Keresés

Részletes keresés

sanya200 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 18004

Épp ez az nem rágódok rajta,legalábbis tudatosan biztos nem. Nyilván azért jön elő tudattalan állapotban(alváskor) mert nem dolgoztam fel.Bár ezen nem biztos hogy lehet már segíteni :( több 10 éves múltról van szó.Jóformán 18 éves koromig nem is voltam úgymond önmagam.Akkortájt kezdtem el inkább önállósodni vagy hogy fejezzem ki magam.A tudat alatti dolgokat sajnos így nem tudom max terápia vagy gyógyszer,nem őrlöm magam rajta viszont volt rá példa hogy bizonyos helyzet/beszélgetés előhozott olyan emlékeket amiket eltemettem,nem is emlékeztem rá mert ez egy rossz dolog volt de csak 10-en pár év után egyszer csak előjött egy ilyen emlék.Kapcsolatokat folyamatosan építek ki inkább az a baj hogy hiába mennék el xy emberrel ha a másik nem akar.Munkatársak..stb Ottbent jól elvagyunk de civilben sose érnek rá,legalábbis ezt mondják szóval hiába próbálkozok elég ritka ha sikerül összehozni egy mozit vagy akármit.És ez mondjuk tényleg rohadtul bánt/zavar részben ettől vagyok depressziós hogy azt érzem a kutyát nem érdeklem,senki nem ér rá velem "foglalkozni" vagy csak elvétve.Még a barátok is. Az segítene ha hétvégéken vagy mikor szabad vagyok ne egyedül legyek hanem szeretnék programokat,akár csak beülni kajálni vagy akármi de ha senki nem jön ezzel nem tudok mit csinálni :( Pedig szeretni szeretnek az emberek legalábbis melóhelyen mert jó humorom van meg "jó szívű" vagyok.Nem egy embert kihúztam a lelki szarból azzal hogy meghallgattam,törődtem vele,vigasztaltam...stb én örülök annak ha segíthetek másoknak csak magamon nem tudok,mert ezt nem igazán kapom vissza :(

Előzmény: AirTiger (18003)
AirTiger Creative Commons License 2017.09.24 0 2 18003

Valami olyasmi lenne a feladat,hogy:1.közérzet,alvás rendezése gyógyszerrel.2. Terápiával a pozitív dolgok megélésének javítása,célok kitűzése,önbecsülés javítása,kapcsolatok létrehozása.

Nem biztos,sőt,hogy a múlton(gyerekkor),meg a problémákon rágódás egy szikrányit is segít..

 

@bakybaby:nincs mit:)

Előzmény: sanya200 (18002)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 18002

Igen az a baj hogy eléggé összetett pláne depresszió mellett. Nálam inkább elfojtott dolgok vannak úgy napközben jól elvagyok pl munkahelyen,ökörködök...stb mivel alapból ilyen beállítottságú vagyok.Csak ha rossz ért akkor azt mindig elfojtottam gyerekkorom óta és gondolom sok olyan dolog van amit nem tudtam feldolgozni ,mellé persze azért jönnek azóta is csalódások,veszekedések lelki sérülések.Az egy humor ami segít sokszor ha olyan emberek közelében vagyok.Gyakori hangulatváltozás napi többször is akár meg hát az érzelmek is elvannak fojtva rendesen 1-2 ember ki tud váltani örömöt de valaki meg egyáltalán nem,család az szinte semmit ,nem is járok haza csak muszájból.Mellette több mint 10 éve egyedül vagyok..stb Itthon a magány ami kikészít nem sok ember ér rá velem kimozndulni egyedül meg sokszor már kedvem sincs.A minap is amit álmodtam faterral és féltem tőle vmiért pedig fizikailag nem bántott egyszer ütött meg talán de alkoholista,rengeteg veszekedés...stb ez ment egész gyerekkorba se egy jó karácsony vagy akármi.És elgondolkodtató hogy miért félek a saját apámtól,legalábbis alvás közben többször előfordult de amúgy így ébren egyáltalán nem,sőt egyáltalán nem foglalkozok vele,bár volt rá példa hogy megütöttem mert egyszerűen belefáradtam az alkoholizálásába,nem vagyok rá büszke.De ezek szerint vhogy mélyen bennem van még mindig,egy gyerekkori trauma vagy vmi amire lehet nem is emlékszek és nem tudtam feldolgozni ezáltal.És ez a rengeteg belső feszültség gondolom ez is rásegít,tudat alatt.Gondoltam arra is hogy van hipnozis...stb hátha segít bár nem hiszek az ilyenekben,de ameddig vannak bennem olyan dolgok amiket eltemettem de nem tudom mi az addig feldolgozni se tudom.És így 32 évesen elég nehéz dolgozni,élni egyáltalán...napjába többször ledőlök mert érzem hogy kell de nem alszok csak fekszek.

bakibaby Creative Commons License 2017.09.24 0 0 18001

Elsőre megijedtem az ártól, aztán látom, hogy 120 db.

