Keresés

Részletes keresés

22lr Creative Commons License 2021.02.12 0 0 91

Chuck Norrisnak nincs szüksége koronavírus elleni oltásra, a koronavírusnak van szüksége oltásra Chuck Norris ellen.

 

                                                                                                                                             

22lr Creative Commons License 2021.01.07 -1 2 90

" Ha nem vesszük észre, hogy egy vitában nem a másik fél eszével, hanem az akaratával állunk szemben, akkor semmi esély a megegyezésre. Egyszerűen hiába érvelünk az ész oldaláról ott, ahol akaratokkal és beállítódásokkal van dolgunk. "

 

                                                                                                                               Immanuel Kant

22lr Creative Commons License 2020.09.09 -1 4 89

" A magyar szó még nem magyar érzés, az ember, mert magyar, még nem erényes ember, és a hazafiság köntösében járó ember még korántsem hazafi. S hány ilyen külmázos dolgozik a haza megggyilkolásán "

 

gróf Széchenyi István

22lr Creative Commons License 2020.09.07 -1 3 88

„Az, hogy magyar és keresztény, azt élni kell és nem kiabálni, mert hangoztatásuk által nemcsak tartalmukat vesztik, de hibás tartalmat is kapnak és a magyar nem a hazaszeretetet, hanem a mások gyűlöletét, a keresztény pedig a faji és vallási türelmetlenség színét kapja.”

 

1941. február 27, Szent-Györgyi Albert

22lr Creative Commons License 2020.09.05 -1 1 87

„Mérei Ferenc mondta sokszor – és én tökéletesen egyetértek vele –, hogy ahol untatnak téged, onnan menekülj! Hozzátenném: azért menekülj, mert vagy nem igaz, tévútra vezető, amit a fejedbe akarnak verni, vagy te nem vagy még elég érett a befogadására. Mindkét esetben roncsolni, ’lazítani’ fogja a személyiségedet.” Dr. Vekerdy Tamás – részlet az Érzelmi biztonság című könyvből

TMK-s Creative Commons License 2020.08.01 0 0 86

" Kinek álma tele buksza, annak lelke sivár puszta "

 

                       Wong

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.15 0 2 85

" Minden nap egy alma, és a doktor alma "

 

                    Johnny Firpo

22lr Creative Commons License 2020.06.15 0 0 84

„Magyarországot nem uszító gondolatokkal nyugtalanítva, hanem köznapi, hasznos, jólétet gyarapító tettek sorával kell szeretni.”

 

                                                                                                                                     Deák Ferenc 

22lr Creative Commons License 2020.06.05 0 1 83

„Az ember általában nem reagálhat erőszakosan, de biztosíthatom önöket, ha valaki az anyámat szidná, számítania kellene tőlem egy ökölcsapásra… Sokan gyalázzák, gúnyolják az egyházat. Nos, ők könnyen úgy járhatnak, mint az az ember, aki az anyámat szidná. Vannak bizonyos határok.”

 

                                                                                                                       Ferenc pápa

22lr Creative Commons License 2020.05.29 0 3 82

" Ha egy topikot szét lehet offolni, azt szét is fogják "

 

                                                                                                           by én, Murphy után szabadon

Laliacsád Creative Commons License 2020.05.29 -3 0 81

És az ár jó amúgy ?

Előzmény: picurgyu (80)
picurgyu Creative Commons License 2020.05.29 -3 1 80

A kaliber az engem is aggasztana mert egyrészt drága a lövedék másrészt 7,5 Joulnál nem valami nagy ötlet .

Előzmény: Laliacsád (79)
Laliacsád Creative Commons License 2020.05.29 -3 0 79

És ez pont egy olcsóbb kategória , ráadásul használtan vettem mert szűkös a büdzsé . Minden jó tanácsot nagyon köszönök . Mi a véleményed egy hw97k puskarol 5.5-ös kivitelben ? Van rajta apró esztétikai hiba és egy delta 4-16x40 távcső . 100 e Ft az ára . Engem a kalibee aggaszt.

