Keresés

Részletes keresés

robicsek Creative Commons License 2008.02.03 0 0 2285
aztakurva. nem ismerem a helyet, de ezekután nem is fogom, ha ingyen etetnének/itatnának, akkor se....
Előzmény: Old England (2284)
Old England Creative Commons License 2008.02.01 0 0 2284

A Barokkoba foglaltunk asztalt 10 fore ceges vacsira, majdnem 1 honappal ezelott, MARA.

Ertesitettek MA, hogy nem mehetunk, mert egy nagyobb tarsasag lefoglalta a helyet.

 

No comment.

Edmond Dantes Creative Commons License 2008.01.26 0 0 2283
A pincér odamegy a vendéghez:
- Ennél az asztalnál egy öregember ült egy kisfiúval. Nem tudja hova lettek?
- Az öregember meghalt, a kisfiú meg én vagyok...
ZSOLEV Creative Commons License 2008.01.22 0 0 2282
"jól megcsinált iparosmunka"

Jól megcsinált iparosmunka a masszív, stabilan álló szék, ami nélkülöz bármiféle egyediséget, kreativitást, viszont a funkcióját betölti, a kivitelezés szintje pedig megfelel a vételárnak.
A szentjupát így legfeljebb kontármunkának lenne nevezhető, ha a magyar vendéglátós szakma nem tartana ott, ahol. Így csak átlagosan sz@r.
Előzmény: carbonara (2269)
H_G Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2281
...darálná a fogával :)
Előzmény: Törölt nick (2279)
Logofet Creative Commons License 2008.01.19 0 0 2280
Kedves H_G!

Sajnos a mi Tomink nem tud meglenni némi nagyotmondás nélkül, de azt legalább konzekvensen csinálja, hisz ezt teszi minden egyes műsorában is. Nem hinném, hogy nagy ötlet a saját nevével felruházni az üzemegységet, némi önértékelési zavart érzek az erőben.
Előzmény: H_G (2276)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2279
igen, ezen én is röhögtem :-))) akkor értékelném, ha maga is szüretelné, pörkölné, stb. :-))
Előzmény: H_G (2276)
Matt Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2278

őket nem zavarta, hogy a pincér ujja beleér a levesbe.

nekik mindegy, hogy milyen a leves, mert nem esznek olyat.

nem érdekes hogy ízetlen, zacskós a rizs, míg négy nagy húst adnak.

lényegtelen, hogy a hús nagy része mócsingos volt, mert úgyis van belőle négy.

 

ez négy olyan dolog, ami nálam kizárja, hogy visszamenjek oda.

én eszem akár a szemétdombon is, ha jó a kaja, de azért valami minimumot tartsunk már...

Előzmény: carbonara (2269)
Csokis Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2277
Hát akkor részvétem.
Előzmény: Logofet (2274)
H_G Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2276
"na, azóta meg lett belőle cafe frei... volt már valaki ilyenben?"

Híg löttyöt árulnak, alig tapadó halvány cremával -- pedig szabályszerűen készítik, és tényleg impozáns gépeken. Nagyon silány lehet az alapanyag (amit "Frei Tamás maga választ távoli ültetvényeken" a parasztvakító honlapjuk szerint).
Előzmény: Törölt nick (2268)
H_G Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2275
Én már a 90-es években is kaptam a Jupátban egészen botrányos kaját (libasültet, ami olyan kemény volt, mintha fából esztergálták volna), nem is mentem vissza soha többé.

Előzmény: etna (2272)
Logofet Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2274
Kedves Csokis!

Mint Logofet örököse írom ezeket a sorokat...
Előzmény: Csokis (2266)
Logofet Creative Commons License 2008.01.18 0 0 2273
Kedves Etna!

Most is összeültetnek, a pincérek mintha szívességből szolgálnának ki -bár Igoriban elmenne-, viszont valóban jó helyen vannak, mi is ezért ltogatjuk néha. Egyébként a vad kifejezetten jó volt, mondjuk egyszer próbáltam. Giga adag felejtős.
Előzmény: etna (2272)
etna Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2272

Én is ezt tapasztaltam 1994 és 2004 között. Tisztes, elfogadható kaja, korrekt áron.

Voltam vagy 15x.

Azóta nem, de nem azért, mintha csalódtam volna valamikor.

Attól még elképzelhető, hogy elszaródott.

Kár.

(Megjegyzem 1994ben azért volt pár botrányértékű dolog is, de akkor még nem bővelkedtünk jó helyekben. A kiszolgálás hosszú évekig borzalmas volt. S egy asztalhoz ültettek idegenekkel. A csevap, a fasírt ésaz olasz húsgombóc ugyanaz volt. Meg effélék. De azért eltalált ízek, gigantikus adagok voltak anno.)

 

Előzmény: carbonara (2269)
etna Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2271
Szegény büntetőjogász professzornak ez nem jött össze...
Előzmény: Csokis (2266)
kambekk Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2270

Se nem olcsó, se nem nem nagy adagos, se nem ízletes már. Tucatfőzés zajlik, tucatkiszolgálással, de jó helyen vannak. Ennyi a titkuk :(

Előzmény: carbonara (2269)
carbonara Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2269

a többiek nagyon odavoltak.
lehet, csak én vagyok finnyás, nem tudom.

nem megyek oda többet
.


És a többiek, akik nagyon odavoltak, hányan voltak és miért voltak nagyon oda ?
Ebből valahogy nem tudom, miért ne menjek  a Jupátba ?
Én voltam már néhányszor,  nagy adag frissensültek , jól megcsinált iparosmunka, semmi különös jó de nem is rossz, normális kiszolgálás, normális árak.
Akinek ez kell, az menjen nyugodtan.

