Keresés

Részletes keresés

ax15 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 251

Alkudott, helyben kp fizetett?

És még tüntetni is fognak?

Előzmény: horex (243)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.06.15 0 0 249

Meg a Gergényi - Túrós - Pintér trió is....

Előzmény: Törölt nick (248)
armadillo Creative Commons License 2011.06.15 0 0 247

SzJ tévedésben él; ebben az országban közjegyzői döntéssel húszezerforintos vélelmezett tartozás miatt végrehajtást tesznek házra, gkra, bankszámlákra kb. 20milliós értékben. És végre is hajtják, nincs jogorvoslat vagy kifogás - perelhetsz utána, ha futja még rá. 

 

És érdekes, arra sem emlékszem, hogy a 2006-os rendőrterror idején SzJ vagy a nol visított volna...

Előzmény: Törölt nick (244)
wok Creative Commons License 2011.06.15 0 0 246

akkor meg is nyugodhatunk, így már mindjárt más

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (240)
horex Creative Commons License 2011.06.15 0 0 245

Még hogy poligráf!"

 

Te csak hiszed! Ez ujbeszédül az elektrosokkos kezelést jelenti

:)

Előzmény: Törölt nick (241)
horex Creative Commons License 2011.06.15 0 0 243

De jó ez az internet, benne az index

 

A napokban büntették ismerős csövest elöször 10 majd lealkudva 5ezer Ft-ra a rendőrök

Nem értette miért/kissé elitta az eszét/

 

Mondom neki irok én kifogásoló levelet, de legalább tudnám mi az indok

Akkor ez a még el nem fogadott trv-t alkalmazták már

Vagy elfogadták már?

 Nem hinném, pláne az eset a mult héten történt

Rogánfalván

 

by horex

Előzmény: Törölt nick (242)
Voltam Vagyok Leszek Creative Commons License 2011.04.25 0 0 240

Ez a kocsi a TEK-é! Ők Orbán testőrei akik legalább 3x annyit keresnek mint egy átlag rendőr!

Előzmény: rumcake (238)
rumcake Creative Commons License 2011.04.25 0 0 239

Sintér és a bandája lábbal tiporja törvényeket, ráadásul az LMP és az MSZP cinkosam hallgat, mert úgy vélik, hogy az általuk is támogatott cél szentesíti az eszközöket... :-(((

 

Jogerősen felmentették a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület aktivistáit

 

Hatályosnak mondta ki a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület öt aktivistájának felmentő végzését pénteken a Hajdú-Bihar Megyei Bíróság, ezzel jogerőre emelkedett a Debreceni Városi Bíróság döntése, miszerint nem követtek el garázdaságot a Hajdúhadházon aláírásokat gyűjtő aktivisták - tájékoztatta Figula Ildikó bíró, megyei bírósági szóvivő az MTI-t.

 

(hetivalasz.hu)

 

Elengedték a véderősöket

 

Megszüntette a Véderő Gyöngyöspatán őrizetbe vett tagjai ellen a szabálysértési eljárást hétfőn az Egri Városi Bíróság. A végzés nem jogerős, mert a rendőrség fellebbezett. A 8, garázdaság miatt pénteken őrizetbe vett ember azonban szabadon távozhatott, a rendőrség a megyei bíróság másodfokú döntését várja - tájékoztatta a Független Hírügynökséget Soltész Bálint, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

 

(index.hu)

 

Orbánék gátlástalanul felhasználják a rendőrséget törvénytelen céljaik eléréshez, politikai ellenfeleik lejáratásához és megfélemlítéséhez, a bevédett szemkilövőkkel megerősített horda pedig maradéktalanul kiszolgálja az igényeiket. Ezen az úton nem lesz megállás... :-(((

rumcake Creative Commons License 2011.04.13 0 0 238

Rendőrbunkók A8-sal...

 

 

(blikk.hu)

rumcake Creative Commons License 2011.04.06 0 0 237

A rendőrök megsértették a plakátletépő nagymama jogait

 

Súlyosan jogsértő módon járt el a rendőrség Etyeken, a szeptemberben választási plakátot letépő nagymamával szemben, ezt állapította meg a Független Rendészeti Panasztestület.

 

(index.hu)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.17 0 0 236

Amilyen a paraszt olyan a kutyája!

Előzmény: rumcake (200)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.03.09 0 0 232

Mostantól miniszteri biztos feladata „az új alkotmány előkészítésével összefüggő nemzeti konzultációval kapcsolatos logisztikai feladatok koordinálása” – derül ki a Hivatalos Értesítő legutóbbi, március 8-án megjelent számából. A biztosnak bőven van dolga, hiszen a közelmúltban valamennyi választópolgárnak levelet küldtek, amelyben tizenkét kérdést tesznek fel.

