Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.12.20 0 0 29

Jelenleg nem a papoknak, hanem az ők egyik blogbejegyzésük alatti kommentekben

Brendel Mátyás bumburnyák ateistának szóltam be és vitázom az agyZombijával:-)

 

https://szoljbeapapnak.blog.hu/2019/12/17/isten_azt_is_latja_amikor_zuhanyzok#comment-form

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.16 0 0 28

Mostanában már azért szokták törölgetni a hozzászólásaimat.

 

Jézus Krisztus a király! - buli a születés naposnak

 

Beírt kommentem innét is törölve lett és mostanában már ez eléggé sorozatos törlés.

 

Valami olyat írtam be, hogy túl sokan is vannak Istenek, akik ekkor születtek és beraktam ezt a képet:

 

 

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.05 0 0 27

Beszóltam megint.

 

Lelkes rajongó ......  IGe:  Hiába mutat egyet Arni ....nem, nem, nem egy, hanem a judeokereszténységnek köbö 36-40 ezer szektája és változata van a földön. Tehát HIT-ből is ennyi változat, csak egy al-valláson belül. Igaz mára az ateista tagadásvallás szektaszámai is kezdenek már felzárkózni. Már ott is több ezernyi.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.03 0 0 26

Szólj Be a Papnak:

 

felspannolt hangulatban van. Október 31.,

3000👍! Tokodi László atya is büszke, főleg mióta a Ronin Fight Academy - Debrecenben edzeget! 💪🙏😆
Kommentben jöhet, milyen témákra lennétek kíváncsiak 2020-ban? 💬📣

Ha egy komment 10 lájkot kap vasárnap délig, arról a témáról vitaestet szervezünk! 

 

 

 

IGe:

Melyek a judeokereszténység legsikeresebb történelmi mémjei?

(mert ez a kép, azért nem lesz az)

... de nem lehet letagadni, mert tény sikeresek benne;

- "Isten"? "pogány"? "ateista"? "ősrobbanás"? "ördög"? "hívők" ?

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.11 0 0 25

Beszóltam:

 

Szólj Be a Papnak: A Hit és tudomány sorozat első részén tettétek fel a kérdést: „Miért nem hangsúlyos napjainkban az egyházi személyek tudományos tevékenysége?”

 

IGe:  Ennek főleg a hazai teológiai és papképzés áltudományos jellege a felelős. Angliában például nagyon más a helyzet és ott a papokat megtanítják gondolkozni is és tudományosan érvelni is és nem csak a "szolgálatra". Ilyen példaértékű teológus a képen szereplő személy is:

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.09.20 0 0 24

Beszóltam megint:

 

https://szoljbeapapnak.blog.hu/2019/09/20/antireszecske_mint_teremtesbizonyitek_avagy_parbeszed_bekeidoben#comment-form

 

 

 

IGe. 2019.09.20. 11:37:03

Az istenhit és az ateizmus is egy pszichológiai kényszerképzetes betegség. Gyógyítható egyébként. Az a fő tulajdonsága, hogy az abban szenvedő egyén észre sem veszi és nem is veheti észre, hogy lényegében egy ideológiát kiszolgáló "zombi" állapotban van. Válasz erre  

 

IGe. 2019.09.20. 11:38:56 @IGe.:
"zombikat" egy dolog vezérli csak. Még több agyat megfertőzni, hogy még több zombi legyen.

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.19 0 0 23

A fikázást szűrik biztosan, nem a véleményt. A vélemény szabad, a fikázás meg nem...

Előzmény: ErkölcsTan (12)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.09.18 -1 0 22

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.07.28 0 0 21

Persze, nekik is ez csak egy marketingfogás és nem őszinte dolog.

 

 

Előzmény: random seed (20)
random seed Creative Commons License 2019.07.28 0 1 20

egy papnak nem lehet beszólni.

ugyanis a papok eleve be vannak tanítva arra hogy csak azokkal foglalkozzanak, akikben látják a vakhitet, feltétlen engedelmességet és bármilyen hazugság elhivésére való hajlamot.

 

a többieket leszarják, semmibe veszik, mert rosszindulatot, gonoszságot feltételeznek róluk. így épül az "egyház"...

