Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.13 0 0 10

Ez mi ez a ds9490? :) Érdekelne!

Előzmény: halaloszto (9)
halaloszto Creative Commons License 2012.06.12 0 0 9

sziasztok!

 

nekem is megvan a 1043, es ma feltettem az openwrt-t. kicsit feltem hogy mi van ha nem jon ossze, es nem lesz net a hazban, de alaptalanul. nagyon ki van ez talalva.

 

megy a pendrive mount is.

 

a ds9490-el is sikerult hamar osszehoznom hogy megy egy alap homero. (OWFS)

 

viszont nem talalom, hogy mi lenne a manapsag meno webes felulet 1wire szenzorokhoz owfs-re. talaltam mindenfele forumokat, hogy van/volt egy temploggerd nevu cucc, de 2007-2009 koruli az utolso emlites, es nincs rajta az openwrt default listan. szoval tud valaki valamit errol?

 

vajk

roleee22 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 8

Megoldva. Soros porton sikerült firstboot-olni.

roleee22 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 7

Sziasztok! Van egy TP-LINK WR941ND routerem openwrt-vel. Sajnos valamit elnyomkodtam a webes felületén, mert azóta nem tudom elérni sehol. Failsafe módban sem kommunikál. Statikus ipvel sem tudom elérni, dhcp-t pedig nem osztja ki sem LAN-on, sem wifin keresztül. Hiába csatlakozok fel a wifi hálózta, korlátozást ír.

Faildafe módban automatikusan 192.168.1.1 a címe? Ha esetleg átírtam korábban akkor is?  Van valami ötletetek, hogyan tudnám resetelni, feléleszteni?

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.31 0 0 6

Azért remélem jelszavasítottad a cuccost, mert nem lenne jó, ha bárki elérné minden fájlodat kívülről...

Előzmény: KovA (5)
KovA Creative Commons License 2012.03.30 0 0 5

Én is föltettem OpenWrt-t a routeremre

azóta a szokásos funkcióin túl bárhonnan ftp elérés, bárhonnan weblaptárhely saját weblaponak, és torrentkliens, usb nyomtatóelosztó a belső hálózatnak.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 4

Jelentem, él a topik, csak elhavazódás vagyon.

Hamarosan komplett OpenWrt konfiggal jelentkezem, legalábbis az említett routeremre.

Csókacsalád addig is! :)

tökösmákosrétes Creative Commons License 2012.01.26 0 0 3

linksys wrt54gl

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.25 0 0 2

Óóóó, hát ha tele leszünk ilyen értelmes hozzászólással, mindjárt elérjük a tízezres hozzászólásszámot.....

 

Jómagam egy TP-LINK TL-WR1043ND készülékkel rendelkezem. FTP szerver, DLNA, webkamera stb. stb. megy rajta gyönyörűen. USB hub-bal sincs gondja.

Most próbálok olyat, hogy a webkamera képét 10 percenként felrakja egy FTP szerverre. Az időzítés cron-nal menne, de még nem az igazi a feltöltés.

1000wattos kampánycsend Creative Commons License 2012.01.25 0 0 1

Tomato ftw :)

3x Creative Commons License 2012.01.24 0 0 0

R000000ter

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Beágyazott rendszerekben (elsősorban routerekben) használatos Linux topik. Egyre több router firmware-ét cserélik erre. A topikban szeretnék az OpenWrt és a Linux programozására fókuszálni, de természetesen jöhet minden más is.

https://openwrt.org/

 

Szeretném, ha ez a topik szorosan együttműködne a http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9134840 "Router beállítása..." topikkal!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!