A feladat azonban nem ért véget azzal, hogy aktualizálták a névjegyzéket, kinyomtattak vagy nyolcmillió címet, ugyanennyi köszöntő levelet és kérdőívet, majd mindezt gondosan borítékolták, válaszborítékot is helyezve a borítékba. Nem kis munkát jelenthet ugyanis a kérdésekre adott válaszok összesítése sem. Igaz, eddig csak százezernél alig valamivel több választ érkezett vissza, de sokan csak a napokban kapták meg a levelet.

Mindez óriási feladat, érthető hát, hogy a közigazgatási és rendészeti tárca vezetője Papp Károly rendőr dandártábornok személyében miniszteri biztost nevezett ki – aki egyébként az ORFK vezetőjének rendészeti helyettese, míg korábban a Készenléti Rendőrség élén állt.

 

http://nol.hu/belfold/miert_egy_forendor_kell_a_nemzeti_konzultaciohoz_a_fidesznek_

 

rumcake Creative Commons License 2011.03.08 0 0 231

A Maszop irigykedik az ávó valagába magát befészkelő Fideszre, és szeretné őket kipiszkálni onnan...

 

MSZP: a rendőrséget alázzák meg a semmisségi törvénnyel

 

Valójában, a rendőrség saját magát alázta meg...

Előzmény: rumcake (227)
rumcake Creative Commons License 2011.03.07 0 0 229

Már az is sokatmondó volt, amikor az első útja valami rendőri állománygyűlésre vezetet, ahol a nevezetes, dezertálós baromságait adta elő...

 

Szerintem, nincs olyan európai állam, ahol rendőraltisztek avatásán valaha is beszédet mondott volna a miniszterelnök... :-/

Előzmény: marcipannyuszi (228)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.03.07 0 0 228

Azért sokatmondó, hogy ezt a lehetőséget nem hagyta ki, és nem Pintér beszélt...

Előzmény: rumcake (227)
rumcake Creative Commons License 2011.03.07 0 0 227

Orbán hadserege, ízlésromboló ávókék uniformisban és ruszki ködvágó sapkában...

 

 

Zavaros tekintet – egyszerre röhejes és ijesztő...

 

 

 

Magyarország történelmében példátlan rendezvény tanúi lehettünk...

 

Orbán: "Magyarország megújulásért kiált, rendet és biztonság akar. "

 

Az Isten irgalmazzon nekünk, bár, ahogy visszaemlékszem, nem szokott... :-(((

 

 

borzimorzi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 225

Aha, értem már. Ez valóban hozzáállás kérdése. Az én világnézetembe meg az nem fér bele, hogy tagadjam a szabad akaratot és az embernek azt a kötelességét, hogy ha Fortuna kereke ővele épp lefelé fordul, akkor törekedjék felfelé. Tanulással, munkával, megfelelő  családtervezéssel.

 

A családom mindkét ágról, sőt, a dédekig visszamenőleg töbszörösen ki lett fosztva. Trianon után elkótyavetyélni Erdélyben mindent, amit az ősök évszázadok alatt felhamoztak, és átjönni ide: komoly vagyonvesztés volt. Korábbi úrilányok udvarház helyett vakvágányon álló marhavagonban és cselédsorban 8 évig. Nem volt könnyű. Aztán összeszedték magukat, varrószalonjuk lett, a nagyapám a fogság után állami alkalmazott lett,  és lassan-lassan megint lett otthon és megélhetés. Nagyapám 47 éves volt, mire lett saját háza, és meg tudott nősülni, de abszolválta. A másik ágon meg egyfelől holokauszt nagy nehezen túlélve, de aztán a kis bolt elállamosítása, másfelől sokgyerekes parasztpolgárok kuláknak minősítése és kifosztása,padlássöprés, ÁVO stb. Mégis talpraálltak, felverekedték magukat a középosztályba megint.

 

Aki a rendszerváltás után a vesztesek közé tartozott, annak bizony a padlóról kellett felállnia. De ez egy feladat. Nem könnyű, de nem lehet másra hárítani. És szerintem emberhez nem méltó, ha valaki ahelyett, hogy először is a kakiból kilábaljon, megvesse a lábát, eltartsa önmagát és azután alapítson családot, inkább elkezd ész nélkül szaporodni, nyakig a kakiban.   És nyomorra kárhoztatja az utódait is, szignifikáns mértékű emberi szenvedést okozva ezzel.