 

tisztelet a kivételnek.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.07.28 0 0 19

Szólj Be a Papnak

KIHÍVÁS! ⚔️
Kedves Szórakoztató Erkölcstan!

Köszönjük az elmúlt nap kommentjeit a posztjainkon. Várjuk a beszólásokat, ezért tényleg mindig hálásak vagyunk, ha valaki beleáll a dologba! 👏Ugyanakkor a mi kezdeményezésünk lényege,(és az online jelenlétünk is ezt szolgálja) hogy élő, hús-vér emberek közti találkozásokat hozunk létre, mert az interneten keresztüli érintkezést eleve elégtelennek tartjuk!

Ezúton szeretettel meghívunk Benneteket Debrecenbe egy élő találkozásra. Nagyon szívesen állunk egy fullos vendéglátást (lesz kaja, ha kell, szállás is).🤝 Szóljatok be, beszélgessünk Istenről, az erkölcsről és bármi másról, egymás szemébe nézve!
Kiváló lehetőség nyílik erre augusztus 24-én, amikor egy lovastanyára látogatunk, de más, előre egyeztetett időpont is működhet.
Addig is várjuk a kommentjeiteket. 🔥
Mit szóltok? Elfogadjátok a meghívást?

Látjuk, hogy nagyon sokat tudással bírtok, de vajon azt tudjátok-e, hogy mi a különbség egy férfi és egy nyúl közt?

 

Válaszok:

 

Nagyon rendesek vagytok, hogy még nem lettünk letiltva, meg hogy személyes pofavizitre, meg szájkaratéra is invitáltok, de a sajnos azt kell válaszolnom, amit nekem is válaszolt egyszer Galla Miklós a hazai abszurd humor egyik képviselője, amikor felkértem tiszteletbeli P-DOX Semmiben Sem Hívők Valláshoz való csatlakozásra, hogy "kihagynám". Ebben maradtunk vele és veletek is ebben mard/-nék/-nánk.

 

 

"de vajon azt tudjátok-e, hogy mi a különbség egy férfi és egy nyúl közt?" - Természetes, hogy tudjuk. Mindkettőnek két füle van és még sem szatyor. :-) Minket a nyúlon túli dolgok jobban érdekelnek. Gyalog-galopp - A nyúlon túl (HD) https://www.youtube.com/watch?v=Pkt7rL_X9n4

 

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.05.11 0 0 18

polária Creative Commons License 2019.04.17 0 0 17

Bárhol és mindig megilleti a vélemény szabadsága a hiveket. Ime én a romai katolikus közzéteszen egyház/vallás/ jobbitó célu javaslataimat.Szabadon !

 

- cölibátusz eltörlése lásd reformátusok

- paphiányt felszámolni lásd  jézus iskolázatlan tanitványai

- női papság lásd evangélikusok

- elváltak is járulhassanak szentségekhez

- böjt eltörlése / az egész élet BÖJT / :))

- kevesebb csinnadratta aranyakat a kukába

- a pokol ABSZURD teologia szemétbe vele

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.04.16 0 0 16

Miért nem bízik az Egyház a fiatalokban?

 

beszóltam:

 

Tény: A magyar fiatalok több mint kétharmada tojik az egyházakra és a vallásokra.

https://erkolcstan.blog.hu/2019/03/21/magyar_fiatalsag_ketharmada_nem_ker_a_vallasokbol

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.04.04 -1 0 14

Nagymenő hitvalló focisták

Mi rejtőzik az istenes nyilatkozatok mögött?

 

 

Csak egy beszólás, ahogyan kéritek:

Szentháromság para
https://erkolcstan.blog.hu/2019/04/04/szentharomsag_para

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.03.20 0 0 13

Még is levették az előzetes moderációt és most index.hu blogketrecbe kerültek a főoldalon:

 

https://szoljbeapapnak.blog.hu/2019/03/19/szentek_szennyes_elete

 

Természetesen BESZÓLTAM A PAPNAK kétszer is.

 

 

 

Előzmény: ErkölcsTan (12)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.03.19 0 0 12

Na eddig tartott, eddig bírták a jogos beszólásokat.

