Keresés

Részletes keresés

MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 22897

Közben rá kattintottam a linkre amit fel tettem hát az csak a tegnapi műsort jeleníti meg. De ha azon belül ezt jelölöd ki akkor láthatsz csodás képeket a múltból ,mert a mostani Kinai kutatok elkészítették a pontos másait azoknak a gépeknek amiknek meg maradtak a műszaki rajzai.

 

13:05 - Ókori felfedezések                szóval erre klikkelj

Előzmény: MiL V-12 (22896)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 22896

Szia Katyusa2 !

Oké beszélgessünk. Sajna nem sok időm van de ha tudok benézek.Ezért ne haragudj rám.Igen jól írod sajna most már állandósulni fog a rossz idő,és hát bizony az izületek előre érzik ezt a fajta időváltozást.A melegedési hullámot is érzik,csak az nem fáj annyira.Szerencsére én nem érzem ezeket ,Bááár néha a térdeim nem olyan simán hajlanak,főleg ha lépcsőzök,mint régebben,és most hogy említed ha sokat vezetek mintha elgémberedne a lábam amikor kiszállok-< bár ennek nem sok köze van az időjárás változásnak >-.Lehet hogy én is kezdem érezni az idők változását ?  Na majd kiderül egy-két éven belül.Szoktam én is a tv elött gubbasztani ,de tényleg nem sokat.A hiradót én megnézem legalább kettöt ,mert azért nem árt tudni hogy kik is állnak,milyen hatalom a ""hátam"" mögött. Az hogy tele van mindenféle rossz hírekkel ,hát sajna az emberek az okai,mert rászoktattuk az újságírókat ,hogy csak a rossz hír a hír,és ha nnem folyik a vér ,már kapcsolunk is tovább !Sajna nekem nem jön be az X faktor ,de a sorozatok sem ,meg a valótlan világ sem ,meg az ehhez hasonló műsorok.Néha -néha megnézek egy filmet ,de általában a National Geographic-ot szeretem nézni,ha már tv-zek,vagy a Spektrumot.Pl tegnak az ősi Kinai időkben megalkotott technikai berendezésekkel foglalkoztak ,fogaskerék kombinációkkal amik pontosan mérték az időt a távolságot melyek csak ezer év múlva,szinte napjainkban kerültek feltalálásra.

http://www.tvmustra.hu/napi/tvmusor/spektrum

.Érdekes volt mondhatom ezzel le is tudtam a tv-t.Mondjuk elég soknak tünik,de tudom hogy nem sok ,mert nem minden nap nézem.

Hú már fél tíz ,na megyek rendbe teszem magam az éjszakai alváshoz. Jó éjszakát neked is.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.24 0 0 22895

Halihó!

Egész nap esett az eső. Uton voltam, na de az esernyő semmit nem ért, igy is el áztam rendesen.

A lábamrol ne is beszéljek, "leszakad".

Najo,de már pihike.

Szép estét kivánok ma is!...akkor a klipp helyett!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.23 0 0 22894

Szia MIL V-12!

Köszike! Neked is kellemes napot még igy délután is!

OKÉ! Akkor beszélgessünk!

Igen, már van kivel, mert jöttél!

Hát vacak idö lett, de ezt meg is éreztem, már elöre, mint a jó szamár.

Ilyenkor marad a tévézés, habár annak is tudok örülni. Vannak kedvenc müsoraim.

Már a hireket félek megnézni, hallgatni, mert szinte csak rossz hir van.

Megyünk tönkre...

Szoktad nézni az xfaktort?Én néztem. Van még pár müsor, ami kicsikét ki kapcsol, el feledkezek a bajaimrol.

Örülök, hogy jöttél, és már van kinek irnom is.

Előzmény: MiL V-12 (22893)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 22893

Jó reggelt ,szép vasárnapot !

Ezt már egyszer leírtam a bejeletkezésemkor ,de akkor azt hittem hogy ez a kifejezési mód arra vonatkozik részedről,hogy úgy sincs itt senki ,tehát nem is kell senkivel komolyan kommunikálni.TEHÁT ..

Ez egy non verbális kifejezési mód,amit te katyusa2 alkalmazól,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód.Nállam a gyakorlatban ez úgy valósul meg hogy amikor a telefon közli hogy hagyjak üzenetet ,akkor leteszem.Mert nem vagyok hajlandó egy géppel beszélni.Jók a klippek csak hát egy topikon általában beszélgetni is szoktak. Mert az ember azért mégis csak társas lény.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.22 0 0 22892

Halihó!!

