Keresés

Részletes keresés

colbas Creative Commons License 2021.04.23 0 1 207203

A Regionalligatol (4. osztaly) talan temetonek nevezheto, de a Bundesliga 3. meg semmikepp nem az. Penzugyi szakadek inkabb ezek kozott, mintsem a masodik es harmadik liga kozott van. A Jenaban szerintem is tobb volt/van ennel.

Előzmény: polovcev (207201)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.23 -1 0 207202

Szerintem egyszerűen őket tudta megvenni azok közül akik viszonylagos ismertségnek örvendtek. És az sem mellékes, hogy ők voltak eladóak abban az időben.

Én azt nem értem, hogy mi a fasznak vettek csapatokat mikor valódi pénzt nem akartak befektetni sehova. A Jena-t is fel lehetett volna hozni egy stabil BuLi 2-es csapatnak, de meg sem próbálták. És ugye a zászlóshajójuk sem mutatott semmit a tulajdonlásuk alatt. Talán egy kupát nyertek....talán.

Előzmény: polovcev (207201)
polovcev Creative Commons License 2021.04.22 0 0 207201

Szämomra mindig furcsa volt mi alapján választotta  a németeket. A Liege az ugyebár rendben van, mégiscsak az egyik legeredményesebb belga csapatról beszélünk. Az Alcorcon és a Charlton két nagy futballnemzet második vonalában küzdöttek, amiből valószínűleg még lehet pénzt csinálni. Pláne, hogy mind a két klub a főváros agglomerációjához tartozik.A mi esetünkben az esetleges nemzetközi kupa tűnhetett vonzónak.

Viszont, hogy mi a fenének vásárolta be magát a negyedosztályú Jénába, az nekem szinte felfoghatatlan. Hacsak nem alapított egy leánycéget valahol a város környékén és kötött megállapodást helyi és/vagy regionális politikusokkal. A Jena ugyan játszott a harmadosztályban is, de azt a ligát nem véletlenül nevezik a németek temetőnek (főleg pénzügyi szempontból). 

Előzmény: Miller a sör (207197)
btete Creative Commons License 2021.04.22 0 1 207200

A 4.hely így a biztos kupa indulás elég távolinak tűnik. A Paks 6 pont előnnyel van előttünk. Most 2x otthon játszik a Zete és a Puskás ellen a végén Várda idegenben. Nekünk mind a három meccset nyerni kell de lehet az se lesz elég. Kérdéses, hogy a Dió milyen helyzetben lesz amikor velünk játszanak.

Miller a sör Creative Commons License 2021.04.22 0 0 207199

Ne röhögj mert megjelenik :-)

Előzmény: maribor (207198)
maribor Creative Commons License 2021.04.22 0 0 207198

:))))))))))

Előzmény: Miller a sör (207197)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.22 0 1 207197

Azért a többi sem volt Ferrari. A CZ Jena  bír némi NDK-s sikeres múlttal. Jobbára egy elvesztett KEK döntő miatt emlékszünk rá a 80-as évekből. (bár nekem van egy optikus ismerősöm aki kedveli őket, de ő nem beszámítható mert igazából fradista a lelkem)

Előzmény: polovcev (207196)
polovcev Creative Commons License 2021.04.22 0 2 207196

A fater vett magának négy-öt klubbot, majd lepasszolt a gyereknek is egyet. Bár érdekes módon ez az ami még mindig a tulajdonukban van. Mint amikor a 18 éves nyaggatja az apját, hogy neki kocsi kell, aztán kap egy kettes Golfot. Végtére is az is autó. :)

Előzmény: Miller a sör (207195)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.22 0 3 207195

Mikor idejött én is megnéztem, hogy nagyon tele vannak. A franc sem gondolta, hogy ebből ő csak szotyira kap pénzt és ha már fagyit is szeretne arra már kell a fater jóváhagyása is.

Előzmény: polovcev (207194)
polovcev Creative Commons License 2021.04.22 0 2 207194

A Ducha család vagyonát olyan 3 milliárdra becsülik. Gondolod, hogy egy Közép-európai (közép)csapat olyasmi amivel otthon eldicsekedik? Ne érts félre, én akkor is villognék vele, ha csak egy Serie D-s csapatom lenne, de az én baráti körömben nemigen akad multimilliomos :)

Előzmény: wizardry8 (207193)
wizardry8 Creative Commons License 2021.04.22 0 1 207193

Belgának csak annyi a célja hogy ha elmegy az osztálytalálkozóra akkor mondhassa: Nekem  saját focicsapatom van.

Előzmény: Seejay (207186)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.21 -2 0 207192

Pont Kastrati 3 év?!? Jellemző, pont ő az egyik legbénább :D

Bár múltkor durrant egy nagyot a lába, csak hát nem ez volna a dolga...

