Keresés

Részletes keresés

R_George Creative Commons License 2019.07.02 0 0 687

Üdv !

 

Szerintetek ez milyen fegyver lehetett, ez is pár napja történt :https://index.hu/belfold/2019/06/30/revolverrel_fenyegette_a_feleseget_majd_a_levegobe_lott/

Előzmény: Törölt nick (683)
Szenyo67 Creative Commons License 2019.07.01 0 0 684

Elég gyengécske cikk, de a beszámoló szerint sikeres volt az önvédelem és nem írták oda, hogy feljelentik a védekezőt. :-)

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.01 0 0 683
Szenyo67 Creative Commons License 2019.06.17 0 1 682

Már nem tart a szavazás, eredményesen lezárult.

Előzmény: Ladislas_Dredd (681)
Ladislas_Dredd Creative Commons License 2019.06.17 0 0 681

nem lelem a "szavazást". Tart még?

Előzmény: Törölt nick (669)
Ladislas_Dredd Creative Commons License 2019.06.17 0 0 680

Nem mutogatni kell!+ Használni. Napersze itt ez esetben jogtalan lett volna, amég be nem megy a házadba.

Előzmény: R_George (664)
karika197601205648 Creative Commons License 2019.06.11 0 0 679

Szinte ingyen van...:D

 

Előzmény: Törölt nick (678)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.11 0 0 678

Új múzeális revolver jelent meg a hazai fegyverpiacon:

 

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/ujdonsag-a-magyar-piacon-alfa-ml040-es-ml041/

 

 

R_George Creative Commons License 2019.05.28 0 1 677

Üdvözletem !

Egy kis "baleset" aki most akar új fegyvert boltból vásárolni feltétlenül nézze meg alaposan a kártyáját. Bejött az országba vagy 1000 török fegyver és mindegyik kártyáján elírták a "I" nagy el betűt. a boltosok nem tudják mikorra cserélik ki (állítólag már folyamatban van) mindenkinek ingyen kicserélik, de neked kell utána érdeklődnöd, addig nem lehet bejelenteni, meg elvileg nem valós a kártyád.

Kazinc Barcika Creative Commons License 2019.05.28 0 0 676

Simán intézik  a kimosdatást   ebből nagyon  van rutinjuk . Abból is hogy lebeszélik a panaszt - feljelentéstevőt hogy ez piti ügy felejtse el  nincs értelme . Érdekeltek benne a statisztikájuk javítása meg a lógásuk  lustaságuk miatt .  Usaban is felszólítják az arcot és azutàn tüzelnek   e nélkül csak akkor ha  rögtön rájuk lőttek .

Előzmény: ALI B. (675)
ALI B. Creative Commons License 2019.05.28 0 0 675

Kimosták magukat  a szabálytalankodásaikat elterelték a megtévesztėseddel  . Eleve ha kiérkezik a rendőr  ne settenkedjen  szóljon fel kapucsengőn vagy bekiált hogy kicsoda miért jött   a kukucskálóhoz tegye a jelvényt igazolványt mert akarki  is kiadhatja magát zsarunak . Továbbá a mese  duma hogy amcsiban bezzeg agyonlőhet a yard is azt igazolja hogy nekik van vaj a fejükön mert nem vagyunk amcsiban másrészt  ha ezért mázlista vagy lottózz . De vàlaszolhattâl volna ha  pakisztáni területen történik ilyesmi akkor mire kiérkeznek szamárháton a rendőrök  addigra elévül az ügy .... Döntetlen lett az eredmèny   miközben rúgtak  3 öngólt  .

Előzmény: R_George (666)
W_B Creative Commons License 2019.05.28 -1 0 674

26-an szavaztak, az nem számít itt kevésnek.

2-en szavaztak ellene, 24-en mellette, tehát egyértelmű a döntés.

Előzmény: Törölt nick (669)
Putyika007 Creative Commons License 2019.05.27 -3 1 673

Szvsz kb. ez a "keménymag", akinek nem mindegy, hogy a napi szinten használt fóruma/topikja hogy működik.

Előzmény: Törölt nick (669)
Edi Mörfi Creative Commons License 2019.05.27 0 0 672

Kevesen aktívak  sokan eladni vagy kérdezni jönnek a többi  csak olvas  tájékozódik .

Előzmény: Törölt nick (669)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 669

Elnézve a szavazás jelenlegi állását a Kibeszélő gp. adás-vétel topikban elgondolkodtató, hogy csak 26 fórumtag voksolt. Ez vajon a közöny jele vagy ennyire alacsony a fórum látogatottsága?

