Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 269

Az előzményekről nem szóltál, hogyan jutottunk ide?

Előzmény: Demokrapia (264)
Demokrapia Creative Commons License 2012.06.13 0 0 268

De gondolom nem ellentengernagy! :-)

Előzmény: Potyli (266)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 266

vegyesz ,zenesz, tengeresz,mindegy

Előzmény: Törölt nick (265)
Demokrapia Creative Commons License 2012.06.13 0 0 264

Márpedig nem lehet jobban csinálni míg mindenki önmaga akar mindenről dönteni a nagy függetlenség és önállóság nevében, de mindenki a  markát tartja, ha pénz kell. Tehát önállóan szereti mindenki elkölteni a hiteleket marhaságokra és sok megy korrupcióra is, de nehogy az EU ellenőrizhesse komolyabban, mert akkor már a nagy büszke önállóságunkba gázolnak.

Előzmény: Törölt nick (262)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 263

Ocska giccs,noha eleg jo kompozicio,dehat a Szep vagy gyonyoru vagy MO is az. ez nem hontalansag hanem egy eletforma ,sokaknak ez a sorsa marcsak a szakmajuk miatt is. A nagyobbik fiamnak is megmondtam aki hasonlo szakmat valasztott mint en ,hogy egesz eleteben atutazoban lesz es sose fog megallapodni vegleg egy helyen. Viszont olyan elmenyekben lesz resze amiben roghozkotve soha .

Előzmény: Törölt nick (261)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 262

Azt írtam, hogy jobban kéne csinálni. Engedtessék meg nekem a demokratikus elégedetlenség lehetősége.

Előzmény: Demokrapia (259)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 261

Ezt a dalt küldön neked és mindenkinek, aki a modern hontalanságot választotta:

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=dimWhPdJiZM

Előzmény: Potyli (255)
Demokrapia Creative Commons License 2012.06.13 0 0 259

Nem kel§ szkeptikusnak lenni! Akinek nem tetszik, lehet támogatni a kilépést, vagy kivándorolni Svájcba, Norvégiába, Moldáviába, Fehéroroszszágba. Macedóniába, Szerbiába, Ukrajnába, stb. De ha  Magyarország kilépne az Eu-ból, bizonyára inkább Svájcra és Norvégiára hasonlítana. Hiszen magyarországnak nagy svájci bankjai vannak és sok olaj és gáz.

Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 258

Talald ki.

Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 257

Szép a magyar nyelv. Azt mondod, nem vettél "hazat". Kérdezem én, hogy hazát, vagy házat?

Előzmény: Potyli (255)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 256

detto:-)

Előzmény: Törölt nick (252)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 255

Mert lenne rossz? en valasztottam ezt . Mindig atutazoban voltam mindenhol. Ezert nem vettem foldet ,se hazat mert sose akartam egy helyhez roghozkotodni.

Előzmény: Törölt nick (253)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 254

Az a lenyeg neked van azert irsz ossze vissza annyi hulyeseget minden hozzaszolasodban, meg aztan nem tudod te azt eldonteni mit tudok en en viszont latom te nem tudsz semmit,ugyhogy velem ne erolkodj es ne is probalj okoskodni.Nem vagy benne te semmiben mert a tyukolnal tovabb nem latsz a beszukult vilagodbol.

Előzmény: Törölt nick (251)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 253

Rossz lehet.....

Előzmény: Potyli (250)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 252

Szerintem is:-))

Előzmény: Törölt nick (251)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 250

Leginkabb utkozben:-)

Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 248

Ne rég beszélt egy középkorú férfi a tv-ben. Azt mesélte el, hogy Németorszégban született, több évtizede Angliában él. Már nem érzi magát igazán németnek, de angolnak sem, mert ahogy megszólal, nyilvánvaló az akcentusa. Az eu egy csomó ilyen modern hontalant "termelt". Ilyenek lesznek a mi fiataljainkból is, akik némi pénzért bárhová elmennek.

Németország ugyan elismerte, hogy megbukott a multikulti. Láthatjuk, hogy a franciák hazatoloncolták a románokat, Izrael hazaküldi  a szenegáliakat, Kanada is szigorított a bevándorlási törvényén..változnak a dolgok.

