Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2122

Láttam én is tegnap.

A véleményem, változatlanul tetű egy cég, de majd mindjárt jönnek a bennfentesek és elmondják, miért is jó ez nekünk...

shabbarulez Creative Commons License 2006.05.16 0 0 2121
Úgy látom most hogy a Favorit csomagok kedvezményeivel összeszedett egy igen nagy számú tömeget Tíkom, és most már ő is rálép trükkös előfizető megtartás ösvényére.

Május 15-től változik az ÁSZF mind a négy fajta Favorit csomagra vonatkozóan a 14 hónap lejárta után újabb 14 hónappal hosszabbodik meg a jogviszony, amennyiben a szerződő felek egyike sem jelzi a 14 hónap lejártát követő 30 napon belül a megszűntetési szándékát.


Erre mondják hogy ügyes. Meg azt is hogy nem túl etikus. Persze utána máris jön a magyarázat hogy de jogszerű. Hiába nincs új a nap alatt
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 2120

Azért én - a témáktól függően - nem mindig vagyok ellenséges velük, így jöjjön egy kis fejmosás Feléd (is):

 

"A" megközelítés: EGYSZER bejött, lám nem kellett volna megismételni! ;-DD

 

"B" megközelítés: Mondjuk a cseléd vagy a bejárónő a saját kulcsával jutott be, de nem tudtad, azaz első körben még ok, de második körben akkor is saját felelősséged ;-)

 

"C" megközelítés: HA nekem azt mondják, hogy letiltották, akkor  ad 1 ellenőrzöm (nem kell a komplett számot beadni, elég annyi, hogy 068120, mert már a 81 után foglaltat kellene hallani), és HA mégsem tiltották le, akkor azt jelzem az 1212 vagy a 143 felé, utalv aarra, ki és mikor milyen körülények között tájékoztatott a tiltásról.

 

"D" megközelítés: ha írásban kaptad meg, hogy xy időponttól letiltják az EDSZ hívásokat, akkor ARRA való hivatkozás esetén bizony kötelezően eltörölték volna a felmerült kiadásokat - illetve ha mégis ez a helyzet, de nem így jáértak el, akkor fellebbezés ÉS NHH Hivatala x (a Te régiód) Igazgatósága felé faxon vagy akár e-mail-ben (!) bejelentés és piac-felügyeleti vizgsálatot kap a T-Com, aminek egyenes következménye a gyors(abb) reagálásuk, akkor is, ha netán jól jártak is volna el!

 

 

Egyébként pedig azt a "büdös kölyköt" neveljed meg rendesebben ;-DDDD

 

 

Üdv és ha segítséget adhatok, keress meg a-mail-ben szívesen segítek!

Maus Róbert. Robi

 

Előzmény: numizmata (2119)
numizmata Creative Commons License 2006.05.08 0 0 2119
Mindenki okulására:
Az ex-matáv márciusban kiszámlázott 42 darab emeltdjas telefonhívást. Namost ezt rendkívül furcsáltuk, mert mindegyik valamelyik "nyerősműsornak" a száma, ráadásul olyankor indultak a hívások amikor senki sem volt itthon. Szóltunk a szolgáltatónak, aki kivizsgálást indított, kijöttek, megnézték a készülékeket (hogy ennek mi értelme volt, nem értem) majd azt mondták, hogy nem kell kifizetni a több mint 10e forintot az emeltdíjas hívásokért és eztán letiltják a számot.
Még örültünk is egy kicsit, hogy milyen korrektek voltak. Erre áprilisban ugyanez megismétlődött, de akkot már 45 darab ugyanilyen hívás volt a listán, szintén olyan időben amikor nem tartózkodtunk otthon.
Megint kijöttek, megnézték a készülékekeket és azt mondták, hogy majd tájékoztatnak a fejleményekről.
Tájékoztattak: ki kell fizetni a több mint 10ezres pluszköltséget, annak ellenére, hogy állítólag az előző hónapban már letiltották a számot.
Ajánlom az egész bagázsnak, hogy nőjjön köröm a fa*ára!
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2118

 

 

somi válasz | megnéz | könyvjelző 2006.04.23 14:38:33 (3786)

moderatori beavatkozas volt, az a ket hozzaszolas nickkel egyutt tunt el.

