonytalan helyzet csak ártana neki.

Tudom ebben élni is nehéz. Le tudtam győzni önmagamban a csalódást, megaláztatást.

Spenci írta ex nem is köszön. Nálunk is valami hasonlóan viselkedik a férjem, esetleg morog valami helót a gyerekek előtt. Hazajön savanyú pofával, szinte senkihez nincs egy szava sem.

Már felül tudtam emelkedni a helyzeten. A sértődöttségem elé helyeztem a gyerekek érdekeit. Ha elválunk, akkor nem sokat törődne velük.

Apám annak idején nekem is mondta, nem jó ember a férjem. Látta, hogy gyenge, alkoholgondjai voltak már akkor, amikor csak terhes voltam. Apám nagyon beteg volt, már segíteni nem, csak sajnálni tudott engem, és sok erőt kívánt. 

Lehetett adni a véleményére, évekig vezető volt, nagyon jól ismerte az embereket.

Sajnálom mert nem buta a férjem, a képességeit nem használta ki.

Nálunk más oka is van, hogy nem váltam el. Most a szeretője miatt nem mer inni (bár multkor is találtam egy dugi üres üveget), így legalább józanul is megismerik a gyerekek, nekik ő az apjuk.

Új kapcsolatra nem vágyok, még kitöltik az életem a fiúk, akiknek még most is nagy a szeretet igényük.

Valahol hallottam: Minden férfi egyforma, csak máshol lakik:)

 

 

 

Előzmény: Zobu (9457)
WOLVES#76 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 9465
Köszi a válaszotokat. Lehet h megpróbáljuk, végülis megéri, és veszíteni nem nagyon tudunk semmit egy próbával. Maximum csak rosszabb lesz az elválás, de ha mégis összejön:) Pozitívan próbálok hozzáállni a dolgokhoz.
Pisces72 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 9464

Tavaly novemberben-decemberben volt egy kis unalmas időm. Kattintgattam a neten, aztán kikötöttem itt, és maradtam, mert érdekes volt az, amiről a beszélgetés folyt.

Azóta eltelt nagyjából egy év. Furcsa végiggondolni, kivel mi történt, azt ki hogyan élte meg; ki mit várt akkor az új évtől, az megvalósult-e, és ahhoz képest ki mit vár most.

 

Zobu! Tessék elmenni megint edzeni! De most Magadért! Az mindig segít....

Pisces72 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 9463

Never stílusában: van. :)

Csak épp nem a kapcsolat újrakezdésére -mert az valójában sosem létezett-, hanem a problémátok újragenerálására van esélyetek. Kérdés, hogy azt viszont szeretnétek-e.

Előzmény: lányosanyákálma32 (9459)
neverminder Creative Commons License 2008.12.15 0 0 9462
Te mesélj inkább, hogy mi újság. :)
Karácsonyra nem készülök különösebben, ez is csak egy ünnep, amin túl kell lenni. :)
Előzmény: Zobu (9457)
neverminder Creative Commons License 2008.12.15 0 0 9461
Nincs.
Előzmény: lányosanyákálma32 (9459)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.14 0 0 9460
jajistenem Zobu, olvastalak kezdettől és annyira sajnálom... ezek szerint eldöntötted, hogy befejezed?
Előzmény: Zobu (9457)
lányosanyákálma32 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 9459
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem van, hogy a barátnőm nem érzi (ezt állítja) hogy szeretem, pedig én mindent megteszek/tettem, hogy érzékeltessem a szeretetemet. Jártunk minden fele, szórakozni ...stb Hívtam, írtam neki smst mindíg amikor nem láttunk egymást. Megkapott mindent. Mikor együtt voltunk valahol akkor éreztem hogy szeret, de ha csak telefonon beszéltünk akkor nem igazán. Majdnem 2 hete kijelentette hogy legyen vége. De még mindíg érzem hogy szeret (remélem). Szerintetek van esély az újrakezdésre?

Legyetek szívesek válaszolni. Köszi
spenci44 Creative Commons License 2008.12.14 0 0 9458
Drága Zobu,

MOndanám nálam van hely, ma vettem át az új kecó kulcsait :-)
Megszereltük a konyhát, bekötöttük a tűzhelyt etc...

Végig sokat segített a nagyfiam :-)

Előzmény: Zobu (9457)
Zobu Creative Commons License 2008.12.14 0 0 9457
Kedves Mindenki!

Remélem a nagy csend azt jelenti, hogy jól vagytok!!
Én agyalok, mihez kezdjek, hova menjek, albérlet, messze, közel.

Írjatok, mi van veletek! Hogy készültök a karácsonyra? sziasztok, Zobu
Előzmény: Zobu (9456)
Zobu Creative Commons License 2008.12.08 0 0 9456
Azért úgy képzeld el a történetet, hogy a férjemnek agyi infarktusa volt. Szóval nem mondott senkinek semmit. Jó pár napig nem beszélt.

Amúgy nekem sem stimm. :-))
Előzmény: Törölt nick (9454)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 9455
Én is szorítok és erős vagy túl jutsz rajta, azzal foglalkozz ami neked jó, megérdemled a férjed meg nem.
Előzmény: Zobu (9453)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.06 0 0 9454

Én közép utas.Elküldöm,de semmi durvaság még szóban sem...én a férjem haját üvöltöttem volna le.

Azért én kíváncsi lennék Zobu férje mit mondhatott annak a nőnek, hogy még 2-szer odament, mert elmekórtani esetet leszámítva nem hiszem van olyan nő aki odamegy, nem stimm nekem ez a történet.

Előzmény: Doriska (9447)
Zobu Creative Commons License 2008.11.27 0 0 9453
És nagyon köszönöm, hogy szorítatok nekem!
Előzmény: Pisces72 (9451)
Zobu Creative Commons License 2008.11.27 0 0 9452
Én is ezt érzem. Így is viselkedem. Végre van valami tartásom. Nem is olyan rossz!

Előzmény: Pisces72 (9451)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!