Keresés

Részletes keresés

mivan9 Creative Commons License 2018.06.07 -1 0 2020

A mai 15-ös minibe is bementél abdiel-gyizda két nickkel. Két körben is találkozhattam veled, mindkettőben a 3.-at támadtad mindkét neveddel. Sajnos az elődöntőben már nem tudtam mit tenni ezzel, így ott villog a selejtezőben gyizda, és a döntőben abdiel nicked. Remélem, végre majd foglalkoznak az ügyeddel, mert egy ember nem mehet két nickkel is játékba. Anno ezért cier tiltást is kapott.

 

 

mivan9 Creative Commons License 2018.06.03 -1 0 2019

Grt gyizda ahhoz, hogy a 3. helyezettől el tudtál venni megyéket, hogy így néhány száz ponttal első legyél. Egyébként tiszta játékban soha nem fogsz tudni legyőzni te filoxéra! Ha bármikor is jön és előadja nekem itt bármelyik reinkarnációd, hogy te milyen becsületes játékos vagy, csak nevetni fogok rajta! Nagyon ritka az a játék, ahol egészen véletlenül, vagy fogalmam nincs, milyen állapotod miatt korrekt próbálsz lenni. Gyenge és szánalmas vagy!

mivan9 Creative Commons License 2018.05.28 -1 0 2018

... és ismét abdiel-gyizda páros a miniben:)

Gyűjtögetem a mentett képeket rólad, és el fogom küldeni a megfelelő helyre. Ezt már nem úszhatod meg te csaló! Az más kérdés, hogy ismét kapásból a 3.-at bontottad le... és még így sem nyertél, mert műveletlen vagy, és a segítségek elhasználása után semmit nem tudsz pontosan!

mivan9 Creative Commons License 2018.05.26 -1 0 2017

Abdiel-gyizda! Most le is mentettelek: a ma, 9-kor kezdődő miniben saját magaddal játszottál a selejtezőben. Dupla esély, így nem lehet nehéz. Az elmúlt hetekben is többször láttalak, és még annyi eszed sem volt, hogy gyizdával juss tovább, mivel abdiel nicked nem felismerhető. Most nagyon remélem, hogy vissza fogják nézni az üzemeltetők a játékot, mert vérlázító, hogy csalással próbálsz nyerni! Dupla név, dupla segítség, dupla esély...

 

 

mivan9 Creative Commons License 2018.05.12 -1 0 2016

Gyizda és Manasz - mindkettő gyáva alak! Csak azzal tudtatok ma győzni, hogy a 3.-at lebontottátok. Egyébként nem ritkán látom ismét gyizdát és abdielt egy játékban, de az nagy elégtétel, hogy nem jön össze még így sem neki mindig a győzelem, még csalással sem!

mivan9 Creative Commons License 2018.05.11 -1 0 2015

Most már hárman is beugrotok minizni egyszerre, kedves terpeszkedős klánbeliek:)

Igaz, hogy Manasz és CarloM nem bírta sokáig, de Harcos már a döntőbe is bejutott. Itt ugyan úgy nyert, hogy a 3.-tól vett el a végén egy megyét, mert gyáva volt engem támadni, de üsse kavics, legalább elgondolkodhat a klánjába beírt idézeten - annyira illik rá és társaira:D

mivan9 Creative Commons License 2018.05.07 -1 0 2014

Kedves Terjeszkedők! Hihetetlen a kitartásotok inkorrektségben:)

Máskor is megfigyelhető ez a jelenség, de ma a 15 órás miniben ismét összefutottam egészen "véletlenül" egy körben CarloM és Manasz nevű játékosokkal. Először fura volt, hogy mindkét játékos engem váraz, pedig nem én vezettem, még repülni is képes volt messziről az egyik, holott ők egymás mellett voltak, és könnyebben lehetett volna egymást várazniuk. Maradt egy tornyom a második körben:) De szerencsém volt, mert CarloM-et rárepüléssel kiválóan le lehetett bontani, mivel az összes segítségét elhasználta előtte a tornyaim leszedésére, és segítség nélkül nem nagy dicsőség őt leszedni. Utána meg a tematikámnak nem tudott ellenállni Manasz 4 tornya sem:)

Hatalmas élvezet veletek játszani, még úgy is, hogy szinte mindig inkorrektek vagytok, akár párban, akár egyedül talizunk:D

 

 

mivan9 Creative Commons License 2018.05.04 -1 0 2013

Ma is sikerült továbbjutnod a gyenge 3. lebontásával... gyizda/abdiel! Nem értem, hogy lehet ezek után bármilyen önbecsülésed! Aki csak a leggyengébbet képes legyőzni, annak a győzelme csaláson alapul! Nevezhetjük persze taktikának vagy bárminek is, de csak önbecsapás lenne...

mivan9 Creative Commons License 2018.04.29 -1 0 2012

Úgy látszik, ma tombol a korrektség:D

Miután nem tudott lebontani még a bioszos tematikájával sem, a kapás Nyunyás szépen lefeküdt a 3.-nak. Csak egy gyöngyszem a válaszaiból: szerinte a számítógépes egér 50000 hengerrel műxik:D

 

Legalább írt volna 64-et, akkor talán nem vetettem volna meg ennyire a "lefekvését", pontleadását.

