Keresés

Részletes keresés

english2012 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 174
Másfél évitizedes oktatási tapasztalattal rendelkező, diplomás angol nyelvtanár vagyok. Kezdőtől haladó szintig (A1-C1) vállalok magántanítványokat és max. 3 fős csoportokat. Választható: nyelvvizsga-felkészítés (főleg Origo, Pitman, ECL és BME nyelvvizsgák), készségfejlesztés, korrepetálás, érettségire felkészítés, illetve angol nyelvű állásinterjúra és külföldi munkára felkészítő nyelvi tréning.
Házhoz megyek, az oktatást a IV., V., VI., VII., IX., X., XIII. és XIV. kerületekben vállalom. Hívj(on) bizalommal: 0630/340-9075
Gmese Creative Commons License 2012.10.03 0 0 173

Október 6-14 között és október 21 november 4 közötti időszakra felsőfokú üzleti nyelvvizsga (BEC Higher) KIZÁRÓLAG SZÓBELI részére felkészítő angoltanárt keresek Budapesten. Kérem az ár megjelölését. Köszönöm. jenei.henriett@freemail.hu 

10evefelsofokig Creative Commons License 2012.10.02 0 0 172

Sziasztok! FELSŐFOKIG tanítok skype on 10 éves tapasztalattal, van egy szólistám a leggyakoribb angol szavak sorrendben, első 6 ezer ebből 1500 kb elég középfokhoz, sok időt lehet vele spórolni, ! Tisztelt tanulók, akit érdekel hívjon 30/2247719  60 perces óra 2e!

kaktuxka Creative Commons License 2012.10.01 0 0 171

Sziasztok!

Angol tanárt keresek Budapesten, főként a XI. kerületben, vagy a környéki kerületekben.

Kb. 5 éve csináltam meg az írásbeli vizsgát (BME). Most pedig szeretném a szóbelit, a márciusi nyelvvizsgára szeretnék elmenni.

Munkámból adódóan 6-fél hét után tudnák járni az órákra. Heti maximum 2 alkalommal tudnék járni. Csoportos oktatás kizárva.

Várom tanárok jelentkezését, óradíjat feltüntetve.

email: mirko.anita@gmail.com

Köszi

A.

kriszti0409 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 169

Sziasztok!

Angol tanítást, korrepetálást, nyelvvizsgára felkészítést vállalok kezdőtől a felsőfokig. Óráim személyre szabottak és a tanuló igényihez igazodnak.  Az ELTE angol szakán végeztem éss több éves magántanítási tapasztalattal rendelkezem. Ha érdekelnek a részletek, akkor írj a christy.varga@gmail.com címre!

mackota Creative Commons License 2012.08.30 0 0 168

Sziasztok!

Mivel nem tudom törölni a hirdetést, itt jelezném, hogy új diákot nem tudok egyelőre vállalni.

Sok sikert mindenkinek!

Márta

szepfuvetszeretnek Creative Commons License 2012.08.13 0 0 167

sziasztok!

Angol tanárt keresek, kifejezetten a beszéd gyakorlására. Egy online tanfolyamon tanulom jelenleg az angolt, de itt a beszédet sajna nem lehet gyakorolni.

kb alapfokú szinten vagyok, és 1 év alatt (2013 szeptemberre) szeretnék eljutni középfokú szintre.

Skyp-on keresztül is megfelelő nekem a tanítás, illetve ha a tanár házhoz jön a 16. kerületben lakom. (de kisbabám van, így csak a 18 utáni időpont a megfelelő)

Várom tanárok jelentkezését, óradíjat feltüntetve.

email: ildipont@citromail.hu

george-s Creative Commons License 2012.08.08 0 0 166

Sziasztok!

Angolt tanítok Skype-on keresztül bárhol, és Budapesten személyesen is.

Egyetemi diplomás tanár/nyelvész vagyok, húszéves oktatási gyakorlattal és tankönyvírási tapasztalattal. Bármilyen szinten és témában tanítok, érettségire, felvételire, nyelvvizsgára, külföldi útra, állásra való felkészítést is vállalok. Az órákat a tanuló egyéniségének és céljainak megfelelő módszerrel tartom, közösen választott anyagból.
Óradíj:
Skype (vagy MSN): 60 perc 2400 Ft, 90 perc 3200 Ft.
Személyesen: 60 perc 2700 Ft, 90 perc 3500 Ft, háznál 90 perc 4500 Ft.
Az órán ketten-hárman is részt vehetnek, ilyenkor az óradíjat egymás között megosztják.

