Keresés

Részletes keresés

mouser Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4568
tök jó az új arculat, hogy se a fórum oldalon, se az inda.hu-n nincs egy szutyok link az index.hu-ra.
borsosalma Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4567
Uj arculat és amnesztia a polforumos nikkeknek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 4566

Itt a legnagyobb, legidiótább ötlet a fórum "javításához":

az indafosos seggjefek szétbasszák az egészet, oszt jóvan.

Kilroy Creative Commons License 2007.03.19 0 0 4565
Valoban, ez eszembe se jutott :-)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (4564)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2007.03.19 0 0 4564
És a mint elé vessző kell, mert összetett mondat.
Előzmény: Kilroy (4563)
Kilroy Creative Commons License 2007.03.19 0 0 4563

A mas forumreszekbol a Torzsasztalra is linkelt topikoknal, az erre utalo jelre allva az egerrel, egy figyelmezteto uzenet jelenik meg, miszerint:

 

"Figyelem, ez a topik más helyen van mint amire most fog kattintani, ha belép, tájékozódjon!"

 

Ez igy szerintem nem teljesen egzakt, noha amugy termeszetesen nem tul nehez kitalalni, mirol is van szo. Legalabb upgradelni kene kicsit a szoveget, de szerintem akar az is megjelenhetne itt, hogy hol van az illeto topik, a Torzsasztalon kivul termeszetesen.

Dumás Sanyi Creative Commons License 2007.03.07 0 0 4562

Sehol semmi egészségügyi reform, tervben sincs egy kis osztály- illetve kórházbezárás?

 

<option value="9122900">&;Egészségügyi fórumok</option>

<option value="9122901">&;Általános orvosi problémák</option>

<option value="9122902">&Rehabilitációs gondok</option>

<option value="9122903">&;Szakápolás</option>

<option value="9122904">&Természetgyógyászat</option>

<option value="9122905">&;Egyéb egészségügyi kérdések</option>

<option value="9123816">&;Addiktológia</option>

<option value="9123817">&;Allergológia</option>

<option value="9123818">&;Belgyógyászat</option>

<option value="9123819">&;Bőrgyógyászat</option>

<option value="9123820">&;Fogászat</option>

<option value="9123822">&;Fogyás - hízás</option>

<option value="9123823">&;Gasztroenterológia</option>

<option value="9123824">&;Gyógyszer</option>

<option value="9123825">&;Kardiológia</option>

<option value="9123826">&;Pszichológia - pszichiátria</option>

<option value="9123827">&;Nőgyógyászat</option>

<option value="9123828">&;Onkológia</option>

<option value="9123829">&;Ortopédia</option>

<option value="9123830">&;Reumatológia</option>

<option value="9123831">&;Sebészet</option>

<option value="9123832">&;Szemészet</option>

<option value="9123833">&;Urológia</option>

<option value="9123834">&;Betegek egymás közt</option>

<option value="9123835">&;Betegegyesületek</option>

<option value="9123868">&;Orr-fül-gégészet</option>

<option value="9123869">&;Neurológia</option>

<option value="9122907">&;Jogi problémák</option>

<option value="9122908">&;Egyéb problémák</option>

Alectos Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4561

big4

 

Nem ellenkezésképpen írom, csak egy szempont. Volt régebben egy ápoltunk. No nem volt egyedül, nincs is, nem is lesz, de ez egyszerre volt roppant paranoid és erősen nyomulós, és nagyon-nagyon okosnak képzelte magát. Ezek egyébként az ápoltakra igencsak jellemző tulajdonságok.

Tehát a szóban forgó júzerünk, annak ellenére is hogy sokszor nyugtatóztuk, nem bántjuk az IP-jét sem, meg a MACiját sem, mégis egyik netkávézóból a másik websörözőbe és onnan a harmadik könyvesboltba ment át laposkúszásban, vagy egyik távírópóznától a másik hirdetőoszlopig lappangva, mert --valahol logikusan-- arra játszott, hogy az egész országot csak nem fogjuk bannolni.

 

Tényleg nem, de remélem arra rá tudtam világítani a példával, hogy egészen megszállott mániással szemben még a MACija fülöncsípése se segítene. Másrészt kiűznénk a barlangjából, mármint nem a MACit, hanem a gazdáját.

 

Én azért mégis amondó vagyok legegyszerűbb teljesen ignorálni --mindenféle műszaki hókuszpók nélkül-- az ilyeneket, mert ugyan szennyezik a járdát, de időnként arra szokott tévedni a kefegép és ez akkor müx a legjobban, ha csak a rosszfiúk handabandázását kell felszippantani és környezetkímélő módon-helyen deponálni.

