Keresés

Részletes keresés

Jackson333 Creative Commons License 2022.01.10 0 0 1347

Sziasztok! Xiaomi  mi robot vacuum mop essential masinám egy ideje nem adagolja a vizet hiába van water level max-ra állítva.  Valami szoftveres beállítási gond lehet vagy eltömődhetett?

 

Szadam222 Creative Commons License 2022.01.07 0 0 1346

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy viomi s9 csodát. Valamiért x időnként mikor az app bol vezérelve elküldöm x helyre, elindul megáll és elkezdi újra térképezni a házat. Ilyenkor az appban is berak egy új térképet. Ez mitől lehet? Azért egy majd 200ezres ilyen csodánál ez elég idegesítő... 

Hooliboy Creative Commons License 2021.11.30 0 0 1345

Kb 25 magas 60 hosszú
23-24 fokos

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (1344)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.11.29 0 0 1344

Hány százalékos az emelkedő?

Előzmény: Hooliboy (1343)
Hooliboy Creative Commons License 2021.11.27 0 0 1343

Sziasztok!
Szeretnék venni egy xiaomi vacum mop porszívót csak az a baj, hogy szinteltolásos a házam! (kb 25 cm van a két szint között)
Szerintetek ha készítek egy rámpát azon fel tudna menni?
Esetleg valaki kipróbálhatná akinek van hasonló készüléke!!!

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1342

Érdekes, most néhány napig nem használom, ezért levettem a töltőről (Lithium aksi miatt).

 

Erre látom, hogy napközben ott áll és villog egy kicsit.

Ezt vajon miért csinálja?

Üzen haza Kínába?

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (1341)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.11.21 0 0 1341

Csak tréfálkoztam:-)

Valójában én most vettem egy alap modellt, nem a legnevesebb gyártótól.

 

Az első tapasztalatom meglepően jó.

Remélem az élettartama is elfogadható lesz.

 

Csak porszívózni tud, felmosni nem.

Ha szemből jön, felmegy a szőnyegre is és meglepően nagy területet ügyesen lefed a lakásban.

 

Az első nekifutásra már 20 perc alatt meglepően hatalmas mennyiségű port összeszedett, majd leesett az állam.

 

Szerintem a választás első szempontja lehet az, hogy mekkora felületet szeretnél takaríttatni vele?

Egyes modelleknek kisebb a szívó nyílása, másoknak nagyobb.

Nagyobb felülethez szerintem jobb a nagyobb szívónyílás.

 

Másik szempont lehet az, hogy mennyire szeretnéd ezt okosban csinálni?

Azaz összekötni okostelefonról irányítani, speciális beállításokkal ügyeskedni.

 

További szempont lehet, a felmosás igénye vagy sem.

Meg persze a pénztárca.

Előzmény: akisjegesmedve (1339)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.11.18 0 0 1340

Egy jó takarítónő, annak lassabban használódik el az akuja.

Előzmény: akisjegesmedve (1339)
akisjegesmedve Creative Commons License 2021.11.18 0 0 1339

Helló!

Kb, 1,5 hete olvasom nézem.. a fórumot s minden mást :))
... s csak egyre jobben f*ngom sincs melyik robotika legyen..
Xiaomi valamely típusát gondolom hú hának.
Ti mit ajánlanátok max 140ért? és honnan?

HInsight Creative Commons License 2021.11.15 0 0 1338

Sziasztok!

Vásároltam egy Xaomi mi vacuum mop p robotot.
Első indítás után, elkészült térképet felosztottam helységekre.
Ha kijelölök egy helységet, hogy menjen oda takarítani, valamiért a falon át akar odamenni. Ha ugyanabban a helységben kijelölök egy területet, hogy ott takarítson, akkor viszont odatalál. Már próbálkoztam hogy a falhoz húztam egy virtuális falat is, nem zavarja ő akkor is ott akar átmenni.
Viszont ha terület kijelöléssel átküldöm a másik helységbe, akkor ugye átmegy mint fentebb írtam és ha itt leállítom és mondom hogy takarítsa azt a helységet, onnan már korrektül megy és takarítás után vissza megy a kiinduló helységbe a töltőjére minden probléma nélkül.
Tehát a faláttörő mániája csak akkor van, ha a helység nevét választom ki.
Járt már valaki így? Van megoldás?
Valaki azt mondta, hogy az zavarhatja meg, hogy két kijárata van a helységnek ahonnan indul, de nem értem ez nem zavarja, ha kijelölt területre küldöm....

