Keresés

Részletes keresés

Kód 001 Creative Commons License 2023.08.03 -1 0 12

( Mikike nem volt ilyen rafinált, ellenben papucs/ balek igen. Párja , jól megszarvazta egy menő alfa pasival, - akit magyar Momoaként is ismernek.... A sztori a neten fent van, nézz csak utána ..;)

Előzmény: Mazsola0070 (11)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.08.03 -3 1 11

Bennem már felmerült az a - nyilvánvalóan megalapozatlan, rosszindulatú - gondolat is, hogy Pellerné Mikike azért szakított rövid idővel a műsor kezdete előtt a nejével, hogy részt vehessen a műsorban.

 

Azért érdekes szakítás ez, ha Pellerné Mikikének az exe (?) engedélyét kell kérnie az új párja kereséséhez...

 

https://24.hu/szorakozas/2023/06/01/celebrandi-2023-lukacs-miklos-mikike-peller-anna/#

Előzmény: ga_zsi (9)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.08.02 0 3 10

" Nem hallottál még Titanilláról? "


Ez a kérdés úgy hangzott számomra amikor elolvastam, mintha valami nagy bűn lenne, hogy nem ismerem "Titanillát?!"  És nem hallottam róla!

Még akkor sem, ha rengeteg sorozatban, filmben szinkronizált is, ahogy írod. Sőt, bármilyen hihetetlen, de az az őskövület vagyok,  aki a felemlített "Jóban rosszban" c. sorozatból sem láttam egy kockát sem.

 

Ha pedig úgy alakult bármikor, hogy megnéztem egy filmet, csupán szórakozni szerettem volna. Sosem az foglalkoztatott, hogy ki-, kit szinkronizál. Pláne, ha jó volt hang, a szinkron! 

 
Mielőtt leírtam a lenti véleményemet, tájékozódtam azért előtte, hogy ki is az a Bogdányi Titanilla, a szinkronszínésznő?!

 

Igen, én is láttam most, hogy a "Farm, ahol élünk" c. sorozatban Nancy Olson-t szinkronizálta.

Sőt, emlékszem 20 év távlatából is az utálatos, kis kötekedő, "az undok béka" szerepét játszó Allison Balson-ra!

De eszembe sem jutott anno ott, hogy Titanilla kölcsönözte neki a hangját.

Mint "szépkorú,"  nem vagyok a bulvárban sem olyan járatos, tájékozott, mint Ti fiatalok.

Sőt, az átlagnál kevesebbet nézek tv-t (mert könyvmoly vagyok!)

Jelen műsorban lehet, hogy megismerem majd jobban, Bogdányi Titanillát?!

Előzmény: Elhaym1 (8)
ga_zsi Creative Commons License 2023.08.02 -1 2 9

hát tényleg nem egy bomba műsor.

Bogit úgy öltöztetik, mintha a hetvenes években lenne. pedig egy kismamát is lehet csinosan öltöztetni. 

 

Vanda sosem volt szimpi igazán, de most a beképzeltsége még ezt is alulmúlja.

 

Dórival nincs bajom, csak ne nyávogna ennyit. Nem tud normálisan beszélni?

 

Titanilla , mint szinkronszínész ismerős, kedves, aranyos, de tényleg  - be is vallja - úgy viháncol néha, mint egy nagy gyerek. pedig már a lánya is kinőtt abból a korból.

 

Jázmin egy fensőséges, lekezelő hölgyike. Róla még nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ilyen, vagy csak megjátssza magát.

 

Gyuri - mint Vanda - beképzelt egy alak. (lehet, hogy van mire, de akkor is... )

igényei vannak, persze legyenek is, de valahogy azt érzem, hogy miután a felesége lelépett, maga se tudja, mit akar. Az mindenesetre nekem mutat valamit, hogy Szandra választottja 180 fokkal eltér a volt férjétől. Anno mindenki a csajszit szidta, hogy otthagyta ezt a szuper férjet, de most elgondolkoztató, hogy a másik félben is lehetett hiba.

 

Zsombi szimpatikus ebből a műsorból, soha nem láttam még eddig. nem néztem a híres ÉNB-t.

 

Fecó száll ágról ágra. Szimpatikus volt neki Rebeka. aztán szimpatikus lett Lili (vagy ki), ezért dobta a Rebekával történő további ismerkedést. Ha lesz valaki, aki szintén bejön neki, akkor Lilivel ugyanez lesz. valahol igaz, így a tisztességes, de ez mégiscsak egy randiműsor. És ha végül mégiscsak kiderül, hogy pl.Rebeka volt a legszimpibb, visszamegy hozzá? "utolsó pár előre fuss!"? 