Előzmény: picurgyu (78)
picurgyu Creative Commons License 2020.05.29 -3 1 78

Ügyes voltál . Legközelebb véletlen se tekergesd ki a tornyokat végállásba mert azt még a nagyon drága távcsövek sem díjazzák . Olcsóbbaknál meg összeülhetnek  a belső tubus rugójai és dobhatod ki a tcs.-t a kukába .

Előzmény: Laliacsád (77)
Laliacsád Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 77

Üdv urak! Jelentem a segitsegetekkel sikerült a mutatvány , a puska pontos, nagyon jól sikerült ! Köszönöm a tanítást !!!!

Laliacsád Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 76

Köszönöm szépen  a segítséget !!! Hozzá kezdek.

Előzmény: picurgyu (75)
picurgyu Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 75

A lőlap az általad használni kívánt legnagyobb távolság felénél legyen belövéskor .

Előzmény: picurgyu (74)
picurgyu Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 74

Állítsd vissza közép állásba a tornyokkal a szálkeresztet . Vágj PET palackból olyan széles csíkokat mint a szerelék és olyan hosszúakat mint a szerelék alsó íve . Annyi csíkot tegyél a hátsó szerelék alsó felébe a távcső alá ,hogy torony állítás nélkül az adott távon pontra lőjön a puska .

 

Előzmény: Laliacsád (73)
Laliacsád Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 73

A távcső elejét kell lefelé buktatni?

Előzmény: chato0078 (72)
chato0078 Creative Commons License 2020.05.28 -3 0 72

Lejtős szerelék kell.

Előzmény: Laliacsád (71)
Laliacsád Creative Commons License 2020.05.27 -4 0 71

Sziasztok . Szeretnék segítséget kérni . Felszereltem egy csőtörős légpuskára egy céltávcsövet, egyrészes szerelékkel. A leadott lövések szórásképe jó , de mindegyik a cél alatt jelentősen. Próbáltam állítani a távcsövön, de hiába tekertem ki végállásig, még így sem oda hord ahova kellene, javult a helyzet , de nem jó . Mit csináljak? 

Laliacsád Creative Commons License 2020.05.27 -4 0 70

Sziasztok . Szeretnék segítséget kérni . Felszereltem egy csőtörős légpuskára egy céltávcsövet, egyrészes szerelékkel. A leadott lövések szórásképe jó , de mindegyik a cél alatt jelentősen. Próbáltam állítani a távcsövön, de hiába tekertem ki végállásig, még így sem oda hord ahova kellene, javult a helyzet , de nem jó . Mit csináljak? Előre is köszönöm a tanácsokat.

22lr Creative Commons License 2020.05.27 -1 0 69

" Aki nagyon magyarkodik, az nem nagyon magyar. "

 

" Aki magyarságomban kételkedik, annak a magyarságában kételkedem."

 

                                                                                                              JUHÁSZ GYULA (1883–1937, költő)

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.21 0 1 68

"Engem sohasem érdekelt a rang, bizonyos értelemben a népszerűség sem. Véleményem szerint, aki azt gondolja, hogy történelmet csinál, az ostoba ember.

Mindenkinek el kell végeznie a feladatát, ha ez a történelem része lesz, hát legyen..."

 

                                                                                                                Kádár János

utazni Creative Commons License 2020.05.20 0 0 67

Miért írja ki ez a témakör, hogy fegyverek!!, holott Bölcsességek, okosságok a címe??

22lr Creative Commons License 2020.04.28 -1 2 66

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.29 -1 0 65

"Aki a humort érti mindent tud,
aki nem az mindenre képes!"

      Nem tudom ki.

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 -1 0 64

Kishíján tökéletes leírása a mai "modern"civilizációnak...

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 -1 0 63

" A tudás legnagyobb ellensége nem a tudatlanság, hanem a tudás illúziója. "

  

                                                                                      Stephen Hawking

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.15 -1 2 62

"Jobb egy fegyver, ami van, de nem kell, mint ami nincs, de kellett volna"

 

                                                                                Quentin Tarantino

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!