Keresés

Részletes keresés

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.05 0 0 37

pedig bakterium, fereg, protozoon negativ. Mifele kup maradvany?

kesszmaccka Creative Commons License 2020.07.04 0 1 36

Inkább kúpmaradvány lehet...

Előzmény: Maketheworldabetterplace (35)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.04 0 0 35

Szerintem nyaknak, gombatelepnek tulsagosan szabalyos. Miert lenne gombatelep es nyak hosszukas, rud alaku?

Előzmény: Valaki420 (33)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.04 0 2 34

Mi van a vizes (és csomós) spermával?! Mit mondott az andrológus?!

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.04 0 0 33

Es ezredszerre is. Most akkor ez nyák vagy féreg? Mar teljesen gáz, beteges de megis csak az egeszsegem.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1-CouD_y2bkAOucTb9IRccege5ydJ5hVj

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.03 0 0 32
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.03 0 0 31

leginkabb ehhez tudnam hasonlitani azt az anyagot ami urul belolem. a legelejen azt hittem emesztetlen zsirdarabok. sok mindent nem teljesen emesztek meg azota. 

 

https://www.gastrolab.fi/images/b005.jpg

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.03 0 0 30

utana olvastam mindnegol a candidanak... de barmi bajod van ugyan azokat a tuneteket fogod produkalni szoval most ne vesszunk el a reszletekben amiket mar korabban reszletesen kifejtettem

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.03 0 0 29

nagyon vicces 😅 

mikologiai vozsgalatra ezt kaptam: "A szakmai ajanlasok szerint, a szekletflora osszetetelenek ismerete nelkul, a kerolapon feltuntetett gombatenyesztest nem vegezzuk ezen mintatipusbol."

keepaxx Creative Commons License 2020.07.03 0 1 28

Egy igazi alien! :))

Előzmény: Maketheworldabetterplace (26)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.03 0 0 27

"olyan mint a gombatelepek amiket kepeken lattam. Este peteicseszebe tettem, hogy a dokinak elviszem de reggelre ilyen lett mint ha valami penesz lenne"

Akkor valszeg gomba. Mi a " telep" anyaga, mit allapitott meg a vizsgalat?

Előzmény: Valaki420 (15)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.03 0 0 26

A belso bolygo?:-)

Előzmény: keepaxx (25)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.03 0 1 25

Nála a nyákos székletrög is alien lehet...

Előzmény: Maketheworldabetterplace (22)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.03 0 0 24

Immunrendszered megfeleloen mukodik?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Candidiasis

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.03 0 0 23
Előzmény: Valaki420 (21)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.03 0 0 22

Kerdezd meg. Pszichiatria szerintem felejtos, pszichesen nem lehet Alieneket letrehozni az emeszto szervrendszerben. Lustak utanakarni, vagy kiserleti alany vagy valami furcsa kiserletben, vagy valami mas.

Előzmény: Valaki420 (20)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.03 0 0 21

a legkevesbe sem vagyok orvos. De ez akkor mi?

Nem vertem bele, ez belolem jott..

https://drive.google.com/file/d/1ng5qJRze6uUBqJ5tiEGpewfbDBrmB9dj/view?usp=drivesdk

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 20

Menjek be a belgyogyaszat recepciojara, mondjam el ezeket a dolgokat es kerjem meg oket, hogy had maradjak bent es vizsgaljanak ki? Ilyenre van lehetoseg? Vagy esetleg a legkozelebbi pszichiatriai zart osztalyt keressem mert psziches tunetekkel kuzdkodok? Emberileg teljesen megtortem. Nagyon elveszitettem a hitem sokmindenbe.

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 19

az mar regi szitu, ez masfel eves tortenet. hat igen, alieneket szarok.. a szo szoros ertelmeben. es ezek ellenere se segitenek rajtam. IBS és pont. rohejes

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.02 0 0 18

Ez a sokfele szar erdekes.Valoban feregre emlekezteto, furcsa hogy nem vizsgaljak elegge.

