Keresés

Részletes keresés

gergo7777 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 566

Üdv!!





20ezer forintig vennék motoros rollert! Aki tud nekem ajánlani írjon az : aksilee(kukac)europe(pont)com  ra !


Előre is köszönöm! 

amarok123 Creative Commons License 2012.08.19 0 0 565

Az 564 alatt hirdetett roller elkelt.

Előzmény: amarok123 (564)
amarok123 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 564

 

Eladó egy kifogástalan állapotban lévő Goped Sport S25. Ritkán használtam (igazából ezért is adom el).

A tankvédő és kitámasztó extra felszerelés. A dörzskerekék szinte még új, két hónapja cseréltem.

 

Abszolút gondozásmentes és strapabíró darab, csak benyó kell bele (az is nagyon ritkán). Mindössze 10kg, összecsukva bárhol elfér.  Első motors rollernek  (az ára miatt is) ideális választás! 

 

http://www.goped.com/products/s25/default.asp

 

I.ár: 59.000.-

 

Vecsés - dél-BP viszonyaltban bárhova elviszem. Vidékre is mehet előre utalás esetén.

 

 

halipapa Creative Commons License 2012.07.28 0 0 563

Go Ped-et vásárolnék beállt motorral!

Ajánlatokat ide várok: hali.papa@gmail.com

benzinszagu Creative Commons License 2012.06.29 0 0 562

Egy Riga 16-os motorblokkja van rajta (de szívesen elcserélném valami fűkaszamotorra). a végsebesség kb. 60km/h de az ott már kapaszkodni kell rendesen :D És azért cserélném el mert egyszerűen nem tudom beállítani normálisan a karbit, egyszer sikerült, amikor kipróbáltam a végsebességét, de másnap nem volt hajlandó beindulni...

Előzmény: neo007 (561)
neo007 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 561

ez igen , ezt biztos megbámulják majd... :-)

 

mien blokk van ráépitve? mennyivel megy? ...

Előzmény: benzinszagu (560)
benzinszagu Creative Commons License 2012.06.25 0 0 560

Lemaradt a kép.

benzinszagu Creative Commons License 2012.06.25 0 0 559

Hellosztok!

 

Új vagyok még itt. Végigolvastam a fórumot egy jó ötlethez, mert én is építek egy benyás rollert, de ahogy néztem itt mindenki elaprózza a dolgokat, méret tekintetében. Én valahogy úgy vagyok ha már nekiállok akkor legyen egy nagy mordály :D Ekkor született meg ez a 2,2 méteres szörnyeteg! Még sokminden hátravan rajta de már képes arra hogy önerőből menjen.

Bifish Creative Commons License 2012.06.03 0 0 558

Sziasztok!

 

Eladó vált a Gopedem, egy GSR Sport típusú benzinmotoros roller. Képek és további információk az alábbi linken érhetőek el: http://www.kepesmotor.hu/brand-motor/p919144

 

Üdv. Bifish

Starbord Creative Commons License 2012.06.03 0 0 557

Köszönöm az infót!

 

Üdv.: Starbord

Előzmény: foveon (556)
foveon Creative Commons License 2012.06.02 0 0 556

ez egy roller toppic...

ha valodi 50ccm nem kamu 100 v 125 akkor nem sok. egy adasveteli 2 tanuval, legyen rajta a motor es  vazszam. ezzel koss biztositast kb 4-7e ft. persze magyar nyelvu legyen. az osztrak rendszamot vedd le es kesz

Előzmény: Starbord (555)
Starbord Creative Commons License 2012.06.02 0 0 555

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni tőletek!

Ausztriából magánszemélytől szeretnék egy robogót vásárolni amit Magyarországra hoznák.

Milyen papírok kellenek?Mik a hivatalos teendők az adásvétel után?

Másik kérdés:

Vélemények erről a robogó típusról: Quingqi REX RS 450

A válaszokért előre is köszönet!

 

