Keresés

Részletes keresés

jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.23 0 0 902
no, ez már vmi. kaphatnánk esetleg egy kis ízelítőt abból a 35 címből?
Előzmény: VadalmaX (901)
VadalmaX Creative Commons License 2003.09.23 0 0 901
Október 9-én indul, per pillanat 35 film várható, két hét alatt, valszeg a szokott helyszíneken, jövő hétfőn lesz az első sajtótájékoztató.

TR: az Ermitázs a tippem szerint az orosz bárka valamilyen címferdítésének eredménye és mint ilyen, már szerencsésen túlvagyunk rajta:-)

Sziget: egész pontosan két és fél oldalnyi dialógus van az egész filmben (ami nagyon-nagyon kevés), de épp emiatt azok elég fontosak

Boribon:
póló még mindig vár, idén lesz újabb típus is, szóval lehet, kistestvérrel együtt kapod:-)

pseudosugar Creative Commons License 2003.09.22 0 0 900
Igen! Okt. elején szokott lenni, és azért ilyenkor már voltak infok az elmúlt években!
Előzmény: AlomGomba (899)
AlomGomba Creative Commons License 2003.09.22 0 0 899
mondjuk az azért mindenképpen egy fontos info lenne! :)
Előzmény: jamamura szadakó (898)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.22 0 0 898
azt sem lehet még tudni, hogy mettől meddig lesz az idei feszt?
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.17 0 0 897
de persze, simánhogy. csakhogy kell a hírverés, az exkluzivitás, az előpremier is....amúgy is a filmek egy markáns részét előbb-utóbb látni lehet, sőt minden évben növekvő számú filmet eleve a forgalmazója ad oda, nem? Amúgy meg a többi fesztivál filmjeit is bemutatják előbb-utóbb...
Előzmény: VadalmaX (892)
Boribon Creative Commons License 2003.09.17 0 0 896
Remeljuk, hogy Vadi azert erti, es ir is majd nekem valami vicces valaszt.
Előzmény: Törölt nick (895)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.17 0 0 895
Dogma-rajongó legyek, ha ezt értem.
Előzmény: Boribon (894)
Boribon Creative Commons License 2003.09.17 0 0 894
He-he, hat ez az, a legjobb nem torodni senkivel, csak az en polommal :)) Morgas ugyis lesz, en viszont nem morgok, csak varok turelmesen, es kozben kinovom a polot!!
Előzmény: VadalmaX (892)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.17 0 0 893
Szokurov: Ermitázs (?) tavaly ki volt írva az Uránia fesztiválpult fölött az "átvett filmek" listáján -én azóta sem tudok róla.
Előzmény: VadalmaX (892)
VadalmaX Creative Commons License 2003.09.17 0 0 892
kérni már egy hete is késő lett volna, mostanra kénytelen-kelletlen össze kellett hogy álljon a program:-(
a két ázsiai filmmel kapcsolatban meg csak annyit, hogy nagyon jó ötlet (bár azért megmosolyogtató a gondolat, hogy a bufitól a titanic bármilyen filmet megkapjon:-), a konkrét művekkel is minden rendben, de nem az az egyik panasz folyton, hogy minek vetít a Titanic olyan filmket, amiket pár hónap múlva úgyis lát a nagyközönség?
Babamaci Creative Commons License 2003.09.17 0 0 891
Én úgy hallottam, lesz.Jó lenne, mert tavaly épp'külföldön voltam, és lemaradtam róla, de idén el akarunk menni, sőt egy barátom még bérletet is akar venni,és minden filmet megkukkantani...
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.17 0 0 890
ha jól tudom, öt éven át csinálták, méghozzá hárman.
Előzmény: Dr. Ludmilla Kropotkin (888)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.17 0 0 889
azért ahhoz képest emlékeim szerint elég sokat beszélnek, hogyha nem tudsz németül, zavarhasson.
Előzmény: MacFly (886)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.17 0 0 888
ezt hozza az spi egy hónap múlva. iszonyú jó amúgy.
Előzmény: jamamura szadakó (887)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.16 0 0 887
+1 ajánlat/kérés:

egy animációs film, amiről sok-sok jót lehet hallani. vadi, figyelsz?

