Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 49

Oda talán mégse. Esztergomban a fideszesek most feszegetik a város működőképességének a határait.

Előzmény: Törölt nick (47)
Bob_ herceg Creative Commons License 2011.01.25 0 0 48

Adó, járulék jogossága stb NEM dönthet az AB, Orbán alkotmány módosításai miatt!

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 47

Szerintem van elég magyar vállalkozó, aki el tudná őket költöztetni oda, ahol a törvény szerint rendelniük kellene.

 

1989. évi XXXII. törvény

az Alkotmánybíróságról

 

 

II. fejezet

Az Alkotmánybíróság szervezete

3. § Az Alkotmánybíróság székhelye Esztergom.

 

http://net.jogtar.hu/jr/gen/getdoc2.cgi?dbnum=1&docid=98900032.TV&cel=P(1)

 

 

 

Cím:
Magyar Köztársaság Alkotmánybírósága
1015 Budapest, Donáti u. 35-45.

 

http://mkab.hu/index.php?id=kapcsolatok 

csillag100 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 45

Mi van? Újratöltötték a bögre forum akciót.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (34)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 44

Nem könnyű a magyar liberális élete. Semmi jel nem mutat arra, hogy bel és külföldön bevennék a károgásukat a demokrácia haláláról bla bla bla...  Iszonyatos erőfeszítéssel próbálják úgy beállítani, mintha nyugaton valaki aggódna értük.

 

De ott is tudják jól, hogy amit csinálnak az csak egy csúfos választási vereséget szenvedő csoport rosszindulatú fröcsögése!

Mániákus Creative Commons License 2011.01.25 0 0 43

Egyébként mire vár december óta az AB a döntéssel? Nekik nem heti 40 óra a munkaidejük? És mivel foglalkoznak a határidős kérdések helyett?

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 42

Talán valami olyasmi lehet, hogy ENSZ alkotmánybírák jönnek hozzánk, mint ahogy azt szokták tenni a többi banánköztársaság esetében is.

Előzmény: Törölt nick (41)
pajaci Creative Commons License 2011.01.25 0 0 40

De a végén rehabilitálták.

Előzmény: Törölt nick (37)
Bob_ herceg Creative Commons License 2011.01.25 0 0 38

MaNyup beadványok egy része az emberi méltóság védelmében történt. Rövid  határidő és személyes nyilatkozattételi kötelezettség, szolgálati idő elvétele etc. Ezek mind az Emberi Méltóságot sértik. És igy az emberjogi  chartát is és ezért meszelné el Strassburg az AB-t, ha nem semmisítené meg visszamenölegesen az emberi méltóságot sértő töevényekett!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (34)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.25 0 0 34

A segítséget úgy értem, hogy ne szüntessék meg. Vannak ilyesmi kósza hírek, nyilván semmi alapjuk, meg biztosan túlaggódom a dolgot. Nehogy valami butaságot próbáljanak csinálni, egy esetlegesen bekövetkező, a kormánypártra nézve előnytelen döntés után.

Előzmény: Törölt nick (30)
Bob_ herceg Creative Commons License 2011.01.25 0 0 33

Izé... Milyen beadványról beszélsz?

Előzmény: Törölt nick (30)
pajaci Creative Commons License 2011.01.25 0 0 31

Mire célzol nem értem!

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 30

Az mennyiben érinti, érintheti-e az AB döntését hogy a nyugdíj egyértelműen tagországi hatáskör?

Bob_ herceg Creative Commons License 2011.01.25 0 0 29

Rossz a kérdésed! Mihez kezdhet az Alkotmány Biróság, ha Strassburgban  döntését poltikai döntésnek minösítettik?

Előzmény: nezet (25)
ámokfutár Creative Commons License 2011.01.25 0 0 28

L. Egyiptom!

Előzmény: pajaci (5)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 27

Gyerekes bosszú. Ez rád is érvényes?

Előzmény: pajaci (26)
pajaci Creative Commons License 2011.01.25 0 0 26

"nemecseket" is így írták!

Előzmény: Törölt nick (21)
nezet Creative Commons License 2011.01.25 0 0 25

Szerintetek milyen álláshirdetésre jelentkezhet egy leváltott alkotmánybíró, ha esetleg megélhetéséhez kell egy kis rendszeres jövedelem?

Előzmény: Bob_ herceg (18)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 24

Annyi fogorvost? Ne higyj a kósza beszédnek, hülyeségeket is hallhatsz bőven. Ha igényled, mondok párat:-)))

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 23

Vannak akik sok orvost ismernek Viktor körül!!!

 

Tudod ez is ilyen kósza megjegyzések által

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 22

ismeri a fogorvosát? :-))

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 21

Nagybetűt le tudod ütni? Shift, aztán a kívánt betű.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 20

Én azt hallottam az ATV-ben egy betelefonálótól, hogy két koronája már van a Viktornak és most csináltatja a harmadikat

 

Ilyenek ezek a kósza megjegyzések

Előzmény: Ipari-antidepresszió (17)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 19

 Ez a régi vagy az új alkotmányban foglaltak szerint teszik?

Bob_ herceg Creative Commons License 2011.01.25 0 0 18

AB elött ott a kényszer! Strassburgot is kielégítő döntést kell hoznia.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (15)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.25 0 0 17

Én hallottam olyan kósza megjegyzéseket, lehet semmi valóságalapjuk nincsen, ogy esetleg Orbán Viktor nem tartaná be az Alkotmáybíróság esetlegesen számára kedvezőtlen döntését. Neked mi erről a véleményed? Lehet, felesleges az aggódásom?

Előzmény: Törölt nick (14)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.25 0 0 15

Úgy értem a segítséget, hogy jó lenne előre tájékozódni főleg az uniós felső vezetők körében, hogy nehogy egy hirtelen döntéssel esetleg megszüntessék az Alkotmánybíróságot. Azt szeretném, ha az Alkotmány szellemének tiszteletben tartása mellett, nyugodt körülmények uralkodnának a döntés előtt és után is.

Előzmény: Bob_ herceg (10)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 14

Hatalmas az erölködés liberális oldalról afelé, hogy jól megkavarják a magyar belpolitikát! Felzargatják a nyugati elvtársaikat, csak azt nem tudják, hogy azokat ott ugyanúgy nem kedvelik, mint itt mi őket! 

pajaci Creative Commons License 2011.01.25 0 0 13

Kína felé nyitunk, nem tudtad?

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 12

Ez logikus.

Előzmény: Bob_ herceg (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!