Bővebb info itt található:
http://angol.branima.com/online/

.

kilosierra Creative Commons License 2012.08.01 0 0 165

Angol magánoktatás kiszállással, Budapest belvárosában bárhol, egyéni tanrenddel és időbeosztással. Több, mint hétéves tapasztalat, referenciákkal. Augusztus 15-ig kiszállási díj nélkül, több fő esetén további kedvezménnyel. https://www.facebook.com/pages/Angol-ahol-akarod/148641475268130

sorsi82 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 164

Nyelvórák fiatal, 12 éves tapasztalattal rendelkező ELTÉ-n végzett doktorjelölt magán- és gimnáziumi tanártól.Hosszabb ideig tanultam Angliában, az Egyesült Államokban és Olaszországban is.

Amit vállalok:

angoltanítás, olasztanítás (korrepetálás, társalgás, felkészítés érettségire, nyelvvizsgára, OKTV-re, állásinterjúra, külföldi tanulmányútra, - szerelemből, hobbiból, kihívásként, szórakozásként, "csak úgy" - gyerekeknek egyaránt) 

fordítás, tolmácsolás

elérhetőség: Serkédi Orsi sorsi82@gmail.com +36705930498

babcsok Creative Commons License 2012.07.16 0 0 163

Sziasztok!

Pécelen és Budapest XVII. kerületben vállalom általános- és középiskolás tanulók korrepetálását, pótvizsgára, vizsgára való felkészítését, valamint felnőttek szinten tartó oktatását, nyelvvizsgára való felkészítését, illetve kisgyermekek, óvodások angol nyelvű kreatív fejlesztését angol nyelven.Az órák egyénre szabottak. 25 éves gyógypedagógus vagyok, rengetek oktató anyaggal és kreativitással, külföldi és belföldi tapasztalattal.

Ár: 1800 Ft/ 60 perc (tanítvány jön), vagy 2200 Ft/ 60 perc (én megyek)

Várom jelentkezéseteket az alábbi elérhetőségek bármelyikén a nap bármely szakaszában:

Grósz Krisztina

Tel.: +36-20/477-3107

E-mail: nag9champa@gmail.com

N.Jucc Creative Commons License 2012.07.13 0 0 162

Sikerült a NYELVVIZSGÁM! :-) Korábban egy másik  fórumon olvastam egy angol tanárnőről, én is és a barátnőm is hozzá jártunk és tényleg nagyon jól tanít. Minket 4 hónap alatt készített fel a sikeres üzleti nyelvvizsgára (nem húzta az időt, hatékonyan magyarázott, sok feladata és tétele van).
 Én is tudok infot adni róla annak, akit érdekel. Alap, közép, üzleti/pénzügyi angol nyelvizsgára egyaránt vállal felkészítést (ezekről tudok én biztosan, de bővebben tőle kellene megkérdezni).
 E-mailben (juditnagy1989@gmail.com ) szívesen válaszolok a kérdésekre, és megadom a Tanárnő elérhetőségét. További szép nyarat mindenkinek! Jucy

SZ. EDINA Creative Commons License 2012.07.11 0 0 161

Sziasztok! :)

Az ELTE anglisztika és nemzetközi tanulmányok szakos hallgatója vagyok. Angol nyelvből korrepetálást, érettségire, felvételire, valamint középfokú, felső fokú nyelvvizsgára való felkészítést vállalok!

Csoportos kedvezmény!!! :)
Két fő esetén: 1000 ft/fő/60 perc

mackota Creative Commons License 2012.07.08 0 0 160

Sziasztok!

Angol nyelvoktatást, korrepetálást, beszédkészség fejlesztést, közép-, emeltszintű érettségire felkészítést, szinten tartást, nyelvtani rendszerezést, ismétlést, nyelvvizsgára felkészítést vállalok- Euro, BME, Origó, Cambridge típusú nyelvvizsgákra-angliai végzettséggel, többéves külföldi és belföldi oktatási gyakorlattal, július közepétől. Kezdőtől-újrakezdő is- felsőfokig, szakmai angolt is oktatok.

Óradíjam:2.700 Ft/90 perc, csoportos oktatás esetén 2.200 Ft/90 perc. Így 1.350 Ft/45 perc, csoportosan 1.100 Ft/45 perc. Már 2 főtől-érvényes a csoportos ár!
Beszéd centrikus, kreatív, diák igényeit figyelembe vevő órák. Helyszín:megbeszélés szerint illetve Skypeon is lehetséges, utóbbi a kimondottan megszólalási nehézségekkel küzdőnek lehet hasznos. Minden eddigi diákom sikeres nyelvvizsgát tett.
Érdeklődni telefonon:06-20-410-04-75 vagy e-mailen:marta.sz31@hotmail.com.
Július 16.-tól vagyok telefonon elérhető. Köszönöm!

