Keresés

Részletes keresés

4/C Creative Commons License 2021.08.10 -5 3 571

Szerintem is csak karakterpazarlás, amit művelsz.

Előzmény: Traubi (568)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -6 4 570

Mi  a mocskos abban, ha azt állítom, Hosszú Katt inka nem engedte Jakabos Zsuzsát indulni az olimpián?

 

 

Mivel azt próbáltad bizonygatni, hogy a politika beleszólt a válogatásba, azzal nem sok változott, hogy most épp Hosszú Katinkát mocskolod, de még mindig nincs sehol a politika, kivéve, hogy kiderült Orbán egyik kedvenc játékosáról 2015-ben, hogy tényleg tud focizni.

Előzmény: Törölt nick (569)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -3 2 569

Amikor azt írtam, hogy a topik legmocskosabb szövegét blöffölted, nem arra voltam kíváncsi, hogy tudsz-e még mocskosabb szöveget is eregetni.

 

 

Mi  a mocskos abban, ha azt állítom, Hosszú Katt inka nem engedte Jakabos Zsuzsát indulni az olimpián?

 

+

A történet, ugye, még tavaly márciusban kezdődött, amikor kiderült, hogy a frissen átadott, irgalmatlan mennyiségű közpénzből épült uszodában nem kap helyet Darnyi Tamás négyszeres olimpiai bajnok úszóiskolája, ellenben elfér benne az Iron Aquatics, Hosszúék vállalkozása.

....

A bíróságon viszont lapunk nyert, így azóta várjuk, hogy megkapjuk a dokumentumokat, hogy aztán egy sajtóebéden váratlanul bemondják a Bp2017 Kft. vezetői, hogy Hosszúéknak nincs bérleti szerződésük a Duna Arénával, hanem használják azt; azaz ebből következően ingyen vagy majdnem ingyen dolgoznak a létesítményben.

 

https://24.hu/poszt-itt/2018/05/31/hosszu-katinka-utja-az-erkolcsi-megsemmisulesig/

Előzmény: 4/C (565)
Traubi Creative Commons License 2021.08.10 -3 4 568

Mondjuk, hogy érdekel, csak éppen hiányos adatokat hozol. Erre korábban felhívtam a figyelmedet, de te ismételgeted a hüjeségeidet és csak suttyózni bírsz. Ez elég sovány. Nemigen éri meg rád pazarolni a karaktereket.

Előzmény: 4/C (560)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -2 2 567

A magyar futball és a politika

 

 

Ennek hány százaléka magyar?

 

Dibusz – Wingo, Botka, Blazic, S. Mmaee (Kovacevic, a félidőben), Civic – Haratin, Laidouni, Zachariassen (Somália, 71.) – Uzuni, Tokmac (R. Mmaee, 67.)

Előzmény: 4/C (564)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -2 2 566

Kleinheisler Orbán "nyomására" került be a válogatottba.

 

Az ATV ugyanis megkereste a Werder Brement, a csapat pedig azt a tájékoztatást adta, hogy nem nyelvi vagy mentális problémák miatt adta kölcsön a Ferencvárosnak labdarúgót. Hogy akkor miért, azt nem mondták meg, de az ATV, illetve Urbán Flórián szerint – azért ez egy elég szép platform – egyértelmű, hogy Kleinheisler nem elég jó futballista Németországhoz.

https://index.hu/sport/futball/2017/01/31/kleinheisler_laszlo_ferencvaros_kolcson_darmstadt_nemet_nyelvtudas/

 

 

Előzmény: 4/C (562)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -6 3 565

komisz kuvasz kumisz 

Katt Inka eldöntötte, ki mehet és ki nem. Mert a Kedves Vezető megadta neki ezt a jogot.

 

 

Amikor azt írtam, hogy a topik legmocskosabb szövegét blöffölted, nem arra voltam kíváncsi, hogy tudsz-e még mocskosabb szöveget is eregetni.

Előzmény: Törölt nick (553)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -6 1 564
Előzmény: gtxfan78 (563)
gtxfan78 Creative Commons License 2021.08.10 -2 1 563

Közben meg a Fradi bejutott a BL rájátszásba, a következő válogatott játsztott most benne:

 

Dibusz – Wingo, Botka, Blazic, S. Mmaee (Kovacevic, a félidőben), Civic – Haratin, Laidouni, Zachariassen (Somália, 71.) – Uzuni, Tokmac (R. Mmaee, 67.)

 

Nagyjából 2 magyar nevet találok itt. Nem is tudom, hogy egy nemzetközi sport ilyet hogyan engedhet meg?

Vagy, ha megenged, akkor nem szégyelljük el magunkat vastagon, hogy forintszázmilliárdok fociba öntése után  a mezőnyjátékosok 20 százaléka sem magyar? És ez nem az FTC egyedüli esete, majdnem minden klubnál így van.

