Keresés

Részletes keresés

bkvmt Creative Commons License 2021.04.23 0 0 507

Gyerekek kaptam egy huawei P Smart 2021 es telót (emui 10.1.1) ,ami "alanyi" jogon nem támogat google playert..  Valaki rá tudná pakolni?  

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.17 0 0 506

Számot szeretnél megjeleníteni vagy pöttyöt? Mert számot nem lehet. Ha viszont átállítod a Numberst Dots-ra, akkor legalább egy pöttyöt tudsz visszanyerni értesítésként. Mert a Gmail a számlálóst nem támogatja, csak a pöttyöt. :(

Előzmény: MrtnW (505)
MrtnW Creative Commons License 2021.04.17 0 0 505
Előzmény: Törölt nick (503)
MrtnW Creative Commons License 2021.04.17 0 0 504

Tényleg köszi szépen a keresést.

 

Azt nem értem, hogy a telómon

1) a Gmail app miért nincs ott a jelvényikonos appok listájában (a linkemen ez a legutoló kép) a többi, egyébként az ikonokat rendesen megjelenítő app mellett (Messenger, Signal etc.), illetve, hogy

2) a képernyőbeállításokat megnyitva miért nincs ott nekem a badge app icon opció.

 

Tehát két olyan menüpont sincs meg a telón, ami másnál megvan: nincs ott a Gmail a badge app icon appok listájában, és nincs badge app icon menüpont a képernyőbeállításoknál.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (502)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.15 0 0 503

Update! Mégiscsak próbáld meg, ma vettem észre a tableten, hogy bevált, ott a pötty.

 

És ez is 9.1-es emui

Előzmény: Törölt nick (502)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.13 0 0 502

Egy angol leírást találtam, itt le kéne görgetni az EMUI 9-es leírásokig, és végigmenni a képernyőmentés tippjein. Leírom, de itt a link, biztos, ami biztos: https://tunecomp.net/huawei-display-badges-counters-instead-of-notification-dots-on-app-icons/

 

De sajnos több más helyen azt olvastam, hogy 9-es EMUI-n megoldhatatlan (nekem se jelzi, pedig végigcsináltam mindent, amit a neten találtam). Egyet nem próbáltam ki: többeknek az bevált, hogy letöltötte a Nova Launchert és egy Tesla unread nevű programot. De őszintén szólva én nem ajánlanám, hogy bárki engedélyt adjon az emailjeihez egy külsős appnak.

Előzmény: Törölt nick (501)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.12 0 0 501

Nincs mit, sajnálom, hogy nem sikerült. Nekem Mate 20 Próm van, ezért nem ismerek minden Huawei telefont, de tudom, milyen bosszantó, ha valami nem működik, ezért próbálok segíteni.

 

Konkrétan a te telefonodra egyelőre nem találtam semmit, de esetleg ezt érdemes lenne végigpróbálni, hátha segítene: https://www.youtube.com/watch?v=5rd6WSA3aVs Angol a videó, de nagyon lassan csinálja, könnyű követni nyelvtudás nélkül is.

Előzmény: MrtnW (500)
MrtnW Creative Commons License 2021.04.11 0 0 500

Szia! Nagyon köszi, hogy szántál rá időt, hogy segíts.

 

Sajnos a Gmail appot nem lehet letörölni (gondoltam rá én is), legfeljebb letiltani. A link, amit küldtél sajnos azért nem jó, mert itt semmilyen badge icon, (se szám, se pötty) nem jelenik meg sem régi, sem olvasatlan emailek esetén. Hangjelzés jön, az értesítési területen/sávon megjelenik az email, de magán az app ikonján nincs semmi.

 

A linken csatoltam minden infót. 2018-as P Smart a teló.

https://m.imgur.com/a/cyz2hDT

Előzmény: Törölt nick (498)
csiriprelek Creative Commons License 2021.04.08 0 0 499

sziasztok!

Huawei P30 lite telefonomon pár napja nem működik az a funkció amikor fényképet megosztani szeretnék emailon keresztül. Galéria-megosztás-fénykép kijelölése-email- címzett beírása-küldés. Küldés gombra kattintás után kiírja, hogy küldés, de azt már nem hogy elküldve. Múlt héten még gond nélkül működött. Viszont ha levelet írok ,és mellékletet teszek hozzá, akkor működik. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy galériából tudjak ismét képet küldeni.

köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 498

Minden beállítás után érdemes először újraindítani a készüléket, van amikor az is megoldja. Ha nem, akkor az alkalmazást is tudod telepíteni, letörlöd, és a Play Store-ból újra rárakod, lehet, hogy valami másolat van a telefonodon, főleg, ha használtan vetted. Ha nincs az appok között, az mindenesetre gyanús jel, hogy valami harmadik forrásból származó app van fenn, nem az eredeti.

