Keresés

Részletes keresés

dd20120519 Creative Commons License 2021.11.04 0 1 14989

Szerintem ha pl indulna idén is VV szerintem simán lenne nézettsége. Csak nyilván nem fog, mert ezt jó előre beszokták promózni. De ha jövőre is esetleg lenne, akkor is már vmikor ilyenkor elkezdenék promózni, nem?

Előzmény: Tibbe (14988)
Tibbe Creative Commons License 2021.11.04 0 0 14988

Nekem egy kategória.

Nevezhetjük ezeket a műsorokat emberkísérletnek. Hogyan reagálnak adott körülmények között, kiből mit hoz ki a helyzet. Ez a két műsor csak, ami ilyen.

 

Bár igaz, hogy egyre több bennük a "szerkesztői instrukció", de azért mégis, nincsen ezeken kívül más ilyen jellegű műsor szerintem.

Előzmény: dd20120519 (14987)
dd20120519 Creative Commons License 2021.11.04 0 0 14987

Szerintem a VV és a Survivor nem egy kategória. Nem hiszem, hogy a Survivort néznék annyian, mint mondjuk a VV10-et, persze kíváncsi lennék a nézettségi adatokra.

Előzmény: Tibbe (14986)
Tibbe Creative Commons License 2021.11.03 0 2 14986

Nem, persze.

De sorozatfilmeket nem nézek, (még a Barátok közt-ből sem láttam egy részt sem, utolsó sorozatom anno az Izaura volt, akkor megfogadtam, hogy soha többé sorozat, mert az csak "öl, butít és nyomorba dönt." :)  csak valóságshow típusúakat nézek, pl. a VV, Survivor....

Talán a konyhafőnök, de azt nem erőltetem.

Viszont, amiket nézek, azt folyamatosan kell, mert csak akkor értem meg a játék folyamatát és a játékosokat.

 

Így is sajnos csak az összevágott részekből következtethetünk.

Előzmény: deluigi (14984)
dd20120519 Creative Commons License 2021.11.03 -1 2 14985

Szerintem jó lenne ha lenne. 

Előzmény: Tibbe (14983)
deluigi Creative Commons License 2021.11.03 -2 1 14984

NEM kotelezo nezni :)

 

Előzmény: Tibbe (14983)
Tibbe Creative Commons License 2021.11.03 -2 2 14983

Most kimaradhatna a VV pár évig. Már unom.

 

Előzmény: dd20120519 (14982)
dd20120519 Creative Commons License 2021.11.02 -1 0 14982

Nah nem lesz új széria?

kelso82 Creative Commons License 2021.07.04 -1 1 14981

Autotune, i should say

Előzmény: kelso82 (14980)
kelso82 Creative Commons License 2021.07.04 -1 1 14980

Hooollllyyyyy.......

 

Itt kb az autone enekel es reppel senki mas:)

Ezt kb ahhoz tudnam hasonlitani, mint mikor viki bement a csokireklam forgatasra mercihez:D

Na kb annyira veheto ez is komolyan:D

Előzmény: Törölt nick (14974)
kelso82 Creative Commons License 2021.07.04 -1 1 14979

Lattam par napja a borsban, h alekosz es eva birosagra jar, pereskednek egymassal.

Mi lett a nagy baratsagbol... :)

 

Legutobb egyutt oket a tv2es vacsorakiraly(?) ban lattam, amikor erdre mentek a vendegek alekoszhoz.

Ott meg nagy volt az osszhang;)

Semerreretyo Creative Commons License 2021.06.13 0 0 14978

Ez eszméletlenül szar

Előzmény: Törölt nick (14974)
egynik Creative Commons License 2021.06.11 0 2 14977

Most már, hogy egy jó ideje vége a műsornak, kissé csalódtam az általam kedvelt vagy jobban kedvelt szereplőkkel kapcsolatban.

Bálint mindent megtesz, hogy érdekes maradjon és követőket gyűjtsön, nyilván a survivorig valahogy fennt kell tartani az érdeklődést.

