Keresés

Részletes keresés

gbr55 Creative Commons License 2023.09.05 -2 0 88

Szervusz!

 

Szívesen ismerkednék Veled :)

Előzmény: Törölt nick (85)
peter7104 Creative Commons License 2023.09.05 0 0 87

Szia Nyilvános az emailem.

Szeretnélek meg nézni 

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2023.08.31 -3 2 86

én anyósom 60 fölött van de nagyon jó a szex vele.



Törölt nick Creative Commons License 2023.08.31 0 6 85

hogy nekem nincs ilyen vőm!

Előzmény: anyuval (82)
Törölt nick Creative Commons License 2023.07.31 0 1 84

Szia van írj rám publikus az email.. csak ird meg higy te vagy..

Előzmény: peter7104 (83)
peter7104 Creative Commons License 2023.07.31 0 2 83

szia van az anyosodról kép

privátba

Előzmény: Törölt nick (77)
anyuval Creative Commons License 2023.07.17 0 6 82

én is keféltem az anyósommal, nagyon jó volt vele, jobban szopott mint a lánya

Törölt nick Creative Commons License 2023.04.21 -2 0 81

írtam

Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2023.04.17 -3 0 80

Írj privat e-mailt:  k.iloz@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2023.04.17 -3 0 79

Írj rám e-mailt publikus az e-mail cimem

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2023.04.17 -3 1 78

beszéljünk

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2023.04.07 0 6 77

Sziasztok! 

Én is odavagyok az anyosomért... 58éves de nagyon jó alakja van.

Egyenlőre csak odáig jutottunk, hogy parszor szajra puszi volt.. de nem huzta el magát.. remelem hogy elöbb utobb megengedi hogy megdugjam..  rendszeresen lesem .

Törölt nick Creative Commons License 2023.03.26 -2 0 76

Ügyes

Előzmény: bikuci27 (64)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.26 -3 5 75

Nekem sajnos még nem volt meg. De izgat anyóspajtás eléggé. Hatvan plusszosan is nagyon ott van. A fényképeit szoktam nézegetni, arra verem a farkam.

Törölt nick Creative Commons License 2022.09.25 -1 5 74

Én is megdugtam az anyósomat és egyszer a csajom anyját igaz ő nem volt az anyósom.Így igaz ahogy többen is írják.Meghálálja.Ha meg szexi is akkor miért ne?

Előzmény: DrDeath (71)
zkap Creative Commons License 2022.09.25 0 3 73

Hány éves a " kedves mama " ??  Tedd a szépet neki kicsit ,hátha hálás  lesz ... Dicsérd meg a ciciket

Előzmény: DrDeath (71)
Törölt nick Creative Commons License 2022.09.23 -2 4 72

Ki ne hagyd az anyóst,ha tehetet nagyon jó legyél vele,meghálálja!!!!

Előzmény: DrDeath (71)
DrDeath Creative Commons License 2022.09.23 0 3 71

Én eddig ilyen szemmel nem is néztem leendő anyósra, de most hétvégén voltunk náluk és párszor behajolt úgy, hogy totál beláttam a mellei közé, pláne egyik alkalommal melltartó se volt rajta. Igen csak kívánatos :)

zkap Creative Commons License 2022.09.23 0 0 70

elolvasnánk a részleteket....

Előzmény: krizsa10 (69)
krizsa10 Creative Commons License 2022.05.24 -1 4 69

enyém engedte

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.24 -5 5 68

Én is megdugnám az anyóst,de még nem engedi.Azt mondja várjak türelemmel,pedig engedi magát simogatni,fogdozhatom a cicit is,ő is meg fogja a farkam és huzogatja is,mégsem engedi magát megdugni.Pedig igen jó segge van!!

yy38 Creative Commons License 2021.05.01 -1 1 67

Mennyi idős volt az anyósod hogy ilyen fogamzóképes?

