Keresés

Részletes keresés

Új 20-30 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5381

Ugyebár a mi polgármesterünk mindig igazat mond!

94 %-os feldogozottságnál 22.000 szavazattal Aradszki András az új képviselő!

No már most a rendszer 25.000 szavazatról beszélt 98 % esetében.

Tehát cca. 4 % amio kell a 98 %, mind az Aradszkira  ment az is csak cca. 2800 szavazat, de hát tudjuk, hogy azért nem volt egyetlen egy szavazókör sem, ahol 100 %-ban csak Aradszki lett volna! 

Akkor mist mi a helyzet?

Lefelé kerekített volna?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1646016628815679&id=339596852791003

Én nem hiszek a sem a csalásban, sem a csodákban! De azért valami épkézláb magyarázatra szükség lenne! Lehet a Putyin ide is betette a mocskos lábát?

Diótörő Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5380

Az 5357-re miért nem válaszolsz valami érdemlegeset, de ha lehet ne anyázást ?

Előzmény: improduktiv (5374)
Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5379

Bocs, 100 érvénytelen, de az egyéni arányokból következtetően pont hiányzik ennyi ellenzéki szavazat a listán....

Előzmény: Panaxginzeng (5378)
Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5378

Gyerekek!

Orbitális csalás történik Érden is:

Írok Csősziknek, Vágónak:

http://www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M14/T029/szkjkv_003.html 

Egy kis körzetben 200 szavazólap hogy a fenébe érvénytelen?

Azért, mert nem AA-ra szavaztak?

XANTIi Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5377

Maflapofa! Ne idegeld magad, mert árt a szépségednek.

Bizony hiányosságok vannak a kiképzésedben ha felcukkolod magad. Nézd meg a mintaképeidet milyen fapofával képesek a legnagyobb ótvaros hazugságok kiböffögni.

Vagy ennyire fussa a keresztényi türelemből, megértésből?

XANTIi Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5376

Jogos a kérdés! Válasz érdemben persze nincs. Mert infláció sincs akkora. Legfeljebb a kitömendő csókosok zsebe lett még mélyebb, még többen vannak.

Előzmény: Panaxginzeng (5375)
Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5375

Mitől drágult a kivitelezés 2-3 szorosára fél év alatt? Na?

A képviselőtök 5 milliós keretéből le tudott aszfaltozni 1 km-t.

60 milliárddal számolva ez a keret km-enként 200 millió forint!!! (tavaly még ez 100 millió alá lőtte a polgi)

improduktiv Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5374

Elmehetsz a halál faxára ostoba fajankó.

Kapsz egy nagy mínuszt, és elmentél a süllyesztőbe. Ezentúl nem muszáj hozzám szólnod. 

De legalább rosszul érzed magad minimum 4 évig, aztán tovább.

Hajrá Fidesz! Hajrá Orbán! Hajrá T. Mészáros!

Előzmény: Panaxginzeng (5370)
erdlako0007 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5373

Ez kurvára kell még ide. Mint üveges tótnak a hanyattesés!

Előzmény: XANTIi (5372)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5372

Holnaptól megszűnik a Magyar Nemzet írott és online (mno.hu) változata is. Megszűnik a Lánchíd rádió is. A Hír TV még marad egy darabig, szűkített lehetőségekkel és befektetőket kell keresniük mert Simicska nem finanszírozza őket. Állítólag emigrálni készül.

Vona távozásával és Simicska kiválásával semmi nem áll útjában a Jobbik durva náci fordulatának.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5371

Bármire beruházhat. Persze. Ha azt a bármit Felcsúton egy családi pálinkázáson is jóváhagyják és gondolnak közben erősen a Nemzet Mészárosára hálából.

Előzmény: improduktiv (5369)
Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5370

Te fasztarisznya!

Idézem TMA-tavaly ősszelt:

"Cél, hogy a nagy csomópontok megépítése 2018 végére, illetve 2019 közepére befejeződjön, és ezt követően elindulhasson a körülbelül 300 kilométernyi lakóút aszfaltozása, ami körülbelül 20-30 milliárd forint lesz. A polgármester megjegyezte: szeretnék, ha 2025-ig az összes érdi lakóút aszfaltot kapna."

Majd idén tavasszal:

"Öt év alatt 300 km lakóút épülhet

A fideszes városvezetésnek két előnye is volt elődeivel szemben – mondta az Érdi Újságnak adott interjújában T. Mészáros András. A polgármester beszélt a tervezett útépítési programról, és arról, honnan hova jutott városunk az elmúlt évtizedben.

-Alig egy hónappal ezelőtt Érden járt a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős miniszter. Vele és Aradszki András országgyűlési képviselővel egy hatvan milliárd forintos útépítési programról is tárgyaltak. A napokban pedig közzétették az első ütemezési javaslatot és elektronikus elérhetőséget, amelyre a lakosok véleményét várják. Sok levél érkezett?

