Keresés

Részletes keresés

XerxészPolluxdeLuxembourg Creative Commons License 2020.10.25 0 0 78
XerxészPolluxdeLuxembourg Creative Commons License 2020.10.25 0 0 77

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9245363

 

"Berki Krisztián pártot alapít"

nagyanyo2012 Creative Commons License 2020.10.25 0 0 76

Ezek más anyagból vannak gyúrva!!!!!!

Előzmény: Pünkösthy Iréneusz Özséb (72)
ab05 Creative Commons License 2020.10.25 -1 0 75

bulvárviktor ugrál örömében és yézus grisztusra gondol (jézus hamis verziója, orbán istene)

Előzmény: martinaxe7 (74)
martinaxe7 Creative Commons License 2020.10.25 0 0 74
martinaxe7 Creative Commons License 2020.07.06 0 0 73
Pünkösthy Iréneusz Özséb Creative Commons License 2020.06.14 0 1 72

Korózs kb. olyan szellemi színvonalon áll, mint egy szellemi rokkant.

 

A riportalanya szintén:

 

"Németh Athina egyébként már évekkel ezelőtt is lebukott, amikor az Origo újságírójának azt állította, ő a Kossuth-díjas magyar filmrendező, Herskó János lánya."

 

https://hirado.hu/belfold/cikk/2020/06/13/nemeth-athina-szerint-kasler-miklost-akarta-megbuktatnia-az-mszp-a-videoval

Előzmény: Ollie a Rehm2 (71)
Ollie a Rehm2 Creative Commons License 2020.06.14 0 1 71

Minél több kamu párt, annál jobb:)))))

 

 

Együtt, Párbeszéd, MSZP .......... Kórozs Lajos elintézte.

Haha

Előzmény: nagyanyo5:0 (57)
váltóőr ll. Creative Commons License 2020.06.13 -1 0 68

https://magyarhang.org/publicisztika/2020/06/13/kamupartos-csalok-nyomaban/

 

 

Tényleg érdekes felütések.

 

Ahogy az is, ahogy ezt a témát milyen okokból kerüli széles ívben a t. fidkánytrollhadsereg.

Persze hülye kígyó az, amelyik a saját farkába ...

 

Hajóssy Kálmán Márton Creative Commons License 2019.09.11 0 0 69

Berkivel az az egyetlen bajotok, hogy ti is tudjátok, hogy ti fogtok őrá szavazni. :D

 

A cumi után majd persze magatokhoz számoljátok már a rá leadott voksokat. :)

 

Balliberális választási matematika

Előzmény: Pátryássy Dönci (66)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 68
Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.08.14 0 0 66

... és természetesen kamu főpolgármester jelöltek.

brekikrisztiánok, puzsérobik, kommonistatürmerek ...

Na, ki a hülye?

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.08.06 0 0 65

Mszpnél is lehetne

martinaxe7 Creative Commons License 2019.08.05 -2 0 62
martinaxe7 Creative Commons License 2019.05.31 -4 0 61
martinaxe7 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 60

Visszakerült a rablópártos videó második része a Youtube-ra

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.05.12 0 0 59

Vajon miért van az, hogy a sok száz bejegyzett magyar párt közül mindössze kilenc tudott 20 ezer aláírást összegyűjteni és így EP-választási listát állítani?

 

Most már egyértelműen látszik tehát, hogy valójában csak kilenc párt van az országban, a többi kamupárt.

halottcash Creative Commons License 2019.05.12 0 2 58

No, az ilyenekért 🐑-z bennetek az orszàg 2/3-a!!!

Előzmény: nagyanyo5:0 (57)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.05.12 -6 0 57

Minél több kamu párt, annál jobb:)))))

martinaxe7 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 56
Herepessy Creative Commons License 2019.05.06 -3 1 55

Őrá szoktak szavazni a buta balliberálisok ahelyett, hogy a Párhuzam- meg Együtt-féle nem kamupártokra szavaznának, mint az okos balliberálisok.

Előzmény: martinaxe7 (52)
halottcash Creative Commons License 2019.05.06 0 0 54

tetőcserep, te mitől vagy különb?

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (53)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.05.06 0 0 53

Hülye hozzá, az internetet kizárólag index-fórumozásra használja.

Előzmény: Tornyossy János (50)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.05.06 0 0 52

Seres Mari férjura

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 -6 1 51

Ezek szerint mégis volt vizsgálat? Korábban azt állítottad, hogy nem.

Előzmény: Jaka46 (35)
Tornyossy János Creative Commons License 2019.04.28 -5 1 50

Te például, balliberális, le szoktad-e ellenőrizni a voksolás előtt akár a Gulyás Marcsi, akár a Márky-Zaj honlapján, hogy ki az Esélyes Ellenzéki Erő a körzetedben?

Előzmény: püfffneki (48)
Tornyossy János Creative Commons License 2019.04.28 -3 1 49

Pedig még honlapot is indítottak demokratáék, hogy kire kell szavazni, de a buta balliberálisok ennyit sem tudtak megnézni az okostelefonjukon, amikor a fülkében magukra húzták a firhangot.

Előzmény: Gázressoóy Ue. Edömér (45)
püfffneki Creative Commons License 2019.04.28 0 1 48

És a fideszesek az ingyenélőbbek. 

Régen voltak egyenlők, és még egyenlőbbek. 

Most ingyenélők vannak és még ingyenélőbbek.

Előzmény: okoskodo12 (47)
okoskodo12 Creative Commons License 2019.04.28 -1 0 47

Én másképp tapasztalom, látom van a FIDESZ+KDP és a többi ingyenélő.

Előzmény: Gázressoóy Ue. Edömér (45)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.04.28 0 1 46

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!