 

Mikike (?) meg..... igent mond a randira, hogy ne bántsa meg a lányt, aztán mégis kihátrál. így nem bántotta meg még jobban? vagy az van a háttérben, hogy bejött neki a beszélgetés alapján, de miután meglátta, már nem érdekes? többet érne, ha kibékülne a volt nejével és játszanák tovább az "utyuli-mutyuli" kapcsolatukat.

Elhaym1 Creative Commons License 2023.08.02 0 0 8

Nem hallottál még Titanilláról? Pedig rengeteg sorozatban, filmben szinkronizál. Én először a Farm ahol élünkben és az Inuyashában hallottam a hangját több, mint 20 éve. De a Jóban rosszban, Séf meg a többiek sorozatban is szerepelt. 

Előzmény: Tulipántoss (4)
Andresovics Creative Commons License 2023.07.31 0 2 7

Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy kezdek megöregedni. A felsoroltakból 3-at ismerek összesen: Danics Dórát, Balázs Andreát, és Bogdányi Titanilla nevét hallottam többször "magyar hangok" felsorolásban. A többi részemről homály.

Előzmény: Tulipántoss (4)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.07.30 -3 0 6

Pro? Kontra?

Előzmény: derek (5)
derek Creative Commons License 2023.07.30 -3 1 5

" Mikikét" expárja, Peller Mariann késziti fel......

 

Mikike expárja Peller Anna !!!

Előzmény: Kód 001 (1)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.07.29 -1 5 4

Bevallom és vállalom, hogy vártam a műsort. Sőt, egy darabig "leskelődtem is, hátha valaki fórumot is indít ezen a platformon?! Örülök, hogy megtetted kedves FI!

Még akkor is, ha már az elején csalódtam. Egyszerű, bugyuta műsor. De adtam még esélyt a hétre. Sokan leírták már több fórumon az "egyszavas véleményüket". Én viszont tiszteletben  tartom mások eltérő véleményét. És ettől függetlenül a leírom a show-ban résztvevőkről a véleményem. (Még ha a kutyát sem érdekli! )


- Danics Dóra: Az X-Faktorban sem volt kedvencem. Pályafutását nem követtem. Lassan 40 éves és korához képest egy nyafogós, roppant elkényeztetett nőnek tűnik.  Nem lopta be magát a szívemben a kínos vakrandija miatt sem.

 

- Bogdányi Titanilla: Nem hallottam a főleg szinkronizálással foglalkozó színésznőről. Barátságosnak látszik.

 

- Jázmin Viktória: A modellkedéssel foglalkozó lányt sem ismerem. 

 

- Schumacher Vanda: Az ÉNB-ből és egyéb műsorokban való szereplése kapcsán nem tudtam ezidáig megkedvelni. Most sem megy!


- Papp Zsombor: Szintén az ÉNB-ből ismerem és szimpatikus.

 

- Frohner Fecó: Elnéztem az eddigi rövid "pályafutását" szimpatikus.

 

- Lukács Miki: Az eddig látott szereplései alapján, nem szimpatikus. Pláne műsorvezetőként nem volt az. A fura, fuldokló, hörgő, "nevetése" ahogy kapkodta, szívta-fújta a levegőt még ucccssse! 

 

- Köcse György: Valamiért nem tetszett a bemutatkozó filmje a táncosnak.


A legjobban Balázs Andi jelenléte zavar! (Anno, amikor először tűnt fel a képernyőn, semmi gondom nem volt vele. Tetszett benne, hogy milyen lazán vállalja fel a testi adottságait, és kineveti saját magát. De ahogy egyre többször kezdett szerepelni, úgy fogyott a szimpátia is.)

Előzmény: Betty.Ford (-)
holli gold Creative Commons License 2023.07.29 -5 1 3

Felejtös... NUDLI musor egy NUDLI TV adon ! ! ! !

Ilhilla Creative Commons License 2023.07.29 -2 0 2

Az előzetesben láttam: teljesen olyan a választottja, mint a felesége.

 

Az adásokra nem pazaroltam az időmet. 

Előzmény: Kód 001 (1)
Kód 001 Creative Commons License 2023.07.29 -4 1 1

" Mikikét" expárja, Peller Mariann késziti fel......

 

- nevet-

janderka Creative Commons License 2023.07.28 -3 3 0

Hulladék!

Előzmény: Betty.Ford (-)
Betty.Ford Creative Commons License 2023.07.28 0 2 topiknyitó

Nem biztos, h személy szerint lelkes néző leszek... de kíváncsian várom a véleményeket:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!