 

Szerintem.

 

Előzmény: Matt (2264)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2268

na, azóta meg lett belőle cafe frei... volt már valaki ilyenben?

 

megkérdeztem, hogy vajon fair trade kávét árulnak-e, az eladók egymásra néztek és egyszerre mondták: igen!/nem! nyilván nem amúgy, az túl szép lett volna.

Előzmény: Törölt nick (2248)
Via Galvani Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2267
:D
(a linkekkel mindig bajban vagyok).
Előzmény: Phaedra11 (2260)
Csokis Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2266
De legalább túlélted. Az is valami! :-)
Előzmény: Logofet (2265)
Logofet Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2265
Kedves Matt!

Nem a te ízléseddel van a baj, tényleg otrombán pocsékká vált a Szt. Jupát. Egyébként már az adagok sem akkorák mint régen, a minőséget inkább hagyjuk.

Hasonló élményem volt a napokban, a Zöldkapu étteremben, Óbudán. Húsosfazék vagy mely néven adtak egy nagy tányér ízetlen csontlevest, ami viszont zsíros volt. Benne 2 db 1x1 cm-es sárgarépadarab, konzerv gomba, rengeteg ízetlen viszont szétfőtt tészta, némi rossz hús. A csülök nem emlékszem milyen módra nem ropogó, hanem szétfőtt volt, mirelit vegyeszdség ágyon, a hagymakarikák rendben voltak. Az adag nagy, de ehetetlen. A töltött karaj dettó, azaz kudarc. A bent ülő kb. 12 fős társaság viszont nagyon elégedett volt, fel nem foghatom, mivel. Szombat este fél 11-kor nem túl udvariasan jelezték, hogy már zárva vannak, mehetnénk.

Csak horrorvágyóknak ajánlom, a kellemetlen ízeket még órák múlva is éreztem.
Előzmény: Matt (2264)
Matt Creative Commons License 2008.01.17 0 0 2264
Szent Jupát étterem

nagyon dícsérték, milyen nagy adagot adnak.
francia hagymalevest kértem, egy fél zsemlét pirítottak meg tessék-lássék módon, raktak rá sajtot, és beletették a levesbe, úgy lebegett rajta mint a titanic. aztán persze jól átázott, kanalazhattam kifelé belőle a cuccot, elrontotta az egész varázsát, kicsit ráadásul ízetlen is volt. a hagymát nem igazán éreztem, a leves színe egy jó húslevesre hasonlított.

borjústeak, rápirított sonkával, gombával, sajttal: vékony volt a hús, alig pár milliméter vastag, nem volt akkora mint a tenyerem. a köret nagy része tocsogott, mert persze tálaláskor bepakolták a hús alá, így átázott krumplit, és átázott rizst kaptam, mondjuk jó sokat, az igaz. savanyúságnak káposztát kértem, hogy mit keresett a savanyú paprika és a kovászos uborka a tetején, sosem fogom megérteni.

jeges teát kértem mellé, az ízéből éreztem hogy nestea, pechükre azt is, hogy vizezett.
a desszertet valahogy nem kívántam.

kb 4000 jó magyar forint lehetett a vége.
a többiek nagyon odavoltak.
lehet, csak én vagyok finnyás, nem tudom.

nem megyek oda többet.
Xanaduno1 Creative Commons License 2007.09.19 0 0 2263

Nekem is!

A megfogalmazásod jó az Indigóról, csak kiegészíteném azzal, hogy rengeteget kell várni az ételre, a fizetésre ... meg valahogy olyan érzésem volt mint kb. 10 éve a balatonnál, amikoris a magyar vendég csak sokadikként jöhetett szóba, szigorúan csakis a külföldi vendégek után!

Nem beszélve arról, hogy a hely sajna mégcsak hangulatosnak sem nevezhető, sötétség és hangzavar mindenütt...

Az ételben pedig semmi különleges nem volt, a mennyiségét és az árát kivéve! Mert sok pénzért de ugyanakkor nagyon éhesen jöttem el!

 

Tehát mindent egybevetve: Mi nagyot csalódtun az Indigó-ban senkinek sem ajánlom, mi sem megyünk oda többé az biztos!

 

Előzmény: ardammurb (2243)
Zitka Creative Commons License 2007.09.10 0 0 2262
kambekk Creative Commons License 2007.08.17 0 0 2261
Phaedra11 Creative Commons License 2007.08.15 0 0 2260
Szia! Az előző komment róla szólt. És az 10 napon belül van. ,)
Előzmény: Lebenstod (2259)
Lebenstod Creative Commons License 2007.08.15 0 0 2259
Üdv. 10 napot visszaolvasta, nem volt szó róla.
2004 februárjában egy budai étteremben fogyasztott ünnepi vacsora (csülök) után meghalt a vendég.
2007 auusztuában (most) vádjavaslattal eljárás indul T.Zs. üzletvezető ellen.
Elég gyorsan, nem?
kambekk Creative Commons License 2007.08.08 0 0 2258
Előzmény: shiraz (2210)
NGyurka Creative Commons License 2007.08.06 0 0 2257
Mielőtt a XI. Kerületi, Bartók Béla úti Rolling Rockban ennétek, okvetlenül sétáljatok el a Fadrusz utcában az étterem mögötti zöld vasajtóig. Közben megtekinthető a konyha ablak, mely mocskossága már visszataszító, aztán a raktár környékén egy szippantás garantált öklendezés…. Szerencsés esetben látható, amint szállításkor a kiborult anyagokat szedegetik a földről.
zmuda Creative Commons License 2007.07.26 0 0 2256

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!