Vivi régi trash vv-sekkel bandázgat és barátkozik.

Robi pedig full trach insta celebekkel jópofizik a feliartkozók bővítése céljából.

Most kissé szánalmasnak tartom őket emiatt.

Csóri Merci is, még fiatal, még jó az alakja ( a villában mondta, hogy ő nem fog edzeni/futni stb) szóval még kihasználja ezt a tinis mindenki az ellenségem és mindenki csicska rajtam kívül vonalat a rap zenei karrier reményében.

Hát nemtudom, lehet nem minden áron kellene benne maradni ebben a kényszeredett népszerű hajhászásban.

Jókai More Creative Commons License 2021.06.10 -1 3 14976

Kritikán aluli ez a zene.

Előzmény: Tibbe (14975)
Tibbe Creative Commons License 2021.06.10 0 3 14975

 Eszem megáll! ..és ezen nő fel a mai fiatalság. :((

 

ezekből lesznek az örökzöld slágerek?

Előzmény: Törölt nick (14974)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.10 -1 0 14974
-kozi- Creative Commons License 2021.05.21 0 0 14973

" Én azt szerettem volna látni, hogy egy ideig nyomják a közös posztokat, minden happy, aztán ezek eltűnnek, szakítanak, majd vádaskodnak, és egymásnak üzengetnek immár külön."

 

Ez ment a VV9-ben.

Fru-Renátóban volt egy kevés, bár többre számítottam.
Majd még Virág-Daninál is lesz majd.

 

Hát én túl öreg vagyok h instát nézegessek, h mikor van live. :D

Előzmény: r.tonyo4 (14966)
egynik Creative Commons License 2021.05.15 0 7 14972

Így végszó után, mivel már szinte senki nem látogatja ezt a topicot leírnám, hogy mit gondolok azokról a szereplőkről, akiket én megkedveltem.

Akik olvasgatták már korábban a hozzászólásaimat azok tudják, hogy nekem Bálint volt a kedvenc játékosom ebben a szériában, sőt, ha ő nincs akkor én nem néztem volna ezt a való világot végig.

Bálint 30 évesen jelentkezett a játékba, háta mögött egy sikeresen kezdődő, de ellaposodó foci karrier, majd egy kis szereplés az Éjjel nappal Budapestben. Számomra azért vált szimpatikussá, mert egyrészt tovább tudott azon lépni, hogy nem eléggé tehetséges ahhoz, hogy profi futball karriert csináljon magának és hiába emésztette fel a húszas éveit ez a sport, igazán nagy áttörést nem ért el és képes volt tovább lépni, volt annyi ereje, hogy elölről kezdjen mindent, még ha ez ételfutárkodást is jelentsen a számára. Sokan mondták, hogy 30 évesen már nem itt kellene tartania, de miért kellene törvényszerűen mindenkinek a 20-as éveiben betonkemény karriert csinálnia? Ő a sportban látta mindezt, de nem sikerült a szenvedélyéből megélnie, a beköltözése előtt Anikónak elmondta, hogy ha összejön a foci akkor ők most nem beszélgetnének a villa bejárata előtt.

Bálint egy talpraesett, intelligens srác, nem féltem, jó életet fog magának megalkotni.

Másodsorban az erős és karizmatikus személye miatt kedveltem, eléggé tökös srác szerintem, nem az a tej is megalszik a szájában típus.

Harmadsorban a kiesése után is erősödött a szimpátiám amikor a barátait és az édesapját meglátva összetört és sírva fakadt, azt hiszem ő volt az egyetlen, akit a kiesés ennyire megviselt. Jó volt látni, hogy mennyire érzékeny ő is, hiába mutatta magát erősnek mindig.

A második nálam Robi, ő eleve úgy ment be, hogy hátránnyal indul a szexuális identitása miatt. Úgy is kiderült volna idővel, úgyhogy egyből felvállalta a dolgot és így is közönségkedvenc lett belőle, hiába ez az elutasító közeg, ahol élünk, ami kellemes meglepetés volt számomra is.

