Keresés

Részletes keresés

Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1274
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Nekem is küldj egy demót, rögtön feldolgozom!!!!

Előzmény: Törölt nick (1265)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1273
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Nekem is küldj egy demót, rögtön feldolgozom!!!!

Előzmény: Törölt nick (1265)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1272
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Nekem is küldj egy demót, rögtön feldolgozom!!!!

Előzmény: Törölt nick (1265)
lcsaba Creative Commons License 2001.10.15 0 0 1271
furcsa egy világ az, amelyikben az írott / KRESZ / és íratlan / megóvom magam és embertársaimat / szabályokat egyrész totálisan fel lehet rúgni, másrész - mint a kedves hozzászólásokból kitűnik - bocsánatos bűnnek tekintve, meg lehet magyarázni.

csak azt tudom mondani, hogy a fenti szabályok alapján ez a fickó , egyszerűen GYILKOS !

/mottó: ...ha majd a TE fiadat /

Előzmény: Attys (1255)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1270
Az utakon mindennap történnek halálos balesetek. Valószinű, hogy azért, mert valaki nem tartotta be a szabályokat. Legtöbbször gyorsan mennek.

Megnézem az Autós szégyentábla topicot.

Előzmény: Törölt nick (1269)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1269
Én robogóval járok dolgozni. Hát órákig mesélhetnék, hogy milyen állatok vannak az utakon

Irány az Autós szégyentábla topic, úgyis mindig báncsuk a robogósokat, legalább valami vélemény lenne a túloldalról ..

Úgyhogy CSE semmiképp sem kirivó eset, hanem 1 a sok közül.

Mármint az előbb leírt módon jelentős (>2x) gyorshajtással halálos balesetet okozók tömegében ?

Előzmény: Attys (1268)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1268
Számomra sem lett szimpatikusabb attól amit csinált.
Én robogóval járok dolgozni. Hát órákig mesélhetnék, hogy milyen állatok vannak az utakon. Úgyhogy CSE semmiképp sem kirivó eset, hanem 1 a sok közül. És ez nagyon szomorú.
Előzmény: Törölt nick (1267)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1267
Naponta járok arra, néha többször is, de ilyen állatot még nem nagyon láttam (<100). Főleg nem taknyos időben. Szvsz még rendőrök sem mennek ilyen gyorsan ott, kék lámpával (na, talán a6-ossal nagyemberek esetleg...)
Biztos van ilyen, de azon a szakaszon hamar sírás lesz a vége.

De ha valaki ilyet tesz, nem lesz szimpatikusabb, akármilyen zenét is csinál.

(itt említeném meg, hogy nem írtam betépve vezetésről, és biztosítási csalásról sem, még mielőtt egy újabb Mensa-tag lefaszozna)

Előzmény: Attys (1266)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1266
Figyu! Én nagyrészt egyetértek azzal amit irsz. De nehogy azt mond, hogy CSE az egyetlen aki ugy ment az uton mint egy állat.
Előzmény: Törölt nick (1264)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1265
Ja és utána gitározok Neked, hátha tetszeni fog a zeném ...
Előzmény: Törölt nick (1264)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1264
Talán azzal kavarod fel a többiek lelkivilágát, hogy azt írod, hibázott, és próbáltál itt gyorshajtással példálózni, hogy azt mindenki csinálja. Szerintem több, mint hiba, ha valaki decemberben, nyálkás úton egy 286 lóerős, hátsókerékmeghajtású autóval, nyári gumival 100 felett (ugye, ha 95km/h körül ütközött, akkor ennél jóval gyorsabban hajtott) száguldozik ott, azon a helyen ...
Ha azt mondom, hogy egy baromi nagy faszságot csinált, amibe belehalt egy ember, akkor közelebb állok az igazsághoz. És ugye azon felül, hogy csúnyán beszélek, ez már büntetőjogi kategória. Az illető közelebbi ismerete nélkül is meg tudom mondani, hogy aki a Pasarét környékén 120-al vagánykodik, az nem biztos, hogy tudatában van a cselkedetei súlyának. Finoman fogalmaztam. Sétáltasd arra esetleg a gyerekedet, és majd elhúzok mellettetek 100-120-al. Rögtön megérted, mire gondolok.
Előzmény: Attys (1261)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1263
Mit értettél félre?
Előzmény: fargo (1262)
fargo Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1262
íííííííííííííjjjjjááááááááááááááúúúúúúúúúúúúúú...

hát innen fúj a szél :-)

Előzmény: Attys (1261)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1261
Nem kell hozzá rózsaszin szemüveg. Nekem tetszik amit csinál. Persze nem kell, hogy mindenki hasonló véleményen legyen. De azért mert én szeretem a zenéjét, nem jelentem ki kategórikusan, hogy CSE a legjobb, hogy ő a király.
Előzmény: fargo (1260)
fargo Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1260
próbáld meg rózsaszín napszemüveg nélkül...
Előzmény: Attys (1259)
Attys Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1259
Én ezt csinálom, mégsem az jön le róla mint Neked.
Előzmény: Justis_4_US (1258)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1258
rá kell nézni, hallgatni a dalait, ahogy nyilatkozik, és a SZEME...
Előzmény: Attys (1257)
Attys Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1257
Ismered személyesen?
Előzmény: Justis_4_US (1256)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.11 0 0 1256
én nem szidom. Sajnálom, amiért ily tahó, s ezért picit lenézem.
Előzmény: Attys (1255)
Attys Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1255
Ezért nem értem, hogy az emberek miért az Elődöt szidják.
Előzmény: lcsaba (1254)
lcsaba Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1254
Ha megnézzük igazságszolgáltatásunk legújabb büszkeségét a kisbandi féle cirkuszt, a körözésen és a hazahozatalon át a villámgyors szabad lábra helyezésig ,az előd ügye lassan semmivé válik...
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1253
hát, öregem , pedig így van. Ez van.
Előzmény: Attys (1251)
lcsaba Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1252
és boldogan él, amíg meg nem hal...
/ azért az a vendetta nem akármi /
Attys Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1251
Megragadott az első pontban leirt mondatod. Szerintem ez egy baromság amit leirtál.