Előzmény: bikuci27 (64)
sanyi2828 Creative Commons License 2021.05.01 0 15 66

5 éve volt egy barátnőm 19 éves Evelin akit az anyukája egyedül nevelt. Az anyukája egy közvetlen kis kedves pörgős nő volt, teljesen átlagos, mindenkivel kedves volt így velem is. Akkoriban nem történt köztünk semmi, de miután szakítottunk azután is volt, hogy rám írt névnapomra, születésnapomra. Kb 50 éves, kis test, kis mell, átlagos arc. Legutóbb amikor tavaly októberben felköszöntött akkor elkezdtünk beszélgetni messengeren. Úgy alakult, hogy napokig húzódott a chatelgetés, szóba került már minden általános dolog is. Akkor még nem merült fel bennem semmi, csak azt hittem a sok éves magány után élvezi, hogy valakivel egyáltalán beszélgethet. Aztán mikor már hetek óta beszélgettünk sokszor átment flörtölésbe, mindig tartottam benne a lelket, hogy egy aranyos dögös nő és biztosan fog magának még valakit találni. Egyre komolyabb témákba is belemerültünk idővel, így a szexualitásba is. Elmondtam neki, hogy nagyon élveztem a szexet a lányával, nem igazán volt tabu köztünk, nyugodtan beszélgethettünk mindenről. Sokat is kérdezett, hogy Evelin kielégített-e mindig, már eleve ezek a témák nagyon izgatóak voltak és jókat maszturbáltam rá. Aztán egyszer felajánlottam neki, hogy találkozzunk egy éjszakára. Senki nem fogjam megtudni, mindketten függetlenek vagyunk miért ne tehetnénk meg. Hetekig fűzögettem mire végül igent mondott. Érdekes volt visszamenni a családi házukba de, hogy ezúttal nem Evelinnel fogok szexelni hanem az anyjával. A ház ugyanúgy nézett ki, az anyukája se változott semmit. Jó falusi szokás szerint pár pálinkával kezdtünk bátorításként majd megtörtént a dolog. Végig szexeltük az egész lakást és bár nem akart belemenni végül megtudtam győzni, hogy Evelin ágyába is csináljuk. A szex átlagos volt vele, de maga az egész körítés rendkívül izgató volt. Utána még egy alkalommal találkoztunk akkor az autóban csináltuk, majd végül megszakadt a kapcsolat. 

zkap Creative Commons License 2021.04.30 0 0 65

részletek ?

 

Előzmény: bikuci27 (64)
bikuci27 Creative Commons License 2021.04.26 -4 4 64

Sajnos én felcsináltam az  anyósomat.El is vált a feleségem tőlem

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.05 -3 9 63

Sziasztok. Hát végülis nem az anyósomat dugtam meg hanem azt a nőt aki anyósom szeretett volna lenni. Röviden:  Munkahelyemen egy csini55 éves mindig szeretett nekem a lányáról beszélni . Lett is egy,, véletlen" összefutásunk a városban ahol kiderült hogy a lányzó nagyon szép de egy elviselhetettlen kígyó természetű hisztis picsa.... Na ezek után kezdtem el bombázni anyucit , ha már a lánya nem is jön be nekem Ő annál inkább. És hát mivel először ő szúrt ki engem a lányának egyértelmű volt hogy bejövök neki. Kb fél éven át fűztem az agyát hogy legyen köztünk egy kis nyali-fali . Eleinte határozottan elutasított, majd a korkülömbség volt a baja de mikor már azon is túltette magát akkor meg az volt a baja hogy megfogják tudni bent a melóhelyen... Hát össze jött! Első alkalommal zavart volt és szégyenlős nem is volt túl aktív, cumi sem volt. A második alkalom már hibátlan volt! A harmadik alkalommal ismét elég visszafogott volt és öltözködés után kijelentette hogy szeretné velem befejezni ezt az éppen elkezdett sexpartneri kapcsolatot  :-)   . Tehát lapátra tett. Azóta kapcsolatunk és beszélgetéseink semleges mederben folynak :-).    A diszkrécióról meg annyit hogy utána bent a nők nekem tettek fel furán fura kérdéseket Erzsikéről... Tehát pont Ő kotyogta el a melóhelyen! 

