Keresés

Részletes keresés

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.04 -5 0 1572

szerintem sincs baj a rajongói érzésekkel, csak nem kell úgy tenni, mintha valami szakmai díjat kapott volna, mikor ajándékot kapott.

Előzmény: Ilhilla (1571)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 0 2 1571

Szerintem nincs azzal semmi probléma, ha egy (?) rajongó ennyire kedveli Nikolast, valahogy olyan lehet ez, mint a Te érzéseid V.Cs.-vel kapcsolatban! :-)

 

 

Előzmény: crossfire1 (1569)
CocoChanelEszterrrka Creative Commons License 2018.06.04 -1 1 1570

Én végül is elégedett vagyok az eredménnyel, igaz, miután Zsuzsiék végre-valahára "kiestek" (mint említettem már, nekem nagyon nem jött be ez a páros, persze tiszteletben tartom, ha valakinek igen, de én sajnos nem tudtam őket megkedvelni, egy igazán tetsző produkciójukat sem tudnám kiemelni), nekem tkp.mindegy is volt, a bent maradt párosok közül ki hányadik lesz.

Adélék aranyos, szerethető páros voltak, Adélt én A nagy duett előtt valamiért nagyon nem szerettem, itt viszont nagyon megkedveltem. Elmondható róla is, Gyuri báról is, hogy nagyon sok tud lenni mindkettő, de ettől függetelenül, ezzel együtt voltak nagyon szerethetőek.

Szabina fejlődött a legtöbbet a hetek alatt, a produkcióikat rendszerint elvitte egyébkétn a hátán, de Nikolas is nagyon kimozdult a komfortzónájából sokszor, ráadásul tetszett az, ahogyan párosként tudtak együtt dolgozni.

Andi és Tomi pedig szórakoztatók voltak, nekik is volt persze egy-két gyengé(bb) produkciójuk, botladozásaik, de azért az esetek döntő többségében (számomra) szórakoztatóak voltak. Horváth nekem sem a kedvenceme egyébként, nem szeretem a zenéjét, nem is értem, miért szeretik, de számomra emberileg szimpatikus (tudom, sokaknak nem az). Ahogyan Andit is bírom, szeretem a humorát, illetve azt, ahogyan a plusz kilóit viseli. Mellesleg sokkal inkább megértem, ezt miért nyerte meg HT, mint anno a Sztárban sztár- győzelmét értettem.

Azt pedig minden párosról elmondhatjuk a 3 közül, hogy sokszínűek voltak, tudtak szórakoztatóak, meghatóak lenni, összességében ügyesek voltak, persze mindenkinek voltak csúszásai, de összességében jók votlak. (Ezért is örültem volna bármelyikük győzelmének.)

Az évad egyébként nem sikerült olyan rosszra, mint gondoltam, hogy így hatodikra sikerülhet, persze nem volt meglepő, túlségosan érdekes, de voltak jó produkciók, összességében 6.nekifutásnak nem lett rossz, persze, hatodikra nem tud ez már akkorát ütni.

Azért azt nem hiszem, hogy van ebben még egy 7.évadra való is, bár őszintén szólva, én már az 5 évadra valót sem láttam benne.

Azért jól éreztem magamat, a fórumon ugyan annyira nem voltam aktív, csak néha írtam le a véleményemet, de mindig becsületesen olvastam, sokszor értettem egyet, de eprsze sokszor votlam ellenvéleményen is a többi fórumozóval. :-) 

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.04 -2 0 1569

gondolom, valami rajongójának az agymenése...

annyit is ér. :P

Előzmény: Ilhilla (1568)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1568

...azért ez még ide kívánkozó hír:

 

Tegnap átadták a "2018-as A Nagy Duett Legzseniálisabb Előadója" díjat is, TAKÁCS NIKOLAS vehette át (megtekinthető a facebook oldalán)!

Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1567

Nem volt esélyük a nyerésre, de én is megkedveltem nagyon Adélkát (a végén már sok volt kicsit, hogy annyira "belefeledkezett" az előadásba, nem kímélte sem Gyurit, sem a babát).

Nagyon tetszett, hogy Rózsa Gyuri nem vált ripaccsá, önfeledten szórakoztatott, hiába, ezen a téren "vérprofivá" tette a kamerák előtt töltött sok-sok évtized!

Előzmény: vanda62 (1566)
vanda62 Creative Commons License 2018.06.03 -2 0 1566

Sajnálom, hogy nem Adélék nyertek, nekik drukkoltam. Tápai Szabina nekem az elején nem volt szimpatikus, a végére megkedveltem. 

Ilhilla Creative Commons License 2018.06.03 -4 0 1565

Ez nagyon felháborító! Láttam a "Zenebutik TV-n" a nagy Duett ismétlését és amit Bereczki-Peller páros művelt, igen profi volt, de amit Caramel vernyákolt, hallgathatatlan. Én azt hittem, Bereczki nyert akkor!