Előzmény: mikimaus (3783)

 

Rákérdezésem eredménye fentebb.

Igaz, hogy nemvolt értelmes a nick használó által ideböfögött pár mondat (a válaszomból talán ez látszik is ;-D), de azért a "törölt nick" tán járt volna ;-)

 

Megkérdeztem, mire föl, ha bválaszol Somi, idemásolom (okulásnak?!)..

 

 

Amúgy TÉMÁNÁL maradva: a MT "ellen" piac-felügyeleti és verseny-felügyeleti eljárás indul(t) bejelentésemre! A fejleményekről majd szólok...

 

 

Üdv!

Robi

Előzmény: Phoneuser (2117)
Phoneuser Creative Commons License 2006.04.23 0 0 2117

És most látom: a 2115 is hiányzik - vagy már kettesével osztják a sorszámot? :-)

 

Előzmény: Phoneuser (2116)
Phoneuser Creative Commons License 2006.04.22 0 0 2116
Hová tűnt a 2113-as hozzázólás?
Előzmény: Törölt nick (2114)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 2114

 

 

What did You want to write?!

 

Velem ne aggódjon bárki, vagy az ügy miatt?!

NEM!!!

 

Nem volt még ilyen a T-Com vagy a matáv esetében, hogy ti. nem értesített ilyen jelentős változásról, és itt ráadásul az NHH bejelentésben is valótlanságot állított - nézz utána!

 

Úgyhogy ÍGY még senki sem járt (az Eht bevezetése óta), de most több százezer efi járt így!

 

Üdv!

Robi

Előzmény: Törölt nick (2113)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.31 0 0 2112

 

 

      Na így csal!!!

 

 

2006. 03. 01. napjával olyan új ÁSZF-et nyújtottbe a T-Com az NHH-nak, melyben MEGVÁLTOZTATÁK a Favorit család betelepült szolgáltatóükra vonatkozó szövegeit úgy, hogy indirekt módon vagy nem szabályozva (!!!) most már CSAK az UPC és a PanTel számok hívása tartozik a kedvezmények körébe.

 

ÉS ERRŐL AZ ELŐFIZETŐKNEK HÁTRNYOS (AZAZ A 14 HÓNAP ALATT SZANKCIÓMENTES FELMONDÁSI ÜRÜGYKÉNT SZOLGÁLÓ!) RÉSZRŐL NEM, HOGY AZ ELŐFIZETŐKET NEM ÉRTESÍTETTÉK A HÍRKÖZLÉSI TÖRVÉNYBEN KÖTELEZETT MÓDON, DE A NHH-NAK BENYÚJTOTT MÓDOSÍTÁSI LISTÁBAN SEM SZEREPEL (LÁSD WWW.NHH.HU, illetve http://www.hif.hu:7777/hifszolg/matav-helyi-tavbesz-mod-2005-02-17.pdf)!

 

MINDEKÖZBEN ÁSZF SZINTEN NINCS NYOMA A NON-STOP "CSALÁDTAGOKNAK", ÉS A SZERZŐDÉSMÓDOSÍTÁSBAN PEDIG (nálam!) EGYSZERRE SZEREPEL AZ EGYÉB SZOLGÁLTATÓ 1 ÉS 2 DÍJAZÁSA VALAMINT A "KIVÉVE INVITEL BETELEPÜLT" FORDULAT...