Meg a Covenant patogenjei is eszembe jutottak.

Előzmény: Valaki420 (13)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.02 0 0 17

Elkepzelheto, hogy azert, mert a kozeledben volt es atkerult rad a kor okozoja.

Előzmény: Valaki420 (16)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 16

Nem! egy szoval se irtam, hogy elkaptam egy gombas "liktol" barmit is. Csak annyit irtam, hogy a szagokat leginkabb ahoz tudnam hasonlitani mint amit ott ereztem.

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 15

Illetve az a mohaszerű szőrös valami amit lathatsz a galeriaban az az amire azt mondom, hogy olyan mint a gombatelepek amiket kepeken lattam. Este peteicseszebe tettem, hogy a dokinak elviszem de reggelre ilyen lett mint ha valami penesz lenne. Ilyet meg nem lattam ezelott es elegge ilyeszto. Igazandibol nem erdekelne ez a sok minden, de meg is csak sz@r a kozerzetem. Es mindezek ellenere tokeletes a verkepem. Egy eve a bilirubin szint volt egy kicsivel nagyobb az atlagosnal amit letudtak annyival, hogy bizonyara valami gyogyszer hozhatta ki belolem. Gyogyszert sosem szedtem ezelott. Maximum Rennie-t ha savam volt illetve ilyen kis veny nelkul kaphato keszitmenyeket. Sosem voltam beteges, sosem voltam befordulva es sosem ereztem magam igy plane nem masfel even keresztul. Szoval meggyozodesem, hogy valami van de nem tudom hogyan lehetne kiderittetni hiszen eleve mindent celzottan tudnak csak kimutatni. Nem hinnem, hogy a stressz ennyire valtozatos es sokoldalu tunetet tud okozni. Mara mer kesz tunetegyuttes alakult ki nalam. Vicc es rohely ez az egesz. Segitsegre szorulok, erzem de leginkabb csak a lenezest kapom a psziches jelzot amivel eddig sokan megillettek. Holnaptol csak fott burgonya vizzel. Illetve gondolkodom regota egy beltisztito kuran amely soran termeszetesen a jotekony belbakteriumokat is potolnam pre es probiotikumok formajaban. Meg az antimikotikumokon gondolkozom de egyelore azt se tudom melyik mire javallot. Teszt keppen megerne, hatha segithetne. Koszonom megegyszer! Minden tanacsot es segitseget megfogadok es koszonom szeoen tenyleg mindenkinek! 😊

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.02 0 0 14

Hurut lehet tej.

Sorgyar szindroma is lehet, a beledben elo elesztogombak bontjak a cukrot, a szen-dioxid nem budos, kifingod.

Nemi uton terjedo betegseg egy gombas liktol? De mitol szaporodik el benned? Sok benned a cukor?

Előzmény: Valaki420 (12)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 13

Akinek van gusztusa hozza es megnezi a kepeket amiket dokumentaltam azok talan jobban tudjak ertelmezni azt amirol beszelek. Egy plasztik kartyara kiteritettem egy 6 cm-es fereg szeru valamit, annak ellenere feregpeteket nem talaltak a szekletemben. Szoval nem tudom mi van. Ha eros a gyomrod akkor nyisd meg, es elore is elnezest kerek, tenyleg. Elhiheti aki ezt olvassa, hogy nem oromomben foglalkozok ennyit ezzel a temaval. A megoldast keresem de orvosok altal se kapom meg. Mivel csak a pislogas megy. Igaz ez nagyban az en hibam is, hogy masfel ev alatt tudtam csak kiszuretni a protozoonokat es a fergeket is. Koszonom mindenkinek aki segiteni szeretne, halas vagyok erte. 

