Keresés

Részletes keresés

yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -6 0 72

en csak ismeteltem pl a te fos szavadat es egy kicsit felturboztam     a kolcsont is kamattal szoktak visszafizetni   ez tortent most is   kamatot kaptal

Előzmény: F1 Hierro (71)
F1 Hierro Creative Commons License 2018.05.28 0 0 71

Még szerencse, hogy a te minőségi sajtóorgánumokból magadba szívtad a magaskultúrát, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.

Előzmény: yuhj8h (70)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 70

amit te olvasol az meg geci hazug provokalo sugarban hazugsagot foso de azert darabos cart is tartalmazo libsi geciseg

Előzmény: Traubi (69)
Traubi Creative Commons License 2018.05.28 0 0 69

Ezeket nem igazán ismerem egyiket sem. Amikről véleményem van:

 

Origó - abszolút nem tárgyilagos, fos.

MTV - olcsó kormánypropaganda, nem tárgyilagos (közmédiaként)

Kossuth Rádió - olcsó kormánypropaganda, nem tárgyilagos (közmédiaként)

TV2 - bulvár, nem tárgyilagos

Előzmény: yuhj8h (38)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -6 0 68

mivel orban 12 evre tervez       fel vagyok keszulve ideges zombik tamadasaira

yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 67

mar megbeszeltuk zombi       rosszak az idegeid      meg aztan en azonnal torlesztek   ugyhogy nem tortent semmi

Előzmény: díplómáss (66)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.28 0 0 66

elnézést szeretnék kérni tőled - bármennyire is troll vagy - amiért tegnap olyanokat írtam rólad

 

meg a ...ssy-től is!

 

de komolyan!

Előzmény: yuhj8h (43)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 0 65

tehat te egy kormanykozeli media foszerkesztojevel orbanozol                   vagy hazudsz     

Előzmény: a jó a rossz és én (50)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -3 0 64

ez komoly ?

Előzmény: quiepo (35)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.28 -2 2 63

Számból vetted ki ..., öööö, nem kell koptatnom az ujjaimat!!! LOL

Bmg, aki a fészen kamu nikken osztja a györi kézis csajokat, az ünneplésükbe "migráncsozva" szarik bele, az milyen szintet képvisel? orbánit?

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.28 0 3 62

Mint azt Szálasi Viktor megmondta: az index egy álhírgyár. Így már érthető, hiszen épp az ő bűnszervezetük gondoskodik róla, hogy ha a híroldal nem is, a fórum tele legyen álhírekkel. Szívesen mondanám, hogy ezzel is csak a nemnáci fideSS felszopóit cikizem, de sajnos ezek mára ténnyé váltak. :(

Előzmény: a jó a rossz és én (50)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.28 0 3 61

Neked ez hanyadik nicked, elmebeteg?

Előzmény: Zajossy M. Márk (60)
Zajossy M. Márk Creative Commons License 2018.05.28 -7 0 60

Vagy húsz nicken próbálja álcázni magát a balliberális, de szellemi képességei nem teszik lehetővé, hogy ne buktassa le magát az első kanyarban.

a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.28 0 1 59

"Ubul"!

Ül!

Okos!

Nem ugat ...

Előzmény: Zajossy M. Márk (57)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2018.05.28 -4 0 58

Az 1ik épp alattad:DDD

Előzmény: a jó a rossz és én (55)
Zajossy M. Márk Creative Commons License 2018.05.28 -7 0 57

Már nyomtathatod is, és viheted át a haverodnak.

 

Gondolom, pont ráér. Internet viszont nincs nála, csak a Mészáros újságját kapja, ezért van kiéhezve a szemléidre.

Előzmény: a jó a rossz és én (55)
martinaxe7 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 56

Jelentkezett a 23-as

 

:DDD

a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.28 -3 0 55

Erről írtam!

Azonnal itt is van 3 db szorgos kis hangyácska a bégetők troll-birodalmából!!!

