Keresés

Részletes keresés

drdezinf Creative Commons License 2019.08.04 0 0 307

Én inkább ezt összeraknam még1x!!

 

Mert olyan nem létezik, fideszes magyar keresztény ...

Előzmény: nagyanyo5:0 (306)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.04 0 0 306

Akkor megint hazudsz

Előzmény: Dagggobert-bácsi (305)
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.08.03 0 0 305

Ha az első igaz, akkor a 2. hazugság.

Ha a 2. igaz, akkor az első hazugság.

Ha a 3. igaz, akkor ...

Előzmény: nagyanyo5:0 (304)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 304

Sose mondtam magamról, tehát hazudsz!!!!!

Fideszes vagyok, keresztény és magyar:))))))

Előzmény: Dagggobert-bácsi (303)
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.08.03 0 0 303

MINT TE!

:DDDDDD

Előzmény: nagyanyo5:0 (302)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 302

Független:DDDDDDDD

Előzmény: Dagggobert-bácsi (301)
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.08.02 0 0 301
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.30 0 0 300

https://fuggetlenhirek.info/2019/07/26/elvettek-a-balatont-a-magyaroktol-mar-csak-a-tabla-hianyzik-csorok-kifele/?fbclid=IwAR3eKyjr7frSSD6SjZBSGlGayZN3hdGsh5Aurh6CUSLcjwsPLkTS-BPGMn8

 

A csuti nagyvezír még 15 évet vizionál 2022 után magának ...

Tényleg eltűri a nép őt?

Mert addigra ez az ország nem Magyarország lesz!!!

samárköhögés Creative Commons License 2019.07.25 0 0 299

https://fuggetlenhirek.info/2019/07/25/legyen-vilagos-orbant-szolgalja-berki-nyomorult-bohockodasa/?fbclid=IwAR1I5VSQPdBgjxjIPslKOniskqj2DuZOSfgzx2vmpi7xrWKL1NLHpdBj8gI

 

brekinek sikerült lenulláznia a fradit

Mitőlnlenne ez másképp bp esetében?

Persze hülye lenne komoly munkát vállalni, ahol még esetleg számon is kérhetnék?

Egy silány bohóc, aki most üstököskent robbant be a polgármester választásba.

Ahelyett hogy az agyát vasaltatná ki!

Büdõs kócsag!

Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.07.24 0 0 298
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.22 0 0 297

-1% a trolloknak!

Előzmény: Nyarassy Béla (296)
Nyarassy Béla Creative Commons License 2019.07.22 -1 0 296

Plusz egy százalék a Párhuzamnak. A Momentántól. :D

Előzmény: fidelio-Pyrandus (295)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.07.22 0 1 295

Jó a nicked az egyik főtroll ellen :D

Előzmény: Pátryássy Dönci (294)
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.22 0 0 294
Előzmény: nagyanyo5:0 (292)
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.22 0 0 293

Hlygyrk!

Viktorod csapata "dolgozik"!!

Előzmény: nagyanyo5:0 (292)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.07.22 0 0 292

Ellenzéki módra!!!!!

Előzmény: halottcash (291)
halottcash Creative Commons License 2019.07.22 0 0 291
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.21 0 0 290
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.07.21 0 0 289

A 168óra a sunyik 1ike:(((( Nem kérünk belőle:)))))

Előzmény: Pátryássy Dönci (288)
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.21 0 0 288

https://168ora.hu/kulfold/orban-trump-norvegia-szijjarto-mesterhazy-diplomacia-level-171388?fbclid=IwAR1IxMou-94R83taN7sQbq6sTYs5vN7b74rD_q-hPnkG1TDu7QdrmAruPPo

 

Kellemesen elhazaárulózik itt mindenen a telepített narancsos trollhadsereg, de az ilyen tip hírekre vhogy nem annyira témaérzékenyek a t. TROLLhölgyek-urak.

Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.07.20 0 0 287

Esetleg lehetne kicsit másolni a példát, igaz, akkor rendes pénzt kellene fizetni, rendes embereknek ...

Ez meg ugyebár nem orbán jellemzője?!

 

https://www.almaimotthona.hu/marinaleda-varos-andaluzia.html?fbclid=IwAR09h77bcQIzf_kKlXyY2_ZJnA-XlEy5Bdgzf1vFDmvSHt--UXo754y0XNE

Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.07.20 0 0 286
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.07.19 0 0 285
drdezinf Creative Commons License 2019.07.19 0 0 284

Csak bele ne halj!!

Előzmény: nagyanyo5:0 (283)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.07.19 0 0 283

Meg még nagyobb jólét:))))))

analuanalu Creative Commons License 2019.07.17 0 0 282
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.07.17 0 0 281

https://index.hu/belfold/2019/07/17/karcag_rendorkapitany_teleki_zoltan_korrupcio_varolista/

 

"szolgálunk és védünk", vagy valami hasonló izé ...

halkergető Creative Commons License 2019.07.14 0 0 280

Az a gyanűm, te magad vagy a hírhedt "Satu parancsnok"

 

 

Sztem tévedsz!

Még annak is sokkal több esze volt.

Előzmény: fidelio-Pyrandus (270)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2019.07.14 0 0 279

Orbány tanul Putyintól, Putyin tanul Orbánytól. Géniuszok egymás közt.

Előzmény: halottcash (278)
halottcash Creative Commons License 2019.07.14 0 0 278

https://444.hu/2019/07/14/veszelybe-kerult-putyin-ketharmada-ugyhogy-babralnanak-egy-kicsit-a-valasztasi-torvennyel?fbclid=IwAR3i_4OnP4Bxx7lyuB1U23zUakPTIlzA1MrnAFarJDCgXiyL3YRAG30BkMc

 

Mik vannak?

Egy barom elkezdi, erre mindenki KOPPINTJA, AKI CSALNI AKAR!

KIZÁRÓLAG OLYAN JELZŐS SZERKEZETEK JUTNAK ESZEMBE, AMIÉRT SÚLYOS SZANKCIÓK ÉRKEZNÉNEK!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!