MacFly Creative Commons License 2003.09.15 0 0 886
nem emlékszik valaki arra, hogy a tavalyelötti(?) koreai Sziget című filmben van-e szöveg egyáltalán, vagy csak pár sor? most láttam osztrákoknál dvd-n, de csak német/koreai hangsáv van rajta, német felirattal.
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.14 0 0 885
G.b. Lenin: nemcsak ez a baj, hanem alapvetően hamis és hazug.
Előzmény: Dr. Ludmilla Kropotkin (884)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.14 0 0 884
gudbájlenin tök kiábrándító, kevés humor, túl sokk könnyes-nosztalgikus-dráma, megacsalódás.amúgy októberben a mozikban.
Előzmény: jamamura szadakó (883)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.13 0 0 883
már késő filmet kérni? én ezeket szívesen látnám:

michael winterbottom - in this world
wolfgang becker - good bye, lenin!
niki caro - whale rider
josé henrique fonseca - man of the year
burr steers - igby goes down

most így elsőre ez az öt film...

vicc Creative Commons License 2003.09.11 0 0 882
nem mondod!!!!!!! jóhogy kell - mi úton-módon?

(ui: mailben nem a fenti 66-os, hanem a winnie666@freemail.hu-n vagyok elérhető)

Előzmény: Barton Fink (880)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.11 0 0 881
tegyed.
Előzmény: Törölt nick (879)
Barton Fink Creative Commons License 2003.09.11 0 0 880
Halihó, vicc ! Kell egy Guffmann átvételre ?
Előzmény: vicc (870)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.11 0 0 879
Ősz végére én is indulni akarok a letöltő bajnokságban.
Előzmény: Dr. Ludmilla Kropotkin (878)
Dr. Ludmilla Kropotkin Creative Commons License 2003.09.11 0 0 878
Mér nem nyúljátok le a moképtől az infernal affairst a bufitól pedig a the eye-t? máris lenne két trendi, mégis rendhagyó, szupersikeres, ezenkívül kifejezetten jó ázsiai filmetek, amiket max a letöltőbajnokok láttak leginkább itthon...?
Előzmény: VadalmaX (877)
VadalmaX Creative Commons License 2003.09.11 0 0 877
higgyétek el, annyira szeretnék valami lelkesítő magot itt elpottyantani, de idén jelen pillanatig szinte SEMMI infóm nincs a filmekről, azt tudom mondani, hogy mit szeretnénk nagyon, azt viszont nem szabad, esetleg mindenkinek négyszemközt:-)

egyébként meg egy kis mosakodás, de tényleg igaz sajonos: hatalmas eltérés van aközött, hogy mit kérünk és mit kapunk, ez a feszt is tele van opportunista döntésekkel, amik hol a lelkünkön száradnak, hol abszolút nem,
pl. az ázsiai felhozatal nagyon érdekes, mert őket a legnehezebb becserkészni, két évben rimánkodtunk annak idején a Battle Royalért, elsőben meg sem hallgattak (még túl felkapott volt), a másodikban úgy volt, jön, aztán a büdös nagy semmiből kaptunk helyette egy másikat, amit SENKI sem kért. szóval ilyenek vannak. talán nehezen hihető, de pl. nem szándékosan kértük a Musából a rövidebb verziót, én is ahelyszínen lepődtem meg a szomorú hírtől.

egyszerűen ha kétszer olyan hülyék és tájékozatlanok lennénk, mint amilyennek tartanak minket, akkor is már tavalyelőtt műsorra tűztünk volna egy Miike-retrot, idén is kértük már a Wonderful Days-t és persze hogy mindenki álma a Zatoichi, új Johhnie To-kért is könyörgünk egy ideje, de egyszerűen nem kapjuk meg.

fbiagent Creative Commons License 2003.09.11 0 0 876
wonderful days: persze, hogy látni akarom, de

télleg nícs még prógram?;-)

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.09 0 0 875
Persze néha nem baj, hogy megszegik. Viszont épp a Születésnapban penetráns és ostobán klisé-snittel szegi meg a rendező elég az elején. A nagy ebédlőasztalnál ülnek, és hopp egy snitt egész fölülről, kb a bejárat tetejéről egy nagy totál: hogy kerül oda a kamera, ebbe a "természetes" helyzetbe? Elképesztő. És hogy senki észre se vette.
Előzmény: jamamura szadakó (873)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.08 0 0 874
én szívesen látnám valamelyik vhan-wook parkot mozivásznon. már egy szélesvásznú tévén és nyakonvágnak a képei, hű, milyen lehet ez moziban?

esetleg az új coen? végtére is októberben már jön...

Előzmény: vicc (862)
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.09.08 0 0 873
nem tudom, miért szopogatják egyesek ennyire a dogmások lőcsét: vinterbergék leültek egy sör mellé, leírták egy papírra, hogy mit utálnak a filmekben, aztán ezt mind betiltották, s mire kiürült az üveg [o.33-as], már meg is születtek a dogmafilmek alapszabályai. az a vicc az egészben, hogy eddig még egyetlen olyan dogmafilmet sem láttam, amiben ne szegték meg volna valamelyik szabályt...
Előzmény: Törölt nick (867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!