Előzmény: Justis_4_US (1250)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.10.01 0 0 1250
nnnna.

Akkor maradjunk annyiban, hogy CSE

1. sivár, buta (aki ilyen zenét csinál, egyszeűen nem lehet más)

2. gerinctelen

3. nem az a típus, akivel barátkoznék. Talán épp eééenkezőleg. Nem azért írtam , mintha feltételezném, hogy vágyna erre, de ez is erősen jellemzi őt.

Előzmény: lcsaba (1249)
lcsaba Creative Commons License 2001.10.01 0 0 1249
ez az egész maszatolás, már az "igazságügynek" nevezett képződmény mocskos szemetje maradt...
fargo Creative Commons License 2001.09.30 0 0 1248
"Milyen alapon mérlegeled az intézkedés jogosságát és cselekdsz a fenti módokon????
Ha jól értem ez azt jelenti, hogy fargo mérlegel... ez nem volt jogos, így telefonál vagy jattol."

Úgy látom, Te sem olvastál figyelmesen. Amit idéztél, az nem arról szólt, hogy jogosan akarnak megbüntetni, mert hibáztam, hanem arról, hogy megállít a rendôr, és elkezd indokot keresni arra, hogy miért és hogyan vegyen le. Azaz a "nincs rajta sapka" effektus. Ha ezzel akarnak megszívatni, akkor szituációtól függôen mérlegel az ember:

a,
egyszerűbb a zsandár zsebébe dugni 2000 forintot, mint végigvárni a fél órás kekeckedését, ami úgyis erre a 2000 forintra irányul...

b,
látva a zsandár együgyűségét és tudván tudva, hogy NINCS semmi jogos kötözködnivalója, elhajtom másfelé...

c,
látva, hogy túl szemét és túl kapzsi, nem fizetek neki, hanem hagyom, hadd jelentsen fel, majd elôkeresek valami régóta porosodó kapcsolatot, aki elsikálja a dolgot.

Így érthetô?

Előzmény: Gabó (1247)
Gabó Creative Commons License 2001.09.28 0 0 1247
Normális ember valóban nem hernyózik!
Itt nem is erről volt szó. Azt elhiszem ha mondjuk gyorsan hajtasz és lefotóznak, akkor odamész a rendőrhöz (emelt fővel) és azt mondod neki: "ok hibáztam". Azt már kevésbé, hogyha ő azt mondja 50.000 forint vagy akár 100.000 forint akkor Te rámondod:"rendben" és mész befizetni a csekket.
Hogy mit hazudozik vki azt akkor lehet a legjobban eldönteni, ha ott vagy Te is. Gondolom tudod, hogy jó vágásokkal, stb (pl egy vessző áthelyezésével) egy mondat értelmét meg lehet változtatni, a médiában pedig jó vágók vannak.

"Kivételt akkor teszek, ha nyilvánvalóan arra megy ki a játék, hogy levegyenek, pl. a Moszkva tér mögött rendszeresen kötözködô-kaszáló zsandárok, akik az élô fába is belekötnek, hogy levehessenek némi zsebpénzre. Ilyenkor szituációtól függôen vagy jattolok nekik, vagy elhajtom ôket, vagy elôkeresek némi telefonszámokat, és elsikálom a dolgot."
Milyen alapon mérlegeled az intézkedés jogosságát és cselekdsz a fenti módokon????
Ha jól értem ez azt jelenti, hogy fargo mérlegel... ez nem volt jogos, így telefonál vagy jattol.

Sajnos az egyik barátom júliusban halt meg autóbalesetben. Ahogy Ti mondanátok megölte a barátnője. Szomorú kíváncsisággal várom, a tárgyalását, és az ítéletet. Amennyiben sokkal rosszabbul alakul a dolog mint cse-é akkor sem őt fogom hibáztatni, hanem a magyar igazságszolgáltatást.

És még valami, azért csak meghalt egy ember és ezt emelt fővel elég nehéz elviselni, főképp az okozónak...

Bocs, hogy hosszú voltam!
Gabó

Előzmény: fargo (1230)
en.tigris Creative Commons License 2001.09.28 0 0 1246
De, hibázott!
Nem tudom elgondolkoznak-e azon, akik ennyire védik, hogy embereket sokkal kisebb "vétségért" ültetnek le évekre. Pl. aki foglalkozott gyerekekkel az tudja, ha mindent meg is tesz akkor is történhet bármi baleset(halál) egy gyerekkel és azért neki kell felelni.
Jó tegyük fel hibázott, gyorsan vezetett, de meghalt valaki, az "Ő HIBÁJÁBÓL"!
Honnan tudja bárki is hányszor száguldozott "belőve", most nem volt szerencséje / a rendőrnek se :( /.
Persze, ha mondjuk egy örült elcsapna valaki olyat akit neked fontos, akkor azt mondanád, hogy hát hibázott és még örülnél is, ha felmentenék, lám az igazság kiderült.
Előzmény: Attys (1244)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.28 0 0 1245
Olyan büntetést tartok elfogadhatónak, amit ha bárki hibázik, magára mérne.

Ez egy nagy marhaság ...

Előzmény: Attys (1244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!