4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 3 562

Tehát továbbra sem tudod bizonyítani, amit állítottál a magyar olimpiai csapat összeállításáról.

Külön bájdad momentum, hogy végül Kleinheisler góljával nyertük meg azt a meccset, és azóta is a válogatott egyik alapembere.

Tehát ebben az esetben sem bizonyítottad, hogy rosszabbat raktak a jobb helyére, politikai utasításra.

Ha így folytatod, megint hosszabbodni fog az aknabérleted. Még nem unoď?

Előzmény: Törölt nick (561)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -3 3 561

Még mindig nem látom azt a sportolót, akit a politika rakott be egy jobb helyett.

 

 

Kleinheisler?

https://444.hu/2015/10/29/egyaltalan-nem-jatszik-a-klubjaban-megis-behivtak-a-valogatottba-orban-viktor-kedvenc-jatekosat

Előzmény: 4/C (559)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -6 1 560

Mint mondtam, nem olyan bonyolult a dolog, habár nagy kérdés, hogy ha téged ez valamiért nem érdekel, akkor miért pofázol bele ilyen suttyó módon? Persze tudom, hogy miért, de az ember reménykedik, hogy próbálsz fejlődni.

Előzmény: Traubi (558)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 1 559

Még mindig nem látom azt a sportolót, akit a politika rakott be egy jobb helyett.

Felhívnám a figyelmedet, hogy különleges, vagy akár full gyökér szempontok alapján politikai rásegítés nélkül is szoktak bekerülni néha a keretbe, de ez amúgy nem magyar sajátosság.

Előzmény: Törölt nick (553)
Traubi Creative Commons License 2021.08.10 -3 4 558

Itt is ezt a baromságot lököd?

Előzmény: 4/C (557)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 2 557

Nyilván ha úgy van, ahogy mondtam, akkor nem kamuzhattam. Egyébként nem olyan bonyolult, megnézed, hány aranyat nyertünk eddig, és mekkora az ország lakossága. Utána megnézed ugyanezt a finneknél, és azt fogod látni, hogy pont most hagytuk le őket. Természetesen ha van tipped, hogy melyik ország teljesített jobban nálunk, nyugodtan megnézheted azt is, de az előzmények alapján ez tök értelmetlen.

Előzmény: sarsand (552)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 1 556
  • Hát hiszen nem is véletlen, hogy az "egy főre eső" örökranglistán ők a legnagyobb riválisaink.
Előzmény: gtxfan78 (555)
gtxfan78 Creative Commons License 2021.08.10 -5 3 555

"Más kérdés, hogy a finnek mostanság valóban lexarják az olimpiát"

 

Mi meg a téli olimpiát? Amúgy nekik téliről van 43 aranyuk, nekünk meg 1, és azt is bevándorlókkal értük el.

Amúgy Finnország az 1908-as olimpia óta minden nyári-téli olimpiáról hozott el érmet, és ezt rajta kívül csak Svédország mondhatja el.

Előzmény: 4/C (551)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -4 3 554

Más kérdés, hogy a finnek mostanság valóban lexarják az olimpiát, így aztán sanszos volt, hogy nemsokára lehagyjuk őket. Ez most következett be.

 

 

Esetleg láthatnánk a számításokat?

Csak a tisztesség* kedvéért.....

 

*tőled nem elvárt extra

Előzmény: 4/C (551)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.10 -4 3 553

Tehát nem tudtad bizonyítani, hanem a topik egyik legmocskosabb szövegét alaptalanul, blöffölve sütötted el.

 

 

Kedves Hallgatóink!

Most 4/C fővadász vuvuzella konchertóját közvetítjük a medvebarlang 1-es (szopó)aknájából. Műsorának címe: Mackó Lackó kankós zacskója.

 

______________________________________________________

komisz kuvasz kumisz 4 órája  0 1    523

.

Az adott szövetségek vezetői pár ritka kivétellel politikai delegáltak. Lásd Rezsi Sziszi, mint ékes példa.

Hogy kivételes-e a dolog, akkor talán nézzél utána, milyen eredményeket értek el a női úszók és miért. Katt Inka eldöntötte, ki mehet és ki nem. Mert a Kedves Vezető megadta neki ezt a jogot.

______________________________________________________

Előzmény: 4/C (550)
sarsand Creative Commons License 2021.08.10 -3 4 552

Öcsém! Nekem nem most lett fontos, neked nálam sokkal inkább. Én nacionalista vagyok -régen sem voltam kommunista párttag, vagy KISZ tag, mint az isteneid, meg lehet te is- és voltam egész életemben. Ötven éve gyűjtöm a régi országról szóló könyveket, kiadványokat, térképeket. Nagyon kétlem, hogy több 1920 előtti térképed, atlaszod és a Trianon előtt népesség megoszlásáról szóló kiadványod, vagy helyiségenkénti (nem ugyanaz mint a község, mert egy jogi értelembe vett községhez, akár sok falu tartozhatott) népszámlálási adatokról szóló könyved lenne. Nekem olyan háromszázon felül van olyanom, az egy A4-es lapos térképtől (Magyarország összes vármegyéjének 1910-ben kiadott térképe megvan  például, megyénként A4-esben), az íróasztal méretű nemzetiségi térképen át, a sok száz oldalas népszámlálási kiadványokig.

