Keresés

Részletes keresés

hegekari Creative Commons License 2018.01.30 0 0 13

Sziasztok.  LG 49UJ6307 tv van. tud e valaki megoldást a hang beállításoknál ,hogy a háttér zaj, zene ne legyen olyan hangos ,lehet e állítani ?? nézem a filmet és vagy a háttérzene vagy a " csatazaj " olyan hangos lesz hirtelen ,hogy majd ki esek az ágyból.  Ja tudom nézzem karosszékből :)  Lehet hogy nem lehet állítani de megkérdezem tőletek. Köszi.

gpeter19 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 12

Szia,

 

Nekem AN- MR650A van. Ezt adták gyárilag hozzá. Eddig jól működik.

 

Üdv

GP

 

Előzmény: hegekari (10)
gpeter19 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 11

Szia,

 

Köszi, ne fáradj. Egyenlőre jól elvagyok a zsinórossal.

 

Hátul a csatlakozók között, legalul van egy fekete négyszögletes jack aljzat. Audio out/  h/p out felirattal.

Bedugtam a fejhallgatót és a tv menüjében a hangot átváltottam fejhallgatóra.

Ennyi, sok sikert.

 

Üdv

GP   

Előzmény: hegekari (9)
hegekari Creative Commons License 2017.11.27 0 0 10
Előzmény: gpeter19 (7)
hegekari Creative Commons License 2017.11.27 0 0 9

Szia. Bluetootra megvolt a megoldás ,de amit próbáltam 2 féle fejhalgató mind a kettő nagyon halk volt . A beállításoknál a hang ,és ott lehet megtalálni a bluetoot kapcsolatot ,de mint mondtam nem vált be. jóapámnak is ilyen tv- je van és neki kellene főleg a fejhalgató kimenet. Sajnos azt még vezetékest sem találtam . rca kimeneteket próbáltam de meg sem nyikkan. Te hogy csináltál vezetékes fejhalgató bekötést ?? leírnád ??

Most értem haza a melóbol de ha érdekel holnap leírom lépésről lépésre nekem hogy sikerült a bluetoot kapcsolat.

Szia. Szép estét.

Előzmény: gpeter19 (7)
gpeter19 Creative Commons License 2017.11.27 0 0 8

Sziasztok, hátha olvas valaki :)

 

Két hete van egy LG 43uj7507 tv-nk.  Sony Wega utánnem semmi élmény :) .

Viszont kapásból van néhány megoldatlan problémám ami zavar. Az első gondok természetesen a settopbox nevű dobozzal van.

 

Inviteles ZTE dobozom van, simán átment az adás a tv-re a kezdőlépések után, de:

-    nem tudom a tv távkapcsolóval kezelni a settopboxot, nem is látom a csatornákat a tv-n.

 

-    hdmi-n sokkal jobb a kép minősége, de a felvétel csak az aux (fehér,piros,sárga kábel) kapcsolattal lehetséges. (a hdd csatlakoztatással sem volt gondom)

 

-   a youtube -ról a "mozizás" simán megy, de arról sem megy a felvétel

 

 

Tudtok infót, hogy javíthatók ezek a problémák?

 

Üdv és köszönet,

Gpeter19

 

 

gpeter19 Creative Commons License 2017.11.27 0 0 7

Szia hegekari,

 

remélem nem csak ketten vagyunk a fórumon :)

 

Én kábeles fejhallgatót használok, úgyhogy a bluetooth -ra nem tudok megoldást. Ha találtál írd meg, hátha nekem is kedvem támad rá. :)

 

A Magic Remote nekem bejön. Mit értesz azon, hogy melyiket ajánlom? Több van?

 

Üdv

P.

