Keresés

Részletes keresés

Tommaso1981 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 88
Pezi!
Amire te gondolsz, az Francesco Napolitól a Balla balla című dal. Lehet, hogy többet is kidob a DC, mert ha jól tudom 3 különböző ilyenje volt. Egyébként van egy 3 CD-s Francesco Napoli albumom, ha érdekel valahogy eljuttathatom hozzád.
Tommaso
Előzmény: pezi (86)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.11.28 0 0 87

Ciao!!

 

Próbáld meg BC, BCDC-n úgy hogy olasz mix.. vagy ilyesmi!! Ennél többet én nem tudok!! (nem ismerem a számot...)

 

Olasz zene rajongóók hol vagytok???

 

ciao a tutti!

 

pezi Creative Commons License 2006.11.27 0 0 86

Sziasztok!

 

Segítsetek, mert hiába keresek.

 

Az előbb is szólt a Petőfin.

Van egy régi, kb a 80-as években szólt a legtöbbet, olasz disco-mix.

A ciao ciao bambina, volare, quando quando számok voltak benne.

Ezt hol lehetne elérni, vagy kik játszották.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

 

P.

Előzmény: MonnáLiza (85)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.11.09 0 0 85

Ciao Tommaso!

 

Nincs meg a duett! Sajnos!

Amúgy köszi a tippet, csak az a baj, hogy nem tudok olaszul :(( így nehéz lesz rádiót hallgatni, ezért gondoltam h nézném a híradót vagy nem is tudom h mit kéne nézni!!

De azért GRAZIE!!!!!

 

BUON COMPLEANNO BIAGIOOOOO!!!!!

 

(belinkelem ide két kedvenc számomat tőle szülinapja alkalmából :)

 

 - Liberatemi

http://video.libero.it/app/play/index.html?id=fba59fb87faec4589c03dc68692f1dcf

 

- Pazzo di lei

http://video.libero.it/app/play/index.html?id=31dc754127ef8ff0c6698905dbf0ae3f

 

Tommaso1981 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 84
Szerintem a Rai Unon a teletextet nézd inkább a 160-as oldalon talán találsz valamit róla. Ott azért a híres énekesekről néha beszélnek. Vagy ami még jobb ötlet, hallgasd neten keresztül real playerrel a radiorait.
Apropó. Nincs meg neked véletlenül Paolo Meneguzzi és Tiziano Ferro duettje? Mert nekem csak szólóban van meg Meneguzzitól, meg videofájlban van meg a sanremoi duettjük.
Tommaso1981
Előzmény: MonnáLiza (81)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.11.07 0 0 83

OK, felvettelek!!

 

arlind Creative Commons License 2006.11.07 0 1 82

Ha minden igaz, írtam neked e-mailt.:-)

Előzmény: MonnáLiza (81)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.11.07 0 0 81

Az msn-címemet én sem adnám ki... de a freemail címemet láthatod, ha a nevemre kattintasz! Emailen elküldöm neked, vagy ha akarod elküldöd nekem! Így jó?

 

NOV 9-én lesz Biagio Antonacci (kedvencem) szülinapjaaaaaa!!!

43 éves lesz, sasolom a Rai Uno-t (sajnos csak ez az egy jön be) hátha mondanak róla valamit!!

 

Ciao a tutti!!

arlind Creative Commons License 2006.11.07 0 0 80

Én pedig örülük, hogy te örülsz.:-)

Igen, ismerem azokat a letöltőket, amiket írtál, de nekem sajnos nincsenek meg...bár ismerőssel le tudom szedetni amiket szeretnék megszerezni.

Szívesen beszélgetsz olasz fanokkal? Az tök jó, mert én is, bár még elég frissnek számítok itt.:-)Egyébként köszi az infókat.

Az msn is jó ötlet, sokkal kellemesebb ott beszélgetni, mint itt...ez olyan nyilvános...és én ezt annyira nem szeretem. :-)

Kérhetnék egy szívességet, megadnád előbb te a címedet, ha nem gáz, mert én egy elég személyes dolog miatt nem szeretném itt kiadni csak úgy... egy-két ember elől szeretnék rejtve maradni...

Előre is köszi,ha megérted!

Ciao 

 

Előzmény: MonnáLiza (79)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.11.06 0 0 79

Ciaooo arlind!!!