Gyüttem!! hihi...

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.20 0 0 22891

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.19 0 0 22890

Halihó!

Hát, sajna nincs jo kedvem megint, de folyton keresztbe tesznek, ha máshol nem, akkor a hivatalokba. Remélem a holnapi napom klasszabb lesz!  Kivánom, legalább Neked jól alakuljon minden napod!

Ez a szám nekem tetszik, de lehet, már fel tettem, de nembaj!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.19 0 0 22889

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.19 0 0 22888

Nem is!! Jól van Na! Tényleg, nem jöttem, na de Most igen!!

Igaz, már jo késő van. de mivel kaptam én is a fejmosást, igy gyorsan irok!

Klasszak voltak ezek a klippek, és köszike!

Ezt a humoristát nagyon sajnáltam, mikor történt vele ez a tragédia.

Nagyon birtam, ahogyan utánozta a kis Kamilt.

Már bizti szundikálsz, igy JÓ éjt utolag!

Majd holnap talizunk, feltéve , ha jössz... hihi

És egy bucsu dal mára!

Előzmény: MiL V-12 (22887)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 22887

"""Látom, Te is el maradozol tölem, na nem baj, bizti találtál pörgösebb topikot, vagy valamivel érdekesebb topikpartnert."""

 

Ahha akkor hogy is van ez ?????Egy nap után fejmosás,, aztán a fürdővízzel a gyerek is ki lett öntve !!Látod ezért vagytok ti nők érthetetlenek.

Előzmény: Törölt nick (22884)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 22886
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.17 0 0 22885

Szia katyusa2 .

Nem maradozom csak nem mindig vagyok gépközelben,És hát valamiből meg is kell élni .Nem biztos hogy unalmas ide jönni ,néha kell egy kis magány hogy feltöltödjön az ember.e szomorkodj örökké mert az árt az egészségnek

Húúú ,,,micsoda igények melegebb éghajlat ,meg biztató kedves szó !!  Nem kívánsz te túl sokat ??? Na jó csak vicceltem. Remélem érted a viccet???Jó a Máté Péter szám sajna a pörgös élete hamar elvitte 37 évesen .Anyukája 5 évvel élte túl igaz Ő 82 éves volt amikor meg halt.Személyesen ismertem a Pétert sokat járt haknizni a Szegedi Molnár Gézával akit Péter halála után egy évvel A Bécsi Swhat reptéren terroristák nyomorékká lötték. A Gézát is személyesen ismertem ,nagyon tudta parodizálni az opera énekeseket többek között a Honthy Hannát,de a Népdal énekeseket is .

Na egy kis vidámság az Opera világából !!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=i_FRNZ8wnHA     Honthy Hanna ,és Feleki Kamill

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=on0iLs0nCjw   it a végén parodizálja Géza Honthy-t,és Felekit.

 

http://www.youtube.com/watch?v=cKjmvi0hGqU&feature=related

 

Van egy József Attila idézet hogy "" dolgozni csak szépen ,ahogy a csillag megy az égen ,csak úgy érdemes ""

Vagyis ÉLNI is csak szépen ,ahogy a csillag megy az égen ,úgy érdemes .

Előzmény: Törölt nick (22884)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 22884

MIL V-12!

Látom, Te is el maradozol tölem, na nem baj, bizti találtál pörgösebb topikot, vagy valamivel érdekesebb topikpartnert.

Itt dög unalom, de mégis szeretek ide jönni, tudod ez a mentsváram!

Itt nem küld melegebb éghajlatra senki, igaz, nem is kapok biztato, kedves szot sem.

Na mindeggy, én jövök szorgalmasan ez után is!!

Ha mégis jössz, hát akkor Kellemes délutánt kivánok ma is!

http://www.youtube.com/watch?v=Yp4gxblINHg

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 22883

Szia MIL V-12!

Elöszöris, nagyon Köszönöm!! Jó a dal, és hát tényleg "jó" a nőci is.

Ehez azt füzném hozzá, hogy neki bizti nem fájnak a kis lábacskái,( mint nekem), hogy igy tud ugra bugrálni.

De a dal klassz volt!

Szép napot Neked is!