-Rengeteg. Az ünnep napjai alatt is számolatlanul kaptuk az észrevételeket, javaslatokat arról, hogy hol és hogyan kezdjünk hozzá az útépítésekhez. Már most felfokozott várakozás kíséri a programot, pedig még csak a nulladik lépésnél tartunk. De ez nem is csoda, hiszen ez ma a legégetőbb problémája Érdnek. Tíz évvel ezelőtt a csatornázatlanság volt az, ma az utak állapota. De ahogy a csatornázást megígértük és megépítettük, ugyanúgy az utakat is megépítjük."

Előzmény: improduktiv (5369)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5369

Szerinted az asztalfiókban kellene tartani cash-ben? Nyilván ennyi pénzt lekötnek, hogy addig is kamatozzon, amíg ki nem fizetnek valamit belőle. Az a jó, hogy egy összegben megjött, nem kell minden beruházáshoz külön kuncsorogni.

Azért, mert nálatok rendszeres a lopás, nem muszáj mást is ezzel vádolni.

A lakóutakról ha nem tudsz, hát Istenem, nem mindenki tájékozott. De ha tájékozatlan vagy, ne kritizálj, hanem először nézz utána! Az ostobák beszélnek csak összevissza tudatlanságukban. Te ostoba vagy.

Persze, frusztrált vagy most, és az is maradsz, de hát tudod: nem azt mondták, Feri. Azt mondták, hogy menj a pichába. Ez neked is szólt vasárnap.

Előzmény: Panaxginzeng (5367)
Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5368

TMA egy ismert orosz propagandaoldalt osztogat, ennyit erről.

Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.10 0 0 5367

Mi az, hogy parkol a pénz? Ne a kamatokra gyúrjon ez a láncdohányos TMA! Meg milyen 60 milliárd lakóutakra? Alig fél éve TMA lenyilatkozta, hogy 20-30 milliárdból megvalósítható.... http://erdhirado.hu/viztarozo-es-szabadidopark-epul-erden Gondolom T. Mészáros talicskával viszi majd a pénzt Lőrincnek:(

Előzmény: improduktiv (5350)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5366

Az 5361-ben nemrég idéztem be ezt a dicsőséges példáját orbanisztán szellemi mocsarának.

Előzmény: Új 20-30 (5365)
Új 20-30 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5365

Kiakadnak a pécsiek, amiért "Brüsszel" és az "ENSZ" bevezeti az arab számokat 2019-től...

Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!

https://www.youtube.com/watch?v=vbbSE_AMBGo&feature=share

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5364

https://24.hu/tech/2018/04/09/erre-a-szora-kerestek-ra-rengetegen-a-valasztas-eredmenyet-latva/

Hajrá magyarok! Aki megteheti hagyja el ezt az Orbanisztánt!

Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5363

Már 26 óra 

Panaxginzeng Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5362

25 óra eltelt, egy centi aszfalt se épült.

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5361

Ez  Magyarország. Ilyen emberek választották meg a csuti csüngőhasút újabb 4 évre.

http://hvg.hu/kultura/20180409_Nem_kernek_a_pecsiek_az_arab_szamokbol__dobbenetes_valaszok_az_alkerdesre

XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5360

Persze. Én költöttem több ezer orvos évi fizetését a falakról is csorgó gyűlölet plakátokra.

Én helyeseltem az őcsényi erőszakot. Szánalmas csicska vagy egy aljas gépezetben.

Ne is foglalkozz velem. Azért én kommentálom majd minden mocsokságotokat ne félj! Értelmes, építő és normális hangot úgysem hall a nagy nyilvánosság tőled sem. Csak a narancsbolsik hazug mantráit.

By!

Előzmény: improduktiv (5359)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 1 5359

Te egy biciklibelsőben élsz és nem !átsz ki belőle. Menthetetlen vagy a megkövesedett gyűlöleteddel. Nem érdekel, amit fröcsögsz

Előzmény: XANTIi (5358)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5358

A gyűlölködést jobb ha a szátokra sem veszitek és kussoltok ebben a témában. Mert vajon ki tolta tele az országot a kamu migránsozással? Ki uszít 2 éve a menekülők ellen, összemosva mindent? Ki uszított az utolsó pillanatig hazug módon sorosozva közpénzből fizetett óriásplakátokon?

Nemrég pár órára egy balatoni kis faluban jártam. Ember az utcán alig, a kevés őslakos is idős, a szezonon kívüli álmos nap volt. 200 méterenként folyt mindenről a gyűlölet uszítás! Óriásplakátokról, a buszmegálló falairól. Pedig még el sem kezdődött a kampány akkor.

A sosem látott korrupciót meg az nem tudja, látja, aki maga is haszonélvezője vagy teljesen elvakult szektahívő. A hivatalos média kussol vagy hamisít.

