Keresés

Részletes keresés

Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 262
Bagheerah - ez már Kipling-formában nekem is eszembe jutott, ráadásul ez a márka igazi Bagira, csak nem fekete...
Jabba - ha j-vel mondom, úgy szép
de nekem az Abracadabra naggyon tecc :)))

berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 261
melyik?
a szijúzi-ra gondolsz???

:o))

Előzmény: Sylvie (260)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 260
nem, vagyok még, csak tényleg dolog volt.
azóta azt hiszem, rájöttem, mit nem értettem...
Habiba, Dara, Afra szép. Barika nagyon mókás. viszont ez a kiolvashatatlan név - én ehhez öreg vagyok, tehát még kiejteni sem tudom...

berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 259
Huh, már azt hittem, elmentél...

b.

Előzmény: Sylvie (258)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 258
hát, látjátok, a kor átka ... mindig lemaradok (na jó, dolog is van közben, csak hogy ne érezzem magam nagyon jól) szóval most is.
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 257
hoppá, ezt elb@sztam... :o))
bocccs, ez meg kicsúszott....

berill

Előzmény: dock (256)
dock Creative Commons License 2000.06.22 0 0 256
Persze most meg elmentél, mi???
:o))

Brunhi remélem, jól érzi magát...
És itt van, ahogy a Blue-t lehet szigorítani szerintem... Blueberry... :o))

Amúgy még a:

Nirel
Kipp(y)
Afra
Amira (yahelnek tecc)

és ha a Barika nem jelentene semmit magyarul, vagy legalábbis nem egy barikát, akkor azt is mondanám, mert ha úgy mondod ki, mintha név lenne, szerintem nagyon szép hangzású...

berill

berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 255
Oké, oké:

Tara
Danna
Dara
Biba
Blue(berry) - így lehet szigorúan is mondani!!!
Siouxsie- egy kedvenc együttes ...
Jael
Habibah - ezt lehet Bibának becézni, lsd fent...

és még majd megírom a többit is :o)))))

Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 254
példákat kérek
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 253
kösssz, yahel

berill, ezt most jól megkaptuk...
nekem nagyon tetszik, talán kuttynak való: Tasha, Tabitha v. Talitha, Drina ...
berill, nyilatkozz...

berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 252
hát én spec arra, hogy lehet, hogy legalább 6 kutya kellene... :o)))

berill

mert sok a nekem tetsző név

Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 251
húúúúúúúúú, köszönöm.
Ti mire gondoltok?
Előzmény: yahel (249)
yahel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 250
no lányok, lehet mazsolázgatni :)))))