...most ilyen a hangulatom..

Előzmény: MiL V-12 (22882)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.16 0 0 22882

Szép reggelt Katyusa2 !

 

Olvastam hogy nem rég volt a születésnapod ,és hát elötte 8 meg utánna 8 ,meg hát nézegettem más kippeket a Tanya bulanovatól,(((jó ez a csajszi ))) ,és találtam ezt a rólad szólót  ,,,,,,,,Szüli napi ajándék :

Tatjana Bulanova    KATYUSA

 

Előzmény: Törölt nick (22881)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22881

Halihó!

Jó estét Neked is MIL V-12!

Nézem az x faktort, de be kukkantottam ide is, látom voltál.

Na, igy érthető a név választásod.

Igen, magyar vagyok, de még mennyire! Igaz, jó lett volna meg tanulni más nyelven is beszélni, dehát én már igy fogok meghalni, na nem most, ne ilyedezz, ugy 20 év mulva. hihi..

Érdekes ez a helikopter, de nagyon klassz, jó látni, végig néztem a videot.

És köszi a forditást , legalább, mánn tudom, mit is énekelnek a kedvenc zenémben.

 

A másik topikra vissza térve.

Nagyon aranyos emberek vannak ám ott, ugyhogy ha akarsz, szerintem menjél oda is, bizti jol fogod érezni magadat.

Régebben nagyon pörgös volt, imádtam olvasni amit a fiuk egymásközt beszéltek, meg vitattak, jol el voltak, ma kicsikét le lassult a társalgás ott is, de tényleg, ahogyan Kedves TU-154 irja neked, lehet most a fiuk a télre készülödnek.

Mindenki dolgozik, hajt, stb, nincs idejük( lehet.)

Én szerettem OTT lenni, sokszor CSAK olvastam, mert sajna, nem tudtam hozzá szolni, nem vagyok olyan okos, de azért nem is vagyok lökött se.

Hát ennyi a történet.

 

Előzmény: MiL V-12 (22880)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22880

Jó estét Szia Katyusa2 !

Na megjavítottam a beállításoknál a topikot ,most már rendesen mutatja az oldalakat. Az este már mérgemben össze-vissza kattintgattam,hiába nem vagyok egy rutinos fórumozó,és a nevednél rámentem a legtöbbet látogatott fórumodra ,a ha már ott voltam egy jó tanácsot is adtam,láttam hogy valami összeszokott társaság van ott ,én nem is akarok ott lenni,mert én sem tudnák ott hozzászólni semmihez..Aha értem ,én meg azt hittem hogy egy orosz csajszi vagy ,a nick nevemet is ennek szellemében választottam a MIL V-12 a világ legnagyobb helikoptere ami ugye tudva levő hogy orosz,és hát a Katyusához pont passzol. Na mindegy jó leszel ha magyar is vagy.Valamennyit én is tudok oroszul ,még a középsuliban tanultam,és mert én akartam is tudni ezért tényleg komolyan tanultam,mondjuk sok hasznát nem veszem ,de azért jó amikor segíthetek orosz turistáknak,de meglepően sokan tudnak oroszul minde felé.Teljesen én sem értem de a címe a téli tengerről szól,és amikor azt a nyet,nyet,nyet mondja akkor elötte pl azt énekli hogy hol van a kék tenger ,hol van a kék ég és hol van az a hajó,és mondja hogy nincs nincs nincs. Aztán a kék hegy ,meg hol van valami kékség , és megint jön a nyet nyet nyet.Jó szám .Tényleg jól lehet rá táncolni,eléggé ritmikus .

 

Előzmény: Törölt nick (22878)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22879

..és, ismét, egyedül..............

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22878

...igen szimpizek az oroszokkal!! És ezt a dalt imádom! Igaz, fogalalmam sincs mit énekel, csak azt, hogy valamit ellenez. De klassz, ez az egyik kedvencem. Szoktam is rá táncolni:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22877

Aszta!!! Biztos, ami biztos , látom!! Jó párszor le irtad, hihihi...

Hát Hali MIL V-12!!

Hogy jött a név válaszásod?

Üdvözöllek itt Nálam! Mondhatom bátran, mert csak én szoktam már ide járni.

Igen, magamnak irok, eddig legalábbis.

Volt, hogy szomoru voltam azért tettem fel ide klippet, de volt , hogy örölök, és azért.