Starbord

goped.hu Creative Commons License 2012.05.15 0 0 554

Nekem volt GTR46I-m kb.2 évig.Szinte mindig állt, mert mindig volt valami baja, nem nagy dolgok, mindig picik, de emiatt megbízhatatlan volt.  pl. a lánc beszorult a lánckerék mellé és nem lehetett kivenni kézzel, annyira megfeszült, így emelni kellett, mert tolni sem lehetett... márpedig 40 kg..., és nem vagyok elgyengülve...Hol a lánc, hol a feszítő, hol  valamelyik lánckerék, sőt egy patka letépte a kitámasztómat (persze ez nem hiba).Egy hátsó lánckerék, cserével együtt, 17.000.- Ft volt 2-3 évvel ezelőtt.Előtte volt sima Sport változatom, avval semmi gondom nem volt, csak tankolni-keverni és menni.Ez a lánckerekes-láncos megoldás nem jó, pontosabban nekem nem vált be, mert én szeretem a gondozás mentes dolgokat.Nem azt akarom ezzel mondani, hogy soha ne kelljen semmit karbantartani, de hogy egy Róna utca-Oktogon oda-vissza nem megy valami prücök nélkül....300.000+áfá-ért....hát. Pláne úgy, hogy a régebbi "elavult" kistestvérnek meg egy rossz büfije sem volt előtte 2 évig. (mellesleg agyonhasználva, kb.4 évesen vettem.) Elég gyors, csak annak ajánlom aki már látott ilyet és legalább egy nyarat végig járt már ilyennel.Sokan azt hiszik, hogy "á tudok biciklizni menni fog....", téved. Teljesen más világ. Legalábbis én nagyon keményen tolom, járdán úton egyaránt. GTR nek nincs ellenség, mert szinte bármit leelőzhetsz vele. A kuplung nyitásra rá kell számolni néhány másodpercet, 11000-es fordulatnál nyit ki és szorul rá a tengelyre!! szóval nem pöccre ugrik. Meg mivel folyamatosan nyúlik a lánc egyre több idő kell a magához a gyorsuláshoz. Ja, hátra ne dőlj, mert azonnal ledob a hátáról a 4,6LE!!, sőt még félgáznál ráhúzva is megteszi! Rázza az egész szerkezetet a motor, mert direktben van rácsavarozva a motor a vázra semmi csillapítás sajnos. Hosszabb motorozás után folyamatosan zsibbad a kezed kb 20-30 percig miután már leszálltál. A kipufogó dob drága, viszont ad hozzá 1-1,5 lóerőt, de nem igen csökkenti a hangzavart... A hangja azért jó mert járdán nem kell dudálni meg semmi mert mindenki ugrik félre.:) A rugózása hibátlan, imádtam patkára ugratni, mint régen a BMX-ezés közben két kerékkel, ja és ha nagy a lyuk előtted csak dobbantasz és felkapod a cuccot menetközben és átrepülted... no jó ehhez azért sebesség is kell, de már közepesnél is meg lehet  tenni.... csak óvatosan.....Viszont állni az autók teteje fölött és siklani csodás érzés, én mindig teliszájjal vigyorgok amikor "motorozok". Ha kérdés van......
üdv. g.

Előzmény: VidoZs (549)
VidoZs Creative Commons License 2012.04.26 0 0 553

Aha, köszi már értem :-)

foveon Creative Commons License 2012.04.26 0 0 552

miert csuszna? amint megtapad onnantol fogva a gazkezelessel szabalyzod a sebesseget. nyilvan a megtapadasi fordulat alatt csuszik. ezt meg a rugok cserejevel lehet allitani.

 

 

Előzmény: VidoZs (551)
VidoZs Creative Commons License 2012.04.26 0 0 551

Hmmm, kár mert váosban akartam volna használni :-( De így, anyázni fog mindenki... (nem vagyok pásztor :-)) Azért köszi. A röpsúlyos kuplugból kiindulva akkor nem is igazán használ neki a lassúcska tempó, mert ha jól gondolom hamarabb elkopik, mivel alacsony fordulaton állandóan csúszik a kuplung. Jó az elgondolás?

foveon Creative Commons License 2012.04.26 0 0 550

hangos. olyan mintha egy lancfureszt huzatnal. kipufogo nem szamit, mert az egesz blokk rezeg mint allat. varosba sztem felejtos. amugy jopofa lehet vele csapatni, olyan 50-et is megy, de az mar halalfelelem. ami gondd meg a roppsulyos kuplung. nagyon magas fordulaton nyit. ezt lehet modositani rugocserevel. de a nagyobb hosszabb emelkedoket nem birja mert elkezd csuszni.

(meg azt mar nem is mondom hogy hivatalosan nem mehetesz vele kozutra, szoval mondjuk munkabajarni eleg necces, hacsak nem vagy pasztor es mezore mesz ki a birkakhoz;)

 

Előzmény: VidoZs (549)
VidoZs Creative Commons License 2012.04.26 0 0 549

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni újonnan egy Go-Ped –et. Tudom, hogy nem olcsó, de rossz tapasztalatom van a használt cuccokkal kapcsolatban. Nekem a legszimpatikusabb a Go-Ped GTR46i.

Ez rugózik és kellően nagy teljesítményű.  Láttam, hogy van közületek, aki ilyet használ, érdekelne, hogy mi a tapasztalat ezzel a géppel kapcsolatban. A súly nekem nem probléma, nem viszem emeletre :-)

Talán a totalbike.hu-n olvastam régebben egy tesztet ezekről a motoros rollerekről. Ott azt írták, hogy városban iszonyatosan már-már zavaróan hangos. Tényleg ennyire dúrva a hangja, vagy csak ha nagyon nyomod neki a gázt?  Láttam, hogy lehet kapni gyári extra kipufogó dobot, ez halkabbá teszi a gépet, vagy csak dizájn elem?