 

Végre valaki! Örülök, h írtál! Mindig meg szoktam nézni ezt a fórumot, csak nem ír senki, magammal megugye nem jó dumcsizni! :)

Próbáld meg letölteni DC-n, BCDC-n, nem tom ismered -e ezeket!!??

De szívesen beszélgetek olaszfanokkal, akár msn-n is, ha nem sikerül, ott is el tudom neked küldeni a számot! (egyre jobban én is olaszmániás leszek.... :), bár nagy kedvencem Brazília)

 

Luca Carboni & Tiziano Ferro: Pensieri al tramonto

(Luca új albumán van ez a duett, meghallgattam az albumot, de nem tetszett...)

arlind Creative Commons License 2006.11.06 0 0 78

Ciao MonnáLiza!

 

Én is pont azokat a zenéket imádom a legjobban, amiket te is felsoroltál!

Ráadásul mindemellett még olaszmániás is vagyok.

Most legjobban Tizi legújabb száma fogott meg az Ed ero contentissimo...

A nap 24 órájában el tudnám hallgatni.

Tudnál nekem vmi honlapot mondani, ahonnan letölthetném a Luca-val közös számukat, mert az nem ismerem sajna...

Előre is köszi!

Előzmény: MonnáLiza (77)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.27 0 0 77

Amúgy nem szeretem Luca Carboni-t, de Tiziano Ferroval a közös duett sztem jó lett! Luca-tól 3 szám tetszik: Farfallina, Settembre, La mie cittá!!

 

Hol vagytok olasz zene rajongók?????? :)

 

(B. Antonacci fórum is van... -bár ez itt nem a reklám helye! :))

MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.19 0 0 76

Hát igen, Pausini lemezek vannak!

Beírtam keresőbe Biagio-t, és erre Tiziano Ferro új albumát adta ki (- van egy közös duett) Na, erre inkább nem mondok semmit!!!

 

De azért köszi a linket!!

Azt hiszem Bia DVD-ről lecsúztam.. :((

Cesare Paciotti Creative Commons License 2006.10.19 0 1 75

Szia!

 

Itt nézz körül,itt rendelt Pausini lemezt.  http://www.cdbt.hu/

Előzmény: MonnáLiza (74)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.17 0 0 74

Te ilyen gyakran jársz Olaszországba?? De jó neked!! :)

Engem Biagio DVD-je érdekelne, de már megnéztem a neten, és sehol nem találtam! Esetleg nem tudod, hogy a barátod honnan rendelte a Pausini-t?? (meg hogy kb milyen árban?)

 

Cesare Paciotti Creative Commons License 2006.10.17 0 1 73

Szia!

 

Igen,most is a látókörömben van...Itt van a tv mellett...Én Udinében vettem a belvárosban mind a kettőt.Itthon már rendelt haverom cd-t pl.Best of Laura Pausinit egy bolttól.Meg is jött korrekten(kb.2hét)Én elég gyakran járok ki,főleg északra.És,ha tehetem mindig veszek valamit.

Előzmény: MonnáLiza (72)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.17 0 0 72

Cesare!

Égen-földön :) kerestem már Biagio DVD-jét, de sehol nem találtam, sehonnan nem tudom letölteni, vagy megvenni... Te erről mit tudsz? Hol tudnám megrendelni?? Te láttad már??? ááá én is akarom!! :)

Grazie :)

 

Cesare Paciotti Creative Commons License 2006.10.16 0 0 71
Igen,azt tudtam,hogy Biagio írta az említett két számot.A "lapocskás"történetet nem ismertem.Ajánlom figyelmedbe Biagiotól a CONVIVO Convivendo Tour 2005 DVD-ét és Laurától a párizsi koncertről készült DVD-ét és CD-ét ami egyben kapható.Mind a kettő nagyon jó!!4
Előzmény: MonnáLiza (67)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.16 0 0 70
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.16 0 0 69

egyik kedvnec számom:

Biagio Antonacci - Quell'uomo lí

 

MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.15 0 0 68
MonnáLiza Creative Commons License 2006.10.15 0 0 67

Ciao!!!!

 

Újra itt...

Cesare egyszerűen IMÁDOM ezt a számot! (Tra te e Il Mare)!!! Nem tudom tudjátok-e, hogy ezt Biagio írta Laurának, Bia egy kis lapocskára írta, hogy egy olyan számot fog írni Laurának, ami nagy hatással lesz rá.... és ez volt a Tra te e Il Mare!!