y

yahel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 249
Abbey Abracadabra Ace Achilles Admiral Adonis Aesop Affinity Agenta Aiko Aja Akira Aladdin Alcatraz Alchemy Aldo Alex Alexia Alfalfa Alistair Allegro Allie Allura Alpha Amazon Ambassador Amber Anais Angel Antigone Anya Apache Apollo April Archimedes Armani Arnie Asazi Aslan Aspen Astra Astro Aurora Avalon Avatar Bacchus Bach Badger Bagheerah Bailey Bandit Bandito Banjo Banshee Barnaby Barney Baron Baxter Bear Beau Beavis Beedle Beethoven Bella Ben Benji Bess Bessie Beta Bianca Biggles Bijoux Bilbo Baggins-(Tolkein) Bing Bingo Bizmark Blitz Blitzen Blossom Blue Bo Bobby Bonbon Bones Bonnie Boone Boots Brando Brandy Brandybuck-(Tolkein) Brew Bronson Bruiser Brutus Bryson Bubbles Budd Buddy Buffy Burgie Buster Butch Cabot Caddie Cadee Caesar Cagney Caine Cairo Cajun Calliope Camelot Candy Cannon Capone Casper Caspian Chanel Chardonay Chase Chelsea Chelsie Chester Cheyenne Chianti Chief Chips Chiquita Chivas Chloe Choco Chopin Chopper Cinnamon Coco Cognac Columbus Conan Confuscious Coors Copper Cosmic Cricket Cromwell Crusty Crystal Cujo Czar Daiquiri Daisy Dakota Dallas Damascus Dante Darwin Dash Defa Degas DejaVu Delilah Della Denver Dickens DieselDillon Dingo Dixie Dodger Domino Doogie Doozie Doublet Dozer Draco Dream Dudley DukeDustin Dusty Dylan Easy Ebony Echo Einstein Ella Elmer Elmo Elvis Enigma Enya Excalibur Falcon Fang Felix Fenwick Fergie Fido Figaro Fletch Flossie Floyd Fluff Flute Freckles Freud Frieda Gala Galileo Gandalf (Tolkein) Gaucho Gemini Genesis Ghandi Gigolo Gilligan Ginger Goblin Godzilla Goldie Gonzo Gracie Grady Grits Groucho Guapo Gucci Gumby Gunner Gypsy Gyro Hairy Hamlet Hansel Hark Harley Harpo Harrison Havoc Hayley eidi Heinekin Herbie Hercules Hermes Hero Hobbit Hogan Holly Honour Hooch Hooligan Hoosier Horatio Horus Houdini Hudson Humphrey Icarus Ice Iggy Inca Ishtar Isis Jabba Jack Jade Jaeger Jake Jamaica Jasmine Jasper Java Jayde Jazz Jekyll Jesse Jester Jet Jilly Jock Joker Judd Jughead Junior Jupiter Kafka Kahlua Kahn Kaiser Kaper Karma Keno Kevla King Kipling Kiwi Kong Krystal Lady Lance Laser Lassie Lazarus Lazer Legend Leila Leo Lexie Liberty Lily Liza Logan Lola Looker Lucan ucky LucyMace Madison Madonna Maestro Maggie Magic Magick Magnum Majyk Mako Manshu Maraschino Marbles Markus Matilda Max Maxie Maxine Maxwell Mayhem McTavish Mei Ling Me-Me Memphis Mercury Merlin Merrywine (Tolkein) Mignon illie Mindy Misty Mitsie Mocha Mohican Molly Monet Montana Monty Moose Morgan Morrocco Mosby Mozart Mr. Bones Mufasa Muffin Murray Mythic Nacho Nelson Nike Nikita Ninja ipper Nomad Nubby Obe Obie Oliver Opal Orion Orson Oscar Othello Ouija Ouzo Pagan Paige Pandora Paprika Patch Patches earl Penny Pepper Peppy Perseus Picasso Pickles Pico Picolo ip Pippa Pique Pluto Poet Polo Pongo Porsche Possum Quasimodo Quazar Queen Queenie Quincy Quixote Radar Rags Rain Rajah Raleigh Ralph RamboRandy Ranger Rascal Rastus aven Rebel Reebok egan Remington Rena Rex hodes Ricochet Riffraff Riley Rinny Rio Rip Van Winkle Rip Roada Rocket Rodeo Rogan Roger Rogue Romeo Rommel Romulus Rondeau Rookie Roscoe Roullette RoxieRoxy Ruby Rueben Rugrat Rummy Rumour Ryder Saber abre Sadie Sage Sahara alsa Sam Samantha Samba Sammie Samson Samurai Santa Sara Sasha Satay Satchmo Satin Savannah ScampiScarlet Scooby Scout Scrappy Scud Sebastion Shadow Shadowfax Shamrock Shamu Shaq Shar Shasta Shawnee Sheba Sheriff Shiva Shogun Shorty Shrapnel Shredder Sienna Sierra Sigmund Silver Siouxsie Skeeder Sky Skye Snoops Snuffles Solomon onata Sonny Sparky Spencer Spice Spike Spirit Spock Spot Spud Squirt Stacey Star Statler Stella Storm Stormy Strudel Sunka Susie Sydney Taboo Taffy Tahj Tahoe Taiko alisman Taliya Talla Talon ank Tao Tara Tarzan Tasha Tataloni Tatters Teddy efa Tequila Terra Tess Theseus Thor Thorn Tia Tico Tilly Tinsel issot Titan itian Toffee Tonga Tonka Topper Torrens Tosca Toto Tricksie Trinket Trixie Trojan Troubadour Truffles Tuck Tulip Tulley undra Turbo Turk Turner Twister Tyler Ulyses Urchin Vagabond Vandam Vaquero Vegas Venus Wally Wenzday Wesley Whisper Whiz Windy Wolf Wombat Wookie Xanadu Yahoo Yetti Yogi ack Zane Zeke en Zena Zep Zeppo Ziggy Zodiac Zoe Zorro Zsazsa Zulu

ezek meg arabok

A'ishah Abia Abida Adara Adila Ain Ali Alima Amina Aziza Bahira Barika Bibi Cala Cantara Elmira Faizah Fatima Fukayna Habibah Husniyah Jasmine Laila Lilith Lissa Maiza Muslimah Myisha Nabilia Naeemah Nailah Nathifa Nuri Oma Qubilah Rabi Rabiah Rashida Sabra Sahara Sami Sapphire Shahar Sheba Tabitha Xavier Yasmin Zada Zara