 

Úgyhogy ebből bizony a T-Com első és igen komoly piac-felügyeleti és verseny-felügyeleti (vö. TELE2 hasonló szolgáltatásai!) eljárás és szvsz 80-100 milliós bírság lesz. (Én legalábbis mindent elkövetek, és én még szeretem is a T-Com-ot ;-D)

 

 

 

Egy adalék annak, aki ki akar mászni a Favoritokból: a 60 napos "nyílt időszak" minden - nem szankcionált! - Favorit -> más-Favorit váltáskor megnyílik!!! Azaz aki hívogatna nem T-Com számot vagy betelepült nem-Pantel/nem-UPC számot (nekem kapásból sikerült kikapnom 2 Monortel beteleültet is..), nyugodtan és szankciómentesen váltson ezzel amegoldással a TELE2 Extráira!

 

 

 

Üdv és szép tavaszt!

Maus Róbert / Robi

bindera Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2111
kösz megpróbálom
Előzmény: Törölt nick (2110)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.02 0 0 2110

Igen! Pontos!

 

Egyrészt még akkor rákérdeztem az ÜSZ-osnál, másrészt azóta megjött a szerződés-módosítás (de a hatályos ÁSZF-ben is olvashatod) és abban is egyértelműen a 60 napon belül BÁRMELY  CSOMAGRA (tehát NEM "bármely KEDVEZMÉNYES" kitétrel szerint, mint pl. a Sokatmondó 30 napos felmondását kikerülhendő; vagy a "bármely kedvezményesEBB", mint a hűségszerződésekben szereplő kitétel..) át lehet térni.

 

És mivel olyasmit külön nem ír, hogy "visszamigrálás" esetén (ti. nem hűség-szerződésbe) ott lenne érvényben a 14 hónap fennmaradó része (hiszen ha másik hűségre mész vissza pl. a Nonstop-ból, akkor épp újraindul a hűség!), é smert nem is lenne jogszerű (hiszen a választott csomag nem lehet "kvéker" ;-DDD) így szvsz még azt is meg lehet lépni - hacsak nem öngól.., de ezt majd lejjebb -, hogy 59 napig Favorit Nonstop (Plusz) majd 59 napig Favorit (Plusz) és 59 napig Favorit Nonstop (Plusz) majd 59 napig Favorit (Plusz) etc., etc., etc...

 

Egyetlenegy "buktató" (inkább öngól) lehetőség van az utóbbiban: HA a T-Com nem tartja fent a NONSTOP megrendelhetőségét (?!) a 2 hónapon túl (vö. akció...), akkor esetlegesen kibuktatod magad a lehetőségből, hogy ingyene telefonálhass, főképp ha a Tele2 is kivenné a megrendelhetők közül és csak azoknak sztolgáltatná a hasonló tartalmú csomagot aki x-y időpontig megrendelte (hiszen a dologban nincs semmi jogellenes, sőt még csak nem is etikátlan, legalábbis így!)

 

 

Üdv és sok sikert!

Robi

Előzmény: bindera (2109)
bindera Creative Commons License 2006.03.01 0 0 2109
amit pirossal írtál az biztos?
Előzmény: Törölt nick (2087)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.28 0 0 2108
Én pont forditva vagyok. Azertmert valaki sporolni akar azt ne rajtam tegye amikor mobiltelefont tart vezetékes vagy IP telefon helyett. Mert nem a nemszukség alapján monják le az ilyen ugyfelek a telefont hanem olyan megfontolásbol hogy majd valaki "atvállalja" a telefonszamlajukat. Függetlenul attol hogy 1-2 honap mulva az összes T-Mobile előfizetőt ingyen fogom hivni.
Előzmény: slagger (2105)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.28 0 0 2107
Ma megrendeltem.
Előzmény: Törölt nick (2104)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.28 0 0 2106
A minimál díjcsomag vagy 2 éve nem rendelhető, ajánlom a felezőt a figyelmedbe...
Előzmény: slagger (2105)
slagger Creative Commons License 2006.02.28 0 0 2105
Kedves rainman. Bár feltételezem, hogy tudsz olvasni és én voltam férreérthető, DE nem azt vártam, hogy más szolgáltató díjcsomagját dobja ki a nyavaja. Csupán mivel az adsl miatt rákényszerültem a matávra a kalkulátort hívtam segítségül, hogy miképp lehet a legolcsóbban kijönni. Egy percet sem telefonálok, mert van mobilom, amit fizet a cég és minden ismerősömnek mobilszáma van megadva. Őszintén szólva már nem is emlékszem, hogy kell vezetékesről telefonálni. Ezért írtam be, hogy nulla percet fogok telefonálni. Erre közben rátaláltam valami minimál nevezetű csomagra, ami tökéletesen megfelel. Csupán azt nehezményezem, hogy a díjcsomagajánló miért akar átbaszni. A semmiért 1720 kevés nekik?
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2104

