Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 76689

A legtöbb topikban nagyon elharapództak az olykor minősíthetetlenül béna társkereső hirdetések, célszerű volna ezt másutt gyakorolni. Aki itt ilyenre vágyik, az úgyis felkeres egy céltopikot.

Előzmény: lonely-guy (76688)
alrgiii Creative Commons License 2016.03.24 0 0 76684
Ebben az esetben neked kellene hozzájuk szólni.
Előzmény: MultiTask (76665)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 76683

Élet és halál kérdése többnyire nem józan ész dolga. Meghalni sem jobb vagy értelmesebb, mint élni. Olvastad Szerb Antaltól az Utas és holdvilágot? Érdemes, elidőzik egy kicsit ennél a témánál is.

Előzmény: MultiTask (76678)


Törölt nick Creative Commons License 2016.03.24 0 0 76682

Kérlek alássan, én nem járok fodrászhoz. :D

Erről egy friss anekdota jut eszembe. A minap egy kisbolt fiatal pénztárosa emlegette, hogy imádja a félhosszú hajú pasikat, miután megjegyezte, hogy szerinte nekem is jól állna. Erre én a rövid csevegés fonalába illően meghagytam, hogy feltétlenül elzarándokolok a fodrászhoz, amennyiben nyomós okom lesz rá. Őszintén szólva kissé meglepett a közvetlenség, amivel eztán a telefonszámát tette fel tétként. Remélem, nem bántottam meg nagyon, hogy végül elvicceltem a dolgot.

Előzmény: ezérdekes (76668)
csnyfi Creative Commons License 2016.03.24 0 0 76681

Kevesebbet kéne piálni.

Előzmény: MultiTask (76677)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.22 0 0 76678
Meg kell tanulni felvenni a ritmust..29 evesen 3 alkalommal jutottam el oda hogy a jozan eszem mondta azt, hogy inkabb nyird ki magad, mint igy elj tovabb..
De a hard rock es a puszta agresszio segitett tulelni.
Ehhez kepest az hogy egy picsanak nem kellek semmi..
Előzmény: Sontaii (76671)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.22 0 0 76677
Megoldottam mar az eletem egyenletet taplobunkomagyar kifejezessel elve "elettapasztalat" nelkul: keson ero tipussa neveltek. Ehhez kaptam meg olyan traumakat, miutan meg ketszer megtapostak, mert megfekudtem es emlkeztettem egyeseket a tetukre. ( Atlagtaplomagyar szokas szerinte ha a lelkismeret megszolal es ez agressziot valt ki, akkor le kell azt vezetni. Kin is? Hat aki kivaltotta? Ki valtotta ki? Term. nekem semmi kozom a tortentekhez(isten bennem el) az volt a hibas..mindig mas..en sosem..:)


Előzmény: Törölt nick (76676)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.22 0 0 76676

Nem lehet örök életedben a gyerekkori traumákra hivatkozni. Azokat fel kell dolgozni, és tovább kell lépni. Ha kell, akkor szakemberrel. Millió olyan ember van, akit számtalan, igen komoly trauma élt gyerekkorában (vagy később), és boldogan tud élni. 

Nézz körül az utcán, hogy sokszor milyen rémesen kinéző férfiaknak van csaja (vagy éppen nőknek pasija), mosolyogj rá másokra, és kezdj el élni.:-) 

Én is ezt teszem számtalan tragédiával a hátam mögött, és megéri. A kesergéstől még senkinek nem lett jobb...

Előzmény: MultiTask (76670)
montekukk Creative Commons License 2016.03.22 0 0 76673

Ebben igazad van. Anno én is csak a megszokott helyekre szerettem járni.

Előzmény: ezérdekes (76667)
montekukk Creative Commons License 2016.03.22 0 0 76672

A régi dolgokat ki kell beszélni valakivel. Vagy egy pszichológussal, vagy keresni kéne egy idősebb hapsit (semmiképp nem nőt), akivel szép nyugodtan kivesézitek a múltat. Ettől a tehertől valahogy meg kell szabadulni.

Léteznek azért rendes, megbízható lányok is, csak meg kell találni őket. Vannak bőven persze, akik "nevelésre" szorulnak, de ez nem ide tartozik.

 

Előzmény: MultiTask (76665)
Sontaii Creative Commons License 2016.03.21 0 0 76671

Hidd el, vagyunk itt így ezzel páran. Többek között én is:)

De nem tudok mit csinálni ilyennek születtem és kész. Te se szomorkodj ezen annyit. Csak fogadd el magad és kész. Vagy nevezzük beletörődésnek, ha így jobban tetszik. És ne gondolkodj ilyeneken, hogy felkötöd magad.