 

 

martinaxe7 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 54

Pintér + Kubatov + OGV

 

III/III

Zajossy M. Márk Creative Commons License 2018.05.28 -6 0 53

Időről időre elsüti itt egy balliberális, hogy a szomszédját annyira kurvára érdekli a polfórum, hogy külön kéri, hogy vigye át neki minden nap kinyomtatva a legütősebb fideszes hozzászólásokat, hogy kielemezhessék.

 

Valószínűleg ez a balliberális mind ugyanez "rosszabbul élő" narancsosító bölöncfej.

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.28 -2 1 52

Mindegy mi a téma, mindegy mi a felütés, azonnal szorgos kis hangyaként jelennek meg és reagálnak mindenre.

 

 

 

Újabb szerencsétlen ballib, aki nem képes megemészteni, hogy egy fórumra miért járnak a népek.

Előzmény: a jó a rossz és én (50)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2018.05.28 -3 0 51

A 3/3ról a matekzseni mszp-s beszélt!!!! Csak úgy mellesleg:DDDD

Előzmény: a jó a rossz és én (-)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.05.28 0 2 50


Ez a tolicot tesztnek szántam.
Régi sportolótársammal beszélgettünk a napokban a net hatalmáról, a kommunikáció hatalmáról.
Nem mellékesen megjegyzem, az úriember egy kormányközeli médiaszereplő főszerkesztője.
Szóba került, hogy a narancsültetvényesek milyen hatalmas aparátust üzemeltetnek annak érdekében, hogy Viktort védjék, fényezzék a legkisebb portáloktól kezdve át a facebook szintű gigákig, és ennek milyen láthato jelei vannak.


Itt van pl az index, amiről tudva lévő, ki a tulajdonosa, tehát még inkább fontos a trollhadsereg működtetése ...
Nos, érdemes megnézni, hogy napi szinten mit művel pár tucat agyhalott troll a topic-okkal.
Mindegy mi a téma, mindegy mi a felütés, azonnal szorgos kis hangyaként jelennek meg és reagálnak mindenre. A cél egyértelmű, amit lehet az érdektelenségbe KELL fullasztani, ill. olyan mennyiségű értelmetlenséggel elárasztani, hogy az adott topic elveszitse értelmét, ergo az érdeklődést is. El lehetne menni abba az irányba, hogy a moderátoroknak mekkora szerepe van abban, hogy ez gond nélkül működik, de a rendszer őket nem azért tartja, hogy birkanyájat tereljenek, felügyeljenek ..., gondolkozzanak.

Alig pár hsz jelent itt meg, ellenben már orbán fingjánál tartunk, és kit érdekel, hogy a hazug féldakota miniszterelnök mivel nyitotta meg az újabb 4 éves kormányzási ciklusát!!!
Merthogy ő nem kirekesztést, megkülönböztetést vizionált, hanem ...

No, de hamarosan érkeznek siSSSSY hercegnő és társai, és velük együtt a szokásos, egyben kötelező baromságok sora!!! Csakhogy mentsék orbánukat.


Fogadást ajánlottunk egymással az említett haverommal, de úgy érzem h a végeredmény szempontjából megállapodhatunk 50-50%-os jóslási arányban, ami a felütéseink tartalmát illeti.

martinaxe7 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 49

Kubatov a III/III főnöke

yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -4 0 48

oki doki         megertelek      en aludtam 2-3 orat kozvetlenul talalkozasunk elott te biztos NEM

Előzmény: díplómáss (47)
díplómáss Creative Commons License 2018.05.28 0 1 47

nyugi, számodra is van még remény

 

mindannyian bűnösök vagyunk, én is

Előzmény: yuhj8h (44)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -4 1 46

orbannak soha semmi se sikerult a sorozatos 2/3-okon kivul   de mivel szereny ember ez a csekelyseg kielegiti

Előzmény: díplómáss (42)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -4 0 45

itt kezdte a provokalasomat 

Előzmény: díplómáss (42)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -4 1 44

ez egy szar geci fos allat 

Előzmény: díplómáss (42)
yuhj8h Creative Commons License 2018.05.28 -5 1 43

az vagyok   belefostam a szadba most is     es te le is nyelted   sajnos nem fulladtal meg mert nem volt eleg darabos

Előzmény: díplómáss (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!