De amíg a szegény vidéki nem tud internethez vagy jó kábel tv-hez jutni, addig csak a végtelen közpénzből fizetett "közszolgálatiból" okádott uszítást hallja. A helyi ujságok, a helyi rádiók szintén a fitymasz ocsmányságait tolják csak. Az egyorrú proli nem tudja, mert honnan tudná azt a mérhetetlen pénz eltüntetést, ami az olcsó gázárból magánzsebekbe folyik. Ő örül, ha 4 év után kap egy kis alamizsnát, miközben örülnie kell  reszicsökinek. Mert a MET-es gazemberek sokszorosát lopják el évek óta.

Előzmény: improduktiv (5356)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5357

Vannak dolgok, amik egyszerűen járnak, az nem kegy, mert kap egy város x ft-ot pl. utakra, vagy óvodára.

A befizetett adókból visszaosztanak a befizetőknek. Az Eu-s pénzek is járnak, nem csak Bp. kapja, hanem el kell osztani igazságosan.

Az egész ország kapja. Én ezeket nem is tagadom, engem legjobban az az egyre jobban elhatalmasodó arrogancia bosszant, ami folyik ebben az országban.

Hogy OV nem képes szólni Mészáros barátjának, hogy ne vegyen már több vállalatot magának és ne induljon már több útépítésen, mert csak elég már az a nem kevés milliárd, amit összeszedett. Mondj még egy országot, ahol valaki pár éve még csaptelepeket bőrözött, ma meg övé a fél ország, na persze véletlenül.A min.elnök szomszédnak ehhez semmi köze.

Ez a pofátlan nepotizmus valamikor a középkorban volt, az Európai Unióba ez nem való.

Én voltam a szoc. idejében nyugaton nem egyszer, mindig szégyelltem, hogy honnan jövök.

Most már nem járok sehova sem, de megint szégyellném magamat.

Na én befejeztem a hozzászólásokat.

Előzmény: improduktiv (5356)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 1 5356

Nem sírni kell, hanem elgondolkozni: miért vesztett a baloldal? Hátha nem véletlenül nyert a Fidesz? Hátha nem bjrkák és agyhalottak? Hátha hazugság az a skk tolvajozás? Hátha tényleg megy előre az ország? Hátha lehet jó javaslatokat is tenni nem csak gyűlölködni?

Előzmény: Diótörő (5354)
XANTIi Creative Commons License 2018.04.09 -1 0 5355

Avval is volt. De a migráncsos gyűlöletkampány adta el a fitymaszt. A "kevéssé képzett" vidéki kisemberek rettegéssel fenyegetése. Az egész hazug és aljas uszítás.

Persze mit vár az ember egy olyan országtól ahol ép eszű felnőtt lakosság pénzt gyűjtött Isaura felszabadítására........

Innentől csak az a kérdés, ki eléggé aljas felhergelni az alantas indulatokat. Lásd Őcsény.

Ez egy ilyen ország, ilyen vezetést is érdemel. Aki nem így érzi és nem tud változtatni, az vagy drogos, alkoholista lesz, vagy itthagyja ezt a szellemi posványt és elhúz.

Előzmény: Diótörő (5352)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5354

" Sírni csak a győztesnek szabad ", írta egyszer Székely Éva, persze a vesztesnek is lehet és általában így is szokott lenni.

Most nagy szád van ( joggal ) mert így alakult.

Más esetben nagyot hallgatnál.

Előzmény: improduktiv (5353)
improduktiv Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5353

Nincs diktatúra, egyszerűen nem ti kaptátok a többséget. Tisztelni kell a mást, ezt szajkóztátok. Hát tiszteljétek!

Előzmény: Diótörő (5352)
Diótörő Creative Commons License 2018.04.09 0 0 5352

A gond szerintem a jelöltekkel volt, mert :

- Szél B. teljesen alkalmatlan egy ország élére és ezt nem is tudta elhitetni a választókkal.

- Vona nem tud rendesen beszélni ( sok alkalma nem is volt ), dadog és aki nem tud szólni a választókhoz, az nem tudja magát eladni   sem.

- Karácsony meg túl fiatal egy ország vezetéséhez.

Kellett volna egy közös jelölt, aki hiteles, jó fellépésű, nyeleveket beszél, kikezdhetetlen stb. Azzal talán...

Én csak reggel néztem meg a végeredményt ( így szoktam ) , de amit akkor éreztem az leírhatatlan és ugyan így volt a szomszédom is. Ő azt mondta, hogy ha tehetné akkor eladná a házát és elmenne innen. És én is így érzek, most ezeket kell megint négy ( nyolc ) évig néznem és hallgatnom..

Az ellenzéknek meg semmi értelme sincs esetenként felszólalni a Parlamentben, mert eddig sem volt értelme, ezek után sem lesz még annyi sem.

Egyszerűen diktatúra van, de népakaratból. Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!