Előzmény: Seejay (207186)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207191

az csak a PR része, hogy panaszkodik, meg építi a csapatot, meg európai középcsapatot akar nekünk stb stb stb

Előzmény: Seejay (207184)
polovcev Creative Commons License 2021.04.21 0 1 207190

Lehet, de mind a négy csapat beleegyezett. Ráadásul ha nemet mondanak ugyanúgy bűntetik az olajosokat, mint minket. Akár elfogadják a javaslatot, akár nem, az a döntésük mind a kettő csapatot sújtani fogja.  

Előzmény: Seejay (207188)
btete Creative Commons License 2021.04.21 0 2 207189

Risztevszki tegnap is k... gyenge volt. Mitrovicsba esetleg van még egy év.

Seejay Creative Commons License 2021.04.21 0 3 207188

Az a baj barátom ,hogy óriási elvárásokat támasztasz az mlsz versenybizottság néven működő gittegylet felé .   Itt megjegyezném , hogy UEFA protokollra való hivatkozás címszóval megverették a covidosokat helyettesítő  16-17 éves ifistáinkat az mtk-val , majd mikor ők is megfertőződtek  ,odaadták a Diósgyőrnek ingyé' a 3 pontot. Közben a német DFB , akik szintén az UEFA égisze alá tartoznak , 3 meccsnyi halasztást adtak a covidos Herthának , szintén UEFA protokollra hivatkozva. Defura . 

Előzmény: polovcev (207187)
polovcev Creative Commons License 2021.04.21 0 3 207187

Most olvasom, hogy előrébb akarjuk hozni a Diók elleni meccset. Ugyanezt tervezi a Vidi is. Őszíntén nem értem miképpen gondolhatta a szövetség, hogy két nappal a forduló után, egy hétfői napra teszi a kupadöntőt. Azért a naptárra ránézhettek volna legalább egyszer.

Seejay Creative Commons License 2021.04.21 0 1 207186

Akinek a szezon végéig van szerződése az Risztevszki , Pauljevics , Mitrovics  , Szakály , Perosevics , és Kantabadouno . A többiekről nincs info , nem mindenki szerződése nyilvános . 

Onovonak van még egy éve , szóval hamarosan el fogja adni az a geci hogy még bezsebelje a lóvét , az sem érdekli hogy nélküle összeomlik a középpálya . Szerződéshosszabbítás kizárva , mert arra költeni kell , inkább szétb.ssza a csapatot . Csongvainak , Máténak , és Bacsának is van egy éve , de őket a lőtéri kutya nem fogja elvinni .  Aminek örülök , hogy Antonov még 2 , Kastrati 3 évig a miénk , de ugye nálunk minden eladó , csak a klub nem , mert ez a nyomor... akarom mondani a kedves tulajdonos úr nagyon jól érzi itt magát .  Fantasztikus élmény lehet belga üzletemberként , Barcelonából , Magyarországon ad-hoc módon középcsapatot irányítani különösebb tervek nélkül cserélgetni a játékosokat , ahol a fejlődés véletlenszerűen következhet be , az is max időszakosan ...

Előzmény: polovcev (207185)
polovcev Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207185

Igaz. Ráadásul idén sikerült néhány jobb játékost is idehozni. Az persze egy másik kérdést, hogy kit adunk el idén illetve, hogy kikkel hosszabbítunk. Megint van vagy féltucat játékos akinek lejár a szerződése. Biztos én vagyok a lüke, de szerintem április végén már illenék tudni, kiket akarunk/tudunk ezek közül megtartani. 

Előzmény: Skywalker. (207183)
Seejay Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207184

Persze ez rohadt jól hangzik , de akkora sírás -rívás van a kiadott pénzek miatt , hogy meg kell kérdezzem : ha olyan szar neki , és nyilván nem éri meg , akkor miért nem fog egy kartondobozt , pakolja bele az irodában a kaktuszát , meg az iratait , a kedvenc tollát , és húz el a kedves női felmenője illatos nemi szervébe?  Vagy miért jó egy ny-európai üzletembernek élőben fifázni 1,2 milliárdból a messzi magyar mordorban , ahol csak bántják őt ? Mikor minden forint , és szerződés szerinte drága pénz , úgy hogy a meccseink többségét még felvételről sem látja , nem hogy élőben... Ennyi erővel vehetett volna egy gyárat Mogadishuban is . 

