Keresés

Részletes keresés

Agent McAfee Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 22

"remélem jó fizetést kapsz" - Ugye milyen jó, hogy az elmúttízévben emelkedtek a keresetek és nőtt a kiskereskedelmi fogyasztás?

Előzmény: nooormális. ? (21)
nooormális. ? Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 21

Ennyi butaság leirásáért remélem jó fizetést kapsz

Előzmény: kein nickname (14)
panthera nera Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 20

tökmindegy mit csinál Geri, csak fidkány ne szagoljon a főváros közelébe, ennyi elég is a választóinak.

 

ha Budapestnek ez kell, akkor jol is van és a lényeg hogy boldogok legyenek.

Előzmény: kein nickname (14)
Heidoh Creative Commons License 2020.07.29 -2 0 19

Kivételesen igaza volt a. Momentumnak hogy a gecibuta vénasszonyoknak nem kéne szavazni. 

 

Köze nem volt hozzá annak a hülyegyereknek, nem is rendelhet el semmit Budapesten kívül, barmennyire is miniszterelnököt akar játszani. 

Előzmény: püfffneki (15)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.07.29 -3 0 18

:-D

Előzmény: kein nickname (16)
püfffneki Creative Commons License 2020.07.29 -2 3 17

Fáj az igazság.....okoska.

Előzmény: kein nickname (16)
kein nickname Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 16

A megszepito mult.... :)...  ostoba. 

Előzmény: püfffneki (15)
püfffneki Creative Commons License 2020.07.29 0 2 15

Viszont Ő tette kötelezővé a maszkhordást, és ezzel megmentette a vírustól az országot.

HŐS.

Előzmény: kein nickname (14)
kein nickname Creative Commons License 2020.07.29 -4 1 14

A Karácsonyi ajándékkal - elvett sávok, dugók újra, életveszélyes kerékpársávok, lezárt rakpart, meg nem védett szalamandrák, 10 hónapja készülő Tiborcz-adó, kiritkított BKK járatok, visszafordított egyirányú utcák, kidőlő fák, gátlástalan fagyilkolás a Tabánban miközben életveszélyes fák veszélyeztetik a fővárosiakat, leszakadó Lánchíd, közbeszerzési bénázás  stb. stb. -  elégedetlen budapestiek is üzenhetnek így a budapesti vezetésnek: ELÉG VOLT! Karácsony, takarodj dolgozni végre! 

nooormális. ? Creative Commons License 2020.07.29 -2 2 13

A 90-es váltás után mwg mindig a volt komcsik nyernánek választást ?

36 év önkéntes kommunizmus , ez világrekord lenne 😁

ásítósmacska Creative Commons License 2020.07.29 -4 1 12

Sok pici Nostradamus.... :-)

 

 

Pont ugyanúgy, ahogy az elmúlt 3 alkalommal...? :))))))

Előzmény: dominico (2)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.07.29 -4 0 11

Egybit....? :-D

 

 

Előzmény: püfffneki (9)
pk1 Creative Commons License 2020.07.29 0 2 10

Tovább csökken a rezsi?

Előzmény: eiGhai (-)
püfffneki Creative Commons License 2020.07.29 -2 3 9

Kevesli Lőrinc amit kapott?

panthera nera Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 8

ah, itt naponta 300x is, bukik, szénné ég, sallert kap stb....

Előzmény: dominico (4)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.07.29 -4 1 7

Allesz, allesz, megint győz a nemzet:))))

Előzmény: Padilla N. (6)
Padilla N. Creative Commons License 2020.07.29 -7 4 6

Kapaszkodjatok :)

 

Előzmény: eiGhai (-)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.07.29 -2 2 5

Ahogyan 2010 óta mindig:DDDDD

Előzmény: dominico (4)
dominico Creative Commons License 2020.07.29 -1 3 4

Bukik Gagyás Viktor 2022-ben

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.07.29 -2 1 3

Eddig is azt tette:DDDD

Előzmény: dominico (2)
dominico Creative Commons License 2020.07.29 -1 3 2

2022-ben is csak a Fidesz fog bukni.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.07.29 -3 2 1

A nemtelen támadások erősítik az összetartást:))))) A vidék csak Orbánt akarja!!!!! JA, A KÜLHONI MAGYAROK IS!!!!

Előzmény: eiGhai (-)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.07.29 -1 0 0

0

eiGhai Creative Commons License 2020.07.29 -6 3 topiknyitó

Most mindennél jobban össze kell kapaszkodnunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!