Még egy kérdés: Hol érdemes vásárolni Go-Ped-et közvetlenül az USA-ból, vagy a goped.hu-n keresztül? Köszi a segítséget!

cstamas16 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 548

A lent említett roller elkelt,köszönöm a lehetőséget.

cstamas16 Creative Commons License 2012.01.29 0 0 547

Sziasztok!

 

Eladó!!!

 

Eladóvá vált Goped Gsr sport típpúsú rollerem.

Usa váz,japán zenoah motor.Nem házi készítésű.
Pluszban jár a rollerhez egy leszerelhető eredeti Goped ülés is.
Ezenkívül hátulra kosár felfogató,eredeti csavarjai,egy használt
gyertya,eredeti kiskönyve stb.
Új lánc,első lánckerék,új berántó,plusz egy betéttel.
Plusz még egy új lánc hozzá.
Elf full syntetikus olajjal használva.
Összecsukható üléssel együtt is,könnyen szállítható.

Alján a fesés kicsit kopott,itt ott kisebb karcok találhatóak
rajt.

 

Műszaki Adatai:


Motor típusa GPL290 Motor leírás 2,5 lóerős, egy hengeres, kétütemű, léghűtéses Motor térfogata 29 köbcentiméter Minimum sebesség 0 km/h, azaz van szabadon futása Maximum sebesség ~50 km/h Meghajtás Láncmeghajtás, röpsúlyos kuplunggal Max. távolság 40-55 km/tank Önsúly 11 kg Max. terhelhetőség 180+ kg Üzemanyag Benzin és kétütemű motorolaj 50:1 arányú keveréke Kerekek Sima felületű, tömör, 15,2 cm-es Go-Active cserélhető gumik Abroncs 12 küllős, megerősített teherbírású polimer abroncsok Benzintank 1 liter Első féke Patkófék Összehajthatóság Erőlködést nem igényel, könnyen hordozható és tárolható Motor beindítása Berántással Javasolt használat Városban, aszfaltos utakon Méretek

Magasság:107 cm-kihajtva, 31 cm-összehajtva
Hosszúság:87 cm
Szélesség:38 cm

Alkatrész ellátottság megoldott,mivel van hivatalos magyar forgalmazója.
Nem egy kínai vacak amihez alkatrész sem lehet találni. 

 

Ára.:60 000Forint,az ár minimálisan alkuképes,vaterán keresztül is elvihető viszont akkor az ár fix.

 

Képek....

 



 

 

Érd.:cstamas16(kukac)freemail(pont)hu

foveon Creative Commons License 2012.01.09 0 0 546

ird be mi a kinod aztan ha valakinek van otlete ir ra valamit, de azt ne vard hogy definiten kapsz ra valaszt, mert akkor nem jo helyen jarsz. ja es nem baj ha leirod a gep tipusat meg az egyeb korulmenyeket ahhoz hogy ne visszakerdezeseket kapj...

 

Előzmény: BigFater13 (544)
foveon Creative Commons License 2012.01.09 0 0 545

ez nem honlap, ez egy forum es azon belul topic. elet meg attol lesz benne ha valaki ir bele.

 

Előzmény: BigFater13 (544)
BigFater13 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 544

Ez az oldal mire irtam . De mivel irtak rá ma is ezért él még :D mert lenne egy pár kérdésem mert van nekem egy exporer benzines rollerem csak van 1-2 baja hogy kapok e választ rá?!

multitalentum Creative Commons License 2012.01.09 0 0 543

Üdv.Van egy eredeti amerikai gyártmányú GOPED big foot-om eladó nagyon jó állapotban. i.ár:150e huf. tel:20-399-65-12.

foveon Creative Commons License 2012.01.09 0 0 542
Milyen honlap?

Előzmény: BigFater13 (541)
BigFater13 Creative Commons License 2012.01.08 0 0 541

Helló ha ez a honlap még él akkor irjon már valaki üzenetet mert segítség kéne előre is köszi

Bánhidi úr Creative Commons License 2011.09.20 0 0 540

Hello,

Hogyhogy eladod a gepet? Ha jol olvastam nemreg vetted! Valami baj volt vele???

Előzmény: ImiGo (533)
neo007 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 539

üdv ismét.

 

szóval , sokfajta ilyen nevű roller van  , az enyém olyan amit néhány hozzászólással alább találsz . most nincs a közelembenn hogy megnézzem , de én nem emléxem hogy lenne valami olajleeresztő csavarnak látszó valami az enyémen .

várom a képeket , és holnap körbenézem az enyémet is ... és guringázok is már vele egyet...:-))

Előzmény: csabareflex (538)
csabareflex Creative Commons License 2011.09.12 0 0 538

Köszönöm a választ probálok képet csinálni és felrakni de konkrétan arra gondolok ahol a lánckerék van köszönettel csaba.

Előzmény: neo007 (537)
neo007 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 537

üdv.

mien olajleeresztő csavarra gondolsz ?

esetleg egy képet róla?

Előzmény: csabareflex (536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!