 

ui.: csak egy hete tesztelem a cuccot,

 

Előzmény: hegekari (6)
hegekari Creative Commons License 2017.11.25 0 0 6

Sziasztok. Egy UJ49" 6307 LG tv tulajdonosa lettem. Szeretnék fejhallgatót csatlakoztatni a tv-hez. kaptam kölcsön egy SONY bluetoot fejhallgatót. nagy nehezen sikerült összekapcsolnom a tv-vel. A gondom ,hogy nagyon halk. hiába hangosítom a fejhalgatón ,vagy a tv-én nem elég hangos.
segítségeteket kérném ,hogy vezetékkel hogy tudok csatlakoztatni fejhallgatót ,vagy tudtok e olyan vezeték nélkülit ajánlani ami kompatibilis az én készülékemmel.
Az ára is számít ,mert a tv sem volt olcsó ,így a leg kedvezőbb árú megoldás érdekelne.
HA email címre kapok segítséget az nagyon jó. hegekari58@gmail.com
KÖSZÖNÖM.
Még egy apróság. Melyik Magic Remote-ot ajánlanátok nekem ?

40oz Creative Commons License 2016.01.28 0 0 5

Megoldás: Linuxos gép látja a vinyót, csak a Windowsos filerendszer sérült! 

Előzmény: 40oz (4)
40oz Creative Commons License 2015.12.28 0 0 4

Hasonló problémám van.

 

LG smart cinema 3d 42lb650v tévére egy 1 Tb-os WD My Passport HDD-t csatlakoztattam. A távirányítón az input gomb lenyomására megjelenik a rácsatlakoztatott mobil vinyó és ott lehet böngészni a tartalmat. Most meglepő módon az történt, ami eddig soha, hogy egyszer csak valami Time Machine elkezdett működni és egy piros kör szimbólummal mintha elkezdett volna valamit venni a vinyóra. Megijedtem és kihúztam a vinyót, azaz nem biztonságosan távolítottam el. Ezután a számítógépre csatlakoztatva minden file a helyén volt, de volt két addig nem létező könyvtár is, az egyik valami "LG...." a másik meg egy értelmetlen számsor volt. Ezeket letöröltem. Majd a legközelebbi alkalommal, mikor a vinyót a számítógépre dugtam, a könyvtárfa ugyanúgy ott volt, de a fájlokat már nem lehetett megnyitni. Most meg, ha rádugom a számítógépre, akkor megjelenik mint eszköz, de nem lehet elérni, semmilyen könyvtárfa nem jeleníthető meg, a vinyó neve is eltűnt. Gyakorlatilag használhatatlan.

 

Mit történt? Hogy érhetném el az adatokat?

 

Gyula54st Creative Commons License 2015.08.23 0 0 3

A winchester tesztek alapján hibátlanul müködik

CS.V.D Creative Commons License 2015.08.23 0 0 2

Izé, gigással.

Előzmény: CS.V.D (1)
CS.V.D Creative Commons License 2015.08.23 0 0 1

Biztos hogy nem a vinyó a beteges? Próbáld egy másik 500 megással.

Előzmény: Gyula54st (-)
pipppen Creative Commons License 2015.08.22 0 0 0

b0rzasztó ;-) 

Előzmény: Gyula54st (-)
Gyula54st Creative Commons License 2015.08.22 -1 0 topiknyitó

42LA660S-ZA típusú televízióm van.
2*1 TB lemezegységet csatlakoztattam a televíziómhoz .
Az egyiken filmek, képeket tárolok és jelenítek meg ez tökéletesen működik.
A másikra számomra érdekes műsorokat rögzítettek, hogy később meg tudjam nézni.
Ez a rendszer LG specifikus partició formátumot használ.
Az elmúlt két évben négyszer vesztette el a rendszer az összes felvett műsort.
Háromszor magától eldobott mindent negyedszer csak a lemez újra formázása után lehetett ismét használni.
Rendszeres probléma, hogy a felvett műsort a televízió nem tudja kezelni és azonnal törli.
Sajnos egy más szempontból jó termék elvárt használhatóságát nullázza le.
Szerintem nem kellene erőltetni az LG saját partició formátumot mert használhatatlan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!