Igaz, ez a topik arrol szolna eredetileg, örüljünk együtt., de nincs kivel sajna, és nincs minek örülni sokszor.

De, most örülök, hogy ide csöppentél.

Akkor tartjuk a "frontot ketten".

Nyugodtan tegezzél, és igen, nő vagyok.

A nevem (Katyusa2) azért választottam ezt a nevet, mert a másik forumon, ahol irtál nekem, majd oda is megyek mindjárt, ott a többiek, voltak kint, ott dolgoztak Usztyilimszk-ben, és hát, hogy kicsikét ne logjak ki a sorból, legalább a nevem legyen oroszos.

Hát ennyi a történet.

Én, ez után is fogok fel tenni klippeket, mert imádom a zenét, és itt, senkit nem zavar, remélem téged sem fog!

Jó étvágyat az ebédedhez!!

Előzmény: MiL V-12 (22875)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.15 0 0 22876

Jó reggelt !!!  

Hiába nem látom a topikot ,csak akkor ha írok valamit .Lehet hogy én is csak magamnak fogok itt írkálni ??

Bár ha elküldöm az üzenetem mindig megmutatja az igazi arcát ez a topik ,és akkor láthatom hogy ki is szólt hozzá.Na érdekes lesz ez a fajta kommunikálás.Előszőr írok valamit csak úgy ,, utánna meg válaszolgatok a jelenlevőkhöz,persze csak akkor ,ha lesz egyáltalán valaki.

MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22875

Nos most már válaszolok a segitsmagadon topikolónak is ,mert amikor erre a topikra találtam ez a hozzászóló nem volt a sorba !!!!

"""""""""""""segitsmagadonválasz | vissza a topikba 2011.07.23 01:25:42 © (22860)

Nekem most olyanom van egy ideje, hogy semmi kívánságom nincs. Vmi ilyenről mesélhetnek a távolkeleti bölcsek. Nem akarok semmit. Furcsa érzés, de nagyon jó. Remélem minél tovább fog tartani :)Minden baj, probléma picinek és szétzúzhatónak tűnik--(( szerintem meg széthúzhatónak tűnik)))--. A perspektívák beláthatatlanok. /se pia, se drog, stb/!!! mondjuk ez meg az egyén problémája !!!! Azért vanak a matek feladatok ,,,,hogy oldjuk meg !!!!

 

 

Már 4x elküldtem az eredeti hozzászólásom de ha kilépek egyszer sem jelenik meg ha újra belépek ,csak a Katyusa2 legutolsó klippje jelenik meg ,,, Bár lehet hogy eki sem az utolsó klippje csak egyszerűen egy halálra ítélt topik végső vergődése az utólsó írások homályba veszésével,és a meg nem jelenítésével.   Na akkor ötödjére is ide másolom az eredeti hozzászólásom Katyusa2-höz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: segitsmagadon (22860)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22874

Csak úgy köszöntenélek ha látható vagyok ,mert az én írásaim a tiéddel ,és a harmadik jelentkezőével el tűnik egy új bejelentkezéskor

Itt csak a katyusa2 írásai maradnak meg.

Na akkor negyedjére is bemásolom amit a Katyusa2-nek okfejtettem

 

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: geza60 (22870)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22873

Harmadjára próbálom elolvastatni a belépesemről szóló írást .Valami Géza 60  is bejelentkezett 2 órával az én bejelentkezésem előtt ,és egy harmadik fazont is olvastam aki valamikor a nyáron jelentkezett,de amig nem küldtem el az írásom addig az ő írása

 láthatatlan volt ... Tehát nem tudom mi folyik itt az is biztos hogy a 22 ezer hozzászólásból mind összesen 4 oldal jelenik meg igaz a dátum 2008 ról szól   Na akkor harmadjára is beszúrom az értekezésemet

 

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: Törölt nick (22865)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22872

Itt valami varázslat van ,hisz minden eltűnik amit ide írunk ,sőt most hogy elküldtem az írásomat két bejelentkezőnek is megjelent az írása !!!!    Itt valaki szórakozik ,és ezért vagy te egyedül ezen a topikon,Vagy lehet hogy te vagy a saját magad moderátora ,és mindenkit törölsz aki csak be mer ide lépni. Na még egyszer amit az elöbb írtam ,

DE MEG NE PRÓBÁLD KITÖRÖLNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: Törölt nick (22865)
MiL V-12 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22871

Nos hogy is köszönjek itt !!!  Jó estét ,vagy szia Katyusa2 ,mert hirtelen ,az össz.oldalon nem találtam itt rajtad kívűl senkit !!

