Keresés

Részletes keresés

johnnybrave Creative Commons License 2003.02.15 0 0 93

jaja:))
+szürke köpeny télen-nyáron
kivi Creative Commons License 2003.02.15 0 0 92
Megvan! Kicsit vöröses arca volt és göndör haja, nem?
Előzmény: johnnybrave (91)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.15 0 0 91

egy középkoru embör,őszülő rövid haj,elég magas,műanyag fogsor,és emiatt minden f=p

pl:"pogd meg a púrót,ott van a pekrényben,és púrd ki vele a pát..."

kivi Creative Commons License 2003.02.15 0 0 90
Nekem az általad említett Miákics nem ugrik be...
Előzmény: johnnybrave (89)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.15 0 0 89

ja télleg!!!!:)))

engem nem "tanitott",de ahogy emléxem,mindig közvetlen volt velünk,nem volt olyan pl,mint az akkori műhelyfőnök....
aki 1ébként a tesóm volt épitőtáboros haverja,és vmi nokedli,vagy mi volt a beceneve akkor:))

kivi Creative Commons License 2003.02.15 0 0 88
Akinek hiányzott egy ujja.
Előzmény: johnnybrave (87)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.15 0 0 87

hudafakkizregős? :)
todi Creative Commons License 2003.02.15 0 0 86
Sziasztok!

És Regős..., már 5 perce a kezében volt a munkadarab, amikor átadta, hogy most már ti is meg tudjatok fogni, persze mi azonnal elhajitottuk, mert meg mindig tűz forró volt...
a csikket az ujján elnyomta :)

Előzmény: johnnybrave (85)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 85
:)))

nálunk is kirepült eccer a tokmánykulcs,ki is radirozott egy virágcserepet...

apropó tos...
OFF
haveromék sulijában (Hernádi) egy srác lábára esett a TOS (rádőlt). nem részletezem...
ON

kivi Creative Commons License 2003.02.14 0 0 84
Az az! :-) Én egyszer rosszul fogtam be a munkadarabot, és kirepült a tokmányból. Szerencsére lefelé vágódott, bele a szánba. Kicsit eldeformálódott, de eltettem emlékbe. Utána azzal poénkodtunk, hogy ez egy "TOS-hiba" volt. Toshiba, érted?! :-)))
Előzmény: johnnybrave (83)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 83
jahh,télleg:)))

a tos volt a legnagyobb,ugye?:)

minket mindig csak az igazi "proli" esztergákra kűtek rá..:((

/me egy lémer a forgácsolásban.

kivi Creative Commons License 2003.02.14 0 0 82
TOS csak egy volt, a többi EMU névre hallgatott. :-)
Előzmény: johnnybrave (81)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 81

mint "rész",nekem a műhely környéke jött be..
de télleg!!! olyan frankesz volt azzal a sok böhöm TOS(vagymi) esztergával,meg forró bakelit szagával:)))

na és persze Sátorhelyi Elek,és Miákics (?) mindig gondoskodott a vidám percekről:)))

kivi Creative Commons License 2003.02.14 0 0 80
Bezony, főleg a hátsó lépcsőház környékén.
Előzmény: johnnybrave (79)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 79

ugyért,volt (van) benne 1 csomó zegzugos réc....
de ez persze buli:))))
kivi Creative Commons License 2003.02.14 0 0 78
Hö? :-)
Előzmény: johnnybrave (77)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 77

az az épület azért nem 1 piskóta labirintus ám:)))
kivi Creative Commons License 2003.02.14 0 0 76
A szakrajz teremmel szemben van egy ajtó, az vezet a padlásra (tetőre). :-)
Előzmény: johnnybrave (75)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.14 0 0 75
ja,a tetejére felhuztak vmikor (állitólag) a 90-es évek végén egy eléggé oda-nem-illő tornyot,de én is csak mostanában láttam:))))

a mi időnkben a legfelső szinten már csak egy nagyon kicsi (asszem szakrajz) terem volt,és nem lehetett továbbmenni. persze akkoriban nem is nagyon akartam volna:)))

ZIB Creative Commons License 2003.02.14 0 0 74
"az a nagy torony vajh mé került a tetejére?"

Miért, valami torony került a tetejére??? :-o Megkell már néznem hogy néz ki, mert már nagyon régen jártam arra. :-))) Valami olyasmit hallottam, hogy az általános iskola (ami anno a tömb egyik felében volt) kapott +területet (talán a Kolos rovására). Ráadásul ha jól tudom az valami egyházi támogatású suli, úgyhogy lehet hogy azért építettek a tetejére mindenfélét. (aztán lehet, hogy tök fals hír az egész amit itt írtam :-)))

Előzmény: johnnybrave (73)
johnnybrave Creative Commons License 2003.02.13 0 0 73

sziasztok Népek:)))))

kolos rulz,én 1988-92 jártam oda,az ofőm Lőkkös Katalin volt:)))
sztem naon jo kis suli volt,bár belőlem nem lett "műszaki ember".
az a nagy torony vajh mé került a tetejére?
ciao