Előzmény: MultiTask (76666)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.21 0 0 76670
Ne keverd ossze az erzelmi intelligenciat azzal, hogy erdekelsz is feletlenul valakit.
Az igazan dominans embereket pont onnan lehet megismerni, hogy a celjukat mindenaron elerik, ha kell alad mennek, ha kell foled emelkednek, egy dolog mozgatja oket: az legyen amit OK akarnak.
Előzmény: ezérdekes (76668)
Magányossrác Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76669

Az is lehet, hogy csak keresett egy balekot, akire rásózhatja a felesleges kacatját és előtted már 100 pasit megkérdezett.

Előzmény: ezérdekes (76668)
ezérdekes Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76668

Az első két mondatodról, csak annyit, hogy most lett akváriumom halakkal. Egy hivatásos lánytól kaptam akihez még csak nem is olyan sűrűn járok. Megunta, megkérdezte kell-e, kellett. Ha csak kuncsaftnak nézne, biztos nem így állna hozzám. Oké, kell fizetnem a szexért, de a fodrásznak is fizetsz a hajvágásért.

Előzmény: MultiTask (76664)
ezérdekes Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76667

Az a baj, hogy a túlkoros szüzek többsége szerintem otthon ülő típus (lehet hogy pénze sincs), ha meg kimerészkedik hétvégeken, akkor elég hamar megunja, hogy nem mer egy lányt se megszólítani és visszabújik a csigaházba.

Előzmény: montekukk (76662)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76666
Hidd el kurvara szarnak ram a nok. :)
Ismerem azokat akikrol irsz, ne mondd hogy megeszed amit irnak vagy mondanak..
Hogy ne unatkozzon megtesz mindent. Minel ostobabb, annal tobb srcot szivat meg: nem tudja, hogy mit akar, ezert eselyt akar adni sokaknak, viszont a 99 szazalek eleve meddo probalkozas.
Előzmény: montekukk (76662)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76665
Ha nem roppanok ossze 18 evesen attol amit addig kaptam otthon es ami egesz eletemben velem marad mar felesegem lenne. :) Megtalaltuk egymast azokkal a lanyokkal akikrol beszelsz. En tul melyen voltam abban a szemetben.. Most mar azok a nok sem szolnak hozzam..
Előzmény: alrgiii (76661)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76664
A kurva az kurva. Annak csak egy kuncsaft vagy.
Az ember eleg komplex leny ahhoz hogy kepes legyen arra az irrealisnak latszo dologra, hogy latszoleg ep es egeszseges, de a szemelyisegenek eppen azon resze defektes ami meggatolja normalis szexualis elert kialakitasaban..
Előzmény: csnyfi (76663)
csnyfi Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76663

Bazmeg, a szexuális érést a legkönnyebb behozni, százával várnak rád a kurvák, hogy megtegyed.

Előzmény: MultiTask (76660)
montekukk Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76662

Na ezt a "felkötöm magamat" hagyd abba. Egy rahedli csaj csak rád vár, mert annyian vannak, mint a fene.

Járkálj el olyan helyekre, amerre sose jársz. Adj esélyt a véletleneknek. Ők ugyanezt csinálják tudatosan.

Sok mindenre hajlandók, még elmenni pl egy gyalogtúrára is, (amit egyébként utálnak), mert ott több a hapsi,

és majd hátha... nekem sokáig tartott, mire rájöttem: amíg én ezen görcsöltem, nekik teljesen más dolgok forognak a fejükben.

Előzmény: MultiTask (76660)
alrgiii Creative Commons License 2016.03.20 0 0 76661

A külső és belső tulajdonságok között nem olyan egyértelmű a különbség. Minap beszélgettem a feleségemmel, kiderült, hogy egy távoli nőismerőse (kétszer találkoztunk, beszélni nem beszéltünk) mindenféle negatív belső tulajdonsággal ruházott fel, pusztán azért, mert nem felelek meg az ő szépségideáljának. Diplomás, többgyermekes, férjezett, negyvenes nőről van szó, akiből azért nem néztem volna ezt ki. Ez egy magyarázatot ad a rengeteg visszautasításra, amit kaptam - lehet, hogy sok nő számára "link, hazudós, csaló" fejem van, ezért nem válaszoltak. Saját maguknak sem vallják be, hogy külső alapján döntenek, hanem a feltételezett belső tulajdonságok alapján. Ami persze hazugság. Szerencsére nem csak ilyen nők léteznek - egy exem hasonlóan "teljes pszichológia kórképet" tudott felállítani első látásra, szerencsére ő nem ezt láttam bennem (hozzátartozik, hogy nem az arcom látta elsőre, lehet, hogy ez segített :-) A feleségem meg egyáltalán nem ilyen.

