Keresés

Részletes keresés

miko88 Creative Commons License 2023.12.14 -3 2 145481

Fájt volna ha magyarul írod le ?

Előzmény: F1mre (145472)
MU59 Creative Commons License 2023.12.13 0 1 145480

Lehet, hogy 7 alatt megússzuk és az is egy előrelépés lesz szerinte.....

Előzmény: Bar fasz (145479)
Bar fasz Creative Commons License 2023.12.13 0 0 145479

Ten Hag szerint jó is hogy ki esett a csapat, mert így a PL re öszpontosíthatnak. Gondolom a hétvégén már kezdik is. 🤭

Mirrmurr Creative Commons License 2023.12.13 0 0 145478

Tehát ige => cselekvés.

Előzmény: Mirrmurr (145477)
Mirrmurr Creative Commons License 2023.12.13 0 3 145477

Ha egy ige ölthetne emberi alakot, akkor a picsogás szó 100%-ban Bruno Fernandest formázná meg.

Előzmény: C. (145476)
C. Creative Commons License 2023.12.13 0 1 145476

Azért az ez egy szint amikor Maguire megsérült és felszisszentem hogy faszom..  Engem Bruno idegesít a legjobban, állandó hiszti.  Amikor nyilvánvalóan szabálytalankodunk akkor is ugat a bírónak és reklamál, hihetetlen.

MU59 Creative Commons License 2023.12.13 0 3 145475

Szerintem az nagy gáz, ha ez a játék tetszett neki.

Hazai pályán 1 kapuralövés egy olyan Bayern ellen, amely számára már semmi tét nem volt+ csúcsformában sincs, hiszen épp most kaptak egy ötöst a Frankfurttól.

Szégyen a csapat játéka, semmi ötlet, elképzelés, a srácok futkároznak össze-vissza a pályán.

Jöjjön Carrick , én őt támogatnám.

Előzmény: F1mre (145472)
Redovisning Creative Commons License 2023.12.13 -2 0 145474

Szerintem túltolod. SAF is negyedik helyen zúgott ki 2005/06-ban, kábé hasonló súlyú (ebben a kontextusban = nem adottság az első hely, de azért illene valamibe továbbjutni és nem tökutolsó helyen kiesni) csoportból, három lőtt góllal, úgy, hogy fél tucat világklasszis játékos volt a keretben és nem is volt ekkora injury wave.

Előzmény: giornalista (145462)
giornalista Creative Commons License 2023.12.13 -1 1 145473

speciel Sancho kapcsán szerintem teljesen tiszta a kép. I mean, Ten Hagnak fel lehet róni, hogy miért kritizálja a médiában a srácot, de amit utána, majd azóta Sanchótól láttunk, hát, finoman szólva sem töri magát, hogy visszakerüljön a csapatba.

 

kicsit Pogba, illetve még inkbáb Ravel Morrison esetére emlékeztet Sanchóé, ahol később kiderült (még azok számomra is, akik anno erősen kritizálták mindkét döntést), hogy igaza volt a bossnak.

 

de igazából nem oszt, nem szoroz. Sancho totális flop nálunk, Solskjaer alatt is az volt, Ten Hag első évében is, most pedig pláne. 

Előzmény: F1mre (145466)
F1mre Creative Commons License 2023.12.13 -1 0 145472

Erik Ten Hag on Man Utd's Champions League exit against Bayern Munich: "The team did very good, we were very good defensively and in the pressing. We had many ball regains, especially second half. But then we didn't take enough benefit from it - we were playing against a strong side"

 

 

Moyes is azt hajtogatta, hogy "We played well".

ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.13 0 3 145471

Egy normális világban ezeket a neveket le sem kellene írnom soha.

 

Azért a nagy Hívők, a vakok lapozzanak vissza augusztusra, tanulságos, amikor azt tárgyalták, hogy csóri Liverpool a csütörtöki bohóc EL-lel, bezzeg mi majd odabaszunk.

 

Fasza lett.

Előzmény: ironmaiden70 (145470)
ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 145470

Anthony jobban idegesít, mint Maguire, ez nagyon nagy szó.

 

(Maguire meg Lindelöföt előzte meg anno, de ez már történelem)

ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.13 0 1 145469

Nyilván nem Onana gólja volt a gól, de aki szerint ez a hülyegyerek tud védeni, nézze már meg a gólt mégegyszer.

 

U9-ben várja a kapus a vonalon a 8-10 méteren jövő támadót, így tényleg nulla eselys volt.

 

Nyilván akkora ziccer volt, hogy 90%-ban gól, de ki kell robbanni, hogy legyen esélye elakadni a zsugának, ez így óvoda.

hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2023.12.13 0 0 145468

JAJJJ...nehogy lemondjon a föbohóc!!!!!!

de ha mégis, kedves gazdák, tegyetek úgy mintha Vidnyánszky lenne :D

hajrá FOCI!!!

anti. Creative Commons License 2023.12.13 0 1 145467

nos urakok, a kócerájban minden rendben van, mindenki elérte a célját!!!

egyszerre két létrafokot lecsusszanva nem kell a fickóknak európában csütörtöközni, így ott már nem fenyegeti a még mindig ten07-nek nevezett "mágust" egy újabb keresztelö, de még a csütörtököt mondás sem. felsóhajtva, vigyorogva tapsikolva vonulhat el a csürhéjével, egyenesen a kasszához, mert ne mondja azt senki, hogy semmi sem müködik kócerájéknál. a kassza az még mindig csörög!

