Keresés

Részletes keresés

eisenics Creative Commons License 4 napja 0 1 502821

Én nem a valóságban élek, azért vagyok (VASAS)futballszurkoló!

 

Hajrá VASAS!

 

Előzmény: deme65 (502805)
rage Creative Commons License 4 napja 0 0 502820

Felcsút - Paks 5-0

 

Itt is megy a paksi szurkolóktól a 'senkik vagytok' kórus, vagy közben rájöttek, hogy ők is azok?

Hawkmoon269 Creative Commons License 4 napja 0 2 502819

Tudom, hogy Nagy D. rúgott egy gólt, de alapvetően nem csinált semmit és a gólja is az a fajta megoldás, hogy simán elakadhatott volna a kapusban, semmi különöset nem nyújtott szerintem... A második góljuk szerzője játszott nagyon jól, de igazából nem volt védelmünk az első félidőben (sem)... Pávkovics és Doktorics is reménytelenül gyenge volt és Hidi Sanyi is csak küzdeni tud, de a játékhoz és a passzoláshoz nagyon butus, amit jól bizonyít, hogy Vida 10 emberrel is sokkal többet tudott hozzátenni a meccshez!

 

Nem tudom ennek a Szalay gyereknek volt-e valaha jó meccse a Zte-ben, de nálunk egyelőre nulla, ráadásul szinte mindig megelőzték, amikor felé ment a labda... Buktával kapcsolatban, ahogy írtam, nem is tudtam, hogy van ilyen játékosunk, de most sem derült ki róla sok dolog...

Előzmény: tex66 (502816)
metalisforever Creative Commons License 4 napja 0 0 502818

Nem reagáltam eddig, de Baráth sárgájával kapcsolatban is osztom a véleményedet.

Előzmény: rage (502815)
metalisforever Creative Commons License 4 napja 0 0 502817

Elfogadom, ha így érzed. Sztem, egyszerűen motiválatlanok. Beleütötték az orrukat az uborkák ellen, h bajnokok nem lehetnek, és azóta igazából xarnak bele.

Előzmény: rage (502815)
tex66 Creative Commons License 4 napja 0 0 502816

Nagy D. vallogatott szintu tehetseg. Regi harcostarsa Gera-nak. Valszeg bizonyitani is akart valamit.. Egy kutya kolykei ,na:)

Előzmény: vasas11 (502799)
rage Creative Commons License 4 napja 0 0 502815

Múltkor írtam, amilyen szimpatikusak voltak, úgy elszálltak, remélem, negyedik helyig meg sem állnak.

Előzmény: metalisforever (502813)
metalisforever Creative Commons License 4 napja 0 1 502814

Ezzel csak azt akarom  mondani, h sztem adtuk a 3 pontot a Nyír1nek. Úgy, ahogy ők nekünk ősszel. Arról nem tehetnek, h balfaxok vagyunk, és nem állunk feljutó helyen.

Előzmény: metalisforever (502813)
metalisforever Creative Commons License 4 napja 0 0 502813

Nézi vki a Pafc-Paks-ot? A Paks kb. annyira rángatja az istrángot mint mi. Még Bognár is csak ül a helyén rezignáltan.

deme65 Creative Commons License 4 napja 0 2 502812

Ma ez a 3 belső védős- szárnyvédős 3-5-2 is csődöt mondott. Kuttor simán vissza rakta volna egy klasszikus  4 -4-2 re és biztonságos védekezésből kontra. Ódor,Pávkovics,Baráth, Deutch   -  Bakti, Berecz, Hidi M, Doktorics   -   Holender. Tóth Milán.   Radónak és a flikk-flakkozó Urbliknak nem szabadot volna kezdenie. Egy ilyen agressziv, rakkolós , rugó, csípő csapat ellen.Szárnyvédők feleslegesek volt mind a két gólt onnan kaptuk, egy zártabb játékkal 4 védővel el kerülheő lett volna. Sajnos Gera ehhez a játékhoz semmit , nem tesz hozzá.

PagoX1 Creative Commons License 4 napja 0 3 502811

Köztük te is:

Mit írtál négy nappal ezelőtt?

"Karnyujtasra a bajnokicim is. 6pontos a Nyiregyhazi rangado. Gerzson oriasit megy velunk! Gratulalok!"

 

Előzmény: tex66 (502810)
tex66 Creative Commons License 4 napja -3 1 502810

Aki , ma gyozelmet vart az nem nezett szembe a realitassal. Mi a Liga legjobb csapatahoz latogattunk el vilagvegere. Ez az a merkozes,ami akar igy is vegzodhetett. Mi nem vagyunk meg a "Neverlosen". Eddig jol haladunk es ez sem jelent Waterloo-t. A Gyori merkozesre igy meg elessebben felkeszulhetunk. Ne adjuk mar fel az istallojatneki. A sorsunk a kezunkben. CSAK A VASAS!

tottibi_56 Creative Commons License 4 napja 0 2 502809

Azt gondolom,hogy minden ide író Vasas szurker tudja, hogy mire célzok akkor, amikor azt állítom, hogy folyamatosan és évek óta képtelenek vagyunk elhagyni azt patakot, amibe állandóan fuldoklunk!

 

A baj az szerintem, hogy aki tehetne ellene, az nem látja, vagy nem akarja látni! 

 

Amúgy a mai is pontosan abban a sorban van szerintem, ahol az idei többi kudarcos meccsünk van!

deme65 Creative Commons License 4 napja -1 0 502808

Utólsó 5 forduló, Tipp: Vasas 10-11pont  Győr :szintén 10-11 pont Szeged 11-13 pont.