 

Ha ezek se segítenek, megpróbálok nézni mást a neten, de kell hozzá, hogy milyen telefonod van, mert lehet, hogy egy speciális hiba.

Előzmény: Törölt nick (497)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 497
Előzmény: MrtnW (492)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 496

Egy bizonyos töltöttség (min. 70-80%) alatt nem indul el, mert ha telepítés közben merülne le, akkor kuka. Dugd töltőre, és ellenőrizd, hogy elegendő szabad memória van a készüléken. A wifi is legyen elérhető. Ha ekkor se indul, akkor csináld azt végig, amit az előbb válaszoltam a kamerával kapcsolatban, csak te az Update app gyorsítótárát töröld ki, ne a kameráét.

Előzmény: gyuszabo (490)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 495

Lépj ki az összes megnyitott alkalmazásból. Legjobb, ha eztán újra is indítod a telefonod.

 

Majd töröld ki a telefonon a cache-t.

Settings (Beállítások) app, ott keresd meg az Application Managert (talán Alkalmazásmenedzser magyarul), kattints az All (Minden) lehetőségre, és keresd meg a Camera alkalmazást. Nyisd meg és válaszd a Clear Cache (gyorsítótár törlése) opciót. Indítsd el a kamerát, és nézd meg, hogy használt-e. Ha nem, akkor más a baj, akár az is lehet, hogy a frontkamerád meghibásodott, mutasd meg szervízben. De mielőtt megmutatod, tölts le másik szelfie-appot, pl. a Candy Camerát. Ha azzal se működik, akkor szervíz.

Előzmény: myke10 (489)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 494

A Files appban keresd meg a Download mappát, odament mindent.

Előzmény: Dzsz (488)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.04 0 0 493

Nincs tele a drive-od? Nézd meg laptopon, ha tele van, leáll a mentés.

Előzmény: proszim (487)
MrtnW Creative Commons License 2021.04.04 0 0 492

Sziasztok!

 

A Gmail app nem jeleníti meg az ikonon az olvasatlan emailek számát (icon badge counter). A rendszeren belül már mindent néztem (alkalmazások menü, értesítések, akku optimalizáció), minden értesítés be van kapcsolva. A Gmail appon belül is engedélyezve van az ikon jelvény és minden. Furcsa módon a Gmail app nincs ott az ,,Alkalmazásikon jelvények" menüben.

 

Bármilyen segítséget előre is köszönök szépen!

 

https://m.imgur.com/a/cyz2hDT

Alfinto Creative Commons License 2021.03.12 0 0 491

Sziasztok!

Nem tudom, hogy itt csak Huawei mobiltelefonokkal foglalkoztok-e, vagy mas egyeb Huawei termekekkel is, de teszek egy probat.

Van egy Huawei Watch GT oram, hibatlanul mukodik minden, kiveve, hogy a Xiaomi Home app ertesitesei nem jonnek at az orara, pedig a Huawei Health app-ban engedelyezve van. Minden mas ertesites atmegy, csak ez nem.

Van valakinek valami otlete, hogy mit lehetne tenni?

Koszi elore is.

Alf

gyuszabo Creative Commons License 2021.03.06 0 0 490

Sziasztok,

 

Huawei P Smart 2019-en szeretnék szoftvert frissíteni, de egyszerűen nem indul el. A telepítés most megnyomását követően nem történik semmi. Találkozott már valaki ilyen problémával, mi lehet a megoldás.

 

köszönöm

gyuszabo

myke10 Creative Commons License 2021.03.05 0 0 489

Sziasztok!

Huawei P30 Lite telefonom egy ideje azt csinálja, hogy amikor megnyitom a kamerát és váltanék szelfire akkor kilép.

Valaki találkozott már ilyen problémával? Esetleg próbáljak meg másik kamera alkalmazást?

Előre köszönöm ha valaki tud segíteni!

