Keresés

Részletes keresés

Karel Lavit Creative Commons License 2002.01.16 0 0 2194
Mate!
Te is tudod jol, hogy ezek nem suletlensegek, csak vszinuleg kurva kellemetlen neked az igazsag.
A veresrol annyit, hogy akinek a neve benne van a telefonkonyvben, a szar szolgalati Renaultja ott all a szar panelhaza elott, a Rigocsor feje rajta van egy csomo haz biztonsagi kamerajaval keszult felvetelein, akire vadaszik nehany kozepszeru strici, az ne nagyon fenyegessen egy olyan embert, aki meg eleteben nem volt fizeto vendeg egy kuplerajban sem.
Nagyon hulye vagy kisfiam, mert komolyan elhiszed, hogy nincs egyetlen ellenseged sem. Pedig ha ezek egyszer osszejonnenek, akkor meg Reviczky ezredes is beszarna ijedteben.
Harcolj batran a fantomjaid ellen, aztan egyszer hatha rajossz valamire. Csak nehogy tul keso legyen.
Előzmény: bors_mate (2184)
bors_mate Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2193
eek,

lanyok_hazak_vendegek-subscribe@yahoogroups.com

"Ez a lista a Lányok, Házak, Vendégek c. topic és HP belső levelezési listája. Ide várunk minden olyan információt, mely a web nyilvánosságára nem igazán tartozik, a HP szerkesztői itt (is) várják a HP-vel kapcsolatos megjegyzéseket és igényeket is.

A listatagság feltételhez kötött: csak aktív, a témában tevékeny tagok jelenlétét vesszük szívesen, így a tagságod a listán addig nem lép érvénybe, amíg egy formai indoklást nem küldesz magadról a lista moderatorának: lhv-editor@iname.com"

Előzmény: Törölt nick (2189)
bors_mate Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2192
gk=?

talán gépkocsi, görkorcsolya, vagy netán maga Grósz Károly? :))))

Előzmény: Törölt nick (2188)


jakabkiss Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2191
Imádom a kurvákat.Ha lesz jó állásom és fizetésem minden pénzemet erre fogom költeni.Már csak pár év tanulás, és ....
setnaD Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2190
Árlista:

beugró 60 Euró. (14e). Ezért kristálytiszta zuhanyzó, tusfürdö, annyi törölközö amennyit akarsz, korlátlan ital (alkohol is) és ételfogyasztás jár. 5 orától van grill minden nap.
a belépö egésznapos, szauna / szolárium, minden benne. Plussz a töménytelen mennyiségü nő. Senkinek nem kell fizetni piát, csak lófrálnak a termekben, néha megszólitanak, megpróbálnak elcsalni, pont ahogy kellemes.

A szolgáltatások: csaj megtetszik, leülsz vele valahova, ital, cigi, egy kis fogdosás simán benne van, aztán dönteni kell, ha tetszik, mehettek akár rögtön a csodálatos szobák egyikébe, vagy elötte a helyszinen natur franciával inditotok. álltalában ez szokott lenni, majd szoba ahol, NF kölcsönös F, majd óvszerrel fél óra/1 menet. A végén testre bárhova mehet. Ez az alapszolgáltatás, ez kerül 50Euróba (13e). Persze további extra szolgáltatásokba meg kell egyezni...

setnaD Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2187
Nem messze Wurzburgtol, de majd minden nagyvarosban fellelheto Nemetorszagban...
Előzmény: kan-ál (2185)
kan-ál Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2186
tudtam, hogy ez lesz a vége :(
Előzmény: bors_mate (2184)
kan-ál Creative Commons License 2002.01.15 0 0 2185
a mézesmadzag tetszik. hol lehet hozzájutni?
kan-áll
Előzmény: setnaD (2182)
bors_mate Creative Commons License 2002.01.14 0 0 2184
KarelLavit,

ennyi sületlenséget rég sikerült összehoznod, aki valaha az LHV-val korrekt kapcsolatba került elég ha tudja.