Talán a feladatok alatt ezért volt ő a legkitartóbb, hiszen többet kellett bizonyítania, vagy ő gondolta úgy, hogy többet kell nyújtania a többieknél. Szóval egy nagyon erős és érzékeny sárc ő is.

A harmadik kedvencem Vivi, aki tényleg jellemfejlődésen ment keresztül, sokat fejlődött az önbizalma, ezt azért nem tudatosan, de segítette Bálint is. Hiába volt a sokszor akár bántó fricskák özöne, szerintem Vivi örült annak, hogy egy „jópasi” nem átnéz rajta ahogy talán a múltjában mindig, hanem valóban foglalkozik vele és a barátjává válik. Az legjobb beszélgetésük az volt, amikor Vivien bevallotta az érzéseit Bálintnak, jól kezelték mindketten, én többször visszanéztem és jó volt látni ahogy Bálint többször megerősítette Viviben, hogy szereti őt, és az őszinte volt. Lehet sokszor felidegesítette, de mégis ragaszkodik hozzá. Vivien talán érzékenyebb a kelleténél, de még csak 21 éves, szóval az ő személyisége fog még fejlődni, viszont egy nagyon jóindulatú ember, ami miatt szintén kedvelhető.

 

Az, ami a villában történt számomra másodlagos, a viták, ordibálások, káromkodások stb. nekem nem az a pillanatnyi feszültség a meghatározó, hanem a szereplők belső jellemzői, a tulajdonságaik és a személyiségük.

Ezért hatalmas hiány, hogy nem volt élő stream, mert Bálintot, Robit és Vivit én jobban és mélyebben meg szerettem volna ismerni, a való életben is szívesen barátkoznék ilyen emberekkel.

 

Ez persze az én szubjektív véleményem erről a három személyről, ha valakinek pont az ellenkezője elfogadom, én ezt láttam és látom bennük, ezért kedvelem őket a mai napig és örülök, hogy nemcsak ők hárman, de többen is jó haverok, sőt egy haveri társaságot alkotnak, meghívják egymás az albérletükbe, nagyokat beszélgetnek, piálnak, szórakoznak.

A vv10 ezért volt számomra kiemelkedő, tudom, hogy ez trash tartalom, de nem az ordítozás és a szex miatt néztem, hanem a jó emberek miatt, akik hibáztak párszor, Bálint a legfeltűnőbben az általam felsoroltak közül, de nem zavarni, mert én mélyén ezeket a személyiség jegyeket látom bennük. Őszintén azt gondolom, hogy ők jó emberek és nem átlag vv szenny szereplők.

 

(Egyébként lehet nem is búcsú, hiszen lesz még Vivishow, talán akkor feléledhet ez a topic.)

egynik Creative Commons License 2021.05.14 0 2 14971

Robi, Vivi, Merci, Moh és az a Vanda aki a belevalót vezette együtt buliznak jelenleg, egy jó haveri kapcsolat maradt közöttük, aminek én örülök :)

Valóban eltűnik a vv10, de már hónapok óta vége van, szóval ez természetes dolog, instán aktívak.

Renátó és Fru ahogy az sejthető volt szétmentek, szóval csak az a végén megmaradt top 7-5 ember az aki összetart és a magánéletükben is részesei valamennyire egymás életének.

Én nem emlékszem olyan vv-re ahol 5-6 ember a műsor után tök jól és nyugodtan le tudott ülni egymás mellé.

1-2 ember érdekel mert megkedveltem őket, de ennyi, már csak egy jó emlék a vv10 számomra.

Örülök, hogy Bálintot tovább foglalkoztatja a csatorna, van tehetsége és ambíciója a fejlődésre.

Robi is ilyen aki ott dolgozik az RTL-nél, Vivi pedig, hááát, azért ő egymagában nem annyira érdekes mint Bálinttal és Robival együtt.