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 668

Pozitív lett szerencsére a végkifejlet, de gondolom tanultál belőle......

Előzmény: R_George (666)
W_B Creative Commons License 2019.05.23 0 0 667

Örülök, hogy megoldódott!

Előzmény: R_George (666)
R_George Creative Commons License 2019.05.23 0 0 666

Üdvözletem !

 

Nos megérkezett a Végzés :

"..garázdaság szabálysértés elkövetése miatt a folyamatban lévő szabálysértési eljárást MEGSZÜNTETI."-Így nincs "előélet, múlt (akit 2 éven belül többször eljárás alá vonnak az keményebb büntetést kaphat)

 

"... eljárás alá vont és lefoglalt ....gáz riasztó fegyver, 1db tár, 6db lőszerrel ..... elrendeli az eljárás alá vont személynek a kiadását." Akkor még azt is kijelentették az őrsön, hogy amerikában a rendőr ezért azonnal lő és örüljek, hogy a rendőrnő nem lőtt agyon

 

"...a felmerült költségek 7.200,- költség az állam terhén marad" (6 óra amiben volt mentővel látlelet vétel a kórházban (a falhoz vágás miatti dudor) visszataxi a kapitányságra rendőrautóban 1 óra kihallgatás, 2 óra elzárás amíg előkerítették az előadót)

 

"...sem a sértett sem a terhelt vallomásai nem tartalmaznak a közösségre kihívóan közösségellenes magatartás tanusítását.... "

 

A legfelháborítóbb az egészben, hogy a szolgálaton kívüli rendőr (nem tudtam, hogy rendőr) akivel a szóváltás volt, nem Ő jelentett fel, hanem a taxis barátja akivel együtt voltak ott, a szájába adtak mindent ami csak terhelhető (megkaptam a feljelentési jegyzőkönyvet, meg a járőrök jelentéseit. (na itt is szép dolgok vannak, de a legszebb, hogy a 3cm átmérőjű, 2 cm magas dudor a fejemen azért lett, mert -nem a falhoz vágott teljes erejéből-  "hirtelen ültem le a kanapémra, fájlaltam a fejem, és azt ő észlelte ezért hívott mentőt" -ami 14 nap alatt sem tünt el-.

 

Na ennyi, és ennyit a rendőrökről, de szerenecsém volt az eljáró bírósági fogalmazóval.

 

 

 

 

 

Előzmény: W_B (660)
W_B Creative Commons License 2019.05.18 0 0 665

Figyu, nem a te sarad az eset.

A másik fél csak kihasználta azt, hogy a hatóseggek ugranak a fegyvernek látszó dolgokra.

Előzmény: R_George (664)
R_George Creative Commons License 2019.05.18 0 0 664

Üdv !

Hogyan rántsam csőre, ha nincs a kezemben ?

Az eljárás azért történt mert mint írtam korábban a fegyvert a kezemben lógatva, csöve a padló irányában volt konklúzió, egyszerűen nálam volt és ő ezt látta. (nem nézett a becsengető felé, nem lett elsütve, nem volt fémes csattanás)

Előzmény: ALI b (663)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 0 2 662

Számomra az általad elmondottakból két tanulság vonható le:

 

- Nem érdemes a mai világban vitába vagy szóváltásba keveredni ismeretlen, (főleg testi erőfölényben lévő) emberrel.

- Nem érdemes pláne mindezt a lakókörnyezetünkben megtenni, ahol jól beazonosítható, hogy hol élünk.

 

A gáz- és riasztó, illetve traumatikus fegyvereknek ez egyébként a legnagyobb gyenge pontja, hogy néha nagyobb magabiztosságot adnak a tulajdonosuknak (a mindennapokban) és ez olykor élethelyzetek téves megitélését vonhatja maga után.

 

Az, hogy jelen esetben a vitapartner pont egy szolgálaton kívüli rendőr volt tovább csökkentette a szituációban való felülkerekedési esélyeidet. Egyszerűen peches voltál. 