..egyébiránt lassan érik neked egy kurva nagy verés, ahogy az egyik helyen hallottam :) jobban kellene konspirálnod, hogy ne dőlj meg mindenhol, mint Rottenbiller...

..egy fülest mindenesetre én is bevéstem neked a palmtopomba, ha összefutnánk apóca :)

Addigis próbálj meg egy kis stílust magadra venni, mert már mindenki unja ezt a sok faragatlanságot.

BM

Előzmény: Karel Lavit (2179)
setnaD Creative Commons License 2002.01.14 0 0 2183
Csütörtökön tervezem újabb látogatásomat a nevezett helyen, szerencsére újra a közelbe kell utaznom üzleti ügyben...
természetesen készül majd riport.
Előzmény: setnaD (2182)
setnaD Creative Commons License 2002.01.11 0 0 2182
Ja elfelejtettem berakni egy képet, a választékról:


setnaD Creative Commons License 2002.01.11 0 0 2181
Helló mindenkinek.

Annak idején sokat nézegettem az LVH-t, de aztán valahogy a munkám miatt nem volt időm rá. Teltek a hónapok,s a munkám gyakran külföldre szólitott. Az utóbbi hónapokban megismerkedtem a német vendégszeretettel és a német FKK klubbok világával.

Ha van kedvetek, képes, linkes beszámolókkal mesélhetem el kalandjaimat a fantasztikus német bordélyházak világairól.
Utoljára néhány napja az Atlantis klubban tettem látogatást...

Ez az egyik legnagyobb ilyen jellegü klubb Németorszégban. a belépöért korlátlan étel/italfogyasztás vár, valamint extrém mód luxus hely. fotelek, pezsgöfürdök minden mennyiségben, zugok, szaunák, és ami a lényeg fantasztikus lányok teljesen meztelenül. német, olasz, spanyol, görög, lengyel, orosz professzionélis lányok, hibátlan testtel. Utolso látogatásomkor kb 25 lány volt, és kb 6-8 férfi sörözgetett, kávézgatott.

ime néhány kép a lányokról és a helyröl:






kan-ál Creative Commons License 2002.01.10 0 0 2180
Úgy látom most megint felpezsdül a fórum :(
Karel Lavit Creative Commons License 2002.01.10 0 0 2179
Orulok mate hogy ezt mondod.
A mostani LHV oldalon rajta van a levelezolista linkje, ezert gondoltam, hogy van kozod hozza.
Ha nincs az jo, mert igy biztosak lehetnek a makktarsak, hogy nem fogjatok penzert arulni a beszamolokat, mint azt a join.at/lhv-n tettetek. Te, proxy es karella.

Abban viszont tovabbra sem lehet biztos senki, hogy nem nyomtatod ki a beszamolokat es nem jarsz veluk ingyen kefelni, meg azt sem garantalja senki es semmi, hogy nem hoztok nyilvanossagra olyan adatokat, amiket bennetek megbizo emberektol tudtok meg.

Abban sem lehet biztos egyetlen makktars, hogy ha megismered a nojet, aki nem tud az illeto kurvazasarol, akkor nem nyomtatod ki a beszamoloit es adod at a no csaladjanak, hogy lejarasd az illetot.

Abban sem lehet biztos senki, hogy nem hamisitod meg a linkjet vagy irkalsz a neveben mindenhova, mert ellenseget sejtesz mogotte, vagy csak siman meg akarod bosszulni a vilagon, hogy olyan gecinek szulettel, mint amilyen vagy.

Előzmény: bors_mate (2176)
Karel Lavit Creative Commons License 2002.01.10 0 0 2178
haha
Előzmény: kan-ál (2177)
kan-ál Creative Commons License 2002.01.09 0 0 2177
BUÉK neked is Máté!
Az igazat megvallva a levlista eléggé telerakja az ember postáját fököskeges dolgokkal, miközban info alig jön. Mint a régi hp, a mostani (vszleg Carella által készített) hp nagyobb segítséget jelent, ha az embernek sürgös segítségre van szüksége. Addig is, amíg nem lesz ismét igazi lhv hp, elvegetálgatok ezen :(
kan-áll
Előzmény: bors_mate (2176)
bors_mate Creative Commons License 2002.01.08 0 0 2176
Boldog Új Évet!