 

Dzsz Creative Commons License 2021.02.24 0 0 488

Sziasztok! Hol találom meg a Huawei p20 pro telefonon a mentett pdf-et? 

proszim Creative Commons License 2021.02.15 0 0 487

Tabltemen vannak fotók,videok, ezt szeretném feltölteni egy drive helyre, ugye, hogy felszabaditsak helyet,de nem működik.Régebben működött.

proszim Creative Commons License 2021.02.15 0 0 486

Huaweii tabblettről szeretnék feltölteni a drive-ra  fájlokat,de nem működik, korábban működött.

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.04 0 0 485

Nincs mit, örülök, hogy megoldódott. :)

Előzmény: Töck Jenő (484)
Töck Jenő Creative Commons License 2021.02.04 0 0 484

Köszönöm a választ. Jó volt a megérzés, nem műszaki hiba okozta. Asszony bekapcsolva hagyta az urban biker programot, az sípolt, a fene belé.

Előzmény: Törölt nick (483)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.04 0 0 483

Kapcsold be a telefont safe módban, és az utoljára telepített appokat vedd le, hátha valamelyik vírusos volt. Aztán indítsd újra. Ha továbbra is fennáll, akkor újra safe mód és töröld le az összes appot, ami rajta van, és egyesével rakjátok vissza, ami kell neki. Ha ez se oldja meg, még a gyári beállítások visszaállítását is megpróbálhatod. Ha az se segít, akkor lehet, hogy elpatkolt a hangszórója, bár ennek ellent mond, hogy telefonálás közben tudja használni. Ha semmi se segített, akkor vidd szervizbe, ott meg tudják hallgatni, hogy mi a gond.

 

(Banális ötlet: nem megy rajta valami ébresztés? Van egy autóriasztó-hang a dallamok között, ha az van ébresztésre állítva, és valamiért beragadt az app, esetleg meg lehet próbálni az ébresztést némára állítani.)

Előzmény: Töck Jenő (482)
Töck Jenő Creative Commons License 2021.02.01 0 0 482

Azt szeretném megkérdezni, hogy Asszony  P9Lite telefonja miért csinálja az alábbiakat és hogyan lehet megszabadulni (azon kívül, hogy másikat veszek) a kellemetlen jelenségtől?

Kb. egy napja ha bekapcsolja akkor olyan prüntyögő, huhogó hangot ad mint az autó ha valaki nem kapcsolja be az övét. Hívni és hívást fogadni lehet vele. Az aku föl van töltve. Előre is köszönöm a segítséget. 

Péter Baracsi Creative Commons License 2021.01.31 0 0 481

Szia!

Köszi a segítséget, de sajnos nem ez okozza a problémát.

Előzmény: Törölt nick (479)
topi mackó Creative Commons License 2021.01.31 0 0 480

Szép napot mindenkinek.

 

Új fiú vagyok egy P30-as gazdája.

Vettem egy Huawei kártyaolvasót. egyik fele c30 másik fele USB.

Ha a telefonhoz csatlakoztatom azonnal "megformázza" a kártyaolvasóban lévő kártyát.

Android

DCIM

DOWNLOAD stb könyvtárakat hoz létre és legyalulja ami a kártyán korábban volt

 

hogyan tudom ezt a funkciót letiltani?

 

köszönöm előre is a segitséget

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.31 0 0 479

Első körben csekkold le, hogy a töltő és a kábel jó-e. Ha azok jók, akkor valószínűleg a telefon töltése patkolt el, vagy a csatlakozót kell cserélni vagy az aksit, az pedig szervizes. De nem kecsegtetlek semmi jóval, nekem volt ilyen telefonom, annak kampec lett, a szervízes is csak széttárta a karját. Szerencsére még volt benne egy kis kraft, amikor észleltem, hogy nem tölti, így bluetooth-szal le tudtam menteni róla minden fontosat.

Előzmény: Péter Baracsi (478)
Péter Baracsi Creative Commons License 2021.01.31 0 0 478

 

Sziasztok! Még új vagyok itt, ezért nem nagyon agyon ebben jártas.

A Problémám a következő, van Huawei P20 Pro telóm, ami olyannyira megadta magát, hogy semmilyen módba nem kapcsolható(se bekapcs, se bootloader, se recovery).Ebből kifolyólag a számítógép sem reagál rá. Töltés sem eszi. Jelenleg teljesen tégla. Tud e alaki segíteni. Valószínű nyilván szervíz.

Előre is köszi!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!