Keresés

Részletes keresés

Odin Creative Commons License 1999.11.22 0 0 107
ds9

Részvétel megerősítve.

Előzmény: ds9 (101)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.11.22 0 0 106
+1, de nem teljesen biztos...
rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 105
Kérdezte már valaki, hogy mi is lett Bármi Áronnal?
Előzmény: özv. Bármi Áronné (93)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 104
kedves ö.B.Á. ! ( csak tudnám, hogy mit jelent a "caro" :)))) )

Mit kelletett leleplezölni ? Mert én segítek bizony :)))

Tehát a terv a következő ( Sir Lancelot, Sir Galahad és én, az éj leple alatt kirontunk a nyúlból..... ), azért szeretnék olyan megoldást találni, hogy legyen egy ilyen menü jellegű dolog, mert nagyon kevesen ismerik a thai konyhát ( according to you, you neither ),

Én egy olyan dologra gondoltam, hogy lesz több féle étel és abból, mint egy ilyen távol keleti vcsorán szokásos ki-ki vesz a tányérkájára és megeszi azt tenkezeivel ( jobbak használhatnak eszcájgot oder stabchen :) ).

Megvagyol értve, I hope so, me too.

( pecsét nincs )

Még valami ez már mindenkinek, kicsit lejjebb már adtam egy linket ami a thai konyháról szól, angolul szép színes képekkel, ezt tessenek nézegetni és olvasgatni ( special skill függvényében ).

http://www.tat.or.th/food/index.htm

Előzmény: özv. Bármi Áronné (93)
Havária Creative Commons License 1999.11.22 0 0 103
Viszont nem megyek. Nem szeretem a thai kaját Csak a tahi kaját, azt meg nem ott adják. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Havária (102)
Havária Creative Commons License 1999.11.22 0 0 102
Lecsapom a huszat (HUSZ-t:)

Havária

Előzmény: ds9 (101)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 101
A lista: ( nem abc sorrendben hanem érkezésiben ), a max. létszám általam meghatározott 20 fő. Ennyien leszünk, többen ugyanis sehol sem férünk el.

Időpont DECEMBER 7. Kedd este 7 óra.

1. robicsek
2. GoldenEye
3. Szulamit
4. Kevin
5. pipi
6. mAlter
7. Angi
8. dalia
9. pint
10.gargoyle
11. rice
12. özv B.Á.
13. szerénységem ( és Mr. Peebles ) a szerencsés helyen :)))
14. Ads
15-16. Skydive R.
17. tündérlala
18-19. Gróf úr és tsa.

Még egyszer a vacsora várható költsége cca. 2500 Ft ( ebben az italok nem vannak benne !!!! ).

Akik eddig jelentkeztek és visszajelzést várok tőlük: Gróf úr+1, medwe, Vacskamati, Odin+Thor, Wolverine, ribizli+CooCooFooZoo,Gali, Ha valakit
kihagytam szóljon, de végülis mindegy mert, a dátum kiválasztása után jelentkezési sorrend van.

Ha betellik a 20 név az időpontra onnantól várólista és én igyekszem a helyet kipuhatolni és több emberre beszélni meg, de jelenleg ez a keret. Ez a
japán vacsi tapasztalat, amelyet az utolsó pillanatban többen visszamondtak, mivel most fix menü lesz fix árért nem szeretnék olyat, hogy valaki
lemondja az utolsó pillanatban, mert az nem jó.

rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 100
Ezért mondtam az ICQ-t!!!!!
Előzmény: gargoyle (97)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 99
A lista: ( nem abc sorrendben hanem érkezésiben ), a max. létszám általam meghatározott 20 fő. Ennyien leszünk, többen ugyanis sehol sem férünk el.

Időpont DECEMBER 7. Kedd este 7 óra.

1. robicsek
2. GoldenEye
3. Szulamit
4. Kevin
5. pipi
6. mAlter
7. Angi
8. dalia
9. pint
10.gargoyle
11. rice
12. özv B.Á.
13. szerénységem ( és Mr. Peebles ) a szerencsés helyen :)))
14. Ads
15-16. Skydive R.
17. tündérlala

Még egyszer a vacsora várható költsége cca. 2500 Ft ( ebben az italok nem vannak benne !!!! ).

Akik eddig jelentkeztek és visszajelzést várok tőlük: Gróf úr+1, medwe, Vacskamati, Odin+Thor, Wolverine, ribizli+CooCooFooZoo,Gali, Ha valakit kihagytam szóljon, de végülis mindegy mert, a dátum kiválasztása után jelentkezési sorrend van.