A régi LHV-kedvelők informálására.

Az LHV levelezőlista továbbra is él, de a www.try.at/lhv oldalhoz sem Proxynak sem nekem semmi közünk nincs. Az ott megjelenő LHV-s beszámolók egy részét a levelezőlistáról másolják ki, sajna túl sokat nem lehet tenni ellene. Ennek ellenére a régi és aktív játékostársak szívesen látottak.

Üdv:

BM

Előzmény: kan-ál (2175)
kan-ál Creative Commons License 2001.12.28 0 0 2175
Üdv az uraknak.
Egy kis változást vettem észre az lhv-n, mintha Carella része lenne az utóbbi idöben. Most mi is van tulajdonképpen? Hova lett Proxi? Végülis mindegy, a levlistáról úgyis ki lettem vágva.
Boldog új évet mindenkinek!
kan-áll
PHunter Creative Commons License 2001.12.20 0 0 2174
Jó napot az Uraknak,
Talán vannak még a régiek közül, akik emlékeznek a nevemre.
Valamikor írogattam a hajdani, első és eredeti LHV oldalakra (akkor még lev.listára).
Azóta eltelt kb. két év. Én kissé eltüntem, kissé ki is estem a forgásból.
Most lassacskán visszatérőben vagyok, újra a fedélzeten..
Valaki tájékoztasson engem, hogy mennek itt a dolgok, mi minden változott.
Kösz és újra köszöntök mindenkit.

Hunter

knv29 Creative Commons License 2001.12.16 0 0 2173
Ok!
jogos a 2 pont!

Előzmény: bors_mate (2172)
bors_mate Creative Commons License 2001.12.15 0 0 2172
KNV,

ne dölj be, az a Bors_Máté nem én vagyok.

Carella szaktárs szórakázik, úgy láccik.

Üdv: BM

Előzmény: knv29 (2171)
knv29 Creative Commons License 2001.12.15 0 0 2171
nem!
van egy régi nickem is, csak annak a jelszava elveszett a múlt homályában!

Gabi, Eszo, Zsebvénusz, knv29, Archivum, GA pizzéria, távirász, utcai harcos
címszavak, amikből belehet azonosítani

Előzmény: Bors_Máté (2170)
Bors_Máté Creative Commons License 2001.12.14 0 0 2170
képes voltál ezért nicket regisztrálni, baszki? :))))
Előzmény: knv29 (2169)
knv29 Creative Commons License 2001.12.14 0 0 2169
de ha ez nem, akkor hol az igazi???
www.lhv.hu egy ideje nem megy, ha jól látom!

régebben proxy elvtárs nyugatabbra járt melozni, mi ez a kelet-európai túra???

Előzmény: bors_mate (2160)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.11 0 0 2168
Leszbi vagyok, nem érdekelnek a férfiak.És ebben az a durva hogy én valójában egy férfitestbe született leszbi lány vagyok...
Előzmény: stonedrop (2167)
stonedrop Creative Commons License 2001.12.11 0 0 2167
És férfivel? :)))
Előzmény: jakabkiss (2166)
jakabkiss Creative Commons License 2001.12.11 0 0 2166
Én egy Szilvi nevü csajt akarok megtalálni aki a 3.kerületben dolgozott.Növel én úgy még nem éreztem magam:)
Carella_ Creative Commons License 2001.12.11 0 0 2165
Előzetes itt található:

http://vnet.hu/oromlanyok/

Carella_ Creative Commons License 2001.12.11 0 0 2164
Urakok!

Örömel tudatom, hogy a Carella Team aktív közreműködésével hamarosan nyomtatott formában is olvashatjátok beszámolóitokat. ;-)

Carella Team

bors_mate Creative Commons License 2001.12.05 0 0 2163
Carella!

Meg van bocsátjva.

BM

Más:

Pisti volt a Piroslámpás lányoknál, akik az üzenik, hogy mehetsz a dokumentumokért... :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!