Köszönöm, ha valaki segít!

Francc Creative Commons License 2021.11.12 0 0 1337

Sziasztok,

 

Xiaomi vacuum mop pro 1 éves. 

1-2 hete kezdte el azt cainalni, hogy porszívózás közben, olyan hangot ad ki, mintha felpörögne nehany pillanatra. (wumm-wumm-wumm) de nem áll le és szív is rendesen. 

Olyan mintha a normál porszívónak, befognánk a szívócaő végét kézzel.

Valaki találkozott mar ilyesmivel? 

ovinababika Creative Commons License 2021.11.01 0 0 1336

Köszönöm. Végső soron nekem is ez volt az ötletem a felmosásra. Csak bosszantó, hogy van külön no mop zona és no go zóna, mégsem akar normálisan működni. Bár lehet csak nekem így logikus. A vízes tanácsot pedig megfogadom. 

Előzmény: mirelit1 (1335)
mirelit1 Creative Commons License 2021.10.31 0 0 1335

Sajnos erre nem hiszem hogy tudok válaszolni.

Èn nem állítottam be semmilyen " korlátozást ".

Laminát van, itt - ott kisebb - nagyobb szönyegekkel. Mindent porszívóztatok és mindent mosatok is ( eleve a vízmennyiséget be lehet állítani, a szönyegek olyanok hogy nem árt neki ).

Lakás és mellé 2 cica, tehát napi szinten porszívózás :)

 

Egy tipp : a mosáshoz ha megoldható, szűrt vizet használy ( a vízkövesedés végett ).

Előzmény: ovinababika (1334)
ovinababika Creative Commons License 2021.10.30 0 0 1334

Köszönöm, igen megoldódott végül is azt vettem. Ha már így képben vagy, kérlek segíts. Ha beállítok egy szőnyeget no mop zónának. Hogyan tudom rávenni a porszívót hogy, ott porszívózzon? Mert nem csak felmosni nem hajlandó, hanem egyszerűen rámenni se hajlandó a szőnyegre. 

Előzmény: mirelit1 (1333)
mirelit1 Creative Commons License 2021.10.29 0 1 1333

Igaz, már 2 hetes a kérdésed és lehet már meg is oldottad.

Nekem kb. 5 - 6 hónapja egy S6 Max V - van és teljessen megvagyok vele elégedve. Porszívózok, mosok vele fel.

101% - ban rendben van.

Előzmény: ovinababika (1332)
ovinababika Creative Commons License 2021.10.14 0 0 1332

Sziasztok. Robotporszivo vasarlasa elott allok, ket versenyzo maradt. XIAOMI DREAME BOT L10 PRO TESZT es a Roborock S6 Maxv  https://www.vacuumwars.com/compare-dreamebot-l10-pro-robot-vs-roborock-s6-maxv-vacuum-cleaners 

Nem tudok donteni, egy Roborock 1.gen-t valtana. Ti melyiket vennetek? Mas alternativakat is meghalgatnek, ha van. Koszi elore is.

ant17 Creative Commons License 2021.09.20 0 0 1331

Kis ecsettel a szenzorokat pucold meg. Ha nem megy akkor garanciaztatni kell mert a pucolas következő szintje a szetszedes.

Előzmény: Vizipocok123 (1330)
Vizipocok123 Creative Commons License 2021.09.20 0 0 1330

Üdv!

1 éve vettem egy Viomo Se prot .Nagyon kis ügyesen navigált takarítás közben.Most viszont mintha elvesztette volna a tájékozódási képességét.Sokszor kóvályog a lakásban és nem a térkép szerint mozog.Néha nem talál vissza a töltődött.

Ötlet?

Köszönöm!

zs.nemo Creative Commons License 2021.07.19 0 0 1329

Szi veca.andrea!Érdeklődnék hogy neked sikerült e megoldani az ,,emeletes ház problémát"? Nekünk is az van...és nem boldogugulok a 2 szint elmentésével.

Előzmény: veca.andrea (1324)
Spandau11 Creative Commons License 2021.05.28 -2 0 1328

Már csak az érdekelne hogy ki az a hülye agyrokkant, aki erre mínuszolni tud.

Előzmény: Spandau11 (1326)
veca.andrea Creative Commons License 2021.05.27 0 0 1327

Köszönöm a válaszokat! 

