Keresés

Részletes keresés

analuanalu Creative Commons License 2019.01.23 0 0 14
halottcash Creative Commons License 2019.01.23 0 0 13
panthera nera Creative Commons License 2019.01.22 0 0 12
Előzmény: Törölt nick (-)
halottcash Creative Commons License 2019.01.22 0 0 11
halottcash Creative Commons License 2019.01.22 0 0 10
King_of_Giants Creative Commons License 2019.01.04 0 0 9

Valaki nem adta vissza önként a nemzeti vagyont a NemzetiMédiaHoldingba?

Előzmény: Aurelius Respectus (7)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.04 -1 1 8

Amíg van olyan EU tagország, amely tárgyalni se hajlandó az EU ügyészségről, addig fölöslegesen ptóbáltok beleláttatni valami sandát a magyar indokba.

Előzmény: Törölt nick (-)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.01.04 -1 0 7

Ez csak parasztvakítás a híveknek, esetleg néhány saját zsebre dolgozó kishalat letartóztatnak, mert Orbán pénzéből loptak.

Előzmény: Törölt nick (-)
MrJones512 Creative Commons License 2019.01.04 -1 0 6

Persze.

A fidesz nyilvánvalóan fosik az EU-ügyészségtől. (És egyáltalán nem indokolatlanul, ugye...)

 

Szóval ha elejét akarja venni a csatlakozásnak, akkor a legegyszerűbb, ha felmutat egy saját szervezetet (vagy legalább egy ilyen szándékot) annak a bizonyos nyolcvan-akárhány százaléknyi szavazónak, akik szerint túl nagy a korrupció az országban.

Így kihúzza a talajt a szavazás alól, továbbá létrehozhat egy újabb khmm... különutas igazságszolgáltatási szervezetet (aka: magánrendőrség), amellyel majd jól odacsördíthet... a NER ellenségeinek, illetve a kishalaknak.

Előzmény: Törölt nick (-)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.01.04 0 1 5

Az EU-s sem különb. Politikailag megalkuvók.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -1 1 4

Ezt a saját "ÁLszervezetet" lehet az EU elé dobni véres húsként ...

pert2 Creative Commons License 2019.01.04 -1 0 3

Mar nem ervenyes a regi jelszo, hogy ne mi kapjuk/ lopjuk a legtobbet?

Előzmény: Törölt nick (-)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.04 0 0 2

OLKT nincs?

Előzmény: Törölt nick (-)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2019.01.04 -8 3 1

"fö dak0ta"

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -2 2 topiknyitó

https://civilhetes.net/orban-harcra-keszul-a-korrupcio-ellen?fbclid=IwAR0wWZTh4MxjW0NiCzmaR785BAbEaE94_ITnybrOTxfYhg7IevE_5zm-XOM

 

Tényleg van ilyen?

EU-s ügyészségre NEM, hazai mellényzsebben pihengető fidesznyikekkel igen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!