"Be más lenne itt az élet"...csak az a kurva PL ne lenne azzal sok útonállóval, hangoskodóval, a póóólóóósokkal, a csesszkisekkel, a szarzenálosokkal meg a sok nevük sincs szaladgálóval.

 

 

F1mre Creative Commons License 2023.12.12 0 0 145466

Mutatott bármit ten Hag, ami ellensúlyozza az igazolásokat, játék színvonalát, Fernandes csk döntést? C és Sancho megrendszabályozása?? Álítólag C volt a fék. Miatta nem volt jó a játék. 1 év nélküle, nem úgy tűnik...

 

Ami a kerettel történik az önmagában okot ad rá, hogy jöjjön másvalaki. Én nem adnék neki ennél több esélyt. 

Előzmény: giornalista (145465)
giornalista Creative Commons License 2023.12.12 -1 2 145465

messze nem egyedül Ten Hag sara. az elmúlt 11 év sara. Woodward, Moyes, Van Gaal, Mourinho, Solskjaer, Ragnick, Judge, Arnold, Ten Hag - mind-mind felelősek, ki-ki milyen mértékben.

 

viszont arra semmi esélyt nem látok, hogy ezt Ten Hag innen összeszedje. elégett a hitele. én sajnálom a "legjobban", mert nagyon örültem neki, hittem benne, bíztam benne. egészen szombatig. 

 

amúgy ő is elkövetett hibákat, ez az egész Onana-deal, de a Mount-deal is, a rengeteg sérülés, Antony...

 

de mára leégett a gyertya, elfogyott a cérna. a hétvégén majd még kitöm a Liverpool és ennyi. 

 

ez most ugyanaz a helyzet, mint ami a Mou-Ole-Ragnick érákban is volt: a játékosok szemmel láthatóan elvesztették a hitüket és a motivációjukat. más kérdés, hogy a játékoskeret 80%-át azonnal le kellene cserélni értelmes (és nem toxikus!) játékosokra, de nagyon kevés az esély arra, hogy a régi/új vezetőség ezt választaná az edzőváltás helyett első lépésként.

 

még amúgy Ten Hagnál maradva: az egész McTominay-sztori... az, hogy mindig ő kezd... abban bízva, hogy valahogy begyötör egy gólt... és cserébe feladjuk a középpályát, mert McTominay egy below par futballista... rémes. survival football. elegem van belőle.

 

nyilván sok mélypont volt már, de a mostani egy különös szégyenfolt. ebben a BL-csoportban utolsóként végezni még annál is nagyobb szégyen, mint amekkorának elsőre tűnik. ebben a BL-szezonban minden benne volt, ami "wrong" ennél a klubnál. a rengeteg kapott gól, a vezetésekről leadott meccsek, az összeomlások, és ma végül ez a fejvesztett rohanás, érdemi helyzetek nélkül. soha, egyetlen percig sem tűnt úgy, hogy ma lenne esélyünk nyerni. hogy ma meg tudnánk dolgozni egy győzelemért. mérföldekre voltunk egy tartalékoló Bayerntől.

 

Ten Hagnak vége. sajnos. nem csak jobb jöhet utána, de valami másnak kellene most már jönnie, mert ebben sajnos ennyi volt. vagy bízhatunk az Arteta-csodában. én nem bízok. őt is kibasztam volna az Arsenal helyében - ott a klubnak volt igaza.

Előzmény: Fatboy Slim (145463)
Fatboy Slim Creative Commons License 2023.12.12 -1 2 145463

Hát, bro, nagyon sajnálom. A 2. félidô már nagyon unitedesre sikerült. Viszont egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez csak Ten Hag sara. Tele vagytok középszintů játékossal, egy tökig kiégett és lelassult Brunoval, plusz egy idióta kapussal. Anyhony pedig nem egy intelligens játékos. Eth-nak ebből kéne valami okosat kitalálna. Nyilván ő is hibás, kevés tudatosságot látni a játékban, szarul rotál, de ma alig volt olyan poszt ahol jobb játékos volt a Utd-nál, mint a Bayernnél

 

 

Előzmény: giornalista (145462)
giornalista Creative Commons License 2023.12.12 -1 4 145462

évtizedes szégyen. mélypont Európában. ebben a csoportban utolsónak lenni totális szakmai szégyen. 

 

Ten Hagnak ha lenne gerince, ma lemondana. nyilván nem fog. de ez a 6 meccs - erre nincs mentség. nincs körülmény.

 

szégyen. 

F1mre Creative Commons License 2023.12.12 0 0 145461

15+ kapott gól a BL csoportkörben, angol rekord. 

