Keresés

Részletes keresés

berill Creative Commons License 2000.06.20 0 0 99
Hali!

Nekem a zöld dobozos olajjal együtt bejött, mert nagggyon jó lett a színe, meg kb egy hete van fent és elég jó még most is...persze a mosószer nem erősíti a színét :o)), de nem kopik annyira.
Amúgy én hennaporból csináltam először pépet és tökre jó lett, attól függetlenül, hogy vmi tamariszkuszbalzsam kimaradt belőle, mert nem tudtam, hol lehetne beszerezni...

Vagy ez csak szerencse volt? :o))
A port egy munkatársamtól kaptam.

berill

De egy másik csajszi itt a munkahelyen tud vmi telefonszámot, ahol tanfolyam is van, meg alapanyagokat is lehet beszerezni... majd elkérem tőle, mert izgat engem is a dolog.

lowbrow Creative Commons License 2000.06.20 0 0 98
iGAZÁN JÓ HENNA FESTÉKEKET NEHÉZ BESZEREZNI. AMIT ITTHON LEHET KAPNI AZ NAGYON GYENGE MINOSÉGU... SOKSZOR "DÖGLÖTT" IS...
Gini Creative Commons License 2000.06.20 0 0 97

Áruljátok már el melyik hennával csináljátok?
Mert amit árulnak zöld dobozban egy olajjal együtt nekem nulla volt mégcsak sárgára se erősödött be a szine..
Plíííz receptet kérünk!:-))
second Creative Commons License 2000.06.19 0 0 96
.... ezért nem megy az enyém! :))))))))))

Sec.

berill Creative Commons License 2000.06.19 0 0 95
Hali!

ABSENT!
piercing rulz,
nekem a köldökömben van(bár most épp benőtt, hamarosan jön a következő), meg a fülem nekem is szanaszét, de csak a porcban lévőt és a legalsót használom... nekem semmi gáz nem volt a porccal...

berill

(megcsináltam a hennát a kezemen, kézfejen, és nagyon tutti lett!

a tetoválásért meg továbbra is rajongok.

üdv,

berill

Tilia Creative Commons License 2000.06.18 0 0 94
Sziasztok!

Nekem is van egy sárkány a jobb belső bokámon. Nagyon teccik még mindig, bár már elég régi, és csak akkor igazán szép, ha krémmel bekenem a bőröm (valszeg ez a bőröm hibája...).

Varratnék máshova is, csak még nem fogta meg a lelkem semmi... de ami késik, nem múlik! :-))

Chackal Creative Commons License 2000.06.18 0 0 93
Szevasztok.

Chackal vagyok tetovált és volt varrógép. ABSENT invitált meg erre a tattoo topicba. Rémélem be férek.
Rajtam 4 minta van, most kacérkodom az ötödikkel.
Mint látszik nem bántam meg egyiket sem, nem mondom eleinte kicsit zavart, hogy az emberek meg bámulnak de már megszoktam. (Mikor készültek akkor még nem volt ilyen nagy divat.)
A kifakulásról egy-két mondat: A tattoo gyógyulás után minimálisan halványodik, mert a bur a festék egy részét ki dobja. Nagyban függ a festék milyenségétul is, a ganyi festékbul többet dob ki, és ezek általában szeretnek iduvel (pár hónap, esetleg év) zöldülni, kékülni. Az sem mindegy, hogy a burbe milyen mélyre kerül az anyag. Ha túl mélyre megy akkor elmosodik. Mindenkinek ajánlani tudom azt, hogy profival csináltassa, valamelyik szalonban. De minden féle képpen teljesen steril szerszémokkal. Gondolok itt arra, hogy ha begyulad és az ember kivakarja az bizony nem túl szép egy látvány.
Na ez egy kicsit hosszú lett. Üdv mindenkinek.

ABSENT Creative Commons License 2000.06.17 0 0 92
Nincs mit Gini :)
a piercingek (itt-ott) nekem is teccenek, csak az emberem nem túl lelkes tőle. a fülem, mint a szita (nem is, csak összesen 6 luk van a természetadta lukakon felül), meg volt benne fent is a porcban, csak aztat nem bírja egyáltalán. vagy egy hónapig kínlódtam, de már ha a hajam ráhullott, akkor majd megőrültem, annyira be volt gyulladva. úgyhogy, lehet, hogy nem is bírnám, mondjuk a zorromban :((((
hasonló tapasztalat? esetleg olyan, akinek a füle nem tűrte, de a zorra igen? hátha....
abs.
Wallaky Creative Commons License 2000.06.17 0 0 91
Sőt szeretnék még egyet a dekoltázsomra is. Csak azt nem tudom, hogy milyet.
1xü. 1 lefelémutato 2feléágazo nyilat. Turistalyelzés a zarafelé kobor ló férfiszemeknek. (((-:
Előzmény: Pindur (90)
Pindur Creative Commons License 2000.06.16 0 0 90
Az orromban nekem is volt egy pöttyöm csak egy műtét kapcsán ki kellett vennem és mire visszarakhattam volna benőtt a luk. Azt nagyon sajnáltam mert nagyon tetszett. Csak amikor belőtték akkor eléggé fájt meg még utána két hétig biztosan. Viszont nem bántam meg sem azt sem pedig a tetoválást. Sőt szeretnék még egyet a dekoltázsomra is. Csak azt nem tudom, hogy milyet.
Előzmény: Gini (89)
Gini Creative Commons License 2000.06.16 0 0 89

Sziasztok!

