Keresés

Részletes keresés

F1 Hierro Creative Commons License 2020.01.16 -1 4 8

Remek stílusérzékre vall, hogy a gendertémához egy Szakállas Katalin nevű interjúalanyt választottak. :D

MrJones512 Creative Commons License 2020.01.16 -4 2 7

Hát, a fijjugg úgy láccik, hogy az Áder/Kásler/Gulyás-triumvirátus után most aztán végképp túltolták a terelést: már nettó elmebetegekkel igyekeznek eltematizálni a közbeszédet a buktájukról.

 

Én mondom: visszasírjátok még a Beszélő Disznósajtot, ti nemzetrontó büdössorosbérencmigránsimádó fasiszta balliberálisok.

 

De akkor már késő lesz!

Előzmény: Toowoomba (0)
Cracowius Creative Commons License 2020.01.16 0 1 6

Elképzelhető a Candadában propagált nemváltó műtétek egyik első áldozata, aki környezete hatására egyenesen megkivánta a nemváltást.

 

4 órás vaginoplasztikán kellett átesnie.

 

 

https://www.theglobeandmail.com/canada/article-torontos-womens-college-hospital-launches-new-program-for-gender/

 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Kon Trolling Creative Commons License 2020.01.16 0 6 5

Ez a nő elmebeteg.

Előzmény: Törölt nick (-)
Kata` Creative Commons License 2020.01.16 -1 0 4

Az! :(

Előzmény: Traubi (3)
Traubi Creative Commons License 2020.01.16 -1 5 3

Agybeteg szekta.

Előzmény: Törölt nick (-)
Kata` Creative Commons License 2020.01.16 -1 4 2

Drága jó istenem! Mi folyik itt! Hová jutott ez az ország! Őrület.  :(

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.16 -1 5 1

Lesz ez még hangosabb, kellemetlenebb!

Előzmény: Toowoomba (0)
Toowoomba Creative Commons License 2020.01.16 -2 6 0

Valamivel uberelni kell a mai fidesz szopást.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.16 -2 4 topiknyitó

Erre a hírre hányan ugranak 0rbánisztániában?

 

https://168ora.hu/itthon/gender-propaganda-kanada-kezeles-hir-tv-hormon-nemvaltoztato-mutet-nemvaltas-180473

 

Maholnap a t. köz arra ébred, hogy a Nap Nyugaton kél, a Nap forog a Föld körül, a Duna a Tisza, 0rbán a pápa ...

És a nyáj erre csak ...

 

Asztaqéletbe!

Honnan szedik ezeket a zembereket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!