Az még kettesével is 2 hónap.

 

Köszi!

Előzmény: AirTiger (18000)
AirTiger Creative Commons License 2017.09.24 0 0 18000

Szia,nem reklámozhatok,nem is szándékom,beírod a gugliba,második helyen dobja fel..

 

Előzmény: bakibaby (17999)
bakibaby Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17999

melatonin: melyik "gyógyszerre" gondolsz?

Előzmény: AirTiger (17997)
AirTiger Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17998

Van még egy alvást javító antidepresszáns is a valdoxan,ezt is szokták ssri-vel kombinálva vagy anélkül adni.

Előzmény: sanya200 (17996)
AirTiger Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17997

Szia,az a baj,hogy az alvászavar kezelése nagyon bonyolult,mert az  része az egész agyműködésnek,illetve az életednek,a minősége oka,és következménye is az állapotodnak.

Nem lehet egy vagy bármennyi altatóval önmagában jól kezelni,ez meggyőződésem.

Mikor beteg voltam(súlyos depresszió),alig,vagy semmit nem aludtam,de mindig hullafáradt voltam napközben is,egészen durván nem volt energiám.

 

Amiket írsz,elvileg segítik az alvást,a xanax enyhén,a quetiapint szokták írni rá ilyen 25-50 mg adagban,a rexetin meg közvetve,az antidepresszáns hatáson keresztül,a beállási időszak után.

Ha 6 hét rexetinnél még nincs javulás,célszerű vagy lecserélni másik ssri-re,vagy dózist emelni.

A 3 műszak is kedvezőtlen,nyilván. Talán megpróbálhatnál még melatonint venni a patikában,lefekvés előtt bevenni abból.

 

Előzmény: sanya200 (17994)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17996

Nekem nem volt vele gondom, igaz 5 éve tolom.De az első két három évben semmi problémám nem volt,úgy kellett kirugdalni az ágyból, simán átaludtam az éjszakát. Ez csak 1 éve lehet így, de ha itthonvoltam leálláson 2 hétig akkor se nagyon alszom többet, lefekszem sokszor 10-11kor aztán 5-6 óra fele fentvagyok már.Úgy értenem a dolgot ha pihenőnapokon átaludnám a napot pl mert kimerültem, vagy fáradt vagyok de akkor se megy.Volt hogy délelőtt felkeltem átdolgoztam az éjszakát és másnap éjfél körül feküdtem le,35-40 óra ébrenlét után is nehezen alszom el.Meg nem pihentető, fejfájásra ébredek vagy éppen egyszerűen nem vagyok stabil, ha kikelek az ágyból, az első pár méteren megingok jobbra vagy balra mint aki részeg...stb Választásom se nagyon van egy műszakban alig keresnék vmit,így is most 4-ben túlóra nélkül jó ha 110-120 megvan :(

püfffneki Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17995

Sokan nem bírják a 3 műszakot. 

Előzmény: sanya200 (17994)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 17994