Én is intéztem Fateréknak.

A kábelest is agyon fogja cseszni, ha bejön a set-top boxos DVB-C, mert akkor azt is már csak egy tévén tudod majd nézni, gyors számolás most 1. 350 a digi/tv, de a későbbi 2. 700 sem rosszabb a 4. 800-as kábelhez képest. Nem beszélve a HBO-ról...

Előzmény: Törölt nick (2103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2103

Ez a verseny. Nem erztakartátok. Szélesedik a tavközlési paletta jonnek a jobbnaljobb szolgaltatok es vesenyeznem az emberek kegyeiért. Szerintem csak olyan helyen rug a DIGITV labdába ahol a "tanyérosjúpiszi" szolgáltatott. Azert egy joárú termékkapcsolással mint telefon internet es tv nehez versenyezni. Ott meg igenycsal pofátlat volt a cég most meg jelenget mindekit fel meg CSAK azoknak az embereknek adja a kedvezmény aki le akarja mondani az előfizetését. A UTC forumon őket szidják itt meg Ti a T-Com-ot. anyuéknak mar megvan es teljesen korrekt. Folet hogy lesz valami tarskártya valtozatis (?) hogy egy ezresért kapsz megegy előfizetést amit mashol hasznalhatsz ... Na ettől fognak behidalni ...

Előzmény: Törölt nick (2102)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2102

"Megérdemled hogy ilyeneket használsz. ;-)) "

 

Ejnye-ejnye, mit szólnak ehhez bent?

 

A Digi a T-kábelt is le fogja fektetni...

Előzmény: Törölt nick (2100)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2101

Bocs. www.digi.tv jo link.

 

Előzmény: Törölt nick (2100)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2100
Megérdemled hogy ilyeneket használsz. ;-)) Én a Pannon lapjat probaltam ki anno pár éve es pont ugyanolyan faszságokat irt ki. De látogass el egy UPC lapra és pont ugyanolyan faszságokat fogsz ott olvasni. Pont most hogy Itt a www.digitv.hu és megy a meccs hogy áron alul jon a konkurencia vagy kartelleznek a kabelszolgáltatók. Most hegesztem hozzá a tartóvasat hogy megrendelhessem mert az a UPC az egy nagy fos ... ;-)) csak hogy stilszerű legyek ...;-)))
Előzmény: slagger (2094)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2099

Hihetetlenül elfogult vagy megint!

Néhány alkalommal való beszélgetésre a szarért nem a felezőt ajánlja, olcsóbb a havidíja, a beszélgetés pedig így kvázi "ingyé" van.

Ennyit a (program) szakértelméről...

Előzmény: rainman (2098)
rainman Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2098
Bármely szogláltató a díjcsomagkalkulátorában asszem csak és kizárólag a saját díjcsomagjai közül fog ajánlani, és éppenhogy nem a konkurenséből, azt hiszem, ez
talán elfogadható!
Avagy kéretik netán olyan díjcsomagkalkulátort beidézni ide, amely a díjcsomagkalkulátorral konkurens szolgáltató konkurens díjcsomagját fogja kihozni nyerőként! Avagy tényleg komolyan gondolja valaki, hogy támadási felület lehet, ha pl. a t-com mondjuk nem a t-2 csomagját ajánlja, hanem a sajátja közül az adott szituban legmegfelelőbbet?