Ezek spanyolok

Ángela Abril Adelita Adoncia Alejandra Alejandrina Aletea Alicia Alma Almeda Amada Amata Anica Anita Antonieta Beatrisa Beatriz Bebe Belen Belicia Belinda Benicia Bertina Bertunga Blanca Bonita Branca Brigida Brisa Cailida Carina Carissa Carlotta Carmen Carmine Catalina Charo Consuela Consuelo Corazon Cornelia Cristina Damita Dela Dolores Doncia Dorinda Drina Duena Eldora Elisa Eloisa Elsa Elvira Enriqueta Esmeralda Esmerelda Esperanza Estefany Eva Felicia Fernanda Frederica Gabriela Gidita Gitana Guadalupe Ines Inez Inocencia Isabel Isabella Jacinta Jade Jaira Javiera Jesusa Joaquina Juana Juanita Lali Lareina Laura Lela Letitia Leya Licha Linda Lolita Loretta Lota Lucinda Lucita Luisa Luna Luz Magdalena Maria Marina Mega Melia Melosa Mercedes Mora Morisak Nana Necha Nelia Nesho Neva Nevada Nina Nita Paloma Patia Paz Pepita Pilar Queta Rafaela Ramona Ria Rima Risa Rosa Rosana Rosanna Rosita Savannah Sita Suela Tasia Vida Xandra Ynes Yolanda Zita

Ezek meg jiddishül vannak

Abigail Abira Ada Aderes Adie Agava Alumit Amira Amita Ann Arella Ariel Ariza Atida Ava Avi Aviva Batya Behira Bethany Betsy Bina Bona Chava Chaya Dalila Danna Dara Davida Deborah Degula Delilah Derora Dina Dodie Eden Edna Eliora Elizabeth Emanuele Etana Eva Ezrela Gabrielle Gada Gail Galya Gazit Genesis Geva Gilana Gurit Hadassah Hannah Hosanna Ilana Isabel Isha Ivana Iverem Ivira Jacobina Jael Jafit Jan Janae Jane Jardena Jemima Jessica Jezebel Joan Joby Jodi Joline Jora Josephine Judith Kalanit Karmel Kelila Keren Ketura Ketzia Kezia Kizzy Lael Lea Ledah Leeba Lena Leora Levia Lewana Lirit Lisa Livana Liviya Livona Malka Marganit Marilyn Marni Mary Matana Meri Mia Michal Michelle Mili Mirella Miri Miriam Moriah Naavah Nagida Nancy Naomi Nediva Netia Nili Nirel Nizana Noga Nuria Nurit Odelia Odera Orah Ornice Orpah Rachel Rafaela Ramah Ranita Razilee Rebecca Rena Ronli Sally Salome Samantha Sarah Seana Selima Sharai Sharon Shiri Susan Talia Talitha Tamara Temira Thomasina Tirza Tivona Tobit Vardis Yemena Yoninah Yovela Zayit

Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 248
bocsánat, közben lemaradtam egy kicsit.
OK, keressünk nevet... már nagyon izgatott vagyok.
egy kicsit még én is maradok (kb. 6- 1/4 7), aztán futás haza, vár a dolog.
S.
yahel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 247
okés
cigi után megkapod :) (van vagy 8646)
Előzmény: Sylvie (246)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 246
köszi, yahel, a tájékoztatást, de még mindig nem tudom, hogy milyeneket...
nem lehetne, hogy yahel nekem is elküldje?
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 245
yahel egyetlenem, igen, IGAZAD van!!! ezért írtam, hogy találtam/tunk...