Előzmény: crossfire1 (1550)
ametiszt3 Creative Commons License 2018.06.03 -1 2 1564

Teljesen biztos volt, hogy Horváth Tomiék mellett esélye sincs senkinek. Nikolasék második helye viszont teljesen megérdemelt . Jó volt hallani, ahogy a társak is vélekedtek róla. Kevesen tudjuk róla, hogy ő valójában ilyen. Egy irtó kedves személyiség és óriási tehetség. Aki nem így gondolja, annak a fején is pöröghetne, nem változna a véleménye....de jól van ez így. Összességében jó volt ez a Nagy Duett, jól szórakoztunk hetekig. Eddig is láttam az összes évadot, ez viszont különleges volt, főleg úgy, hogy volt szerencsém az elődöntőn személyesen részt venni. Szóval, soha rosszabbat. Aki pedig mást várt, az dolgozza föl:)

Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1563

A Dalban a zsűri nem engedte tovább.Amúgy biztosra vehető,hogy a drága közönség ott is győzelemre juttatta volna

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 -1 1 1562

azt nem vettem ide, mert más típusú műsornak tartom.

(HT nyert volna Dalt, ha hagyják)

Előzmény: schanc (1560)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.03 -1 0 1561

Valószínűleg ősszel be fogják nyomni a SzSz+1 kicsi következő évadába.Így a 3. győzelme is meglesz majd.

Előzmény: schanc (1556)
schanc Creative Commons License 2018.06.03 0 1 1560

De Dénes nyert Voice-ot

Előzmény: crossfire1 (1558)
picimadárka Creative Commons License 2018.06.03 -1 1 1559

Gratulálok a győztes párnak!


Én, Csobot Adéléknak drukkoltam végig, mert az elején a három "furcsa páros" közül, ők nyerték el a tetszésemet.


Igazságosnak tartom, hogy Kamarás Ivánék lettek a negyedikek, a "profi-profi" felállás miatt.

Vonatkozik ez Horváth Tamásékra is.

Egyébként Ivánt, én soha nem kedveltem, lehet, hogy nagy színész, jó énekes, de nekem mindig egy beképzelt, gőgös, mogorva, viccet nem ismerő embernek tűnt, és így is láttatta magát!

 

Egyetértek abban, hogy Tápai Szabina, mint ténylegesen amatőr szereplő, nagyon sokat fejlődött a műsor végére.

Nekem, köztudottan Nikolasszal sem volt gondom, ezért ha már nem a kedvenceim nyertek, jobban örültem volna inkább, Szabináék győzelmének.

De, ha már így alakult, még egyszer gratulálok a győztes párnak!

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 -1 0 1558

Pál Dénessel most egyenlő, mert ő meg ND-t nem nyert... (Demcsákkal extra nehéz pályán mozgott szegény)

Előzmény: schanc (1556)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1557

Ameddig a közönség szavaz és Horváth Tomi ott van,ott felesleges esélyt latolgatni,mert más nem nyerhet. Az már más dolog,hogy legalább 3-4 versenyző jobb nála.

schanc Creative Commons License 2018.06.03 -2 0 1556

Ebből is látszik, hogy Horváth Tomi nagyobb sztár, mint Bereczki. Igazából még a SzSz+1 kicsit kéne behúznia, hogy Pál Dénest is befogja :D

Előzmény: crossfire1 (1550)
crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 -1 0 1555

Adéléknak drukkoltam én is.

a kalapos viszont egy irritáló, visszataszító valaki, ő ne nyerjen. Szabina cuki volt.

Előzmény: Fruzsi_na (1554)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.03 0 1 1554

különösebben én sem vagyok oda érte,de még őt meg Adélt is szívesebben láttam volna győztesként,mint őket

Előzmény: crossfire1 (1552)
Gukov Creative Commons License 2018.06.03 -3 2 1553

Horvath Tamas gyozelmei megmutatjak, hogy az ocska youtube dalokkal elert szakmunkas, proli nepseg nezi ezeket a musorokat. 

Uncsi volt a vegjatek, mindenki tudta, hogy ok nyernek.

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 -2 0 1552

nekem is. most is csak azért drukkoltam nekik, hogy ne az önelégült kalapos nyerjen.

Előzmény: Fruzsi_na (1551)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.03 0 1 1551

számomra érthetetlen,hogy mire fel hypeolják annyira Horváthtot

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1550

ND-t nem nyert Bereczki. (Caramel nyert akkor)

Előzmény: Ilhilla (1549)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.03 -3 0 1549

Hááát, nem egy Bereczki Zoli (aki szintén nyerte a Sztárban sztárt és a Nagy duettet is), de a győzelmük nagyon egyértelműnek tűnt elejétől kezdve!

Előzmény: Gukov (1547)
schanc Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1548

Szabináék múlt héten majdnem kiestek, most meg ők maradtak Andiék első számú kihívói.

Gukov Creative Commons License 2018.06.03 -3 2 1547

Egyertermuen hala a proli nepnek, megint egy meg nem erdemelt gyozelem keszulodik Tamasnak

schanc Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1546

Érdekes, hogy mind a zsűri, mind a versenyzőtársak részéről mekkora támogatottsága van Szabináéknak.

vanda62 Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1545

ott még nem tartunk, én a honlapon nézem a videókat. 

Előzmény: Ilhilla (1541)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.03 -3 0 1544

Claudia egyre indiszponáltabb, biztosan unja már és fejben már az esküvői előkészületekkel foglalkozik. Az is lehet, hogy csak sokáig tartott az a "lányság elvesztése" péntek éjjel! :-)

crossfire1 Creative Commons License 2018.06.03 -5 0 1543

hallottad, épp most mondta el a szokásos önteltséggel, hogy milyen színes egyéniség.

Előzmény: derek (1540)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!