Előzmény: Törölt nick (4554)
Kilroy Creative Commons License 2007.02.26 0 0 4560
Ez igaz, de tudod, azok valahol ugy jarnak akkor. Cseten is elofordul, bar ketsegkivul nem gyakran, hogy ilyen ip kerul tiltasra. Ez esetben is sokan igy jarnak, pedig artatlanok...
Előzmény: digicat (4558)
Sirpi Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4559

Hát munkaidőben úgyse fórumozni kell :-)

(na jó, leülök magamtól)

Előzmény: digicat (4558)
digicat Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4558
Nem csak a dinamikus IP lenne gond, hanem a cégek is, ahol minden alkalmazott ugyanazzal az IP címmel netezik.
Előzmény: Kilroy (4552)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4557
Ilyen esetben valóban egy Feketelista lenne a megoldás.
Előzmény: Törölt nick (4554)
Kilroy Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4556
Egen... én sem tudom, melyiknek nagyobb az esélye :-D
Előzmény: HPéter1978 (4555)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4555
Egy új szoftverupgrade-et illetően viszont meglehetősen szkeptikus vagyok.

A lottó ötöst is meg szokták nyerni néha. :-)
Bár egy upgrade esélye lehet, hogy nincs akkora...
Előzmény: Kilroy (4552)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.25 0 0 4554
Én a valfil szemszögéből nézem a dolgokat. Ott nem kéne anyázás legyen, de egy elmebeteg pszichopata ámokfutó, az utóbbi fél évben rászállt a valfilre és újra és újra regisztrál és zülleszt...

MAC address vagy node address alapján lenyomozható, zajlik ellene az eljárás...
Kilroy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4553
A PoliDilinek szerintem nagyjából mindegy is... nem biztos, hogy annyit rontana rajta a szűrés :-) Akár ki is maradhat ebből a lehetőségből, bár akkor nyilván még ezért is anyáznának :-)
Előzmény: HPéter1978 (4551)
Kilroy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4552
Én is ettől tartok. Főleg ha belegondolok abba, hogy ignore-listre teszem valakinek az egyik nickjét, de van neki mondjuk még 20... ergo ilyen esetben talán ip-t kéne ignorálni, bár dinamikusnál az se ér szart se :-| Egy új szoftverupgrade-et illetően viszont meglehetősen szkeptikus vagyok.
Előzmény: HPéter1978 (4549)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4551
Én csak fél szemmel figyelem a Dilit, de úgy látom naponta tucatnyi harci topikot nyitnak a harci nikkek. Nem hiszem, hogy a helyzet javulását idézné elő, ha az érintettek még szűrési jogot is kapnának... :-(
Előzmény: Kilroy (4547)
Kilroy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4550
Igazad van. Akkor mi lenne a megoldás? Ezzel is a modik dolgát szaporítsuk? Nem vagyok biztos benne, hogy díjaznák...
Előzmény: Törölt nick (4548)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4549
Nos, ehhez már az fórumszofton kellene módosítani, nem elég az otthoni sufnituning.
Előzmény: Törölt nick (4546)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4548
Nem lenne rossz, csak sok topiknál a nyitója már nem is fórumozik...
Előzmény: Kilroy (4547)
Kilroy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4547
Ötlet: talán egy topikban a nem megfelelő nickek hozzászólásainak ilyen szűrése lehetne a topicnyitó jogosultsága... valamint a moderátornickek logikusan kivételt kellene képezzenek ez alól, vagyis őket ne lehessen szűrni. Szigorúan a modinickek, tehát a modik privát nickjei nem!
Előzmény: Törölt nick (4546)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4546
Nem rossz, de olyan kéne, hogy ne csak én ne lássam, az illetőt, hanem egy újonnan odatévedő is azonnal megértse, hogy a züllesztő nick hsz-ei nincsenek megtűrve, senki sem kíváncsi rájuk és nem vállal közösséget vele. Persze nyilván a modik előbb-utóbb törlik az ilyen hsz-eket, de amíg látható, addig is azonnal és világosan érthető legyen, hogy az adott fórum stílusába, hangulatába nem illő a hsz. Ne riasszon el érdeklődőket és ne járassa le a topikot és a fórumot...
Előzmény: HPéter1978 (4545)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4545
Üdv.


Nem tudom, minek a kapcsán merült fel, de van ilyen lehetőség, a Greasemonkey progi segítségével.