Ugyanakkor  világ népessége növekszik, az eu-é meg csökken. Az eu halódik, valaminek történnie kell, hogy jóra forduljanak a dolgok. Lehet, hogy az kell, hogy az egész dőljön be, legyen nagyon rossz mindenkinek és akkor lehet új alapokon újra építkezni. Több évtized kell a rendbetételhz.

Előzmény: Potyli (240)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 247

Hol élsz?

Előzmény: Potyli (240)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 246

Köszönöm, de nem örülök neki, hogy így alakult. Azt tartom, hogy az unio lehetne jobb is, csak jobban kéne csinálni. A jelenlegi vezetői garnitúra ebben "nem érdekelt".

Előzmény: Törölt nick (245)
Potyli Creative Commons License 2012.06.13 0 0 244

Az EU nem kisdedovo,hogy egy orszag rossz helyzetbe kerult azert legkevesbe maga Brusszel tehet hanem az adott orszagok kormanyzata,nem az eu osztogatta eron felul a gorogoknek a penzeket,hanem a gorog kormany,ugyanugy nem az eu adositotta el MO-ot 2001-tol meg jobban hanem a magyar kormanyok,persze a valsagnak voltak eu-n kivuli okai is elsosorban az amerikai szitu,aminek a hatasat kikerulni lehetetlen volt az eros gazdasagi oszefonodas miatt max tompitani es volt ahol sikerult is,pl a skandinav orszagokban akik alig ereztek valamit a valsagbol legalabbis a tobbiekhez kepest.

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 243

Ismerve az ep-t és nincs jó véleményem róluk, feltételezhető-e, hogy szándékosan hagytak országokat az egyre rosszabb helyzet felé sodródni, hogy aztán kormányváltás legyen? Az a kérdés, hogy kinézzük-e belőlük, hogy a hatalom visszaszerzése érdekében bármire képesek?

Kinézem belőlük. Az elmúlt négy évben nem annyira az eu és a tagállamok érdekeit képviselte Brüsszel, sokkal inkább a bankokét. Mivel nem tartom őket hülyének, hihetetlen, hogy semmi elképzelésük nem volt négy év alatt a válságkezelésre. Szerintem volt, mégpedig az, aminek  most több tagállam issza a levét.

Előzmény: Potyli (236)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 242

Ma azt mondta Barroso, hogy úgy kell megnyírbálni a tagállamok jogait, hogy senki ne sértődjön meg.

Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 240

Nekem semmi bajom a liberalizmussal,  en is a kivaltsagos reteghez tartozom :-) Tudod le hatarozza meg a tudatot

Előzmény: Törölt nick (239)
Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 237

Dontsd el maoista vagy liberal a ketto nem passzol osze

Előzmény: Törölt nick (235)
Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 236

Akkor megse bukott a baloldal?:-))

 

Dehat ezt harsogtatok itt lelkesen par evvel ezelott.

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 234

Te is tudod, hogy egy választást sem nyert meg az eddigi kormányzópárt. Merkel is bukni fog.

Az is tény, hogy hiába vannak új kormányok, az eu régi "válságkezelő" feltételeivel senki nem lehet sikeres.

Előzmény: Potyli (233)
Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 233

Ertem most mar ez  a magyarazat, akkor az volt vege a baloldalnak:-))

Előzmény: Törölt nick (231)
Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 232

Pnze beszel , kutya meg ugat a nagy penz a nemetektol johet az o gazdasaguk hatja at a cseh, lengyel,magyar gazdasagot is es a balti allamokat is.

Előzmény: Törölt nick (229)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 231

A válság miatt szinte minden országban , ahol választásokat tartottak lecserélték a kormányzópártokat, mindegy milyen színű volt, csak a másik legyen, hátha jobban kezeli a válságot.

Előzmény: Potyli (227)
Potyli Creative Commons License 2012.06.11 0 0 230

Hat igy lesz, az a rohej ,ha a nemetek azt a politikay=t csinaltak volna a 20-as evektol amit aztan elkezdett Adenauer-Erhardt a francia schumannal egyutt ,ugyanazt az eredmenyt ertek volna el egy naci era es egy haboru nelkul amit az 50-es evekltol elertek a nemetek ,europa legnagyobb es legbefolyasosabb gazdasaga lettek.:-)

Előzmény: Törölt nick (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!