 

mivan9 Creative Commons License 2018.04.29 -1 0 2011

A kedves bothbenedeknek is hasonló jókat, mint manasznak! Ő sem képes győzni, csak a 3. letámadásával. Szánalmas alak.

mivan9 Creative Commons License 2018.04.29 -1 0 2010

Innen küldöm a Terjeszkedők klánbeli Manasznak Ady Endre Enyhe, újévi átok című versét! Mert megérdemled!

Alig van olyan játékod, ahol ne a 3. támadásával győznél, te gyáva alak!

mivan9 Creative Commons License 2018.04.23 -1 0 2009

Továbbra is "elegánsan" lebontja abdiel a leggyengébbet, ha másképp nem lenne esélye továbbjutni. Szánalmas.

hehemégmindigitt? Creative Commons License 2018.04.12 0 0 2008

Az ötletet köszönöm.

Biztosan nem hagy fel a tevékenységével, de most már remélem, mások is figyelni fogják. Valóban két nickjével megy be egyszerre, és szerintem a honfinak megvannak az eszközei arra, hogy visszanézzék a játékait.

 

üdv... legalább 64x:)

Előzmény: Dodona_ (2007)
Dodona_ Creative Commons License 2018.04.12 0 0 2007

A honfi fb oldalára írd be ezeket. Ha esetleg van képernyőmentésed, csatold azt is.

Itt csak a fórumra van ráhatásunk.

 

Előzmény: mivan9 (2006)
mivan9 Creative Commons License 2018.04.12 0 0 2006

... és ismét abdiel-gyizda! A ma 16 órakor kezdődő miniben ismét vhogy belépett egyszerre a két nickjével. Hogy s hogy nem, az elődöntőben ott volt gyizda és abdiel egy játékban. Mivel nem volt a két nickjén együtt több pontja, mint nekem, ezért nem saját nickjével bontotta le a másik saját nickjét, hanem mindkettővel engem bombázott. Az egyikkel nem sok eredménnyel, de a másodikkal a végére már csak összejött.

 

Meddig teheti meg, hogy két nickjével egyszerre meg játékba? Amellett, hogy erkölcsileg egy 0 vagy abdiel, sőt! 00

 

mivan9 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 2005

Szeretném, ha vki megmondaná végre, szabályos-e, ha egy játékba beugrik két nevével egy illető. A ma 15-kor kezdődő miniben ugyanis az elődöntőben ott voltam egy játékban abdiel és gyizda nevű egyénnel, akiről tudom, hogy egy ember. Természetesen azonnal várazni kezdett mindkét nickjével. Egyiket lebontottam, másikjának egy tornya maradt, de sajnos végül csak sikerült a dupla annyi segítségével lebontania. Szégyen vagy abdiel/gyizda! Ez a játék így nem lehet korrekt, de szerintem a szabályokkal sem egyezik! Tudtommal ciert ilyesmiért már büntették meg. Abdiel/gyizda nem először csinálja ezt. Ha vki tudja, mit lehet tenni ez ellen, kérem, írja  meg, vagy vizsgálja ki az ügyet.

 

Szánalmas egy senki vagy abdiel/gyizda, és nemcsak azért, mert nem tudod eldönteni, hogy melyik klánod a szimpatikusabb, hanem azért, mert csalással igyekszel nyerni. Másképp nem megy?

trrrtrouthwo Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2004

Kedves játékostársak!

 

Óvakodjatok prokariota nevű játékostól. Egy játékon belül minden tipp típusú kérdésére 1 másodpercen belüli idővel adott pontos választ (volt közte évszám is bőven), ami szabályosan lehetetlen.

mivan9 Creative Commons License 2018.04.04 0 0 2003

A ma 16.30-kor kezdődő minibajnokság selejtezőjében ott volt egy játékban abdiel és gyizda. A két nick ugyanaz az ember, és természetesen vissza lehet nézni, hogy gyizda a legvégén lefeküdt abdielnek, nem is válaszolt a kérdésekre. Egyébként 2. és 3. helyen állt a két nickjével ez a szemétláda!

Azért mindennek van határa! Nemcsak unfair, hanem egyszerre két nickjével megy játékba, ez már nem szabályos!

Vki adjon tanácsot, hol kell még ezt leírnom, hogy végre megkapja a jutalmát ez a pofátlan alak!

mivan9 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2002

Ez a hét is szépen kezdődik: bothbenedek! Ha nem vagy képes lebontani, akkor átadod a várad a 3.-nak. Igaz, nem lep meg. A terpeszkedők klánjában tanultad a játékot :D

 

mivan9 Creative Commons License 2018.03.25 0 0 2001

Ma a 15.30-kor kezdődő miniben ott volt abdiel és gyizda is, igaz gyizdaként feladta az elődöntőben, de abdielként még próbálkozott a döntőben is a 3. lebontásával.