Hangolka** Creative Commons License 2012.07.06 0 0 159

Angol újrakezdők figyelem!

Ha tanultál már valamikor, valamennyi angolt, és eleged van a kötött tananyagokból, a mindenütt egyformán leadott, standard kurzusokból, a rengeteg nyelvtani házi feladatból, és abból, hogy 1 órában csak 5 mondat jutott rád egy tanfolyamon, ahol párban beszéltetve senki se ellenőrizte, mit és hogyan tanultál meg, akkor Neked szól különleges ajánlatom.

Ha szeretnél játékos, interaktív, pörgős, beszédcentrikus órákon részt venni egy 3 hetes, intenzív, munka mellett végezhető, hétköznap esténként tartandó, kiscsoportos tanfolyamon, akkor nálunk a helyed!

"Nyaljunk együtt avagy Nyár esti angol órák!" :-) 

3 egymást követő héten, 3 egymást követő nap, 3 egymást követő órában megtanulhatsz társalgási szinten kommunikálni angolul, megérteni a leggyakoribb beszédfordulatokat, megismerkedni a legfontosabb nyelvtani alapokkal, de mindezt rendhagyó, interaktív módszerrel.

Készülj föl rá, hogy már az első órától kezdve szinte csak angolul fogunk beszélni, sok-sok szemléltető, interaktív játékot alkalmazva, építve a csoport aktív részvételére.

Cél: aktív, azonnal hasznosítható tudást adni a hallgatóknak, minimális otthoni leterheléssel. Egy felnőttnek nincs ideje esténként még órák hosszat házi feladatot írni, miközben ott a háztartás és a család, ezért "ITT és MOST" jeligével, a tanfolyamon kell lehetőleg mindent elsajátítani!

Hogy mire utal a Nyaljunk együtt? :-)

A tanfolyam napjain minden hallgató vendégem 1-1 jégkrémre!

Részletek:

Tanfolyami szint: A1 - A2 (minimum szint/alap szint) 

A 3 hetes tanfolyam időpontjai (összesen 9 este):

2012. július 18-19-20 (SZ-CS-P)
2012. július 25-26-27 (SZ-CS-P)
2012. augusztus 1-2-3 (SZ-CS-P)

Időbeosztás: Szerda-Csütörtök-Péntek esténként, 18.30 - 21.00 óráig ( 3 x 45 perc, közben rövid szünet)

Helyszín:  Budapest,  XIII. kerület, klimatizált helyiség

Részvételi díj: a létszámtól függően sávosan csökkenő:

2 fő esetén:     39.900 Ft/fő

3-4 fő esetén: 29.900 Ft/fő

5-6 fő esetén: 19.900 Ft/fő

Bővebb információ és jelentkezés: angoltanar@c2.hu

Jelentkezési határidő: 2012. július 15.

Angol Tréner Creative Commons License 2012.06.27 0 0 157

Sziasztok!

Az Oktogonnál tartom az angol óráimat, teljesen kezdőtől nyelvvizsga felkészítésig. Napközben házhoz is megyek, mindig a tanuló igényei szerint haladunk. Nézd meg a blogomat részletekért: http://angoltrener.blog.hu

keridorka Creative Commons License 2012.06.26 0 0 156

Köszönöm mindenkinek, aki jelentkezett, sikerült megegyeznem valakivel,keresésem aktualitását vesztette.

Üdv:Dóri

Előzmény: keridorka (154)
keridorka Creative Commons License 2012.06.21 0 0 155

Az e-mail címem keridorottya@gmail.com...:)

Előzmény: keridorka (154)
keridorka Creative Commons License 2012.06.21 0 0 154

Sziasztok!

Angoltanárt keresek középfokú vizsgára való felkészítésre.Régen évekig tanultam, mára megkopott..értek sok mindent, megszólalni viszont nem igazán tudok.

Budapesten a III. vagy az V. kerület lenne ideális számomra, lehetőleg minél előbb.Heti 1-2 alkalomra gondoltam..

Üdv,Dóri

Marilla12 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 153

Kedves Mindenki!

Köszönöm valamennyi oktatónak, aki megtisztelt az ajánlatával.  Sikerült választanom a jelentkező oktatók közül.

További szép napot kívánok !