(írt még egy számot neki: Vivimi, ez Laura utolsó albumán van rajta.. nagyon szép lassú)

Jah, ha jól tudom Laura Restaln in Ascsolto lemezéért Grammyt kapott 2006-ban, Biagio meg a 2005-s World Music Award -on nyert a legtöbb lemezt eladott olasz művész kategóriában!!!

 

Jó lenne,ha menne ez a topic... Írjatok!!!!

Forza Bia!! :)

Tommaso1981 Creative Commons License 2006.10.08 0 0 66
Na végr egy fórum, ahol szeretik az olasz zenét!
S végre egy ember, aki Anna Tatangeloért rajong!
Imádom a fiatal hölgyet, legutóbb szurkoltam neki a SanRemoi fesztiválon, hogy nyreje meg, de hát az idei mezőny talán a tavalyinál is erősebb volt. (Na jó, ez mégsem igaz)
Nekem nagy kedvencem Enrico Ruggeri, Paolo Meneguzzi, Toto Cutugno, Simone Cristicchi, Gigliola Cinquetti, Dolcenera, Neffa, Ligabue, Matia Bazar, Umberto Tozzi, stb. Szóval szinte minden ami olasz, de mégis kettő ember zenéjét nem csípem: Eros Ramazottiét meg Bocelliét. Nem tudom miért, de ők nem fognak meg engem.
Amúgy ha szeretitek az olasz zenét közlöm, ha még nem tudjátok, hogy október 20-án a Papp László Sportarénában fellép Toto Cutugno, Annalisa Minetti, Bobby Solo, Ricchi e Poveri. Jegyeket még lehet kapni érdeklődni bármilyen nagyobb L.I.B.R.I. könyvsboltban (nehogy már reklámozzak) vagy a jegyelado magyar portálon lehet.
Tommaso1981
Előzmény: Cesare Paciotti (64)
Cesare Paciotti Creative Commons License 2006.09.02 0 0 65

Szia!

 

Ez nagyon penge!Laura és Biagio közösen! http://www.youtube.com/watch?v=vMSRnNNdWRM

Előzmény: MonnáLiza (61)
Cesare Paciotti Creative Commons License 2006.08.31 0 0 64

Sziasztok!

 

Kár,hogy áll a topic.Pedig megérdemelnék a kiválló olasz zenészek,hogy beszéljünk róluk.Az én kedvenceim:Anna Tatangelo,Laura Pausini,Nek,Biagio Antonacci,Claudio Baglioni.Legutóbb Udinében megvettem Claudio Baglionitól azt a CD-t(Tutti qui)ami 1967-től 2006-ig átfogja(3 lemez)a kiváló zenész "munkásságát".Mindenkinek ajánlom!

drpassat Creative Commons License 2006.08.24 0 0 63

Látom, elég nagy csend van errefelé. Tehát olasz zene nem kell senkinek Magyarországon ??????

senki sem szeretne erről csevegni....

 

Előzmény: MonnáLiza (62)
MonnáLiza Creative Commons License 2006.08.15 0 0 62
Aki szereti Biagio Antonacci-t, az jöjjön az origó fórumra!!!

ciao
MonnáLiza Creative Commons License 2006.08.10 0 0 61

Sziasztok!

Nagyon sajnálom hogy Magyarországon nincs jelen az olasz/spanyol zene!!

Pedig nagyon igényes és dallamos zenék a nyelvről nem is beszélve!

 

Az én kedvencem: BIAGIO ANTONACCI!! A hangja egyszerűen isteni!!! (és mint hapsi is jól néz ki...)

Kedvenc számom: Cosi presto no (Ajánlom mindenkienk!!!)

 

ciao

drpassat Creative Commons License 2006.07.07 0 0 60

 

 

Olasz zene mindenhol a világon,

csak Magyarországon nem !!!!!!!

 

 

én is évek óta keresgélek olasz könnyüzene íránt, de eddig 1 kapcsolatot tudtam létesíteni.....

 

Szeretnék találni olyan embereket akik érdeklődnek az olasz melódiák íránt és úgy érzik érdemes lenne valamilyen utat kitalálni hogy Magyarországon is népszerübb legyen, stb.

 

várom olyanok jelentkezését akik keresnek, ajánlanak olasz zenét a 70-es évektől napjainkig !

 

 

 üdv. mindenkinek   

Miss Geneva Creative Commons License 2005.07.06 0 0 59

Már elmondtam máshol is:

BIAGIO ANTONACCI

GIGI D'ALESSIO

és persze RAMAZZOTTI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!