 

Előzetes moderácíót vezettek be.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.03.12 -1 0 11
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.17 -1 0 10

Sajnos igaz.

Átverés.

 

 

Előzmény: Kabale (9)
Kabale Creative Commons License 2019.02.16 -1 1 9

Bravó!

(szűnni nem akaró taps)

Sikerült magadat is alulmúlni! Ekkora hülyeséget még belőled sem néztem ki. Le a kalappal!

Előzmény: ErkölcsTan (1)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.02.16 -1 0 8

Beszólásom, ahogyan kérik. Teljesítve.

 

A judeokereszténység sajnos csak egy lelki környezet-szennyezés és becsapás.
Mivel kényszerképzetet okoz, az abban szenvedő egyén képtelen ezt felismerni.
Vakcina Gyógyító GondolatVírusokkal csak hosszú időtartalommal gyógyítható.
Mi gyógyítjuk.

 

Hit és környezetvédelem együtt? Naná!

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.13 -1 0 7

 

Párírás és beszólásom:

https://szoljbeapapnak.blog.hu/2018/12/08/ez_volt_a_szolj_be_a_papnak_2018-ban#comment-form

 

Phil Melanchthon 2018.12.11. 20:55:40 @IGe.: Téged is várnánk egy élő beszélgetésre egy sör mellett! Abban a témakörben, hogy mi az igazság és mi nem az.

 

 

IGe. 2018.12.13. 08:14:27 @Phil Melanchthon: Élő beszélgetés velem? Nincs értelme még akkor sem, ha éppen Debrecenben jártam iskolába négy évig és szeretem a várost. Viszont azt megengedem, hogy idézzetek tőlem beszólásokat képeket és reagáljatok rá. Marketing és értékesítési igazgatói tapasztalatom alapján állíthatom, hogy növelné a látogatottságotokat és ismertségeteket. Ott lennem azért felesleges, mert hogy értelmes vita lehessen, nektek először ki kellene gyógyulnotok a JahveZombiZézuskaSzűzMariskaIstenBetegségetekből. Gyógyítani meg mint JediNagyMester és mint parakutató morfogenetikus mező segítségével sokkal hatékonyabb. Tehát inkább maradok az elme trükkjeimnél és az Erőnél.

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.11 -1 0 6

Beírtam nekik:

 

Fontosak is ám a kitalált személyek a rajongótáboruknak. Az a jó bennük, hogy kitalálni könnyű nekik bármit.

Tarzan, Hófehérke, Winnetou, Havas John, ZombiJézus, Sherlock Holmes, Leia Organa Hercegnő, Tell Vilmos, Tibi Atya ...

ZombiJézus a kakukktojás ebben az összeállításban, mert nem is eredeti kitalált személy, hanem koppintott személy. Korábbi vallások, mítoszokból lett összekoppintva.

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.09 -1 0 4

Nos nem ismerem, de ha megadod a forrást akkor ránézek. ... de jogot és ráadásul polgári jogot tanultam. Tehát a szerzői jogvédelmi törvények szerint bármilyen saját gyűjtemény egyedinek számít és önálló szerzői jog védi. Tehát ha pont ugyan ezt nem tudod felmutatni, akkor nincs igazad és hát biztos nincsen.

 

Két évtizede vagyok itt az index fórumán nagy kihagyásokkal és számtalan felhasználó névvel. Nem titok IGe vagyok. Nem érdekelnek az ilyen gyermekded nullázások. Pont azért tudtam és tudok elérni dolgokat, mert a beidegződött dogmákon túllépek. Lépj te is túl!

Előzmény: CiniKuss (3)
CiniKuss Creative Commons License 2018.12.08 -1 0 3

Lehet, hogy a meglátásod plágium?

Ugyanis maga a kommunizmus ideológiája gyártott egy valláskritikát a kereszténységről, ám ez nem egy egyedüli jelenség volt, hanem a keresztény teológia ugyanúgy megírta a maga kritikáját a kommunizmusról. És abban egyértelműen állítja, hogy a kommunizmus ideológiája nem más mint a kereszténységnek a paródiája.