Absent, nagyon köszönöm az emilt! Ma néztem meg:-))) Ez olyan jellemző rám..:-)
Picur, hogy miért csináltatok? Igazából mindent kipróbálok ami az utamba kerül. Soha semmit nem bántam még meg...sok-sok fülbevaló...szájtetoválás...az orromba szeretnék egy pöttyöt még és szigorúan csak a hátamra a derekamra egy nagy fekete nyújtott non-figuratív ábrát.
Egyszerűen ez a rögeszmém, tetszik vadállatnak tartom ha kilóg a farmer felett, ez valahogy régi álom.
De azért is indítottam ezt a topicot mert szerettem volna tattoo-s cimeket, lehetőségeket kapni és megtudni Rólatok..., hogy mitek van és esetleg miért:-)))
Berill: Közkinccsé lehetne itt tenni a henna alapanyagot, amit Absentnek emileztél?

Pindur Creative Commons License 2000.06.16 0 0 88
Szia! Nekem is van tetoválásom. A jobb lapockámon a horoszkópomból adódóan egy 10cm-es skorpió. Elég régóta kacérkodtam a gondolattal, mire végre eljutottam a tettekig is. Te miért csináltatsz?

Üdv.: Pindur

Előzmény: Gini (-)
netfüggő Creative Commons License 2000.06.16 0 0 87
Ez a henna nagyon érdekel engem is.
Kérdés: hol csinálnak ilyet az ember lányára? :)
Tetszik nagggyon a dolog.
Ja egy olyan receptes mailt nekem is küldhetnél berill, ha nem nagy fáradtság persze..
köszike
ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 86
szegény Gini...
hol van már ez a topic az ő tetkójától :)
ON (talán végleg)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 85
szivi. :o)

berill

Előzmény: ABSENT (84)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 84
berill: megvan, csóközön :)
abs.
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 83
el is fáradtam bele mint egy franc!
remélem meg vagy elégedve!!!

:o))

berill

Előzmény: ABSENT (82)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 82
pphűű, ez nehéz szülés volt :))
kössz
abs.
Előzmény: berill (81)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 81
ABSENT! mél ment

berill

Előzmény: ABSENT (80)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 80
berill!
naná! de nekem mindegy, hogy hívod, amit magadra mázolsz, és nagyon szépen halványodik, aztán eltűnik, és az indiai nők is kenik magukra doszt, meg a madonna, és különben is, szeretném megkapni a receptjét, hogy én is kenjem magamra mint az á...., és szeretném, ha elküldenéd a receptjét annak a dolognak, amit magadra kensz, kép gyanánt! nekem mindegy, hogy mailban küldöd el, vagy ide felrakod szépen mások okulására, de szeretném megkapni a receptet! MOST GYERÜNK HAJRÁ LÉCCCCCIIIIIII!!!!!!!!
abs. - a nyugodt :)
Előzmény: berill (79)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 79
ABSENT!
a hennáét???

autósban utazol? az tök jóóóóó! én 3 évig dolgoztam autós cégnél, imádtam, most mondjuk azt, hogy egy tel. cégnél vagyok.
de az autókhoz visszatérnék... most láttam egy álláshírdetést, ami testreszabott lenne nekem...

BOCSÁNAT AZ OFFÉRT!!!!!!! MINDENKITŐL ELNÉZÉST KÉREK!

berill

Előzmény: ABSENT (76)
civil Creative Commons License 2000.06.16 0 0 78
Ő rajzolta, de egy fiatal srác varrta. Nagyon jól dolgozott.
Civil
Előzmény: katka (77)
ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 76
berill:
műszaki üfszolg. egy autóforgalmazónál. Te bizti nem vagy itt, mert csak pasik vannak körülöttem :)
te miben utazol?
nagyon halkan ;) megemlítem ismét: elküldenéd a receptet?
üdv: abs.
Előzmény: berill (75)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 75
ABSENT!
miért te is? :o))
csak nem kolléga vagy?

várjál, körülnézek, hátha kiszúrlak valahol... :oD

melyik recept?
a henna? nem titkos természetesen.
legalábbis a könyvön nem volt rajta, hoyg csak berill olvashatja.

:o))

szóval? merre vagy?

ABSENT Creative Commons License 2000.06.16 0 0 74
Hali berill!
te is üfszolg? :)
a recept titkos? ha nem, elküldenéd?
abs.
Előzmény: berill (72)
civil Creative Commons License 2000.06.16 0 0 73
Szia Katka!
Én is a Dark Art-nál csináltattam Fonyódon, két éve. Megbeszéltem a sráccal, hogy mik az elképzeléseim, azttán lerajzolta, kiigazította, és már kész is volt. Sárközi Zsolt az, akinek az alkarján "pöttysor"(nem tudom,hogyan írjam le) fut végig?
Civil
Előzmény: katka (35)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 72
Na mi van, most mire varrsz fel, hm?
:o))

Hogy ne offoljuk szét a topicot: igen, néha, amikor olyanom van, akkor firkálgatok, aztán azt mondom rá, hogy nnna, ez most egy tetoválás terve. :o)

viszont egyik kolléganőm tetovált is régebben, és ő tervez állandó jelleggel...
at ügyfélszolgálat fele varrva van, mert a csajszi jókat rajzol. :o))
na jó. ez picit túlzás, így újraolvasva, de azért tényleg jókat csinál.

berill

Előzmény: Toms (71)
Toms Creative Commons License 2000.06.16 0 0 71
berill,
Nem ajánlom nekik, hogy kikezdjenek velem, mert jól visszavarrok, aztán nézhetnek :-)))
Előzmény: berill (70)
berill Creative Commons License 2000.06.16 0 0 70
Toms,

és a tetoválónőktől??? hm? jól megvarrnak, aztán nézegelődhetsz... :o))

berill

Előzmény: Toms (69)
Toms Creative Commons License 2000.06.16 0 0 69
berill!
Tervezel mintákat? Az tök jó!
Egyébként meg nem félek a tetovált nőktől :-)))
Előzmény: berill (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!