Szóval van pl. egy bázis, és emellett ugyanazon áron egy csevegő.
Szóval alaphangon a csevegőt fogják ajánlani, mert ugyanolyan alapdíjért és feltételek melett kedvezményt ad. A fene a csaló pofáját, hogy a kínálatából a kedvezőbbet ajánlja a mocsok szemét, viszöont nem a konkurens ajánlatot!
slagger Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2097

"Az Ön számára legmegfelelőbb díjcsomag:"-al kezd, azért ez így pofátlan hazugság, hiszen ez az őszámukra legmegfelelőbb díjcsomag. Vagy úgy gondolják, hogy majd ha meglátom milyen remek ajánlatuk van, akkor hírdetést fogok feladni, hogy kiket hívhatok fel, mert az olyan olcsó?

Ha tudnám, hogy a matávnak lenne rossz én a cipős lábamat dugnám be nekik. Már a sok bugyiszínű meg szürke kocka miatt is megérdemelnék.

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2096

Vannak ilyen tenyérjósló-automaták játéktermekben.

Bedugod a kezed és mond valamit faszságot. Egyszer bedugtam a zoknis lábamat, szerinted szólt egy szót is?

Ugyanazt a szart tolta ki. Na ez is ilyen elven működhet.

 

Előzmény: slagger (2094)
slagger Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2095
A legviccesebb, ha beírod, hogy nincs mobilod /nem mintha ehhez bármi köze lenne, hogy náluk milyen díjcsomagot szeretnék. Ezzel az erővel azt is megkérdezhetik, hogy megmosom-e esténként a seggem/, és mindenhova 0-kat raksz, tehát nem hívsz soha senkit semmikor, akkor az ajánlat: Csevegő díjcsomag!!!!!!!!!!! Tökön szúrom magam. Még az is humorosabb, mit ezek.
slagger Creative Commons License 2006.02.27 0 0 2094

Újabb gennyes dolgot találtam. Ezt is csak egy matáv meri megjátszani.

Elöljáróban megjegyzem, hogy csak az adsl miatt van telefonvonalunk. Messiásként várjuk a upc-t vagy bármilyen kábeles internetszolgáltatót, hogy végre megszabaduljunk a dórotktól.

t-com.hu oldal, egyéni ügyfelek, díjcsomagkalkulátor.

Beírtam, hogy 5 percet szoktunk beszélgetni, 1 helyi hívással csúcsidőn kívül és azonkívül mindent kinulláztam. Ajánlatuk szerint az én telefonálási szokásaimnak a Favorit díjcsomag felel meg a leginkább. Fejben kiszámolható, hogy kábé 1850 Ft-ra jönnék ki minimál díjcsomaggal, míg a favoritjukkal 4120-ra. Alig több mnt 2000 forint miatt ilyen pofátlanul hazudnak. Ráadásul írásban. Szánalmas, hogy ezeknek bármi létjogosultságuk van a magyar piacon.

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 2093

Kapaszkodni kell neki.... ;-)))

Kíváncsi vagyok hogy meg mit lehet kihozni ujdonságot ebben a témában ...

Előzmény: Törölt nick (2092)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2092

24 órás ingyenes beszélgetés a Tele2-től minden magyarországi vezetékes telefonszámra!


Extra MAXX díjcsomag

http://www.tele2.hu/tariffs/extramaxx.html

blueye Creative Commons License 2006.02.21 0 0 2091

Nekem is.

Az ADSL miatt még úgyis marad a t-com.

Előzmény: meoboss_ (2089)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!