https://drive.google.com/drive/folders/1--zyy-nGxJC2Yn9EE4vZfiIxMQX0K0ru

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 12

Illetve meg amit hozza tudnek fuzni a dolgokhoz. Ezelozz annyira buzos szokott lenni a vegtermek, hogy a mellekhelyisegbe instant hanyinger kapott el barkit is. Hetente egyszer ha volt szellentes. Amiota ez tart az utobbi folytonos es ugymond szinte sosincs szaga a szekletemnek. Es ugye a tobbi dolog amitol mar a falat kaparom. A Gombas fertozest nem tudtam kizaratni mivel szekletbol nem vizsgaltak. Bar a recepcion a mintat atvevo holgy azt mondta egy szeklet tartaly elegendo ezekhez a vizsgalatokhoz. Nincs se liszt se laktoz intoleranciam. Es mint korabban mondtam gyerekkoromban volt tejcukor erzekenysegem ugyanis sokszor higabb allagu volt a szekletem. Ugyan ugy az ondom allaga is megvaltozott es mar egy eve nem olyan mint a megszokott. A torkom folyamatosan hurutos. Van amikor zoldes sargas szinu de legtobbszor atlatszo es feheres. A szekletemre sokszor hofeher nyak van tapadva de elofordul a barna nyák is. Az orrom is szokott sokszor folyni. Es egyebkent amikor nyugtatot veszek be ugyan olyan szarul vagyok, csak nyugodt. Utana jartam az IBS-nek. Hasi gorcseim egyaltalan nem szokott lenni. Korabban a mellkasom szurkalt. Kb. 3 het alatt alakult ez ki. 3 honapra ra elkezdett a spermam csomosodni, vizesedni. Majd jott a habos vizelet. 22 evesen nem igy akarom magam erezni hanem mint ahogy ezelott. Lassan mar olyan vagyok mint a 70 eves nyugdijasak akik csak a problemaikrol tudnak beszelni. Hiaba jarnek el pszichologushoz esetleg pszichoterapiara a kozerzetem ugysem fog valtozni. Azert meg nem szeretnek elmenni, hogy teli beszeljek a fejem es elfogadjam a helyzetem. Ki akarok gyogyulni nem elfogadni. Egyebkent a vizeletem nem volt pirosas sohasem! Eleinte volt szurokszekletrm amikor elkezdodott. Viszont a Candidara keresve is hasonlo mar-mar ugyan olyan kepeket talalok mint amelyeket magam utan latok. Nem is tudom hogyan irhatnam le a szekletem szagat. Mint ha ilyen kis gyulladtas szaga lenne. Lehet nincs benne logika es lehet, hogy hulyeseget irok most: volt szerencsem gombas vaginahoz. Candida fertozeseshez. Es leginkabb annak a szagahoz tudnam hasonlitani a szekletem szagat. Illetve ahogy meztem tukrozeses kepeket interneten Candida koloniarol leginkabb ahhoz tudnam hasonlitani azokat a hofeher gombocszeru valamiket amik jonnek ki belolem.

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.02 0 0 11

Protozoon es feregpete negativ. Candidat pedig nem neznek szekletbol. Szerintem neki allok egy teljes dietat, esetleg beltisztito kurat vegezni. Sokszor hofeher nyak van a szekletemre tapadva illetve volt mar, hogy ilyen hofeher kis gombocszeru anyag tavozott belolem. Nem egyszer. 

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.02 0 0 10
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.02 0 0 9

Probakepp. Figyelni a reakciokat, az alapjan donteni.

A ne csinaljunk semmit, abbol nem lehet baj alapjan mukodik a rendszer.A nemtudommiokozza gyakran hangzik el. Menjen imadkozni templomba, 25000Ft lesz. Dr. M. T.

Mit csinalnanak egy olyan autoszerelovel, aki alacsony olajszint eseten a potlas helyett kiengedne a levegot a bal abroncsokbol? 

Előzmény: kesszmaccka (8)
kesszmaccka Creative Commons License 2020.07.02 0 1 8

A mikrobium további módosítása fordítva is elsülhet.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!