Az alvással még mindig van problémám pedig már 2 féle gyógyszert szedek egyszerre.2 szem kventiax+helex sr de ugyanúgy jó ha 4-6 órákat alszom. Ma elfogyott reggel a kventiax csak helexet vettem be 2 órát aludtam talán,éjszakás voltam. De ebbe a 3 éjszakás műszakba talán 10 órát ha aludtam összesen azt is sokszor 2x-re 8-9 órától max fél 2-ig meg délután ha 1 órát sikerül.Ki fogok merülni megint,időm lenne rá de egyszerűen nem alszom el vagy ha igen az se tartós.Egész nap ásítozok és mindegy milyen műszak.Ha délutános vagyok talán sikerül 8 órát aludni de akkor is egész délután ásítok csak.És már szinte az összes gyógyszert végigpróbáltam ezek előtt.Xanax,Frontin,macskagyökér alapú.Még azt is hogy bedobok egy sört alvás előtt vagy 1-2 dl pálinka hátha kiüt de az se,ugyanúgy éjszakás után pár óra az egész.Év elején még ilyen 2-3 órákat naponta egész héten a kventiax segített most így a 4-5 óra megvan de egyszerűen érzem hogy kevés.Gondoltam rá hogy elmegyek ilyen alvásközpontba van oep által támogatott is hátha segítenek,meg amúgy is nekem néha van pánikrohamszerű tűneteim alvás közben de hál isten nagyon ritka.Egyszer viszont sikerült túladagolnom a frontint :( egy nagyobb lelki sérülés után nálam iszonyat fejfájás szokott lenni,migrénes úgy szoktam tudni elviselni ha alszom de olyan ideggel 2 szem frontin és 2 órán keresztül nem aludtam tőle csak szenvedtem,megnyugodni se aludni nem tudtam úgyhogy még 2-t bevettem rá.Összesen 2 óra alatt 4 szem frontin ami ki tudott ütni viszont éreztem is hogy nem kellett volna lelassult a szívem gondolom..stb de nem lett bajom hál istennek. Azért is mertem bevenni mert nálam alapból 1-2 szem meg se kottyan régen szedtem de felesleges volt de lehet a 4 már sok volt.Csak azért itt tényleg van gond ha csak 4 szem tudott kiütni :(

De így meg egyszerűen kimerülök,nem tudok regenerálódni és ez meg az egészségemre is kifog hatni :( Úgyhogy alvásklinika esetleg vagy ha van más ötletetek szívesen fogadnám.

bandolesa Creative Commons License 2017.09.16 -1 0 17993

Én is alvásra kaptam,de csak 1-szem 0.5 mg este léfekvés előtt fél órával.

 

A rexetin meg 20 mg,fele reggel,fele meg délben.

 

Fa visszamész megkérdezik,hogy vagy azt lehet módosítanak az adagon,vagy csak esete 1-szem a Helex-ből,próbáld ki így!

Előzmény: sanya200 (17992)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 17992

alvásra kaptam mert keveset alszom de akkor nem igazán értem hogy nappalra minek a rexetin mellé.Egész nap bágyadt vagyok, elnyom,lassú vagyok...stb Estére oké kelljen de nappalra nem értem miért kell.

Előzmény: bandolesa (17991)
bandolesa Creative Commons License 2017.09.15 -1 0 17991

Rexetin-Helex együtt az altat, főleg ha még hidegfront is jön hozzá.

Előzmény: sanya200 (17988)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 17990

Ez csak ilyen délutáni volt. De nem viszem túlzásba a rendeset se 5-6 óránál nincs több elég ritka ha megvan a 8 óra.Most meg így hogy reggel bevettem a rexetint+helex sr-t érzem hogy elnyom,bágyadt lassú vagyok most tőle.

Előzmény: püfffneki (17989)
püfffneki Creative Commons License 2017.09.15 0 0 17989

2-3 óra elképesztően kevésnek tűnik.

És eccer egy mentős mondta, hogy az ingerültség lehet a gyógyszer mellékhatása, mert a vese nagyon le van terhelve. De lehet hogy nem jól értettem.

Mindenesetre a szervezet tele van méreggel, és akkor mérges az ember.

Néha ki kéne tisztulni.

Előzmény: sanya200 (17988)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 17988

A fejfájás még elviselhető annyira nem erős viszont az hogy állandóan ez van ingerülté tesz meg azért nem kellemes.Most így viszont hogy bevettem a rexetint meg a helex sr-t el is nyomott,pedig nem szoktam aludni ilyenkor de egy 2-3 órát aludtam most.

Előzmény: püfffneki (17987)
püfffneki Creative Commons License 2017.09.14 0 0 17987

Hú, ez elég rémes, még olvasni is nemhogy átélni.

Annyira szeretnék vmi biztatót írni, de fogalmam sincs mit.