Előzmény: deme65 (502807)
deme65 Creative Commons License 4 napja -2 0 502807

Csak hát a Szegednek 1 rázós meccse van már hátra a Budafok.Három hazai meccs Mosonmagyaróvár, Siófok,Soroksár mellett a roppant gyenge Pécs idegenben. Ha nyernek Győrben, ők jutnak fel.Döntetlennél is nagy esélyük van rá.

Előzmény: PePa VASAS (502804)
Akciós árak Creative Commons License 4 napja -2 0 502806

Szerintem az egész csapatban kizárólag Berecz az NB1-es szint. 

Tóth Milán talán az.

Előzmény: vasas11 (502797)
deme65 Creative Commons License 4 napja -2 0 502805

Úgy látom , neked még nem jött szembe a valóság. sokaknak, ma igen.

Előzmény: eisenics (502796)
PePa VASAS Creative Commons License 4 napja 0 0 502804

Ha a Szeged győzne, az nekünk és az ETO-nak is jó, mert a Szegednek, mint "döntetlenkirály" csapatnak nagyon kevés a győzelme. Nekünk persze az X lenne a legjobb. 

Előzmény: rage (502802)
PagoX1 Creative Commons License 4 napja 0 2 502803

Ez a meccs két dologra volt jó:

- Bizonyítékul szolgált azok számára, akik mindig azt kifogásolják, miért elégedetlen a szurkolótábor nagy része a győzelmeink után.

- A Szegednek megmaradt az esélye így nem engedi el a Győr elleni meccset hétfőn, és remélhetően döntetlen lesz.

 

Mikor volt utoljára közepes, vagy jobb kapusunk? A tavalyi idényben, csak nagy tudású mókamiki megharagudott rá, ezért a Zalaegerszeggel jövőre is nb1-es lesz, nálunk meg véd a legrosszabb.

De nem elég púp a hátunkra mókamiki, ott a másik futball-analfabéta Csányi, aki ránk küldi alkalmatlan kis kedvencét edzőnek.

rage Creative Commons License 4 napja 0 0 502802

Ha a Szeged nyer, egész nagy esély nyílik előttük.

De hátha X lesz, jó lenne

Előzmény: PePa VASAS (502800)
1911. Creative Commons License 4 napja 0 0 502801

Ha nálunk lennének, nem menne nekik, mert nincs szakmai munka.

Előzmény: vasas11 (502799)
PePa VASAS Creative Commons License 4 napja 0 1 502800

 

Clark nem azt mondta az 502758-as hsz-ben...

 

Amúgy meg, nem annyira biztos, hogy hétfőn az ETO legyőzi a Szegedet. 

Előzmény: rage (502795)
vasas11 Creative Commons License 4 napja 0 0 502799

Novák persze hogy nem, de Nagy Dominik meg Kovácsréti azért nem rossz.

Előzmény: Hawkmoon269 (502794)
1911. Creative Commons License 4 napja 0 0 502798

Nem nosztalgia. Szar edző volt. De tény, hogy még vele is volt 3-4 kifejezetten jónak mondható meccsünk. És most?

Előzmény: eisenics (502796)
vasas11 Creative Commons License 4 napja 0 1 502797

Az egészet persze nem, de azért tudnék csereberélni még az nb2-ből is... Kapusunk nincs, csak a kezdőből is simán elengednék Radó, Filip, Bakti, Pákó, Doki nem Nb1-es szint és szerintem padunk sincs, hiába mondta Gerzson, hogy erős, nagyon nem az...

Előzmény: venyigeszú de lucerna (502790)
eisenics Creative Commons License 4 napja -4 1 502796

Egyetértve az előttem szólókkal, nincs játékunk, nincs jó edzőnk (azért a Desitset nosztalgiával emlegetni, az gáz), ennek ellenére - szerintem - fel fogunk jutni, csak néhány szurkolónk infarktust fog kapni közben.

Vajon mi a titkunk, hogy az említettek ellenére, bukdácsolunk az mb1 felé?

 

Hajrá VASAS!

rage Creative Commons License 4 napja 0 1 502795

Ő sem azt mondta, hogy jó a Nyíregy.

Azt mondta, mi voltunk szarok.

Amivel nem is lehet vitatkozni

Max azzal, hogy nem direkt, hanem mert kb ennyit tudunk most.

Előzmény: Hawkmoon269 (502794)
Hawkmoon269 Creative Commons License 4 napja -1 6 502794

Ne haragudj, de te tényleg a Vasas ellen szurkolsz? Ki f@szt érdekel, ha szar játékkal jutunk fel, mit 2 éve a Kecskemét? Inkább jussunk fel és essünk ki, akkor legalább lesz néhány olyan meccs, amin van értelme izgulni, mert én egy Nyíregyháza elleni meccset sem tekintek rangadónak... Majd most jönnek a majmok és gurítanak nekik 5 gólt és akkor meglátod, hogy hova jó ez a Gengeliczky meg a Novák Csanád...!

Előzmény: Clark. (502758)
1911. Creative Commons License 4 napja -1 1 502793

Vidát mindig bírtam, szimpatikus srác. Sajnos a VASAS-on segíteni nem tud, el kell engedni.

Előzmény: rage (502789)
rage Creative Commons License 4 napja 0 1 502792

A Nyíregy tuti nb1-es, s ezzel a kerettel ők sem tudnának bent maradni ott - szerintem.

 

De ma kizárólag rajtuk múlt, hogy nem 6-1 lett.

Előzmény: Hawkmoon269 (502787)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!