Spandau11 Creative Commons License 2021.05.26 -2 0 1326

Nemrég vettem pluszban egy Viaomi SE - t, kimondottan a balkon takarításra. Elsö alkalommal ( felmérés / térképkészítés ) kitettem a dokkolót is. Onnan indult, ott fejezte be.

Azóta csak a porszívót teszem ki és ahol leteszem, onnan indul és ha befejezte ott is áll meg ahonnan indult ( tehát ez nem megy addig amíg le nem ürül ).

Előzmény: veca.andrea (1324)
loading Creative Commons License 2021.05.25 0 0 1325

Vagy megáll a programjának végeztével és vár, vagy addig megy, míg le nem merül. A miénk az utóbbit csinálja, de az nem Roborock.

Előzmény: veca.andrea (1324)
veca.andrea Creative Commons License 2021.05.23 0 0 1324

Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hogyan működik a robotporszívó használata emeletes házakban? A földszinten van a dokkoló és nem világos, hogy ha felveszem az emeletre a porszívót, utána hol áll meg? Vagy a dokkolót is fel kell vinni? Bocsi, hogy ha túl buta a kérdés, de nem találtam erre választ sehol.

Xiaomi roborock s5 max-ról van szó, hogy ha ez számít.

Spandau11 Creative Commons License 2021.04.29 0 0 1323

Nekem az elsö egy Roborock S5 max volt.  Gyakorlatilag meg is van, csak odaadtam a fiamnak.  Kifogástalan. Két macskánk van lakásban, áldom az eszem hogy befektettem egy ilyenbe.

Mivel az S5 max - ot tovább adtam ( a fiam ecovacs deebot ozmo 920 - a a drága ár ellenére sem az igazi ) fél év használat után odaadtam neki.

Hogy ne ugyan olyat vegyek ismét, megvettem az egyel újabb modelt a Roborocck S6 maxv - t. 

Természetesen ezzel sem csináltam rossz üzletet. Ugyan úgy ( szerintem ) megéri az árát.

Napi szinten megy, 5 helységet 28 perc alatt trappol végig. Ami elönye talán az S6 maxv - nek, hogy jobban összeszedi a port.

 

Annyi a különbség a te álltalad keresettel szemben hogy ezek felmosnak is ( de nem kltelezö használni, külön funkció )

Előzmény: kisneteri (1322)
kisneteri Creative Commons License 2021.04.29 0 0 1322

Sziasztok

 

Szeretnék tőlletek tanácsot kérni. Még életemben nem volt robot porszivóm, most szeretnék venni kb 80 nm,re   Nem akarok felmosatni vele, csak a port,porcicákat  szedje fel a parkettárol, kőről, és szőnyegről, az is csak asztal alatt van, és nem magas.Olyan kellene ami nem csak sétálgat, hanem ami tényleg jó is.  Nagyon szépen kőszőnőm előre is a tanácsotokat.

Adzsulo Creative Commons License 2021.02.27 0 0 1321

Sziasztok!
Xiaomi Vacum Mop Pro, 2 hónap után LDS hibát dob. Torony forog, tehát nem motor hiba, vagy a lézer vagy az érzékelő döglött meg benne. Mivel elbénáztam a rendelést, így kínai raktárból jött, Xiaomi nem vállalja a gart így, szívás, de ez van. Szerintetek van esély ellenőrizni házilag, hogy mi halt meg az LDS szenzorban vagy vigyem szervizbe, ott nyilván teljes LDS modul csere lesz, 30+ ezerért. Ha csak a lézer halott, azt 3 ezerért lehetne benne cserélni.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2021.02.07 -1 0 1320

Nagy baromság, 100ezrem bánja:(((((

aldamirt Creative Commons License 2021.01.19 0 0 1319

Sziasztok!

Bocsánat lehet, hogy nem idevaló:

lenne egy 43 db-os szűrő, főkefe, mop stb. szett a Roborock 50-hez. Nem ehhez rendeltem külföldről,de ehhez a típushoz jött a szett. Rossz típushoz küldték a szettet. Eladásra kínálnám 9200 Ft-ért amennyiért vettem + posta.

Akit érdekel írjon.

Köszönöm

Zolket Creative Commons License 2021.01.16 0 0 1318

 

ez a tisztító kefe hibája, lehet, hogy feltekert valamit

Előzmény: kollár134 (1314)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!