Ha betellik a 20 név az időpontra onnantól várólista és én igyekszem a helyet kipuhatolni és több emberre beszélni meg, de jelenleg ez a keret. Ez a japán vacsi tapasztalat, amelyet az utolsó pillanatban többen visszamondtak, mivel most fix menü lesz fix árért nem szeretnék olyat, hogy valaki lemondja az utolsó pillanatban, mert az nem jó.

Gróf Úr Creative Commons License 1999.11.22 0 0 98
Dec. 7. beírva, megyünk! :-)))
gargoyle Creative Commons License 1999.11.22 0 0 97
ja, klassz...de most nem mesélek, mert ds még megró, hogy ez nem a "vajh milyen TV-t vett gargoyle a hétvégén topic" és teljesen igaza vóna :)
Előzmény: rice (92)
SkydiveR Creative Commons License 1999.11.22 0 0 96
Mint a jappan vacsira most is ketten mennenk, ha meg lehet....
tündérlala Creative Commons License 1999.11.22 0 0 95
Kedves ds9,

büntetőjogi felelősségem teljes tudatában ezúton jelezném visszavonhatatlan szándékomat a vacsorán történő részvételre! :-)))

Amennyiben mégis közbejön valami gebasz (nem jön), és nem jön helyettem senki - természetesen akkor is fizetem a rám eső költségrészt!

Egyéb esetekre a Polgári Törvénykönyv vonatkozó rendelkezései az irányadók.

tündérlala
anyja neve+szemszám 3 példányban

Előttünk mint tanuk előtt:

tanu1 tanu2

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.11.22 0 0 94
Jo az idopont.
özv. Bármi Áronné Creative Commons License 1999.11.22 0 0 93
Buenos dias caro ds9!

Tudtam, hogy számíthatok rád, ha leleplezésről van szó.
Ja, a mélyhűtött pizza egyébként úgy jött képbe nálam még pénteken, hogy akinek nincs ideje elmenni egy étterembe és szépen nyugodtan kiválasztani a kaját amit aztán esetleg meg is enne, az maradjon otthon a mélyhűtött hawai pizzájával (fúúúúúúúj, útálom a meleg ananászt, főleg pizzán).
Lehet kérni, hogy legalább 2-3 féle választási lehetőség legyen??????? Vagy ez túl nagy kérés?

Számítva megértésedre, stb., stb,. stb., dátum, aláírás, pecsét.

Előzmény: ds9 (88)
rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 92
De akkor nem találkoztál volna kedves kis személyemmel:-)))))Személyünkkel!
Jó a TV?
Előzmény: gargoyle (90)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 91
Csak miheztartásképpen tudatnám, hogy ez a Thai Vacsora topic és nem a " gargoyle fején vajh, milyen sapka lehet ma ? " topic :))))))))))))
Előzmény: gargoyle (90)
gargoyle Creative Commons License 1999.11.22 0 0 90
rajtam van...már kihullott a hajam egy része, szóval ami megmaradt, azt őrizgetem ínségesebb időkre

megaztán sose tuggya az ember, mikor kell beruccannom egy OTP-be kis kereesetkiegészítésért, ilyenkor jól jön egy fekete sapesz

egyébiránt a fenébe, ugyanezt a modellt amit vettem, kemény 30 Forinttal olcsóbban megvehettem volna az intersparban.......:(((((((((((((((((((

Előzmény: rice (87)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 89
A lista: ( nem abc sorrendben hanem érkezésiben ), a max. létszám általam meghatározott 20 fő. Ennyien leszünk, többen ugyanis sehol sem férünk el.

Időpont DECEMBER 7. Kedd este 7 óra.

1. robicsek
2. GoldenEye
3. Szulamit
4. Kevin
5. pipi
6. mAlter
7. Angi
8. dalia
9. pint
10.gargoyle
11. rice
12. özv B.Á.
13. szerénységem ( és Mr. Peebles ) a szerencsés helyen :)))

Még egyszer a vacsora várható költsége cca. 2500 Ft ( ebben az italok nem vannak benne !!!! ).

Akik eddig jelentkeztek és visszajelzést várok tőlük: Ads, Gróf úr+1, medwe, tündérlala, Vacskamati, Odin+Thor, Wolverine, ribizli+CooCooFooZoo,Gali, Ha valakit kihagytam szóljon, de végülis mindegy mert, a dátum kiválasztása után jelentkezési sorrend van.

Ha betellik a 20 név az időpontra onnantól várólista és én igyekszem a helyet kipuhatolni és több emberre beszélni meg, de jelenleg ez a keret. Ez a japán vacsi tapasztalat, amelyet az utolsó pillanatban többen visszamondtak, mivel most fix menü lesz fix árért nem szeretnék olyat, hogy valaki lemondja az utolsó pillanatban, mert az nem jó.

ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 88
:)))))))))))))))
( buenos dias )
Vacskamati a Hűvösvölgyit azér' hozta fel, mert ott lakom én is ( ennyit arról, hogy tekintsünk el a magyarázattól ).
Előzmény: özv. Bármi Áronné (84)
rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 87
Rajtam soha nincs:-)))Nem szeretem! És rajtad?
Előzmény: gargoyle (86)
gargoyle Creative Commons License 1999.11.22 0 0 86
szóval kkor most nincs rajtad sapka, mi?!...
Előzmény: rice (85)
rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 85
Szia nagy "sapka vásárló":-))))) Nem vettünk sapkát:-((((
Előzmény: gargoyle (83)
özv. Bármi Áronné Creative Commons License 1999.11.22 0 0 84
dec. 7 - OK.

A kérdés, hány órától, mert 20.15-ig spanyolórán vagyok.

Mi is lesz a helyszín?

Azt hiszem Vacskamati kicsit bekeveredett a Hűvösvölgyi út és környékébe, de plíz, most tekintsünk el a magyarázattól. Köszönöm.

gargoyle Creative Commons License 1999.11.22 0 0 83
ds - vissza van jelezve.....

szia rizs...na, találtatok sapkát?

rice Creative Commons License 1999.11.22 0 0 82
ds, én OK!
Előzmény: ds9 (81)
ds9 Creative Commons License 1999.11.22 0 0 81
A lista:
( nem abc sorrendben hanem érkezésiben ), a max. létszám általam meghatározott 20 fő. Ennyien leszünk, többen ugyanis sehol sem férünk el.

Időpont DECEMBER 7. Kedd este 7 óra.

1. robicsek
2. GoldenEye
3. Szulamit
4. Kevin
5. pipi
6. mAlter
7. Angi
8. dalia
9. pint
10. szerénységem ( és Mr. Peebles )

Még egyszer a vacsora várható költsége cca. 2500 Ft ( ebben az italok nem vannak benne !!!! ).

Akik eddig jelentkeztek és visszajelzést várok tőlük: Ads, Gróf úr+1, pint, gargoyle, medwe, tündérlala, Vacskamati, Odin+Thor, Wolverine,
ribizli+CooCooFooZoo, rice+1, Gali, özvegy Bármi Áronné. Ha valakit kihagytam szóljon, de végülis mindegy mert, a dátum kiválasztása után jelentkezési sorrend van.

Ha betellik a 20 név az időpontra onnantól várólista és én igyekszem a helyet kipuhatolni és több emberre beszélni meg, de jelenleg ez a keret. Ez a
japán vacsi tapasztalat, amelyet az utolsó pillanatban többen visszamondtak, mivel most fix menü lesz fix árért nem szeretnék olyat, hogy valaki
lemondja az itolsó pillanatban, mert az nem jó.

pint Creative Commons License 1999.11.22 0 0 80
7 OK
ds9 Creative Commons License 1999.11.21 0 0 79
A lista:
( nem abc sorrendben hanem érkezésiben ), a max. létszám általam meghatározott 20 fő. Ennyien leszünk, többen ugyanis sehol sem férünk el.

Időpont DECEMBER 7. Kedd este 7 óra.

1. robicsek
2. GoldenEye
3. Szulamit
4. Kevin
5. pipi
6. mAlter
7. Angi
8. dalia
9. szerénységem ( és Mr. Peebles )

Még egyszer a vacsora várható költsége cca. 2500 Ft ( ebben az italok nem vannak benne !!!! ).

Akik eddig jelentkeztek és visszajelzést várok tőlük: Ads, Gróf úr+1, pint, gargoyle, medwe, tündérlala, Vacskamati, Odin+Thor, Wolverine,
ribizli+CooCooFooZoo, rice+1, Gali, özvegy Bármi Áronné. Ha valakit kihagytam szóljon, de végülis mindegy mert, a dátum kiválasztása után jelentkezési
sorrend van.

Ha betellik a 20 név az időpontra onnantól várólista és én igyekszem a helyet kipuhatolni és több emberre beszélni meg, de jelenleg ez a keret. Ez a
japán vacsi tapasztalat, amelyet az utolsó pillanatban többen visszamondtak, mivel most fix menü lesz fix árért nem szeretnék olyat, hogy valaki
lemondja az itolsó pillanatban, mert az nem jó.

ds9 Creative Commons License 1999.11.21 0 0 78
TERMÉSZETESEN DECEMBER 7, KEDD AMIRŐL SZÓ VAN, CSAK ELÍRTAM !!!!!!!!

DECEMBER 7 KEDD !!!!!!!!!!!!!

Előzmény: pipi (76)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!