Előzmény: sanya200 (17985)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 17986

Amúgy is kicsit ellenszenves a pshihiáter mintha kb nem érdekelné mi a franc van csak szedjem a szar gyógyszert.Szedtem én már ezt a helex sr-t semmit nem ért akkor se.És az a baj hogy a fájdalomcsillapítók se hatnak semmit. Ha duplájával szedem a panadol extrát se érzem,xilox port vettem be az se hat meg,nem múlik a fájdalom de amit az ügyeleten meg a sűrgősségin adtak az se ért semmit.Max jobban aludtam ennyi,de még csak enyhíteni se enyhít kb. Mi lesz ennek így a vége?Felhívok egy másik pshihiátert vagy pshihoterapeutát nem érdekel ha fizetős az legalább jobban foglalkozik az emberrel.Nem úgy mint ez  a tb-ből fizetett kórházi pshihiáter.Annak idején azt mondta a tesztek alapján elég a gyógyszer.Kártyákat mutogattak ki szimpatikus ki nem,arcra meg ilyen krix kraxok mit látok benne..stb Mint a filmekben azok a pacák kb meg rajzolgatni kellett,egészséges fa,beteg fa..stb

sanya200 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 17985

Hát én már nem tudom mivan mégtöbb gyógyszert adnak csak.Egy hete küzdök olyan fejfájással ami nem múlik el vagy csak időszakosan.Halánték-szem lüktetés enyhe szédülés.Voltam ügyeleten injekció,nem használt,másnap sűrgősségi,2 óra bentfekvés 1000 ml paracetamol meg vmi tabletta.Szintén nem használ.Napközbe teljesen véletlenszerűen elkezdődik ,tegnap fél 4-ig semmi bajom nem volt. Ma már 10 kor elkezdődött.Enyhe szédülés.Ha becsukom a szemem,sistereg a halánték körül vagy ha gyorsan mozgatom a szemeimet.Nem tudják mitől van,ki lehet bírni nem vészes csak van mikor 15-16 órán át tart.Csütörtökön 1,5 órát ha aludtam éjszakás műszak után.Mert vagy rémálom vagy nem tudom de rosszul érzem magam nem kapok levegőt,fel akarok ébredni de nem tudok,próbálok segítséget kérni nem tudok,mivel alszom. Ez így 2-3x egymás után mire felébredek mint akit agyonvertek vagy nem tudom alig voltam magamnál lassú voltam,úgy pofoztam fel magam kicsit hogy észhez térjek.Nem mertem visszaaludni se szó szerint féltem hogy elalszok,de tiszta kóma voltam de inkább felkeltem. Ez volt csütörtök reggel,hanjalban úgye fejfájás reggel ez a pánikroham szerűség,délutánig szintén szédelgés az már tartott 10-en pár órája este fél 7-körül ügyelet.Injekció asszem nospa+vmi fájdalom csillapító,nem múlt el.Annyit segített hogy vagy 10 órát átaludtam reggel felkeltem szombaton egy-két óra után kezdődőtt előlről akkor már sürgősségi.Ott rajta volta a zárójelentésen hogy paranoid skizofrnénia.Azóta tart a fejfájás.Ma kontroll a pshihiátrián ezeket elmondtam.Meg hogy jelenleg 4 műszakban dolgozom.Megoldás helex sr+ba.

Szóval ott tartok jelenleg hogy reggelre rexetin 1 szem meg helex sr 1 szem,alvás előtt kventiax 2 szem + helex sr 1 szem. De már kicsit soknak tartom ennyi nyugtató antidepresszáns naponta  és akkor a fejfájás,szédülés el se múlt.Mehetek mindenhova,szemészet,fülészet,fogászat,nagylabor,neurológia...stb de ezek is hónapok mire időpontot kapok.

Szerintetek nem sok már egy kicsit a gyógyszer?Ennyit szedni 32 évesen...Ráadásul az összes kb az idegrendszerre hat.Nem akarom hogy ilyen fiatalon hazavágja az idegrendszeremet ez a sok szar.Aztán csak azzal mentem el a pshihiátriára hogy kicsit érzéketlen vagyok nem tudok örülni,meg az alvás se nagyon megy.Meg esetleg ezek a pánikrohamok de lehet csak szimplán rémálom de szó szerint halálfélelmem van már néha,volt hogy nem mertem egyedül maradni már a lakótársamnak szóltam hogy maradjon ott egy kicsit.Nem merek visszaaludni,fájdalmat érzek alvás közve vagy hogy vki üldöz..stb tegnap is ma is volt de enyhébb.Ezt még elviselem de úgy kelek utána fel mint aki nincs magánál.És nagyon kezd elegem lenni már.Nem elég a meg nem szűnő fejfájás/szédülés,a kevés alvás ha sikerül is akkor se pihentető.2 szem kventiaxal is minimum 1 óra mire elalszok aztán felébredek az éjjel már 2x legalább meg nem alszok többet így se nagyon 5-6 óránál. :( Tele a hócipőm mindennel hogy tönkremegyek és nem tudják az okát se :(

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 0 0 17984

Agyiödéma végzett nagybátyjámmal.