 

Üdv:

b

Előzmény: Antisystem (224)
Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 224

A tények valóban nem. Az viszont, hogy adott esetben kitől mi várható el, és kitől mi nem várható el adott tények tükrében, az már annál inkább. Az én világnézetembe kevéssé fér mele, hogy a gengszterváltás következményeinek eltakarítását az underclassra, a gengszterváltás veszteseire terheljem, az viszont annál inkább, hogy a győzteseire, haszonélvezőire...

 

ÜdV

Előzmény: borzimorzi (223)
borzimorzi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 223

A tények nem világnézetileg determinált dolgok.

Üdv:

b

Előzmény: Antisystem (222)
Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 222

Nézd, ugye ez az a téma, amiben jellemzően nem fogunk egyetérteni... világnézeti okokból.

 

ÜdV

Előzmény: borzimorzi (221)
borzimorzi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 221

Bocs, de ez hülyeség. Azokat a gyilkos gyerekeket nem a rendszerváltó elit szülte és "nevelte" vadállattá, hanem a saját szüleik. Ők tehetnek róla. 50 éve vannak hatékony fogamzásgátlási módszerek. Ezeknek a szerencsétlen gyerekeknek meg sem kellett volna születniük a nyomorra, a kilátástalanságra és a bűnözésre . Ez csakis és kizárólag a szüleik felelőssége. Nem cigit kellett volna venni a boltban, hanem kotont. Ott vannak egymás mellett a pénztárnál, lehet választani.

 

És ha már megvan egy  terhesség, akkor sem kötelező kihordani, hogy eggyel többen nyomorogjanak.

 

Sőt, amikor már megszületett a baba és látható, hogy csak nagyobb lett a nyomor, akkor pláne nem kötelező a továbbiakban is csak a cigit venni. A a koton továbbra is ott van tőle 30 centire a polcon...

 

Üdv:

b

Előzmény: Antisystem (216)
Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 220

De gondolom, majd ha a te lábadba márt egy ilyen mini-gyilkos egy bicskát, és majd kinyiffansz,

Ezt ismerem, ez a halálbüntetéses topicoknak szokott örök érve lenni, hogy "majd ha a te", "majd ha a te gyerekedet", "majd ha a te anyádat" ... ez valszeg engem tényleg másként érintene (n.b. személyesen) node az igazság szempontjából ez indifferens.

 

 többség azon a felén, ahol bármikor leszúrhatja esetleg egy ilyen kis görcs komolyabb büntetés nélkül. Mert megint simogassuk csak a kis szűz lelkét.

Miért, te mit szeretnél, mit csináljunk vele? Szerinted a saját döntéséből lett olyan, amilyen?

 

 Egyébként ezt a szoftver-lopásos hsz-t nem tudom milyen érdemi párhuzamban és súlyban tartottad értékesnek

Tökéletes példa  a farizeus magatartásra...

 

Az a baj, hogy valószínűleg a drásga kriminológus is egy ilyen okostojás

Milyen? Tudod, szerintem te abban a tévedésben vagy, hogy ez bármiféle "okostojás"-ság kérdése. Hát nem. Az etikámmal nem egyeztethető össze, hogy olyqat büntessünk, aki legfeljebb eszköze volt a bűn elkövetésének, de nem felelőse. Persze, le lehet csukni a 12 évest is, meg végsősoron le lehet csukni a kést is, hisz az oltotta ki az áldozat életét...

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 219

Barátom.

 

A gyilkosságokról, késelésekről és agyonverésekről beszélünk - amit gyerekkorú nyomoroncok követnek el - és ezek büntethetőségéről.

 

Itt nincs olyan, hogy a fasz melyik végén állunk. A többség azon a felén, ahol bármikor leszúrhatja esetleg egy ilyen kis görcs komolyabb büntetés nélkül. Mert megint simogassuk csak a kis szűz lelkét.

 

Egyébként ezt a szoftver-lopásos hsz-t nem tudom milyen érdemi párhuzamban és súlyban tartottad értékesnek, hogy leírtad, ugyanis kurvára olyan, mint a tehéfejésről meg a hegesztésről beszélni.

Mindegyik egy jó téma, csak közük nincs egymáshoz érdemben.

 

Az a baj, hogy valószínűleg a drásga kriminológus is egy ilyen okostojás, aki baromira életszerűen von párhuzamot a két ügy között, mert sem esze, sem az igazi beleérző képessége nincs meg a társadalalommal szemben.