Előzmény: Skywalker. (207183)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.21 0 1 207183

igen, pont ennyi

meghackelte a rendszert, bajnokok sosem leszünk, az nem is cél, annyit minek kockáztasson

de ő el tud ezzel is játszadozni, tök jól kitalálta

és a vicc, hogy egy-egy jobb sorozattal akár még a dobogó is besikerülhet, vagy a kupa :D

mások állami milliárdokat szórnak el ezekre a dolgokra, ő meg simán megtrollkodja 3 forintból, tulajdonképpen jól csinálja

még 1-2 év, és az ifi is felköhög neki 1-1 ügyesebb darabot

Előzmény: polovcev (207182)
polovcev Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207182

Ráadásul a belga számára ez a sziutáció csak megerősíti a játékospolitáját. Miért emelné meg az igazolási vagy a bérkeretet ha így is elegek vagyunk a középmezőnybe? És lássuk be valahol igaza van. T

avaly év végén lelépett a védelmünk 2/3-a, meg a fél középpálya és még így is majdnem versenybe vagyunk a nemzetközi helyekért. A fradi meg a Videoton persze fényévekkel elöttünk van, de mindenki mást meg tudtunk verni legalább egyszer. Igazából ez jobban beárazza a hazai bajnokság színvonalát, mint bármilyen statiszika vagy elemzés.

Előzmény: Skywalker. (207180)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207181

igazából ez csak rajtuk múlik, ha egyszer úgy lesz kedvük, hogy nem csak félgőzzel játszanak, felpörögnek és beleszaladunk a nagy pofonba

nagy mák, hogy Rebrovot egyelőre ez nem érdekli...

Előzmény: wizardry8 (207179)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.21 0 2 207180

az is fájdalmas, hogy ha nincs ez a Covid ügy, akkor talán a dobogóért is még mindig komolyabb harcban lennénk (a vicc az, hogy még így is van esély megközelíteni azt)

ami azért ettől a szedett-vedett, ötletbörze jellegű, kiesés legyintette csapattól nem kis teljesítmény, egy-két jobb periódus is bőven elég volt

rohadt belga, arra jó volt az évad, hogy megint van 2-3 talán értékesebbnek tűnő játékos, akin kereshet egy kis pénzt megint

bajnokság után mindenki el lesz adva, ismét lehet tiszta lappal nekifutni :D

Előzmény: btete (207177)
wizardry8 Creative Commons License 2021.04.21 0 0 207179

"inkább örüljünk, hogy megint megúsztuk a 6-0-t"

Így van. Ezek a szerencsétlenek még arra se képesek hogy a sok pénzért összevásárolt idegenlégiós csürhével ilyen arányban megverjék a kevesebb pénzen vásárolt idegenlégiós bandát

Előzmény: Skywalker. (207175)
Miller a sör Creative Commons License 2021.04.21 0 5 207178

Szia bolond, örülök, hogy benéztél hozzánk. Bátran mesélj magadról kicsit, itt még sokan nem tudják, hogy Chemtrail és laposföld hívő vagy.

Előzmény: ChrisRea (207173)
btete Creative Commons License 2021.04.21 0 1 207177

Fájdalmas, hogy ennyire esélytelenek voltunk-vagyunk velük szemben. Az utolsó 3 meccset nyerni kellene. Lehet addigra a Dió is már kiesik mire velük játszunk. a Zete meg biztos bennmaradó így elvileg könnyeben verhetők lesznek.

polovcev Creative Commons License 2021.04.20 -2 3 207176

Jaj hagyd már ezt a felesleges uszítást. A vesztes csapat gratulál a győztesnek, ez mindig így volt. Én is megtettem amikor még játszottam, pedig volt, hogy 10-et kaptunk. 

Most köpködjék egymást szembe aztán tiltsák el a játékosaink felét?  Gondolod, hogy az átkosban amikor összefutottak a játékosok egy budai kocsmában, akkor balhézni kezdtek?

Helyén kell kezelnünk ezt a mérkőzést is. Várható volt, hogy a makik összekapják magukat és nem azt az arcukat mutatják, mint a Kisvárda ellen. Van még három mérközés, meg a kupadöntő. Aztán jön a nyár és idegeskedhetünk, hogy kit ad el a belga s mégis miféle figurákkal próbálja pótolni őket.

Előzmény: Skywalker. (207175)
Skywalker. Creative Commons License 2021.04.20 -1 3 207175

A meccs utáni pillanatok voltak a legszebbek. Ahogy a játékosaink mosolyogva pacsiztak, beszélgettek az ellenfél játékosokkal, edzővel. Feltételezem, gratuláltak is. (tehát azoknak, akik tavaly "fasszopózva" dobálták egymást örömükben a levegőbe)

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez fordítva is meg tudna történni. 

És nem azért, mert a következő 100 évben nem nagyon lesz oka fradi játékosnak bármihez is gratulálnia egy újpestinek...  

A meccsről még: a vége nagyon csúnya lett, OK, legalább még akkor is próbálkoztak, nem adták fel, de inkább örüljünk, hogy megint megúsztuk a 6-0-t.

JHSZ TTL Creative Commons License 2021.04.20 0 1 207174

Hátrányban mi volt a terve Csongvaival, formán kivüli Simonnal? Rém gyenge, szánalmas produkció volt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!