Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.11.01 0 0 115

Hajde reménye 1re jobban él sógoréknál:))))

Előzmény: robopassmeet (112)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.29 0 0 114

focizni márpeniglegöst muszájj

Előzmény: robopassmeet (113)
robopassmeet Creative Commons License 2015.10.27 0 0 113

Befocizzák magukat a Zembereknél.

Előzmény: Gilice a gólya (107)
robopassmeet Creative Commons License 2015.10.27 0 0 112

Hajde régen vót má.

Előzmény: nagyanyo5:0 (100)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.27 0 0 111

ez a befőtt-politika...

Előzmény: nagyanyo5:0 (110)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 110

Meghívni, aztán elállni!!!! Ez a legnagyobb őrültség:(((((

k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.24 0 0 109

-ez a legutolsó nem is olyan őrültség...

Előzmény: k.d.humeer (108)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.21 0 0 108

Sz.tem még mindig jobb, mint, ha Ausztriába vinné mindenféle számlákra a lopadékokat, vagy piramisokat építtetne a szoclib rabszolgákkal...

Előzmény: Gilice a gólya (107)
Gilice a gólya Creative Commons License 2015.10.20 0 0 107

0rbánisztánt egy elmeháborodott.

 

 

 

Egymilliárd forint járhat a válogatottnak a kijutásért

Állítólag ennyi a prémium, ha a norvégok ellen sikerül kiharcolni az Eb-részvételt. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: ooloo (0)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.17 0 1 106

plutóniumbomba 

ezek nem őrültek, hanem 

egyszerűen csak

kergemarhák

 

 

TomTroll Creative Commons License 2015.10.15 0 0 105

Idiota az édesanyukád hüje fia.

Előzmény: k.d.humeer (94)
TomTroll Creative Commons License 2015.10.15 0 0 104

És mi lesz a Forradalmi Gárdával?

Beolvad a KOMSZOMOL-ba?

Előzmény: Borsinka (61)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.15 0 1 103

nemwunk egyedül

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 102

b, mint balfax, nem kell mindig utánozni:DDDD

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.12 0 0 101

"újra"

Ha lehetne, kedves plakátarc!

Előzmény: nagyanyo5:0 (95)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 100

Lehetett választani, de sokan emlékeztek Hajderre!!!!

Előzmény: martinaxe7 (99)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 99

Ha lehetne választani

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 98

Győztek a szocik Bécsben!!!!

Előzmény: martinaxe7 (97)
martinaxe7 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 97
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.11 0 0 96

Á.  Az eu-val nehéz dolguk van, itt nehéz háborút kirobbantani, Ukrajnában sem megy az Üzlet rendesen nekik.

Előzmény: nagyanyo5:0 (95)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.10.11 0 0 95

€pa csendes, megint csendes:))))

Előzmény: k.d.humeer (93)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.06 0 0 94

Az idióta usákok rákényszerítették Putyint, hogy nagyságrenddel nagyobb mértékben szálljon be a háború-üzletbe...

 

Őrülten debilek.

k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.03 0 0 93

2012.: háborúk  (Háborúzni márpedig muszáj. Üzlet/usrael s.k.)

 

Afrika: 13 háború
(13) Algéria
(1) Etiópia
(2) Burundi
(3) Mali
(4) Kongói Demokratikus Köztársaság
(5) Nigéria
(6) Szenegál
(7) Szomália
(8) Szudán (2 háború)
(9) Dél-Szudán
(10) Uganda
(11) Közép-afrikai Köztársaság

Közel- és Távol-Kelet: 9 háború
(12) Afganisztán
(14) Irak
(15) Irán (Kurdisztán)
(16) Izrael (Palesztina)
(17) Szíria
(19) Oroszország (Észak-Kaukázus)
(20) Tádzsikisztán
(21) Törökország (Kurdisztán)

Amerika: 1 háború
(22) Kolumbia

Ázsia: 9 háború
(23) India (4 háború)
(24) Mianmar
(25) Pakisztán
(26) Fülöp-szigetek (2)
(27) Thaiföld

 

k.d.humeer Creative Commons License 2015.10.03 0 0 92

 de hol vannak ezen föltüntetve a földrabló usrael csapatai?? -őrületes pofátlanság...

k.d.humeer Creative Commons License 2015.09.28 0 0 91

kergemerkel aggódik, hogy nem tudnak megfelelő ütemben lakásokat építeni a migránsoknak...

 

-ugyan miket mondhatott a mobiljába, amit a cia felvett??

Előzmény: nagyanyo5:0 (90)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.09.27 0 0 90

Asszem a baloldalnak most lesz vége €pában:)))))

Előzmény: k.d.humeer (89)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.09.27 0 0 89

új kór terjed a szoclibek közt!!

 

kergemerkel-kór

k.d.humeer Creative Commons License 2015.09.24 0 0 88
k.d.humeer Creative Commons License 2015.09.18 0 0 87

Nem őrültek ezek. 

 

Mi vagyunk az őrültek, hogy tűrjük őket.

k.d.humeer Creative Commons License 2015.09.14 0 0 86

Sztem egy olyan topikba, ahova sokkal többen járnak...

Nézd meg a legpörgősebbeket!

Előzmény: E.A. .sk (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!