Nyáron még jön youtube-ra a Vivishow, szóval lesz még egy kicsi vv utánérzés amatőr módon kivitelezve.

Szóval akit esetleg érdekelne még róluk valami akkor fog még találni valamit a neten.

wilson10 Creative Commons License 2021.05.13 0 2 14970

Lassan végérvényesen lecseng a vv10. Eltüntek semmi hir róluk és ha őszinte akarok lenni most igy kapásból már nem is ugranak be a nevek .

r.tonyo4 Creative Commons License 2021.05.13 0 0 14969

Dani apja meghalt

Előzmény: Tibbe (14967)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.05.13 0 1 14968

Én most az Éden hotel első évadát néztem végig...

Tibbe Creative Commons License 2021.05.13 0 0 14967

Senkiről sehol semmi. Annyit tudunk csak, hogy Bálint a Survivor-ban van, Virág meg készül az X-faktorba.

Na és Robiról annyi, hogy az rtl-nél dolgozik.

 

Tudunk még valakiről valami aktuális infót? :O

Előzmény: r.tonyo4 (14966)
r.tonyo4 Creative Commons License 2021.05.13 0 1 14966

az insta sztori szerintem eltűnik.

Én felraktam mobilra az instát, van fiókom is. Renato, fruzsi, virág és Dani csatornájára vagyok feliratkozva, azért mert bennük volt a legtöbb konfliktus potenciál. Én azt szerettem volna látni, hogy egy ideig nyomják a közös posztokat, minden happy, aztán ezek eltűnnek, szakítanak, majd vádaskodnak, és egymásnak üzengetnek immár külön.

Na ilyenek nem voltak Fru-Renato viszonylatában, csak egy insta sztori, az meg ugye eltűnik. Úgyhogy hagyom is az egészet a francba.

Előzmény: -kozi- (14964)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.05.06 0 0 14965

Akkor miért nem regisztrálsz...?

Előzmény: kelso82 (14954)
-kozi- Creative Commons License 2021.04.30 -1 0 14964

Nem vágom én se ezeket az insta/tiktok live-okat. Öreg vok már ehhez lehet. :)
Elvileg eltűnik 24 óra után nem?
Az IGTV és a kis körökben legalábbis már nincs fent. 
Gép előtt meg nem ülök annyit h értesítőt kapjak ha épp van. :)

Előzmény: r.tonyo4 (14953)
egynik Creative Commons License 2021.04.29 -1 2 14963

Abszolút igazat adok, azt a vonalat túltolta Lilu, de az tetszett, hogy nem forgatta álságosan a szemét a való világos kérdés miatt.

Zsolti is onnan jött, sőt a legbotrányosabb 9-es szériát ő is készítette.

Nekem az nem tetszik, hogy úgy viszonyul most a vv-hez mintha neki semmi köze nem lenne az egészhez.

A vv10 tök jó évad lett volna ha nincs Digó és Renátó, plusz kreatívabbak a szerkesztők. 

Előzmény: -kozi- (14961)
egynik Creative Commons License 2021.04.29 0 2 14962

Nekem Moh, Dani nem voltak a kedvenceim. 

Előzmény: -kozi- (14960)
-kozi- Creative Commons License 2021.04.29 -1 1 14961

Nah Lilu. RTL pártkatona droid volt kb.
Önálló vélemény vagy kikacsintás nélkül...

Előzmény: egynik (14957)
-kozi- Creative Commons License 2021.04.29 -2 1 14960

Aki panelproli volt az Renátó, Dani és a Moh kedvenced. Ezek szánalmasak voltak!
Digó még ez alatt van. Kb a hobo-panelproli hibrid szint.

 

Nyílván a játék miatt jött össze ezzel a nyomorékkal. 

 

Tolhatod ezt, akkor én meg napjában leírhatom 3szor mekkora hányás emberek voltak Moh, Dani...

Előzmény: egynik (14955)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!