ZIB Creative Commons License 2003.02.04 0 0 72
Nekem se tetszett a Bagyula, ha belepofázhatok :-)). Ja, és a Szőke Mária sem tartozott a kedvenceim közé! :-))) (Annak ellenére, hogy egyik sem volt velem különösebben szemét) Engem 4 évig tanitott mindkettő (de lehet, hogy a Bagyula kevesebbet, mert közben eltörölték az orosz nyelvoktatást, már nem emlékszem pontosan). A Szőke M. az viszont végig nyomta nekem az irodalmat, nyelvatnt, müv. törit. Szóval még akkor is sok lett volna belőle, ha csak egy tárgyat tanít, nemhogy így, hogy hármat. :-)))
Előzmény: kivi (71)
kivi Creative Commons License 2003.02.02 0 0 71
Nem tetszett, annak ellenére hogy soha nem pikkelt rám. Elsőben tanított, aztán elment nyugdíjba és Szőke Mária vette át a helyét. Őt nagyon szerettem. Rajtam kívül nem sokan voltak így... :-)
Előzmény: Primi (70)
Primi Creative Commons License 2003.02.02 0 0 70
Tavaly volt a 10 éves érettségi találkozónk, ott mondták többen is. Neked is tetszett Bagyula stílusa?
Előzmény: kivi (69)
kivi Creative Commons License 2003.02.02 0 0 69
Dárdainé meghalt volna? Hm... ezt nem tudom, 1996-ban még élt. Bagyuláról külön topicot lehetne nyitni, érdekes egyéniség volt. :-)
Tomori Námdorné (Nelli néni) másfél évig tanított nekünk gyakorlatot, de aztán Griskovnyák vette át a helyét, mert kórházba került. Aztán pedig nyugdíjba ment.
Előzmény: Primi (68)
Primi Creative Commons License 2003.02.01 0 0 68
Sziasztok!

Nagyon élvezetes volt a tanárokról olvasni.
Én 88-92 között jártam, osztályfőnököm Dárdainé volt. Isten nyugosztalja, de egy életre elvette a kedvemet az elektrónikától. Nagyon sokat cigizett.
Magyartanár Bagyula volt, Ő szenzációs. Már az első órán nagy tekintélyre tett szert. Féltünk Tőle, mégis szerettük. Matektanárnő Hajas volt, ha jól emlékszem. Törit a Kovács Tamás tanár úr vette át, nem tudom kitől. Erre a három tanárra szivesen emlékszem vissza. A gyakorlatot Tomori Nándorné vezette. Titeket nem tanított?
Ha még valami eszmbe jut megosztom veletek.

Csao

Ursa Major Creative Commons License 2003.01.09 0 0 67
Sziasztok!
Bar latom, eleg keves volt Kolosos van itt, azert eggyel most tobb lesz. 87-91 kozott jartam, volt szerencsem Limpek Belahoz matek-fizika teren, Bagyulahoz oroszbol, a rettegett Agoston Lajosnehoz magyarbol, Csurgyok Nandorhoz, Rozsa Odonhoz (Donci bacsi, tortenelem), of.+szakrajz Istokne, muv.tori Szoke M., kemia Halmosne, szamtech Deak a C16-C64 idoszakban, 91-ben mar XT halo volt, 286-os AT szerverrel! :)
Amugy Limpekrol nekem jo velemenyem maradt meg, lehet, hogy kukacoskodonak tunt, de hogy rendes munkara tanitott, az biztos. Es tanarnak is jo volt, ezt allitom. ("Ir odahaza 5 sor betat!";)
Mellesleg, az erettsegi bankettunkre az of-n kivul egyedul o jott el a tanarok kozul.
Kulon fuzetbe irtuk az aranykopeseit.
Agostonnal is azota "kibekultem", akkoriban minden ora egy idegedzes volt meg a strebernek is, leizzadtunk rendesen, mire vegetertek. sokszor a 4-ik emeletre felhallatszott a foldszintrol, ahogy a diakokkal "cseveg" :))
Viszont tenyleg nem lettem szakbarbar, sok minden eszembe jut az akkor tanultakbol.
A muv.torit egysegesen utalta az egesz osztaly, azt hiszem keves masik volt, amelyikben tuntetoleg 5-nel is kevesebben vettek meg a konyvet.
Es a menza! Azok az 5 perces ebedek! Meg a sor! Elsoben a vegere alltunk. 4-ikben rogton az elejere...:))
Aki esetleg az evfolyam+of alapjan hajdani osztalytarsamnak ismeri fel magat, jelentkezzen :) ugysem volt meg osztalytalalkozonk...

Udv.
UM

Heading370 Creative Commons License 2002.12.26 0 0 66
Nem a Zsidi nem mond semmit. Viszont a Dardaine neve meg most is kisert. Egyertelmuen a legszukebb keresztmetszet volt! Amennyire en emlekszem az oraira, 45 perc tomeny diktalas volt: a gaz az volt, hogy neha meg az is nehezseget okozott, hogy a lenyeget diktalja ki a konyvbol! Es mindezt az iskola szempontjabol talan legfontosabb szakmai targybol... Remalom!
Előzmény: kivi (65)
kivi Creative Commons License 2002.12.25 0 0 65
Of course. Nekem a labor gyakorlatot tartotta ő (is) két évig, és párszor bejött elektrotechnika órára helyettesíteni.

Ja, és 1990-ben nála felvételiztem. És a Zsidinél. Ez a név mond valamit?

Előzmény: Heading370 (64)
Heading370 Creative Commons License 2002.12.25 0 0 64
De az a nev hogy Dardaine, mond-e valamit nektek?
(Kulonosen 81-86 kozott. Nem, nem buktam meg - bar valojaban megbukhattam volna - csak technikuskepzobe jartam. Minek...?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!