Itt van róla szó, érdemes elolvasni:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9142992

Mondjuk a "Legtöbbet ignorált nikk" dicső címének nyilvántartására nem alkalmas, de kipróbáltam és műxik. Haználni nem használom, de eltettem a sufniba, háthaeccerjóleszvalamire... :-)
Előzmény: Törölt nick (4544)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4544
Sziasztok!
Alectos javasolta hogy pastézzam ezt ide:

"Szerintem az lenne a megoldás, hogy nem passworddel levédeni és elszeparálódni, hanem lenne egy ignore list, amibe be lehetne dobálni a nikkeket, akiket nem akarunk hogy megjelenítsen a fórum. Ezt mindenki a maga brózerén, az index fórum felületén tudná beállítani. Így generálban benne lenne amit belerondít valaki, de csak annak a brózerén jelennének meg ezek, akik ignore listájában nincsenek beledobálva ezek a nickek.

Egyébként pedig a topic elején ott lenne nyilvánosan az "első helyezett" (legtöbbet ignorált) nick. Azért, hogy ha valaki új tag odatéved, ne lepődjön meg azon hogy egy másik tag a tapló beszólásait olvashatja, amire senki nem reagál, hiszen ott látja a toplistán, kiket NEM OLVASNAK EL a topic lakói.
Bár tartok tőle, ehhez némi fórum technológiaváltás is kellene. De hátha mégse. :) Szerintem a kedvenc topicok cuccába be lehetne állítani ezekt, külön-külön, könnyítve esetleg, hogy ha valaki akarja, az összes kedvenc topicjából ignorálhatja az adott nickeket.
Kicsit bő lére eresztettem, de mert most főállású grafikus, attól még programozó is vagyok.. :)"

Ennél többet mit tudnék még tenni, hogy még okosabb lehessen a fórumozás? :)
Vegetable Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4543

Ötlet hosszabb fórumba olvasáshoz:

- Az összes létező aktivx vezérlőt kinyomod.

- kimásolod ami érdekel

- válaszokat irsz, a hozzászólás megjelöléssel

- Bemásolod a válaszokat

- Kilépsz a fórumból

- Visszakapcsolod az aktivxvezérlőket.

 

Jah! És utálok trükközni, mert egy lusta dög vagyok, de ez elviselhetetlen :-(

Vegetable Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4542

A forumon sokat javitana, ha az alsó halálfelesleges bizbasz, aminek egyetlen értelme, hogy ilyen agresszió után az életben nem vagyok hajlandó freestart közelébe menni, legalább nem villogna! Ugyanis a villógó bigyók simán okozhatnak rosszulétet, ájulást, és mindenképpen rossz közérzetet és sokszor fejfájást.

 

Namost azóta, mióta itt van alul, ha soká vagyok egy oldalon, vagy hosszu hozzászólást irok, megfájdul a fejem.

 

Következmények:

- Nem nézem hozzászólásirás közben a fórumot, mert noteszben irom, és csak copy.

- Dühös vagyok, mint állat

- A gyógyszertárakat gazdagitom azzal, hogy az amugy is fejfájós időszakban még több fájdalomcsillapitót szedek

- A Fresstart agresszivkodjon valaki mással, ilyen "reklám" után nem kell, és akit csak látok és érek beszélek le róla (ez elég sok ember, még szokásomat feladva levlistára és körlevélre is irtam hogy soha ne menjenek a közelébe, és hogy miért)

- Remélem, a Fresstart nem fizetett egy buznyákot se ezért az antireklámért, és még jobban remélem, hogy nem voltak olyan ... hmm... észlények, hogy ők maguk akarták...

Sirpi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4541
Én kipróbáltam IE-vel és Mozillával és utóbbival jobb, mert mikor görgetek, akkor nem ragad hozzá a szöveghez a csík, és mikor abbahagyom a gördítést, akkor ugrik vissza legalulra, hanem szépen lapul alul, ahogy kell. Előbb csak a felső harmada látszott ki :-)
De tényleg kicsit túlzás ez a fajta reklám (remélem nem bannolnak ;-) )
Előzmény: dyz (4540)
dyz Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4540
Nálatok hogy működik ez az új FreeStart reklámcsík? Nekem Operában és Mozillában is levakarhatatlan az oldalak szöveges részéről. IE alatt biztos jól működik, de Linux alatt az nincs. Meg egyébként se használnám. Gondolom a tisztelt fejlesztők csak azt ismerik, más böngészővel nem tesztelték. Mert minek.

Azt hiszem, elő kell keresnem a hirdetésblokkoló beállításaimat... Kedves Index, ez a cél?
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.11 0 0 4539

Ehhez at önszabályzó kiválasztódáshoz olyan szabályok vezetnek, amelyekért Ch. Darwin is sírva könyörögne a receptért.

Rövidesen szégyellni fogjátok, de Ti is, akik itt szerviliskedtek.

Olyan rövid reakcióidőtök meg úgy sincs, hogy egy-két ember ne tudja ezt elolvasni.

Sic transit gloria popsibuksi.

he-he-ha-ha.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!