és NAGYON KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Sylvie,

most cigizek egyet, aztán (mert közben úgy döntöttem, maradok mág picit), szemezgetünk itt nevekből, jó?
ha közben hazamész, akkor holnapra lesz nagy meglepi itt neked...

berill

yahel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 244
mondjuk úgy, hogy a yahel talált neveket, és elküldte őket a berillnek

y :)

Előzmény: Sylvie (243)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 243
már megint lemaradtam valamiről :(
hol találtál neveket? milyet? velem már meg sem osztod? brühühüüüüü
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 242
ne aggódj Sylvie, én is megyek lassan...
mellesleg találtam/tunk nagggyon sok nevet ....
jó találmány ez a net...

berill

Előzmény: Sylvie (241)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 241
berill, eddig sem voltam nagyon aktív, de most már főleg nem tudok mit írni ... nagyon sajnálom Pollyt... szinte veled együtt sírok
Előzmény: berill (240)
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 240
Kedves szerencsefel!

Az uszkár, az egy aranyos, ragaszkodó, kedves, szeretetreméltó, szeretetéhes, DE ÖNÁLLÓ akarattal rendelkező kutty.
Könnyen tanul, sőt, én pl soha nem tanítottam semmire, lévén, hogy nagyon kis fiatalka voltam amikor kaptam, azt sem tudtam, hog álljak neki...
Átlag 12-14 évet élnek.
Ő (Polly) 16 éves volt amikor tavaly apukám elvitte meghalni...
Én 9 voltam, amikor odakerült hozzánk, azokkal a pici, csúszkálós, bizonytalan kis tappancsaival.
A parkettán csúszkált, így csak és kizárólag a szőnyegeken tudott eleinte közlekedni...
így eleinte a kaját is ott kapta, aztán meg az istennek se lehetett rávenni, hogy pl a húst a tányérból egye. Mindig kivitte a szőnyeg szélére egészen élete végéig.
Ugyanez az alvással...első éjszaka kb 2 órát bírtam ki úgy, hogy ne vegyem magam mellé, aztán 16 évig a lábamnál aludt...
Nem az volt a lényeg, hogy hol, de mindenképpen érezni akarta, hogy ott vagyok vele...csak egy szösszenetnyit is, de hozzám ért mindig valamilye.
Jajj, ez most fáj...ma nagyon sírós hangulatom van miatta.
Nem tudom, miért, de sokszor eszembe jut ma. Nem hiszem, hogy a névnap miatt, mert azt sose tartottam számon...

folytassam?

berill

Előzmény: szerencsefel (239)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 239
Átlag hány évet él egy uszi?
Előzmény: szerencsefel (238)
szerencsefel Creative Commons License 2000.06.22 0 0 238
Berill!

Mesélj légy szíves az uszkárodról, mert én éppen azt szeretnék venni! Milyen okos, mennyire tanítható? Mi szépeket tudsz róla mondani? : )

Előzmény: berill (188)
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 237
Sylvie,

most kaja, aztán jövök vissza.

berill

Előzmény: Sylvie (236)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 236
szegény kutyus... :((
persze, kíváncsi vagyok, hogy mi történt vele, ha gondolod, itt is elmondhatod, ha nem szeretnéd, akkor megtaláljuk a módját.
Előzmény: berill (235)
berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 235
Szia!!!
second a 74-es topic környékén dekkol asszem.
no cica egyenlőre, és képzeld, most látom, hogy ma van a kiskutyám (Polly) névnapja! Pont az előbb írtam yahel-nek, hogy amikor hazamegyek, még mindig várom, hogy jön és üdvözöl... NAGYON HIÁNYZIK SYLVIE!!!! NAGYON SZOMORÚ VAGYOK !!!
MAJD EGYSZER ELMESÉLHETEM,HOGYAN HALT MEG???
SZERINTEM MÉG SIMÁN ÉLHeTNE,PEDIG 16 ÉVES VOLT AMIKOR MEGHALT. MÚLT ÉV MÁJUS 13.-ÁN...

berill

Előzmény: Sylvie (234)
Sylvie Creative Commons License 2000.06.22 0 0 234
szia berill, akkor no cica? :((((

persze hogy ittmaradok. second hova tűnt?

S.

berill Creative Commons License 2000.06.22 0 0 233
Ne hari kedves Sylvie,
el kellett szaladnom tegnap, mint a szélvész, olyan gyorsan...
Mire vagy kíváncsi?

A cica-projectre? Nem lesz most cicám...
Yahel anyuja talált neki helyet...jobb ez így talán. :o((

Szép napot és remélem itt leszel velem is picit.

berill

Előzmény: Sylvie (232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!