 

 

Előzmény: R_George (661)
R_George Creative Commons License 2019.05.08 0 0 661

Kösz ! De mond meg, mit tennél, hogy ha 2 darab 120 kilós kopasz csenget be hozzád. egy 60 kilós ember ellen, szólsz nekik, hogy várjanak míg előszedem a.... amíg ők esetleg bejönnének néhány pofonont ajándékozni ?[élc] Ráadásul ugye azért volt ez az egész mert mint rendőr , de akkor nem volt szolgálatban kihívta a kollégáik (kollégák sok szabálytalanságot tettek, amit már a rádión a helyszínen próbáltak szépíteni)

Előzmény: W_B (660)
W_B Creative Commons License 2019.05.08 0 1 660

Hát, együttérzésünk.

Írd meg majd a fejleményeket.

 

Tanulság; nem szabad GP-t mutogatni, és fenyegetőzni vele (burkoltan sem).

Hanem ha fennáll az önvédelmi helyzet, akkor lőni.

 

Előzmény: R_George (659)
R_George Creative Commons License 2019.05.08 0 0 659

Üdvözletem ! Csínnyál bánjatok az önvédelmi fegyverekkel. Sztori (most) egy egyszerü vita után a nagymellényű vitatkozó (egy ablakban állva kontra udvaron tartózkodva) addig nyomta a csengőt amíg nem nyitottam ki. egyszerűen a kezemben lógatva (lefelé nézve a cső) (a lakásból ki sem mentem, a küszöb és közöttem még 50 cm volt) mondtam, hogy nem érdekel amit mond, Ő mondta tudom-e ki Ő, mondom nem de nem érdekel és rácsaptam az ajtót. Tíz perc múlva megint csengetés, akkor a hátam mögé tettem a fegyvert, nem is nagyon látszódott előröl. Egy nő és egy férfi rendőr, polgári feljelentés (a polgár egy nem szolgálatos rendőr) miatt és azonnal dobjam el a fegyvert és kaptam egy akkora ütést, hogy a kötelező sürgősségin megröntgenezték a fejem, mert egy 5*5 cm-es 2 cm magas duzzanat lett a fejemen. a nő rendőr mindenütt, mindenkinek azt hajtogatta, hogy őrá fegyvert fogtam (ami nem igaz) és akár le is lőhetett volna, tehát örüljek. A férfi rendesebb volt, ő nem mondott senkinek semmit, normálisan segített az öltözködésben, a kísérésben (a többi rendőr is normális volt az előállításon, segítőkészek semmi erőszak). A vád 2012/II/170§ garázdaság, azon belül közbotrány okozás (lehet pénzbüntetés 5-150ezer, vagy közmunka 6-150 óra, vagy esetleg elzárás 60 napig is)  6 órai kórház, látlelet, papírmunka, rendőrségi előállítás után hazamehettem, a rendőrnőnek (félti magát, mert vétettek előírási hibákat) ez nem tetszett ő már börtönben rabruhában akart látni . A fegyver egyszer sem sült el, egyszer sem volt célzottan bárkire irányítva.

Kazinc Barcika Creative Commons License 2019.05.07 0 0 658

Putris  patkány , nincs jobb dolguk mint balhézni tablettåzni rabolni , túl kényeztetės az oka . Ha csoportosan vernék mindet üldöznėk  gyilkolnåk őket ahogy ezt hazudjåk kussolnånak . Ez rasszista támadás   mert nem gyipsziket ütött le  , pont ahogy a Kertėsz utcában sem  a két sittes , buliból 40 embert vert le . Nulla koxos  . Ezt figyelembe kell venni . Az emberek ne sportolnak   sem kėszülnek fel erre vagy gagyi karate egyéb értelmetlen irányzatot gyakorolnak . Ezt csak paprikaspré  vagy 5  6  kajak vipera  fej homlok csapåsa fėkezte volna meg .

Előzmény: Törölt nick (657)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 0 0 657
Putyika007 Creative Commons License 2019.04.01 -3 0 655

Április elseje van!!

:-DDDDDDDD

Előzmény: )CDX( (654)
)CDX( Creative Commons License 2019.04.01 -1 0 654

Megszűnt a fegyverforum.com.

 

Csernobilban újabb baleset történt!Egy építőmunkás a szarkofág állványáról részegen leesett, életét vesztette.

 

Más. Brüsszel a migránsok integrációjának elősegítése érdekében egész Európában be akarja vezetni az arab számokat. Zsidó szervezetek és a Római Pápa is tiltakozásának adott hangot.

Putyika007 Creative Commons License 2019.02.12 -3 0 653

Te még hiszel a mesékben?

És pont egy törölt nicktől?

Előzmény: seothoes (652)
seothoes Creative Commons License 2019.02.12 0 0 652

mi az a "GU"

Előzmény: WC . (645)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!