 

Aztán a külső bizony abban is számít, hogy minél messzebb van valaki az aktuális szépségideáltól, annál nehezebb dolga van, főleg, ha egyébként is túlkínálat van a neméből a társkereső piacon. Alacsony, kopaszodó, szemüveges fickókat sokkal nagyobb valószínűséggel utasítanak el csípőből, mint a magas, dús hajú, egészséges szeműeket. Meg kell találni a kivételt.

"Addigra a megfelelo ritmusban es koran erok mintajara rendezodnek be a nok igenyei es nem a "fogyikra"."

 

Itt is meg kell találni a kivételt. A feleségem annak idején jónéhány igencsak kezdő huszonéves fiúval "foglalkozott".

Előzmény: MultiTask (76660)
MultiTask Creative Commons License 2016.03.18 0 1 76660
" Nincs az a ronda fazon, aki ha kicsit összeszedi magát, a megfelelően határozott fellépéssel ne tudna párt szerezni. Nem feltétlenül az eszménybe illőt, de párt."

A forumon mar tobben, sokszor, szerintem az osszes lehetseges formaban leirtak, hogy nem a kulso a gond. Ami belul van az okozza a bajt.
Hany kozel sem jopasi kulseju ferfi van akivel a nok ferfikent bannak, es hany ferfias megjelenesu akit a nok nem vesznek komolyan, ha megismertek? :)

A tobbihez(nem olvastam vegig):

Ha tul koran elmaradtal a szexualis eresben, hogy puritan legyek cseszheted. Addigra a megfelelo ritmusban es koran erok mintajara rendezodnek be a nok igenyei es nem a "fogyikra".

Ez van..

En is hasonlo cipoben jarok, de mar eljtutottam odaig, hogy ha megunom a szarakodast felkotom magam es kesz. Nem kell mindenkinek elni..
Előzmény: Törölt nick (76645)
artcus Creative Commons License 2016.03.15 0 0 76659

Látom, humorérzéked van. :-D

artcus Creative Commons License 2016.03.15 0 0 76658

Igazából azt sem értem, hogy mire válaszoltál.

Előzmény: csnyfi (76656)
artcus Creative Commons License 2016.03.15 0 0 76657

Úgy látom nem vagy tisztában a szenilitás jelentésével. Nem képezi az életem célját csnyfi nick mögött álló ember "Segítség, szűz vagyok!" című topikban létrejött munkásságának tanulmányozása.

Előzmény: csnyfi (76655)
csnyfi Creative Commons License 2016.03.14 0 0 76656

Mégis, szerinted hogy dugtam meg azokat a szőröspinájú feleségeket? Becsöngettem hozzájuk, hogy "Csókolóm bácsi, jöttem megdugni a feleségét, mert magának már rég nem áll fel"? Vagy szerinted a nő csöngetett be anyámhoz, hogy "Ne aggódjon kedves, nem azért nézek ki idősebbnek magácskánál, mert drogozom, hanem mert tényleg idősebb vagyok"?

 

Tessék kijönni a barlangból, ősember, és körbenézni, hogy milyenek a mai huszonéves nők.

Előzmény: artcus (76653)
csnyfi Creative Commons License 2016.03.14 0 0 76655
Még 30-at sem kellene visszaolvasni. Csak hát ugye a szenilitás...
Előzmény: artcus (76654)
artcus Creative Commons License 2016.03.13 0 0 76654
Apropó, mennyi most egy óra egy jobb minőségű örömlánynál?
Előzmény: csnyfi (76652)
artcus Creative Commons License 2016.03.12 0 0 76653
Így 50 felett és 40 feletti partnerkapcsolattal (ingyenesek) nem valószínű, hogy érhet még meglepetés.
Költözz el a szüleidtől és kinyílik a világ!
Előzmény: csnyfi (76652)
csnyfi Creative Commons License 2016.03.11 0 0 76652
Abban a félévben pont nem kurváztam (mert ugye volt ingyen nő), szóval biztos tőle kaptam el. De csak dugd a fejed a homokba, ha arra vágysz, hogy seggbebasszon az élet.
Előzmény: artcus (76650)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!