Bár tudom nem illik egy hölgyet --(( legalábbis a romatikus klippekből ítélve merem remélni ,hogy egy magányos ,legalább is lélekbenhölgyről van szó,mert ha fiú ,akkor bizony buzi vagy,és úgy elhúztam innen mint ahogy a nevem is takarja  )))--

Mondjuk könnyű dolgom van hisz itt évek óta senki sincs. Milyen topik ez ahol te egy magad levelezel saját magaddal ,meg saját magad szórakozására a klippek tömkelegét látom feltéve --(( kinek ???))--!!!!!  Őszintén szólva még ilyen fórummal nem találkoztam,pedig sokat olvasok,de igaz egyikbe sem léptem be .De ez hogy szinte rajtad kívül senki sincs megtetszett,és feladva régi tartózkodásomat a fórumoktól ,késztetést éreztem hogy ide beregisztráljam magam,csupán csak kiváncsiságból.

Ne haragudjon,ne haragudj--(( még nem tudom hogy engeded-e a tegeződést,ezért tartom a 3 lépés távolságot.))--mi ez az egész itteni topikolás ??  Lehet hogy itt ragadok ha megfelelően fogad a """""társaság """"Mondjuk azért én szeretem a """népesebb""" társaságot ,de érdekességként ,unikumként ,és hogy az Oroszokkal is szimpizel --(( legalább is a klipped alapján ez jött le ))--lehet hogy maradok .Lehet hogy orosz vagy ??? Mert a katyusa  az szerintem egy orosz fegyver volt ,és nagyon hatásos ,

--((és az a-ra ,já-ra végződések az Oroszban nőnemre vallanak !!! ))--,ennek a tovább fejlesztett változata volt a silka ,amely 1 perc alatt 4 000 lövést tudott leadni.Tehát óriási volt a tűz ereje, vagyis másodpercenként 66,vagy 67 lövést tudott leadni.Eltudod képzelni, hogy ki mondod hogy 1,2,3,  és már kirepült 200 db 23 milliméteres skuló .Összehasonlításként a gépfegyverek kaliber --(( űrméret ))--7,62 mm-esek.Na a sereg megemlítés utáni helyzet ,,az örüljünk egymásnak"" is foglalkozzunk.Tehát miről is szóljon a topik ,ha már teljes részesedésben van az új gazda !!!!  Megmondom őszintén én az élő szót vagy írást nagyobb elönyben részesítem a sokk klippnél,mert a klippekben nem az egyén mondja el a történést hanem más valakivel mondatja el azt amit kifejezésre akar juttatni.

Szóval hogy mindig valakit előre toljak ,egy klipp formájában,hogy mondja el a véleményem az érzéseim ,hát nem egészen az egyén teljes kifejesését jelenti.

Ez egy non verbális kifejezési mód,mert független a szótól ,és a beszédtől.A nyelv minden emberi társadalomban a legfontosabb kommunikációs mód..,,,, DE NEM MINDENÜTT szorította ki a tudatos,és szándékos emberi közlésből, a minden napi érintkezések gyakorlatából a nem szóbeli kommuikációt !!!!!   .Ez olyan mint amikor az ember szakált növeszt és a mögé bújva azt hiszi hogy nem ismerik fel.Urbánszki László írja ,,, Én inkább szakállt növesztettem, a mögé jól el lehet bújni""Vagy ,,,David Beckham szakáll mögé bújt a városi riválisok összecsapásán"""

""feketén villogó szemétől lefelé szinte teljes arcát óriási dúrva szakál fedi ,valami mögé csak el kell bújni !!""

Szóval van itt idézet bőven.

Na még mielött teljesen összekuszálnám a kommunikácó milyentén megválasztását !!!!!   NOS ????????????????????

Előzmény: Törölt nick (22865)
geza60 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 22870

Ki vagy Te, hogy ilyen jó számok a kedvenceid?

Előzmény: Törölt nick (22851)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.13 0 0 22869

Most ez a kedvenc dalom! Hallgassátok, már aki ide vetödik,,, hehe

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.06 0 0 22868

Megint jöttem, egy klassz zenével ám!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!