F1mre Creative Commons License 2023.12.12 0 0 145460

Amrabattal? Ja, nem sokat ér, Fulham szint. Mainoo meg padozik. 

Előzmény: Fatboy Slim (145459)
Fatboy Slim Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 145459

Ezzel az Azamat Bagatov sraccal nem nagyon jartatok jol, de Dalot sem nagyon tudta milyen rendezvenyen van. a vedelem sajnos valami borzaszto a Unitednel

Dead Soul Tribe Creative Commons License 2023.12.12 0 0 145458

Jaja, valóban. Kár azért a sérülésért. Evans nevét nagyon nem jól mondja Hajdúbé (e-vel kéne kezdeni, mint az ever vagy every szavakat is), de hát szegény nem emiatt egyre idegesítőbb.

Előzmény: Fatboy Slim (145457)
Fatboy Slim Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 145457

csipem ezt a McTominay sracot. csupasziv jatekos, szepen felkuzdotte magat a mai MU legjobbjai koze. amugy ma nem jatszotok rosszul. egyelore

Bar fasz Creative Commons License 2023.12.10 -1 0 145456

És 6. helyen állni negatív gólaránnal... Mi ez ha nem a csoda? 🤭

Előzmény: ironmaiden70 (145455)
ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.10 -1 0 145455

16 meccsen 18 rúgott góllal 9 meccset nyerni, a legnagyobb mágia. :-)

 

 

F1mre Creative Commons License 2023.12.09 -1 2 145451

Ennél aligha lenne rosszabb.

 

10 éve ezt hisszük. 

Előzmény: heinci (145444)
ggbuffon1897 Creative Commons License 2023.12.09 -1 0 145447

Moyes, Van Gaal, Mourinho, Solksjaer, Ragnick és most Ten Hag..

 

Közben olyan játékosok buk(t)nak meg mint Cavani, Pogba, Falcao, Di Maria, Varane, Casemiro, Sancho es lehetne még sorolni. Mindez Mrd Eur. feletti költéssel.

 

Itt aligha hinném h edzőkérdésről lenne szó, mostmár 10éve. Ettől függetlenül h hagyták a bohóc hollandnak, hogy egy mini Ajaxot csináljon és vásároljon be hozzá horror pénzekért. Pl ezt az Antony jelenséget a mai napig nem értem ki és hogyan hagyhatott jóvá ezért a gyerekért 90m-ót. Vagy ennyien sorba álltak érte anno?

Redovisning Creative Commons License 2023.12.09 -1 0 145445
heinci Creative Commons License 2023.12.09 -4 2 145444

Azért volt már ennél sokkal gyengébb teljesítmény is részünkről, nem volt ez igazán kirívó. Nyilván a spílertv riportere felszopt@ az ellent, maradjunk annyiban, hogy minden összejött nekik, sőt, még annál is több, bőven nem volt bennük három gól.

 

Mindenesetre a legjobb az egészben, hogy már nem idegesít fel, már egyáltalán nem érdekel. Bohócok gyülekezete az egész.

Onana a magyar megye kettő színvonalát nem üti meg.

Dalotnak nincs egyelten egy skillje sem, amiben jó lenne.

Maguire hiába játszik a meccs 90 percéből 85-ben határozott fellépéssel, ha a maradék 5 percben benne van lényegében az összes kapott gólunkban.

Bruno küzd, hajt, próbálkozik, de szerencsételen már annyira frusztrált, hogy még ki is sárgázza magát a Pool elleni meccsről. Mondjuk ezzel jól járt, nem fogják a pályán megalázni. Brunonak egyáltalán nincs kivel fociznia.

Az meg teljesen mindegy, hogy Martial vagy Hojlund van elől, annyira gyenge a szélső játékunk, hogy képtelenek akárcsak egyszer is helyzetbe hozni az éket.

Garnacho, Antony és Rashford is elégtelen teljesítményt nyújt előkészítésben. Szerintem nemhogy ligautolsók nem vagyunk, de még a másodosztályba is kevés az, amennyi helyzetet a szélről és szögletből kialakítunk.

 

ETH meg hát izé. Rá kell nézni a tabellára, ott a bizonyítványa. Mindegy, hogy a bajnoki vagy a bl tabellára nézünk.

Idehozta Onanat, játszatja a semmirekellő Dalot-t AWB helyett, Antonyt csillárdokért hozta és az embernek nincs egy kapura veszélyes megmozdulása. Leépítette Rashfordot, és idehozta a nulla gólos Hojlundot.

Varane, Casemiro, Eriksen is a feledés homályába vesztek már.

Egytől egyig minden rossz sajnos ebben a Unitedben.

Annyira gyenge ez a Bayern is, hogy hét közben még lehet akár egy jobb eredmény is, de hétvégén Poolban elképzelhetetlen, hogy ne legyen mészárlás.

 

Igazból, nézzétek meg mit csinál McKenna az Ipswichel. Én simán idehoznám kipróbálni. Felvitte őket a másodosztályba, és most ott is másodikok. Ennél aligha lenne rosszabb. Simán megér egy próbát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!