Amennyiben ezt ismered, akkor az írásod alapgondolata plágium, bár jelentősen eltorzítva az igazságot. Ha meg nem ismered, akkor a kereszténységgel kapcsolatban igencsak hiányosak az ismereteid (felszínes ateista téveszmék). Ugyanez derül ki a feltámadásról írtakban, amelyben félreértelmezed a mondanivalót, és gyilkosságról beszélsz, noha - amennyiben megértenéd - ez inkább egyfajta öngyilkosságnak a leírása. Értelmezésed olyan, mintha valaki egy szakadékba ugorván, és azt kiáltván "Istenem ments meg a haláltól", utána az lenne a véleményünk, hogy Isten meggyilkolta őt, mert nem mentette meg, pedig mennyire kérte. (Aki ismeri az Istent, az tudja, hogy "nem így működik", sőt nagyon rossz lenne ha így lenne)

Tájékozatlanságodat csak fokozza az, hogy rendszeresen végzel önnullázást, pedig a jelek szerint már 5 éve itt vagy az index fórumán. Ez utóbbi, meglehetősen nagy türelmetlenségre vall, mert illene kivárni még a legbutább nullázót is, vagy rég rájöhettél volna arra, hogy egy másik nicknévvel belépve túl lehet ezen is esni egy kis - ma a világ minden területére méregként elterjedt - csalással.

Én javaslom, hogy először az ember szerezze meg ahhoz az ismereteit, amiről témát nyit, különben a szakértőktől kapott jótékony dorgálások következtében a tudatlanságnak csúfos kudarc lesz osztályrésze. Ehhez kívánok neked sok sikert és még több türelmet, ugyanis nagyon nehéz az embernek az elmúlt 200 év kereszténységről alkotott ateista, s hamis téveszméken túltennie magát, s követni azt amit a kereszténység az önmaga értelmezésének kibontásában az elmúlt 50 év alatt szárnyra kapva megtett.

Előzmény: ErkölcsTan (0)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 2

Hát ez aztán megint nagyfiús-lázadósnak sikerült ám, ET. 

Az hal meg (persze, nem csak a hal), aki akar. — ez tény, de nem gyilkosság, hiszen gyilkolni nem a meggyilkolt beleegyezésével szokás. Te meg akarsz halni? :) 

Előzmény: ErkölcsTan (1)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 1

beszólásom a legújabb:

 

ZombiJézuskát a keresztényég legfőbb célja az "Utolsó Ítélet" a feltámadás a négyzeten,
ideológiai alapon való
TÖMEGGYILKOSSÁ TESZI
Ti csináltatok belőle egy szörnyeteget!!!! Ez tény!!!!

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 0

Ez a mostani beszólásom/beírásom nekik egy "Élménybeszámolós" blogbejegyzésükre:

 

Szóval KISZ gyűlést tartottatok :-)
Hát igen, most a hatalom a Keresztény Ifjúsági Szövetségeket támogatja és nem a Kommunistákat. Bár a kettő dettó ugyan az. Egy vicces írásom a kereszténység és a kommunizmus összehasonlításáról:

Két kísértet járja be Európát
2007. április 22. - IGe

Avagy a katolicizmus és a kommunizmus testvéreszmék volnának és Jézus lenne az első híres komcsi? Nagyon sok erre utaló jel van. Sztálin is papnak tanult 21 éves koráig. Nézzük csak a párhuzamokat: ....

 

https://vilagnezet.blog.hu/2007/04/22/kisertet_jarja_be_europat_oke_de_ketto

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.08 -3 0 topiknyitó

Elszaporodtak mostanában a judeokereszténységet propagáló blogok, de a legtöbb a külső szabad vélemények hatására zártak lettek. Eddig még a SzóljBeAPapnak blog, ami állja a humort. Kérdés, hogy meddig?

 

Be kell vallanom, hogy számos ilyen blog az én teszteléseim hatására húzódott vissza egy kis zárt közösségbe és ez a debreceni közösség sem mindig állja azt, amire felszólít a címében bennünket.

 

Tehát, ha neked is van beszólni valód tedd!

 

Nem akarom itt belinkelni őket, de hát bámelyik keresőbe beírod a nevüket kiadja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!