Ilyet csak ciertől láttam eddig, hogy egyszerre egy játékba vagy egy minibe két nevével is beugrik. Biztosan nagyon szabályos!

lök5tke Creative Commons License 2018.03.25 0 0 2000

Te még nálam is lök5tebb vagy :-D

Előzmény: 9ippa (1999)
9ippa Creative Commons License 2018.03.23 0 0 1999

Előzmény: Iorhael (1997)
lök5tke Creative Commons License 2018.03.23 0 0 1998

Na figyu! Ahányszor összeakadok ezzel az abdiellel, mindig inkorrekt, a harmadikat lebontja, ezzel nyer. Úgyhogy nem kellene ennyit vergődnie, ha bárki a honfiról emlegetni kezdi a nevét :DDD

Előzmény: Lord Cicero Proust (1995)
Iorhael Creative Commons License 2018.03.15 0 0 1997

A ma 10-kor kezdődőben meg gyizda csinálta ugyanazt: elegánsan lebontotta a 3. várát a továbbjutásért.

 

 

Iorhael Creative Commons License 2018.03.15 0 0 1996

Vicces ez az abdiel! Az elmúlt héten tucatszor láttam, ahogyan leszedi a gyengébbet a győzelemért. A ma 9.30-kor kezdődő minibajnokságban IS ez történt, de máskor is ezt csinálja. Aztán idejön hőbörögni vagy letagadni, ha beírod. 

Előzmény: Lord Cicero Proust (1995)
Lord Cicero Proust Creative Commons License 2018.02.25 0 1 1995

Vigyázz a szádra, öcsi! "Gargos" ellen valóban nem játszottam. Abdiel ellen igen. Vissza lehet ám nézni, nem tudtad. :) Ezen felül, ne keverd szándékosan a napokat, ez azért meglehetősen gagyi mosakodás ...

 

W.

Előzmény: gargos (1976)
mivan99 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 1994

Na oké, most már tényleg elég: az említett hsz.-ed kedves gyizda/abdiel úgy hangzott, mintha vmi közelmúltbeli eset lett volna, ezért utasítottam vissza. Ha hivatkoztál volna egy 2016-os találkozásunkra, azt nem tagadtam volna le,  mint ahogyan se akkor, se most nem tettem.

 

Viszont te még azt is képes voltál tagadni, amit itt egy fórumozó társunk állított rólad, igaz, nem a tényt tagadtad, hogy unfair voltál, hanem azt, hogy azon a napon nem is találkoztál vele, mert miniztél :D

Szerintem annál a megjegyzésnél aztán egyáltalán nem az volt a lényeg, hogy előtte való napon vagy azon, hanem az inkorrekt játékod! Egyébként meg miniben az elmúlt hetekben többször is tapasztaltam, hogy leszeded a 3.-at, vagy nem szeded le, csak egy megyéjét elveszed a végén. Ezt ne merd tagadni, mert legközelebb felvételt készítek minden veled való találkozásról. 

 

Te egyszerűen vagy pofátlan vagy, vagy nem érted a lényeget! 

gargos Creative Commons License 2018.02.25 0 0 1993

Angyalkönny azért vettem elő a 2016-os esetet, hogy az 1978-as számú hozzászólásomat alátámasszam amit nem fogadtál el ténynek, hazugsággal vádoltál de kiderűlt, hogy te vagy a hazug és képmutató is egyben.

mivan99 Creative Commons License 2018.02.24 0 0 1992

Szia:))

Tényleg nem értem, mi hajthat vkit, egy abdiel/gyizdaszerű emberkét arra, hogy egy 2016-os esetet elővegyen, ahol egyébként sem egyértelmű, hogy én voltam a játékban az egyetlen inkorrekt:)

 

Néhány év alatt, akár ezernyi játékomban párszor voltam unfair, amit el is ismertem, és aminek volt azért mindig előzménye is. Ezzel szemben ezek az alakok folyamatosan azok, mégis rámutatnak arra az egyre vagy kettőre, amelyet én követtem el és amelyet be is vallottam, mintha ez felmentené az alól őket, hogy honfis pályafutásuk alatt alig született néhány korrekt játékuk. 

 

Egyébként meg igazad van, szót sem érdemelnek, én már ennek az alaknak egyetlen hozzászólását se veszem figyelembe. 

 

Viták helyett inkább jöjjön egy tökéletes szám (most kivételesen nem a galaxisos...): 64

 

 

Előzmény: Morningstar17 (1991)
Morningstar17 Creative Commons License 2018.02.24 0 1 1991

prutyuka - a "fair játék" másik "élharcosa".-:) Mindent értek, jól tetted, amit tettél. -:) Kár ezekkel vitázni, szóra sem érdemesek.

Előzmény: mivan99 (1987)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!