 

De nem ez volt a kérdés. Akkor leszögezhetjük, hogy kamuztál, mert nem tudod bemutatni, amit állítottál. Kis hazudós.

Előzmény: 4/C (551)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -8 2 551

Azért van annak egy különleges bája, hogy most egyszerre olyan fontos lett számodra, hányan éltek itt Trianon előtt:))

 

Vicces egyébként, hogy az egy főre esőt pont onnan tudom, mert 3-4 olimpiával ezelőtt annyira fontos volt egy libernyáknak, hogy kimutassa, itt csak a másodikok vagyunk:)))

Más kérdés, hogy a finnek mostanság valóban lexarják az olimpiát, így aztán sanszos volt, hogy nemsokára lehagyjuk őket. Ez most következett be.

Örülök, hogy te is örülsz.

Előzmény: sarsand (549)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -8 2 550

Tehát nem tudtad bizonyítani, hanem a topik egyik legmocskosabb szövegét alaptalanul, blöffölve sütötted el.

Miért is nem vagyok meglepve?

Előzmény: Törölt nick (523)
sarsand Creative Commons License 2021.08.10 -3 4 549

Lássuk! És a számítás módját is. Ugye azt úgy számolták, hogy 1920-ig húszmillió lakosú volt Magyarország. 1980-ban meg majdnem egymillióval több lakója volt mint ma. Szóval?

 

Egyébként, nem, éppen, hogy arra voltunk büszkék, hogy a legjobbak vagyunk, mert volt olyan év is. Most meg a legjobb háromban sem vagyunk.

Előzmény: 4/C (546)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 3 548

Megnyugtatlak, szadeszosok gyöngye, minket sosem zavar, ha az ország bármely olimpián jól szerepel. Ilyen kifordult, beteges világlátása csak a hozzád hasonlóknak van.

Előzmény: pici mici a pók (528)
sarsand Creative Commons License 2021.08.10 -2 3 547

Én is azt gondolom, kizárt, hogy állandóan fejlődjünk. De akkor nem is állítjuk magunkról, ha éppen nem. Úgy tisztességes.

Előzmény: huncut világ (543)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -7 2 546

Régen meg arra voltunk büszkék, mi vagyunk egy főre vetítve a legjobbak

 

 

 

Kicsit hülyécskére sikeredett a megfogalmazásod, nyilván okkal.

Arra voltunk (vagyunk) büszkék, hogy egy főre vetítve a legjobbak közt vagyunk, speciel az egy főre vetített örökranglistán pont most vettük át az első helyet a finnektől.

Előzmény: sarsand (535)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -8 2 545

Ilyen amikor a fideszesek akkorata akarnak fingani az éterbe

 

 

Spanyolul tanulsz, liebchen?

Előzmény: pici mici a pók (536)
4/C Creative Commons License 2021.08.10 -9 2 544

.Mindig ugyanazok a sportágaink viszik a prímet

 Kicsit unalmas, hogy mindig ugyanaz a néhány sportág szerzi az érmek nagy többségét

 

 

A vetélytársaink legalább annyira unják, mint a magyarokat mindenért fikázó ócska szadeszos ellendrukkerek

 

Én speciel kiválóan elunatkoznék még pár évtizedig;)))

Előzmény: pici mici a pók (539)
huncut világ Creative Commons License 2021.08.10 -3 2 543

Nem ennyire egyszeru, mivel allandoan nem emelkedhet. Egyetlen orszag sem fog soha olyan eredmenyt elerni, hogy mindig novekedni fog az ermek szama. Maximum csak akkor, ha a szerezheto ermek szama mindig nagymertekben novekedne. Tehat hullamzas mindig, minden orszagnal megfigyelheto. Lejtmenetrol barmelyik orszag eseteben akkor lehetne beszlni, ha 3-4 esemeny alatt allandoan es gyorsan csokkenne. Ezert erthetetlen amit kommunikaltok. Semmi ertelme. Ezzel ezt a buta vitat reszemrol befejezem. 

Előzmény: sarsand (542)
sarsand Creative Commons License 2021.08.10 -3 2 542

Mert az előző kettőn nyolc aranyat szereztünk. Egy főre számítottan a legjobbak voltunk. Most meg nem. Ennyire egyszerű.

 

Mindenesetre a legjobb eredményről nem beszélhetünk. Az ugyanolyan kamu, mint a Fidesz un. sikereinek legalább 80%-a. Max kommunikációs siker.

Előzmény: huncut világ (538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!