Marilla

Előzmény: Marilla12 (151)
Marilla12 Creative Commons License 2012.05.30 0 0 151

Sziasztok, 

Intenzív, mindenképpen egyéni és beszédközpontú angol nyelvórákat vennék (legalább heti 20 órában gondolkodom), rutinos, az oktatásban kreatív oktatótól, a belvárosban (V.,VI. kerületek), napi több órás oktatásra, péntek kivételével.

Kizárt: csoportos oktatás és Headway menü.

Jó nyelvérzékem van, hallásra könnyebben tanulok, mint bármi egyéb módon, de javasolandó a monotonitás kerülése. :-)

A lényeg a lényeg, nem tölteném az órán az időt semmi olyannal, amit otthon is meg tudok csinálni. Legyen valamennyi házi, legyen nyelvtan és főleg az életszerű helyzetek BESZÉDKÖZPONTÚ begyakoroltatása.

Árajánlatokat várnék a marilla@freemail.hu e-mail címre.

Köszönöm!

azangoltanar Creative Commons License 2012.05.29 0 0 150

Dobjatok össze egy angoltanárra!

http://www.angolttobben.co.cc/

azangoltanar Creative Commons License 2012.05.29 0 0 149

klikk erre

www.azangoltanar.co.cc

fruitsy Creative Commons License 2012.05.22 0 0 148

Hello:)

Angol tanítás a belvárosban( Jászai térhez közel), célirányos, jó hangulatú órákkal, 2500 Ft/ 90 perc-ért. ELTE angol szakon  végzett fiatal tanár néni, kezdő szinttől haladóig, érettségire, sima vagy gazdasági nyelvvizsgára(BGF,Euro) való felkészítést vállal
mail: fittermouse@gmail.com

xcrow Creative Commons License 2012.05.18 0 0 147

Meglepő módon - angoltanárt keresek :-) (interjúra felkészülés, alapvetően), Budapesten. Kb B1 szinten vagyok, elsősorban a szóbeli készségek fejlesztésében lenne szükségem segítségre, mivel szóban sajnos nem használom. Hasznos lenne, ha az IT/management terület nem lenne idegen a tanárnak sem, mivel ilyen témákon keresztül szeretnék gyakorolni, szókincset fejleszteni/aktualizálni. Kis nyelvtani "rendrakás" is belefér :-)

Elsősorban belváros és/vagy 13. kerület érdekelne. Kezdés sürgős (akár azonnal), az első kb. két hétben akár heti több alkalomra is szükségem lenne. xcrow.xcrow@gmail.com és/vagy (telenor) 98-negyvenkilenc-900

tibiiii00 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 146

Sziasztok!

Angol nyelvtanárt keresek Budapesten a 11. kerületben.

Az e-mail címem: budai.tibor.13c@freemail.hu

MyEnglishTeacher Creative Commons License 2012.05.05 0 0 145

Szia, ez az én saját weboldalam: MyEnglishTeacher.eu

Ha rákkattintasz azonnal választhatsz 21 angol tanárból. Írj nekik üzenetet és azonnal vissza fognak írni. Remélem ez segít!

Üdv, 

Anastasia

mackota Creative Commons License 2012.05.04 0 0 144

Angol nyelvoktatást, korrepetálást, beszédkészség fejlesztést, szinten tartást, nyelvvizsgára felkészítést vállalok angliai nyelvtanári végzettséggel, többéves külföldi és belföldi oktatási gyakorlattal, június közepétől. Gyerekek, kisiskolások jelentkezését is váróm-kiscsoportosan árengedmény!Csoportos ár érvényes már 2 főtől is.

Beszéd centrikus, játékos, pörgős, személyre szabott, kreatív órák.

A tanítványaim nyelvvizsgasikere 100%-os.

Céges nyelvoktatást, fordítást is szívesen vállalok.

Óradíjam:2.700 Ft/90 perc, csoportos oktatás esetén 2.000 Ft/90 perc.

Tel:06-20-410-04-75.Köszönöm!

korosfruzsina Creative Commons License 2012.04.01 0 0 143

Általános vagy üzleti angoltanítás Gyálon az Ady Endre utcában vagy otthonában gyakorlott, diplomás nyelvtanártól, felnőtteknek vagy gyerekeknek kezdő szinttől egészen a felsőfokig. Egyénre szabott tananyag valamint órák, nyelvvizsgára, érettségire, felvételire, állásinterjúra való felkészítés. Honlapom: www.gyaliangol.hu Hívjon bizalommal: Kőrös Fruzsina: 305159363

angi; Creative Commons License 2012.03.17 0 0 142

Személyre szabott angol órákat vehetsz itt, a próbaóra ingyenes:

www.skypenglish.us

Előzmény: Savanka (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!