Tibiio Creative Commons License 2018.10.27 -1 1 62

Lenne esetleg valakinek valami jo otlete hogy letne valami az anyossal?!barmit szivessen veszek!es van hozza egy sztorim is!

Berci29 Creative Commons License 2018.10.11 -2 10 61

Az én történetem:

Jó másfél évvel ezelőtt, még a legtitkosabb vágyam volt, hogy szexeljek az anyósommal. Nevezzük Lídiának. Most 52 éves, csinos, jó alakú. Már 8 éve özvegy volt apósom öregebb volt nála, és elég fura fazon volt, de szép házat, vagyont hagyott rá. Mi a feleségemmel (Ancsa) egy közli városban lakunk, de abban a városban is szokott munkám lenni. Igy történt áprilisban is, hogy két napra oda kellett utazni, és Lídiánál aludtam. Első nap este hazamentem, beszélgettünk, és aludtunk. Én folyton Rá gondoltam… Másnap reggeli után összepakoltam, elköszöntem, mert úgy terveztem, hogy délután hazamegyek. Ez ráadásul csütörtök-péntek volt. Délután hívott Lídia, hogy feltétlen menjek majd vissza, mert gond van a fűtéssel. (Profilomba vág, én telepítettem a rendszerüket.) Úgy félhat körül érkeztem meg, gyorsan megnéztem hogy mi a gond. Az nagyobb volt, mint hittem, alkatrész csere, aztán majd beállítás. Mondtam, hogy holnap korán jövök megcsinálni, mert semmi tiszta cuccom nincs!

 -Az nem gond, megoldjuk!

 -Hogy?-

- Majd meglátod! Ancsával majd beszélek! Vacsizzunk meg!

Eljött a szombat, korán keltem. Lídia lefőzte a kávét, még pizsiben voltam. Elmentem zuhanyozni, és láttam hogy a fürdőszobába be van készitve egy fehér bugyi, meg egy fehér póló, és egy sötétkék szabadidőnadrág.

-Bekészitettem nejed cuccot! kiáltotta be.

Megtörülköztem, és felvettem először a bugyit. Sokáig forgattam, nézegettem, végül beleugrottam. Volt már rajtam női bugyi az anyámé mikor 13 éves voltam, de azóta nem. Furcsa volt. Kicsit be is keményedtem. Lényeg az, hogy tényleg sok volt a meló, a délelőtt elment az alkatrész rohangálás után, (persze akkor ingbe, öltönyben voltam, de ez is fura volt, hogy a bugyija van rajtam.) Késő délután lett mire végeztem. Örült Lídia, és arra kért, hogy ne menjek haza, felhívta Ancsát, hogy csak holnap megyek. Zuhanyozás, vacsi. Előtte ittunk egy kis pálinkát, vacsi után boroztunk. Néztem az alakját, és egy hirtelen ötlettől vezérelve felugrottam hátulról átöleltem, magamhoz szorítottam. Lassan megfordult, nekem feszítette a combját a mellét. Megcsókoltam. Viszonozta a csókot, nyelveink keresték egymást. Aztán simogatni kezdtem, a hátát, a fenekét, a combjait. Éreztem, hogy zihálva kezdi venni a levegőt. Felkaptam, bevittem a szobájába, letettem az ágyra, és elkezdtem lesimogatni a ruháját. Előbb a mellét szabadítottam ki, simogattam, csókoltam a bimbóját, ami hamar megmerevedett. Majd combját simogattam kívül-belül, nem hagyva abba a cicije kényeztetését. Már semmi ellenállása nem volt egyre jobban kapkodta a levegőt. Aztán levettem a bugyiját, kezem a puncija mohaselymébe túrt, hamar megtaláltam a csiklóját, amely már merev volt. Simogattam egy kicsit, amikor már nyöszörögni kezdett.

