Keresés

Részletes keresés

jellem Creative Commons License 1999.06.28 0 0 13
Kedves Párttqagkönyvre Ácsingózók!

Rövidesen hosszasan megtartásra kerül a Programmegújító Nagybeszély. Addig is érjétek be annyival, hogy emlékeztetlek titeket a JellemPárt egyik alapszabályára:

A JellemPárt célja az önmaga feletti hatalom megszerzése, mely harc legfőbb eszköze az ún. Permanens Pártviszály fenntartása ún.almas beszédek tartásával.

Kiheztartás végett megerősítem, hogy az Alapító ÚjraElnök, a párttagság és az ellenzék is én vagyok egy személyben.

Durván visszautasítok minden olyan törekvést, ami alapjaiban kívánja aláásni Torzsa u. 43. sz. alatti zártkerti üdülőingatlanomat.

eMM Creative Commons License 1999.06.27 0 0 12
Ez olyan mint a Magyar Gerincpárt Moldovától?
Thor Creative Commons License 1999.06.27 0 0 11
Ha már ilyen szépen összegyűltetek megint csupáncsak az én kedvemért, egye fene, hajlandó vagyok mégis leereszkedni hozzátok és elvállalni az isten nehéz és fáradságos munkakörét.
Most visszavonulok és parancsolatokat gondolok ki nektek, hogy eldönthessem aztán melyikőtök viselkedik rendesen, és melyikőtök nem, addig is imádjatok csak elmélyülten és buzgalommal.
Mumu Creative Commons License 1999.06.26 0 0 10
Oreg jellem,nem ven jellem,ezert jelentjellem,ha befogadtok...
heki Creative Commons License 1999.06.26 0 0 9
Kikérem magamnak, hogy bárki azt terjessze rólam, hogy igaz barát vagyok.
8 évvel ezelőtt egyébként még minden rendben volt. Összegyűltünk, énekeltünk, és jellem ránk rakta a lábát, de nem nagyot rúgott belénk, és csak annyit mondott: térj meg, és mi így tettünk. Ezután felolvasott egy részt a "Sporthorgász" című újságból, és mi örültünk ott.
Előzmény: Csokis2 (8)
Csokis2 Creative Commons License 1999.06.26 0 0 8
Mar le is buktal! Ket tokehal feluszott a kad tulfolyojan es atfaxolta hozzam a keziratot. Hogy ti is lassatok micsoda alakok vannak, idezek belole:
"...1992-ben ismertem meg Jellemet, egy ismerosom, nev szerint Galvan Tivadar mutatott be neki. Akkor meg nem sejtettem, hogy tokehalmaj konzerves dobozokba csomagolt kalapszabalyokat rejt el a nyiladekokban..."
Szep? Ilyen egy igaz barat. Te sotetben bujkalo, remhirterjeszto tokehalasz! Reszkess!
Csokis
Előzmény: heki (6)
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.06.26 0 0 7
Jellemem jellemtelen alakot is befogadsz dicső újrapártodba ? :-)))
heki Creative Commons License 1999.06.26 0 0 6
Épp kiadót keresek könyvemhez, melyben Jellemet és gyülekezetét leplezném le..."Nesz van" címmel.
Jellemet 8 éve ismerem, és akkor még nem evett tőkehalmájat, most meg igen, és akkor 41-es lába volt, most meg 44-es, és ezzel terrorizál mindenkit.
Jellem egyébként befelé forduló, szorongó, neurotikus, és kisebbrendűségű komplexusoktól szenvedő ember, és ilyenkor dührohamában kompenzál. Ezt csak most látom ilyen tisztán, mert eddig eltakarta a lába.
SmartAss Creative Commons License 1999.06.26 0 0 5
Portás van már?
Pucros Mackó Creative Commons License 1999.06.26 0 0 3
jellemtkezem én is a Jelentpártba tagbaszakadtnak.
Csokis2 Creative Commons License 1999.06.26 0 0 2
Basszer, ha nem gepelem el, akkor az enyem lehetne. :-))) Azert szep lett volna, ha lenullazom az alapito atyat! Szoval az 1-est azert megkaphatom?
Csokis
Előzmény: jellem (0)
Csokis2 Creative Commons License 1999.06.26 0 0 1
0 taggal? Bocs, de nem tudtam kihagyni.
Csokis
Előzmény: jellem (-)
jellem Creative Commons License 1999.06.26 0 0 0
enyém a nullás tagkönyv
jellem Creative Commons License 1999.06.26 0 0 topiknyitó
Általános emberi és szakmai kudarcaim felett érzett ezredvégi elkeseredettségemben, valamint anyagi helyzetem kilátástalansága okán, Alapító ÚjraElnökként a JellemPártot ezennel újraalakítom.

Az elmúlt hónapok során a hegyekben voltam, holis szellemi felvonultságomban ütőképes pártsejtet szerveztem magam köré a nép egyszerű gyermekeiből és bonyolult szüleikből, továbbá elkészítettem a JellemPárt új Alapszabályát és az azzal ellentétes Kalapszabályt, ezen felül a Titkos Záradékot, akárcsak a Nyilvános Nyiladékot.

Rövidesen Újraalakuló Naggyűlés keretében Programmegújító Nagybeszély tartok, melyben ismertetem éppen elkészült művem, a Tőkehalmáj c. megoldáshalmaz főtt gondolatait, a világ titkait és a jövő heti lottószámokat.

jellem
ÚjraElnök

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!