 

De gondolom, majd ha a te lábadba márt egy ilyen mini-gyilkos egy bicskát, és majd kinyiffansz, örömmel veszed, hogy ugyan elkapják a mocskot, de a bíró majd közli, hogy a büntetthetőség nem megy, mert hát ugye amíg a szoftverkalózokat sem büntetjük eléggé, akkor ugye aki majd leszúrt téged, azt se. Jóóóóóóóó lesz?

 

 

 

 

Előzmény: Antisystem (218)
Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 218

Másodszor pedig, majd az "igények", a többség elvásársa eldönti, hogy mit akar, köszönjük az önelégült népi kis és nagy "iránymutatók" megnyilvánulását.

Tudod, a többséggel ebben a tekintetben az szok a baj lenni, hogy teljesen attól függ az úgymond "értékrendje", hogy az adott dologban éppen a fax melyik végén foglal helyet... tudod, néhány embertől, akik lelkesen tapsoltak a bolti szarkák 60 napig terjedő lecsukásán megérdeklődtem, hogy akkor ugye megnézhetjük az otthoni számítógéped, és ha van rajta egy windows vagy office ami nem legális, akkor nyilván önként és dalolva vonulsz 2 évig terjedőre, mert az lopás és 20 eFt felett van, akkor hosszas zsezsegéshalmazban fejtették ki ezen emberek, hogy az mé nemugyanaz és hát ők miért bűntelenek...

 

ÜdV

 

 

Előzmény: Törölt nick (217)
Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 216

Tudod Borzi, ezek olyan bűnügyek tipikusan, ahol az elkövető is áldozat... a valódi tettes(ek) meg az(ok), aki(k) miatt az elkövető olyan antiszociális lény lett, amilyen... én szivem szerint minden ilyen ügynél a "rendszerváltó gazdasági-politikai elit és holdudvara" néhány prominensét csuknám le sok évre, úgy jáccásiból... tudod, akik nagyon jól jártak ugyanazokon a folyamatokon, amelyek miatt ezek a családok és gyerekeik ott tartanak, ahol...

 

ÜdV

 

 

Előzmény: borzimorzi (214)
borzimorzi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 215

A bibi csak az, hogy sem a pedagógia, sem a pszichológia nem rendelkezik elégséges eszközrendszerrel a 14 év alatti agresszív, súlyosan antiszociális személyiségű gyermekek nevelésére. Nem is rendelkezett soha.

 

Az ember személyiségének összes fővonása 3-4 éves korára kialakul. Slussz, vége. Ez olyan, mint a beszédtanulás. A vadonban lelt vagy állatként tartott 5-6 év feletti kis Maugli-gyermekek soha nem tanulnak meg beszélni, semmiféle emberi nyelven. Egyszerűen az az ablak, ami a beszédtanuláshoz kell, egy ideig van csupán nyitva. Ha addig a gyermek kutyák közt van tartva, akkor a kutyák módjára fog kommunikálni, sehogy másképpen.

 

Így van ez az erkölcsi érzékkel, az empátiával, a segítőkészséggel, önzetlenséggel is.Vagy kialakult abban a max. 4 éves korig tartó időszakban, amíg a gyermekre kizárólag a családjának van hatása, vagy nem fog kialakulni soha. Az ablak bezárul. Nincs az a pedagógus vagy pszichológus, aki ki tudná nyitni.

 

Üdv:

b

Előzmény: Antisystem (211)
borzimorzi Creative Commons License 2011.03.01 0 0 214

A gadnai, hétesi, laki stb. néniknek persze nem a porcelán lelkecskéje sérült, mint az édes kis üntyipüntyi gyilkosaiknak, úgyhogy ők fikarcnyi figyelmet vagy együttérzést sem érdemelnek. A néniknek csak simán szétverték a fejét a kis csínytevők. Szóra sem érdemes...

 

Ez a kriminológus vajon helyből ilyen hülye, vagy nekifutásból?

 

Üdv:

b

Előzmény: rumcake (210)
rumcake Creative Commons License 2011.03.01 0 0 213

:-)))

Előzmény: ohrana (212)
ohrana Creative Commons License 2011.03.01 0 0 212

Objektív felelőséget a gyermekekre is.

 

o

Antisystem Creative Commons License 2011.03.01 0 0 211

Nyilván, nem a büntethetőség, a büntetőjogi felelősség korhatárát kell manipulálni, hanem a pedagógia (és pszichológia) számára kell elégséges eszközrendszert nyújtani a 14 év alatti agresszív, súlyosan antiszociális személyiségű gyermekek nevelésére... szal, mint az imént is utaltam rá, az elvi választék nem a nagy semmi, kontra a büntetőbíró és börtön...

 

ÜdV

Előzmény: rumcake (210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!