-Gyere már! Siess! –

Levettem a nadrágom, pólóm, gyorsan megszabadultam a bugyitól, befeküdtem a combjai közé. Elkapta a farkam, a bejárathoz tette, egy hirtelen csípőmozdulat, és tövig csúsztam. Felnyögött. Pihentünk egy kicsit, aztán elkezdtem benne ki be járni. Minden lökésemre egyre hangosabban nyögött. Éreztem, hogy közel jár az orgazmushoz. Nagyot löktem, és éreztem, hogy a puncija elkezd lüktetni, erre én is elsültem. Felnyögött, görcse rándult, hasa felemelkedett. Aztán aléltan zuhant le az ágyra. Benne maradtam, de egy kis idő múlva legördültem róla.

-Jajj, ez isteni votl! Hogy mióta vártam már erre!

-Pedig még nincs vége! Gyere menjünk lezuhanyozni!

Együtt mentünk ki, és mostuk le egymást. Éreztem, hogy a tusfürdő simogatására ismét merev a csiklója. Megtörültük egymást, ölbekaptam, és bevittem. Lefektettem az ágyra.

-Most olyat kapsz, amit még sose kaptál-mondtam mosolyogva.

Elkezdtünk csókolózni, végig csókoltam a testét, hosszan a melleit, a hasát, a combját. Majd a puncija következett. Sóhajtott egyet, mikor a nyelvem nyalta a punciját, és megtaláltam a csiklóját. Nyaltam, játszottam a nyelvemmel. Nem kellett sokáig, mert feljajjdult, lábai görcsbe rándultak, a hasa elkezdett hullámzani. Egy ujjam bedugtam a puncijába, és éreztem a lüktetést. Aztán a farkamat dugtam be. Mikor a második orgazmus fáradalmait pihente megölelt szorosan:

-Berci, még tényleg nem kaptam ilyet sose! El se tudtam képzelni, hogy ez ilyen jó! Tudom, hogy viszonoznom kellene, de ugye nem haragszol meg ha még nem tudom megtenni! Ígérem megteszem!

Megtette, de ez egy másik történet, minthogy az is hogy a popsiját se hagytuk szűzen.

Ezeket is megosztom veletek majd.

erzo3 Creative Commons License 2018.10.11 0 4 60

Bastyurka ! Nem arról van szó hogy igaz-e amit írtál hanem az hogy hogyan. Helyesírás ? Értelmes mondatok ? Ilyenek pl : "ömostaki aruhaimat " Borzalmas és olvashatatlan ettől még lehet igaz.

Előzmény: bastyurka (54)
mixijoe Creative Commons License 2018.10.11 -2 3 59

Sziasztok!

Én nem az anyosomat dugtam meg.. talán ez is erdekel benneteket.

Egy 62 eves nővel találkoztam, dada volt egy bölcsödebe. Elöször csak beszelgettünk néhányszor..aztan felhivott magahoz. Egyedül élt, kb 5 eve meghalt a ferje. Csinos, kívanatos volt, vekony jo mellekkel. Dicsergettem, bókoltam..aztán simogattam, simán hagyta..lassan levetkoztettem.. a pinaja forro es selymesen szörös volt.. amikor levettem a nadragom..meglátta az álló farkamat..azt mondta: - ugye vigyazol ram? Kinyaltam,,jo nedves tecsakos volt..aztan megbasztam,élvezte..hörögve élvezett..a szörös dombocskájára elveztem.. izgi volt. Vagy 2 évig jartam hozza havonta...izgatott.. nem olt aktiv..nem beszelt nem cumizott jov a puncija. Szép emlék:) 

Szeretnék Szhely környeről egy hasonló partnert:) az email cimem nyilvanos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!