Előzmény: Törölt nick (17980)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 0 0 17983

Nem lehet?

 

Vitatkozom.

 

Néha egy jó szó képes kibillenteni az embert egy depiségből.

Sok emberrel beszélgettem az elmúlt 1 évben.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2OtLkk5B0Fg

 

De mindenki higgyen abban, amiben akar.

Előzmény: AirTiger (17982)
AirTiger Creative Commons License 2017.09.13 0 0 17982

Olvasgasd a Cataflam-ét inkább:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/cataflam_50_mg_bevont_tabletta/5445

 

Súlyos depressziót nem lehet kiskutyával kezelni,ha a beteg nem eszik,nem iszik,nem alszik,0-24 ben rosszul van,fogy,akkor az egyéb varázslások sem használnak csak a gyógyszer,amikor már képes a beteg enni aludni akkor lehet bekapcsolni terápiába.

 

 

Előzmény: Törölt nick (17980)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 0 0 17981

12 majom hadserege.

 

Jeffrey: tartsd észben, tudd az adagot, ez az alap, muszáj.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vQoXx3nlLaA

 

Hozzáteszem: tudd mit szedsz, mik a mellékhatásai, ne érjen váratlanul. Persze ennek van egy olyan oldala, ha tudod, akkor könnyen bemagyarázhatod magadnak, hogy előjött.

 

 

Előzmény: Törölt nick (17980)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.13 0 0 17980

Rexetin leírásából:
- Figyelmeztetések és óvintézkedések
- A Rexetin szedése előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével:
- ha még nem töltötte be a 18. életévét (Lásd alább a "Gyermekek és serdülők 18 éves kor alatt"pontot.)
- ha valaha is volt már mániás epizódja (túl aktív viselkedés vagy hiperaktivitás)
- ha Önnek vese-, máj- vagy szívproblémája van
- ha cukorbetegségben szenved
- ha epilepsziában szenved, vagy korábban volt már görcsrohama
- ha zöldhályogja (glaukómája, azaz megemelkedett a szemében a belső nyomás) van
- ha könnyen keletkeznek véraláfutásai vagy kezd vérezni, vagy olyan gyógyszereket szed, amelyek jelentősen meghosszabbítják a vérzési időt (ilyen esetekben a vérzés nehezen kontrollálható), mint pl. a warfarin, az acetilszalicilsav vagy az ibuprofén
- ha terhes vagy lehet, hogy terhes, vagy szoptat (lásd alább)
- ha bármilyen más antidepresszánst is szed
- ha skizofréniát állapítottak meg Önnél, és ennek kezelésére gyógyszert is szed
- ha tamoxifent szed emlőrák (vagy termékenységi problémák) kezelésére
- ha elektrosokk kezelést (ECT) kap
- Fokozott elővigyázatosság javasolt a Rexetin szedése mellett akkor, ha Ön 65 éven felüli vagy májpanaszai vannak, mert:
- A Rexetin nagyon ritkán lecsökkenti a vér nátriumszintjét, ami kábultsághoz és izomgyengeséghez vezethet. Ez az állapot nagyobb valószínűséggel fordulhat elő, ha Ön májzsugorban (májcirrózisban) szenved, és / vagy olyan egyéb gyógyszereket is szed, amelyekről ismert, hogy alacsony nátriumszintet okoznak a vérben. Ha az ezekre jellemző tünetek jelentkeznek Önnél, forduljon kezelőorvosához, amint teheti.

 

Ha a keringésre hatással van, akkor az hatással van mindenre amire keringés szükségeltetik. Merevedés, ébrenlét, stb.

Veseproblémától májptól is lehet fáradékonyság.

 

Nekem olybá tűnik, hogy a gyógyszer mellékhatása. Akinek a kiemelt rész problémája van, kérdés mennyi a valószínűsége, hogy másnap nem ébred fel.

És most azon agyalok, hogy anyám öccse, nagybátyám nem e a gyógyszer áldozata lett (másnap nem ébredt fel), kinyomozom miket szedett.

 

Te el szoktad olvasni a betegtájékoztatót? 

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/rexetin_20_mg_filmtabletta/11352

Előzmény: sanya200 (17976)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 17979

Ja  a javulás úgy lett, hogy nem is kaptam pszichoterápiát és antidepresszánst SE.

 

Ne bízzatok vakon senkiben. Ja.

Előzmény: Törölt nick (17978)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.12 0 0 17978

Sztori.

 

Van egy barátom. 24 évesen hererákja lett, kemoterápia meg sugár.

 

Depresszióval kezelte pszichiáter. Begyógyszerezte úgymond. Amitől tompa és hülye lett, sokat aludt. Agyilag ki lett ütve szegény feje.

 

Aztán pszichoterápiában részesült, mástól és az működött.

 

Én is voltam pszichiáternőnél. Gyógyszert akart felírni. Mondtam neki, hogy nekem pszichoterápia kell. Ő a gyógyszert erőltette. Akkor ott elfelejtettem kifizetni, eljöttem.

 

Aztán rá pár napra hogy rendezzem a számlát, visszamentem hozzá "kissé" dühösen. Kérdi: "miiiiijjaaaaabaaaaj?" - mint egy gyerektől. 41 vagyok. Anyád, az. Épp volt bent nála egy páciense a nőjével. Mondom:"nem is látta a pszichológiai tesztjeimet, azt se tudja mi bajom, ki vagyok, mi van velem, de be akarna gyógyszerezni, fel akar írni nekem gyógyszert meg kórház. Maga dilettáns !" Azt hiszem kiabáltam, nem emlékszem. Meg még a fene tudja miket mondtam. Szívem szerint falhoz vágtam volna, hogy játszana az életemmel, egészségemmel. Ilyen ökörnőt még nem láttam. Nem írom le a nevét, de majd lehet.

1x beszéltünk összvisz és akkor se bajomról, hanem hogy mi volt addig a foglalkozásom meg ilyesmi, a pszichológiai tesztjeim eredményét NEM látta, pedig van javulás, csak ő leszarta. A sarki fűszeres többet tud rólam, mint ő. De gyógyszerezne vakon.

 

Volt egy másik pszichiáter is, az egyik páciensével beszélgettem. Köhöm. Dilettáns úgy süt róla mint a szél. Több közöm van a pszichiátria szakmához mint neki. 

Felír egy gyógyszert vakon, tesztek kiértékelése nélkül. Ez mindkét pszichiáterre igaz sajnos.

 

Aztán vagy hat, vagy másképp hat.

 

Az előbbi pszichiáternő mondta, hogy gyerekkoromban rossz gyógyszert írt fel, tavaly mondta.

Rövid az emlékezete, mert most ezt is előhoztam és nem emlékezett, tagadta. Idióta.

 

Gyerekkoromról annyit, hogy a gyógyszeres kezelése után kerültem kórházba. Emlékeim szerint 1 hét. Miután kijöttem a kórházból akkor kaptam egy kiskutyát, soha többé nem láttam egy gyógyszert se meg ezt a töpszli agyú pszichiáternőt se.

 

A szomszédbácsi úgy hívta, hogy zseboroszlán. Valójában tacskó volt. Nagyon tudott ugatni, még a szomszédban lakó nagykutyát is leugatta, menekült tőle pedig kétszer akkora volt. Meg apám részeg vendégét is megugatta. Mesés gyerekkor. Leültem a lépcsőre, ő mögém somfordált majd elkezdett szuszogni hátam mögül a fülembe, én meg magamhoz szorítottam. Ő volt az első kutyám. Tacsi. Családunk tagja.

 

Dilettáns pszichiáterekbe ne bízzatok, nacsá

AirTiger Creative Commons License 2017.09.01 0 0 17977

Igazából ez nem probléma,bár technikailag gátolja a dolgot.

Együttlét kérdése.

Előzmény: sanya200 (17976)
sanya200 Creative Commons License 2017.09.01 0 0 17976

Ez most kicsit kellemetlen de a nemi életre lehet hatással?  Mert nem igazán megy, már volt ilyen mondjuk a rexetin előtt is de nem tartott sokáig, de kb mióta szedem azóta problémásabb :( 

bandolesa Creative Commons License 2017.08.30 -1 0 17975

Talán az időjárási frontok miatt lehet ez? Egyszer 40 fok van,utána meg a fele 20-fok?

Előzmény: sanya200 (17974)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!